Niedziela, 17 stycznia 2021 r.   Imieniny: Antoniego, Jana, Sabiniana
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 15

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>

Praca Lubin


Wiadomości z Lubina
Są zdecydowani - nie boją się trudnych warunków, kolejna grupa ochotników wyjechała na poligon w Żaganiu Są zdecydowani - nie b...
To będzie wyjątkowe szkolenie, bo zima nie ułatwi przeprowadzenie zaplanowanych zajęć, ale na szczęście, w przeciwieństwie do koronawirusa, ich n... »Ziemia Lubińska – Chróstnik Ziemia Lubińska –...
W odległości niespełna 5 km na południe od Lubina znajduje się jedna z najstarszych miejscowości w powiecie lubińskim, Chróstnik. Dzieje t... »Nabór wniosków do programu GRUNT TO MIEĆ GRUNT Nabór wniosków do prog...
Program skierowany jest do wszystkich urzędujących sołtysów z terenu całej Polski. Portal Przetargów Rolnych zaprasza do składania ... »ZUS płaci postojowe dla artystów ZUS płaci postojowe dl...
Od piątku 15 stycznia  wnioskować o jednorazowe dodatkowe świadczenie postojowe mogą m.in. twórcy, artyści oraz technicy wspomagający... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.pl

Magazyn elubin.plpolec prawnika.pl

silesianseo.pll

Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1995 Lubin otrzymał nagrodę i tytuł "Miasta bez barier"

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

MIARKA SIĘ PRZEBRAŁA, GDY DO GRÓŹB DOŁĄCZONO NÓŻ!
Data dodania: 24 listopada 2020 — Kategoria: Wiadomości

MIARKA SIĘ PRZEBRAŁA, GDY DO GRÓŹB DOŁĄCZONO NÓŻ!

Do Komendy Powiatowej Policji w Lubinie zgłosiły się dwie kobiety którym inna kobieta w okresie od kwietnia do listopada systematycznie groziła pozbawieniem życia poprzez wysyłanie wiadomości sms lub głosowe oraz listownie. Kobiety nie wytrzymały, gdy sprawczyni do pozostawionego listu dołączyła nóż z groźbami ich pozarzynania. Sprawczyni 33 letnia lubinianka została zatrzymana i usłyszała zarzuty, za które grozi jej do 2 lat więzienia.

- Policjanci z Komendy Policji w Lubinie zostali zaalarmowani przez kierowniczkę oraz jej zastępczynię jednego ze sklepów w Lubinie o tym, że znana im z widzenia kobieta, systematycznie od dłuższego czasu grozi im pozbawieniem życia. Kobiety jak się okazało dostawały nieprzyjemne wiadomości sms lub wiadomości głosowe na służbowe telefony, które sprawczyni znalazła w Internecie. Oprócz tego w sklepie pozostawiane były listy z wulgarnymi groźbami pozbawienia życia. Pokrzywdzone nie wytrzymały kiedy podczas otwierania rano sklepu znalazły powieszony na drzwiach kolejny list do którego tym razem dołączony był nóź - informuje aspirant Krzysztof Pawlik z lubińskiej policji.

Mundurowi zabezpieczyli dowody i szybko zatrzymali 33 – letnią kobietę która była sprawczynią całego zajścia. Zatrzymana wyjaśniała, że kiedyś została złapana na kradzieży w tym sklepie – pracownicy są przez to dla niej niemili i zawsze ją obserwują – dlatego w taki sposób chciała nastraszyć kierownictwo sklepu.

Lubiniance postawiono zarzuty za które może grozić jej kara do 2 lat więzienia, a Prokurator na wniosek lubińskich śledczych zastosował wobec podejrzanej środki zapobiegawcze w postaci m.in. zakazu zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonymi.

źródło: Policja w Lubinie

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,21698.html
Ten artykuł był czytany 101 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2021 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.030 sek.Lubin 1.0