Poniedzialek, 30 listopada 2020 r.   Imieniny: Andrzeja, Justyny, Konstantego
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 29

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>

Praca Lubin
Wiadomości z Lubina
RCS otwiera tor do jazdy szybkiej RCS otwiera tor do jaz...
W niedzielę 29 listopada 2020r. Regionalne Centrum Sportowe startuje z sezonem zimowym 2020/2021. Od godz. 12:00 RCS zaprasza na tor do jazdy sz... »WJECHAŁ SAMOCHODEM OSOBOWYM W ROWERZYSTKĘ! WJECHAŁ SAMOCHODEM OSO...
Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu rowerzystce poruszającej się w prawidłowy sposób po drodze dla rowerów, było powodem wypadk... »Dziennik Turystyczny – Wander Book || Muzeum Historyczne w Lubinie Dziennik Turystyczny &...
Jesienią tego roku Muzeum Historyczne w Lubinie dołączyło do międzynarodowego projektu turystycznego Wander Book, którego ideą jest stworz... »Licytacje komornicze: Obwieszczenia Licytacje komornicze: ...
Licytacje opublikowane dnia: 27 listopada 2020   Kategoria: mieszkania 1. lokal mieszkalny, lokalizacja: Trzebnica. cena wywoławcza: 2334... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.pl

Magazyn elubin.pl

polec prawnika.pl

silesianseo.pll

Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...02.09.1999 Podpisanie POROZUMIENIA pomiędzy Gminą Miejską Lubin a Mostostalem Warszawa Spółka Akcyjna

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

ZOO Lubin - Kwartalnik dla najmłodszych "Park Pomysłów"
Data dodania: 16 listopada 2020 — Kategoria: Wiadomości

ZOO Lubin - Kwartalnik dla najmłodszych

Z radością informujemy, że powróciliśmy do współtworzenia wyjątkowego kwartalnika dla dzieci - "Park Pomysłów"! Wydawcą kwartalnika jest Stowarzyszenie Lubin i okolice, a tworzą go wspólnie: Centrum Edukacji Przyrodniczej w Lubinie, Muzeum Historyczne w Lubinie oraz Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.

 

Pierwszy numer kwartalnika wydany został jesienią 2015, a każdy następny pojawiał się wraz z nastaniem nowej pory roku, aż do wydania letniego (nr 12) w 2018 roku. Po krótkiej przerwie kwartalnik powrócił (nr 13) wraz z rozpoczęciem lata w 2020 roku. Aktualnie dostępny jest już numer jesienny, a za kilka tygodni pojawi się wydanie zimowe.

Kwartalnik przeznaczony jest dla dzieci w wieku szkolnym lub młodszych, którym pomogą w czytaniu rodzice. Tematyka każdego wydania jest zróżnicowana. Każdy ze współwydawców przekazuje młodym czytelnikom treści związane z działalnością własną. Centrum Edukacji przyrodniczej w Lubinie zachęca do poznawania natury, mieszkańców lubińskiego zoo, zwierząt, roślin itp. Muzeum Historyczne w Lubinie prezentuje strony poświęcone zagadnieniom historycznym czy atrakcjom i mieszkańcom Parku Leśnego, natomiast MPWiK, z pomocą znanego dzieciom Miedzika, edukuje na temat prawidłowej segregacji odpadów. W każdym numerze zamieszczone są nie tylko informacje, ale także ciekawe zadania, kolorowanki, rebusy, wykreślanki itp.

"Park Pomysłów" dystrybuowany jest przez każdego ze współwydawców. W lubińskim zoo - Centrum Edukacji Przyrodniczej w Lubinie dostępny jest w kawiarni w Parku Wrocławskim, a niekiedy można go zdobyć w konkursach na stronie Facebook:
https://www.facebook.com/ZOOLubin

W kawiarni dostępne są również inne materiały promocyjne Centrum Edukacji Przyrodniczej w Lubinie dostępne dla kupujących w cenie produkcji.
 
Wszystkie kwartalniki dostępne są do podglądu na stronie internetowej:
https://issuu.com/stowarzyszenielubiniokolice

Bezpośredni link do nr 13 (lato 2020):

https://bit.ly/38M1N6Q
Bezpośredni link do nr 14 (jesień 2020):
 
https://bit.ly/35ydVq0
Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,21661.html
Ten artykuł był czytany 115 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2020 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.029 sek.Lubin 1.0