Sobota, 24 pazdziernika 2020 r.   Imieniny: Marcina, Rafała, Arety
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 23

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>

Praca Lubin

Wiadomości z Lubina
Oferty pracy PUP Lubin Oferty pracy PUP Lubin...
Przedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawc... »Epidemia COVID-19 wciąż przybiera na sile – apel o oddanie osocza! Epidemia COVID-19 wcią...
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu zwraca się z gorącą prośbą do osób, które przeszły zakażenie SARS-Co... »Obwieszczenia o licytacjach komorniczych Obwieszczenia o licyta...
Licytacje opublikowane dnia: 22 października 2020 Kategoria: grunty 1. grunty, lokalizacja: Twardogóra. cena wywoławcza: 189615,33, zo... »Terytorialsi podpisali porozumienie z Dolnośląską Szkołą Wyższą Terytorialsi podpisali...
Jesteś studentem DSW zostań Dolnośląskim Terytorialsem Dla uczelni to prestiż, dla wojska zaplecze. Na współpracy przede wszystkim mają j... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.plpolec prawnika.pl

silesianseo.pllTwoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...Zagłębie Lubin w piłce noznej zdobyło dwa tytuły Mistrza Polski w sezonach 1990/1991 i 2006/2007?

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

KGHM na Kongresie Polska Wielki Projekt
Data dodania: 09 października 2020 — Kategoria: Wiadomości

KGHM na Kongresie Polska Wielki Projekt

Eksperci, politycy, przedstawiciele biznesu i kultury – Fundacja KGHM Polska Miedź S.A. jest partnerem Kongresu Polska Wielki Projekt, który rozpoczął się w Warszawie. Uczestnicy wydarzenia mają okazję obejrzeć, przygotowaną przez KGHM, wyjątkową wystawę - „1920 Wojna Światów”.

Prelegenci i goście Kongresu Polska Wielki Projekt będą rozmawiać m.in. o Zielonej Europie i roli Polski w odbudowaniu Starego Kontynentu, po kryzysie związanym z pandemią koronawirusa. Kongres Polska Wielki projekt już po raz dziesiąty inicjuję debatę o kierunkach polskiego rozwoju społeczno-gospodarczego. W aktualnej szybko zmieniającej się sytuacji i coraz to nowym wyzwaniom takie wydarzenia i wymiana myśli są szczególnie cenne. Wydarzeniu nieprzypadkowo towarzyszy wystawa „1920 Wojna Światów”.

Przygotowana przez KGHM wystawa to hołd zarówno dla polskiego przywództwa, odwagi  jak i współdziałania, ale również dla strategii działania w zmieniającej się sytuacji oraz rozwoju technicznego. To cechy, które obecnie bardzo są potrzebne polskiej gospodarce. 100 lat temu osiągnęliśmy ogromny sukces, podejmując decyzje oparte na rzetelnej wiedzy. Nasi deszyfranci pod dowództwem porucznika Jana Kowalewskiego złamali blisko 3000 depesz wroga. Dziś w biznesie nazwalibyśmy ich analitykami, a tworzone przez nich modele biznesowe służyłyby podejmowaniu najlepszych możliwych decyzji w tych trudnych czasach. Zwycięstwo w Bitwie Warszawskiej oparte o wiedzę i odważne przywództwo doskonale wpisuje się w idee dzisiejszego Kongresu Polska Wielki Projekt – powiedział Marcin Chludziński, Prezes Zarządu KGHM Polska Miedź S.A.

KGHM przygotował wystawę „1920 Wojna Światów”, która w lekkiej komiksowej formie przedstawia wybrane zagadnienia z Bitwy Warszawskiej. Patronat nad wystawą objęło  Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Mobilna ekspozycja trafiła już do setek instytucji publicznych i szkół na terenie całej Polski.

KGHM Polska Miedź S.A. jest partnerem i współorganizatorem wielu wydarzeń gospodarczych. - Wierzymy, że dialog i wymiana dobrych praktyk są dla biznesu bezcenne. Jeszcze pół roku temu powiedzielibyśmy, że życie zmienia się niemalże z dnia na dzień ze względu na rozwój nowych technologii. Globalna sytuacja związana z Covid-19 zmienia na trwałe zarówno życie rodzinne jak i społeczne, jak i gospodarcze. Stawia przed nami nowe wyzwania, ale też inspiruje czy wręcz zmusza do innowacji. Cieszę się, że możemy o tym dzisiaj rozmawiać – dodał Marcin Chludziński.

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,21511.html
Ten artykuł był czytany 98 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2020 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.029 sek.Lubin 1.0