Poniedzialek, 27 września 2021 r.   Imieniny: Damiana, Amadeusza, Mirabelli
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 31

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Oferty pracy – Rekrutacja – KGHM Oferty pracy – R...
KGHM zaprasza do współpracy wszystkich, którzy stawiają sobie odważne i ambitne cele – są gotowi na realizację codziennych wy... »Wybory do Młodzieżowej Rady Gminy Lubin drugiej kadencji Wybory do Młodzieżowej...
9 listopada 2021 r. odbędą się wybory do Młodzieżowej Rady Gminy Lubin drugiej kadencji. Zgłoszenia kandydatów przyjmowane będą do 29 paźd... »Polska firma pracuje nad wirtualnym teleportem Polska firma pracuje n...
Przeniesienie się na salę koncertową czy arenę sportowych zmagań zlokalizowane nawet na drugiej półkuli staje się możliwe dzięki wykorzyst... »Budują nowy chodnik z Chobieni do Naroczyc Budują nowy chodnik z ...
Wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 292 z Chobieni do Naroczyc powstaje nowy chodnik. Prace budowlane już trwają.   Przy drodze wojew&oacu... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.plpolec prawnika.pl

silesianseo.pll

Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...02.06.2000 Prezydentem Miasta Lubina zostaje Roman Sadowski a wiceprezydentami: Zofia Heksel, Daniel Cyganowski i Wojciech Trzeciak.

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

MDK Lubin – wystawa
Data dodania: 13 października 2020 — Kategoria: Wiadomości

MDK Lubin – wystawa

Do 15 listopada można oglądać w Młodzieżowym Domu Kultury w Lubinie wystawę prac Julii Kochańskiej, wychowanki Pani Elżbiety Kochan a obecnie studentki malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu.

Julia Kochańska od 6 roku życia uczęszcza do pracowni plastycznej w MDK pod kierunkiem Elżbiety Kochan. Jest młodą artystką, która poszukuje swojego wyrazu artystycznego uprawiając różne dyscypliny plastyczne: malarstwo - akwarele, akryl, olej, temperę, pastel olejną, pastel suchą; rysunek: piórko, ołówek, węgiel; grafikę - linoryt.

Laureatka licznych nagród: w 2017 i 2018 r. nagroda za znakomitą pracę w Ogólnopolskim Konkursie Plastyczny „TĘCZA”, w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym, „Oczami artysty –Salwador Dali” i w wielu innych. Jej prace prezentowane były na różnych wystawach: „Wernisaż młodych twórców”, „Prezentacje pracowni MDK” oraz na wystawach pokonkursowych. Serdecznie zapraszamy.

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,21522.html
Ten artykuł był czytany 132 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2021 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.020 sek.Lubin 1.0