Sobota, 05 grudnia 2020 r.   Imieniny: Saby, Kryspiny, Wilmy
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 36

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>

Praca Lubin
Wiadomości z Lubina
PODSUMOWANIE AKCJI „TRZEŹWY PORANEK” W POWIECIE LUBIŃSKIM. PODSUMOWANIE AKCJI ...
Lubińska drogówka w dniach 30 listopada i 1 grudnia przeprowadziła akcję „Trzeźwy Poranek” podczas której przebadano ... »Oszustwo na mail ZUS z ofertą nagrody Oszustwo na mail ZUS z...
Wysyłanie maili z użyciem adresu nadawcy podszywającym się pod adres ZUS oferujących pieniądze za informacje to nowy pomysł oszustów na wy... »Szopka bożonarodzeniowa w lubińskim ZOO Szopka bożonarodzeniow...
ZOO Lubin - Centrum Edukacji Przyrodniczej w Lubinie zaprasza do odwiedzenia Szopki bożonarodzeniowej w zagrodzie zwierząt gospodarskich. SZOPKA... »Na jesienne chłody: rozgrzewające zupy z dodatkiem boczku Na jesienne chłody: ro...
Kiedy temperatura spada, najlepiej przygotować gęste i pożywne zupy-kremy. Są świetną propozycją na zimne, jesienne dni: rozgrzewają i sycą. Te n... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.pl

Magazyn elubin.plpolec prawnika.pl

silesianseo.pll

Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1974 Powstają przedsiębiorstwa ELPO (obecnie "LUBINEX") i PGO

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

POLICJANCI KONTROLUJĄ OSOBY OBJĘTE KWARANTANNĄ NA TERENIE POWIATU LUBIŃSKIEGO
Data dodania: 26 października 2020 — Kategoria: Wiadomości

POLICJANCI KONTROLUJĄ OSOBY OBJĘTE KWARANTANNĄ NA TERENIE POWIATU LUBIŃSKIEGO

Lubińscy policjanci sprawdzają czy osoby poddane kwarantannie, przebywają w wyznaczonym miejscu. Apelujemy o przestrzeganie wprowadzonych ograniczeń. Wobec osób, które nie stosują się do postanowień decyzji o kwarantannie, zostaną wyciągnięte surowe konsekwencje. Pamiętajmy, że informacja o złamaniu tych zasad trafia do służb sanitarnych, które w drodze decyzji administracyjnej mogą ukarać taką osobę wysoką karą finansową - informuje aspirant sztabowy Sylwia Serafin.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubinie kontrolują m.in. osoby objęte obowiązkową kwarantanną domową. Codziennie i o różnych porach sprawdzają, czy osoby znajdują się w miejscu kwarantanny oraz czy nie potrzebują pomocy. Zebrane informacje są przekazywane do służb sanitarnych.

Apelujemy o odpowiedzialne i rozsądne zachowanie oraz przestrzeganie wprowadzonych ograniczeń. Prosimy o współpracę i realizowanie poleceń służb. Osoby objęte kwarantanną powinny, nawet nie z przymusu prawnego, ale z poczucia społecznego obowiązku dbania o innych współobywateli, poddać się rygorom izolacji.

Jeśli jesteśmy objęci kwarantanną, mamy obowiązek być w miejscu kwarantanny! Przypominamy o aplikacji „Kwarantanna domowa”. Aplikacja jest bezpłatna i bezpieczna. Więcej informacji znajduje się na stronie https://www.gov.pl/web/koronawirus/kwarantanna-domowa .

źródło: Policja w Lubinie

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,21569.html
Ten artykuł był czytany 135 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2020 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.037 sek.Lubin 1.0