Poniedzialek, 27 września 2021 r.   Imieniny: Damiana, Amadeusza, Mirabelli
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 39

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Oferty pracy – Rekrutacja – KGHM Oferty pracy – R...
KGHM zaprasza do współpracy wszystkich, którzy stawiają sobie odważne i ambitne cele – są gotowi na realizację codziennych wy... »Wybory do Młodzieżowej Rady Gminy Lubin drugiej kadencji Wybory do Młodzieżowej...
9 listopada 2021 r. odbędą się wybory do Młodzieżowej Rady Gminy Lubin drugiej kadencji. Zgłoszenia kandydatów przyjmowane będą do 29 paźd... »Polska firma pracuje nad wirtualnym teleportem Polska firma pracuje n...
Przeniesienie się na salę koncertową czy arenę sportowych zmagań zlokalizowane nawet na drugiej półkuli staje się możliwe dzięki wykorzyst... »Budują nowy chodnik z Chobieni do Naroczyc Budują nowy chodnik z ...
Wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 292 z Chobieni do Naroczyc powstaje nowy chodnik. Prace budowlane już trwają.   Przy drodze wojew&oacu... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.plpolec prawnika.pl

silesianseo.pll

Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1.10.2002r. Powstała pierwsza szkoła wyższa – Uczelnia Zawodowa Zagłębia Miedziowego

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

TYMCZASOWE ARESZTOWANIE 27 – LATKA, PODEJRZANEGO O STALKING, WŁAMANIA I OSZUSTWO.
Data dodania: 14 października 2020 — Kategoria: Wiadomości

TYMCZASOWE ARESZTOWANIE 27 – LATKA, PODEJRZANEGO O STALKING, WŁAMANIA I OSZUSTWO.

Zarzut stalkingu usłyszał lubinianin, który uporczywie nękał swoją byłą partnerkę. Policjanci w trakcie czynności udowodnili mężczyźnie również liczne włamania i kradzieże do pomieszczeń piwnicznych, a także oszustwo. 27 – latek wystawił na portalu społecznościowym skradziony rower, za który pobrał pieniądze. Towaru jednak nie wysłał. Podejrzany został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Usłyszał już zarzuty. Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres dwóch miesięcy. Może mu teraz grozić nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Mieszkanka Lubina była nękana przez byłego partnera. Poinformowała policjantów, że 27 - letni mężczyzna, dzwoni do niej o różnych porach dnia i nocy, nachodzi ją w jej miejscu zamieszkania, grozi popełnieniem przestępstwa na jej szkodę. Jego zachowanie stało się na tyle uporczywe i stwarzało poczucie zagrożenia, że kobieta w końcu zwróciła się o pomoc do policjantów.

W trakcie wykonywania czynności służbowych, funkcjonariusze wydziału kryminalnego lubińskiej komendy, udowodnili zatrzymanemu inne przestępstwa, których mężczyzna dokonał na terenie miasta w okresie od kwietnia do września br.

Jak ustalili policjanci 27 - latek włamał się do 6 piwnic w blokach mieszkalnych i dopuścił się oszustwa, wystawiając skradziony rower na portalu internetowym, pobierając kwotę 500 złotych. Towaru nie miał zamiaru wysłać odbiorcy.

Łączna suma strat na jakie zatrzymany naraził pokrzywdzonych, to blisko 18 tysięcy złotych.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. 27 - latkowi przedstawiono zarzuty stalkingu, oszustwa i kradzieże z włamaniem. Sąd na wniosek prokuratora zastosował wobec podejrzanego tymczasowe aresztowanie na okres dwóch miesięcy. Mężczyźnie może grozić nawet do 10 lat więzienia.

aspirant sztabowy Sylwia Serafin

Oficer Prasowy

Komendanta Powiatowego Policji w Lubinie

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,21526.html
Ten artykuł był czytany 140 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2021 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.064 sek.Lubin 1.0