Sobota, 19 września 2020 r.   Imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 21

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>

Praca Lubin

Wiadomości z Lubina
Opowieści o ludziach: Dla sławy wszystko! Opowieści o ludziach: ...
Nie ogląda się na ludzi, nie słucha co mówią o niej. Wiadomo, w małych miasteczkach każdy kto się wybije ponad przeciętność jest podejrzan... »MDK Lubin - konkurs literacki MDK Lubin - konkurs li...
Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie zaprasza dzieci i młodzież do udziału w XIV DOLNOŚLĄSKIM PRZEGLĄDZIE TWÓRCZOŚCI LITERACKIEJ DZIECI I MŁO... »Sprawcy rozboju na seniorze, przed policjantami schowali się w krzakach. Sprawcy rozboju na sen...
Do zdarzenia doszło po godzinie 17.00 na osiedlu Zwycięstwa. Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Lubinie otrzymał zgłoszenie, że dwóch mę... »MDK. Gitariada lubińska – wycieczka archeologiczna (9) Mistrzowskie Warsztaty Gitarowe (2000-2002) MDK. Gitariada lubińsk...
W latach 1999-2002 gitarowa praca u podstaw, prowadzona dotychczas w Młodzieżowym Domu Kultury, została zastąpiona bardziej wymagającą wobec ... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.plpolec prawnika.pl

silesianseo.pllTwoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...30.06.2000 Nagrodę Miasta Lubina otrzymał ks. Kazimierz Pracownik - czek na kwotę 10000 zł

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

MDK Lubin zaprasza
Data dodania: 09 września 2020 — Kategoria: Wiadomości

MDK Lubin zaprasza

Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie Al. Komisji Edukacji Narodowej 6a rusza z zajęciami na rok szkolny 2020/2021. Oferta placówki jest różnorodna i każdy młody mieszkaniec powiatu znajdzie coś dla siebie.

Swoje zainteresowania plastyczne można rozwijać w sekcjach: ceramicznej, batiku i malarstwa, rysunku i grafiki, rzeźby. Zajęcia kierowane są do wszystkich grup wiekowych.

Zainteresowani teatrem mogą spróbować swoich sił w teatrze dziecięcym 6 – 10 lat). Warto też popracować nad swoim głosem na zajęciach z emisji głosu. Te zajęcia kierowane są do wszystkich, którzy chcą mówić i śpiewać z poprawną dykcją i właściwym oddechem (wszystkie grupy wiekowe).

W MDK można też nauczyć się grać na instrumentach klawiszowych, ruszają także zajęcia baletowe, Break dance oraz z samoobrony.

Placówka stosuje się do zasad reżimu sanitarnego związanego z COVID-19, więc wszystkie dzieci mogą czuć się bezpiecznie.

Szczegóły dotyczące zapisów dostępne są na stronie MDK: www.mdk-lubin.pl

Zapraszamy

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,21399.html
Ten artykuł był czytany 105 razy.


3 komentarze

Napisz komentarz!

~Gość

Gość serwisu
#44047 | 09.09.20 11:12:35Zgłoś naruszenie netykiety/regulaminu.

A gdzie się podziała szermierka i teakwondo, gdzie się podział język niemiecki i język angielski, a gdzie jest grafika komputerowa, gdzie fotografia i warsztaty informatyczne, a gdzie z kolei zajęcia teatralne: teatr lalki i aktora, teatrzyk kto to?, scena recytacji i monodramu, warsztaty korespondencja sztuk, teatrzyk urwisy, kabaret ogniste strzały, teatr pęknietego zwierciadła, gdzie nauka gry na gitarze, gdzie studio wokalne ama. Gdzie to wszystko się podziało i co mają zrobić ci wszyscy młodzi mieszkańcy powiatu, którzy właśnie w tych zajęciach znajdowali coś dla siebie? Przecież nie samą plastyką i ceramiką młody człowiek żyje. Gdzie na przykład nauka gry na perkusji, na instrumentach dętych, gdzie gimnastyka artystyczna, gdzie klub dobrej książki, filmu, gier komputerowych. Czy należy rozumieć, że młodzi z takimi czy podobnymi oczekiwaniami nie mają czego szukać w MDK?
~Gość

Gość serwisu
#44048 | 10.09.20 15:15:43Zgłoś naruszenie netykiety/regulaminu.

Niestety decyzją Starostwa Powiatowego zajęcia te zostały usunięte z oferty MDK.
~Gość

Gość serwisu
#44049 | 11.09.20 17:39:59Zgłoś naruszenie netykiety/regulaminu.

Nic, tylko podziękować Starostwu za mądrość...
Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2020 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.033 sek.Lubin 1.0