Czwartek, 26 listopada 2020 r.   Imieniny: Delfiny, Lechosława, Konrada
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 23

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>

Praca Lubin
Wiadomości z Lubina
9 – LETNI CHŁOPIEC WEZWAŁ POLICJĘ GDY OJCIEC BIŁ MATKĘ! 9 – LETNI CHŁOPI...
Oficer dyżurny lubińskiej Komendy Policji otrzymał zgłoszenie telefoniczne od 9 – letniego chłopca o awanturze w jego domu, gdzie ojciec ... »W grudniu wyższe limity dorabiania dla emerytów i rencistów W grudniu wyższe limit...
GUS podał nowe dane o przeciętnym miesięcznym wynagrodzeniu. Jest ono wyższe niż ostatnio. A to oznacza, że od 1 grudnia emeryci, którzy n... »Sukces i stabilność finansowa podczas kryzysu – dołącz do międzynarodowej konferencji online Sukces i stabilność fi...
MIŁOŚĆ KONTRA STRACH, CZYLI JAK POKONAĆ KRYZYS WARTOŚCI WYWOŁANY PRZEZ PANDEMIĘ? Międzynarodowa konferencja „WORLD WITHOUT LIMITS” ... »W przededniu Dnia Pracownika Socjalnego składamy wyrazy uznania W przededniu Dnia Prac...
Na co dzień zajmują się wspieraniem osób wymagających pomocy. To nie tylko pomoc  finansowa, ale także materialna, porady i zwykłe lu... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.pl

Magazyn elubin.pl

polec prawnika.pl

silesianseo.pll

Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1.09.1948 Otwarcie liceum przy ul. M. Kopernika

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

KOMPLETNIE PIJANY 25 - LATEK WYRZUCIŁ KLUCZYKI I TWIERDZIŁ, ŻE TO NIE ON PROWADZIŁ POJAZD.
Data dodania: 20 października 2020 — Kategoria: Wiadomości

KOMPLETNIE PIJANY 25 - LATEK WYRZUCIŁ KLUCZYKI I TWIERDZIŁ, ŻE TO NIE ON PROWADZIŁ POJAZD.

Policjanci z lubińskiej drogówki zatrzymali 25-latka na jednej z ulic w Lubinie, który kierując pojazdem marki Volkswagen na widok radiowozu gwałtownie przyśpieszył. Kiedy się zatrzymał, wysiadł z samochodu i wyrzucił kluczyki w zarośla. Twierdził, że to nie on kierował. W pojeździe przebywało dwoje pasażerów. Młody mężczyzna ignorował wydawane mu polecenia. Policjanci wyczuli od niego silną woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało w organizmie 25 - latka blisko 3 promile. Mundurowi ustalili również, że 25-latek nigdy nie posiadał prawa jazdy. Teraz jego los jest w rękach sądu. Może mu grozić do 2 lat pozbawienia wolności.

-Policjanci wydziału ruchu drogowego pełniąc służbę na nocnej zmianie, na ulicy Zacisze, zauważyli kierującego samochodem osobowym marki Volkswagen. Mężczyzna na widok radiowozu gwałtownie przyśpieszył. Kiedy policjanci zatrzymali go do kontroli, kierujący wysiadł z samochodu, wyrzucił kluczyki w zarośla i oświadczył funkcjonariuszom, że to nie on kierował autem. W trakcie interwencji od mężczyzny funkcjonariusze wyczuli silną woń alkoholu - asp. szt. Sylwia Serafin z lubińskiej policji.

Mężczyzna początkowo nie chciał wykonać żadnych poleceń policjantów. Funkcjonariusze zmuszeni byli użyć wobec tego nieodpowiedzialnego kierującego środki przymusu bezpośredniego w postaci siły fizycznej i kajdanek. Przyczyna takiego zachowania szybko wyszła na jaw. Mężczyzna miał w swoim organizmie blisko 3 promile alkoholu. Dodatkowo, jak ustalili mundurowi w policyjnych systemach, 25 – latek nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. W aucie oprócz kierującego znajdowało się dwoje pasażerów – 17 latka i 18 – latek.

O dalszym losie 25 - latka zdecyduje sąd. Może mu grozić nawet do 2 lat pozbawienia wolności i wysoka kara grzywny.

Kolejny raz apelujemy o rozsądek i rozwagę. Osoba wsiadająca za kierownicę pojazdu powinna być bezwzględnie trzeźwa. Musimy zdawać sobie sprawę, że bierzemy pełną odpowiedzialność za życie i zdrowie pasażerów, których wieziemy, a także każdego uczestnika ruchu drogowego.

źródło: KPP w Lubinie

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,21544.html
Ten artykuł był czytany 102 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2020 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.029 sek.Lubin 1.0