Niedziela, 17 stycznia 2021 r.   Imieniny: Antoniego, Jana, Sabiniana
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 20

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>

Praca Lubin


Wiadomości z Lubina
Są zdecydowani - nie boją się trudnych warunków, kolejna grupa ochotników wyjechała na poligon w Żaganiu Są zdecydowani - nie b...
To będzie wyjątkowe szkolenie, bo zima nie ułatwi przeprowadzenie zaplanowanych zajęć, ale na szczęście, w przeciwieństwie do koronawirusa, ich n... »Ziemia Lubińska – Chróstnik Ziemia Lubińska –...
W odległości niespełna 5 km na południe od Lubina znajduje się jedna z najstarszych miejscowości w powiecie lubińskim, Chróstnik. Dzieje t... »Nabór wniosków do programu GRUNT TO MIEĆ GRUNT Nabór wniosków do prog...
Program skierowany jest do wszystkich urzędujących sołtysów z terenu całej Polski. Portal Przetargów Rolnych zaprasza do składania ... »ZUS płaci postojowe dla artystów ZUS płaci postojowe dl...
Od piątku 15 stycznia  wnioskować o jednorazowe dodatkowe świadczenie postojowe mogą m.in. twórcy, artyści oraz technicy wspomagający... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.pl

Magazyn elubin.plpolec prawnika.pl

silesianseo.pll

Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1975 Otwarcie Szkoły Muzycznej I stopnia

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Sukces i stabilność finansowa podczas kryzysu – dołącz do międzynarodowej konferencji online
Data dodania: 25 listopada 2020 — Kategoria: Wiadomości

Sukces i stabilność finansowa podczas kryzysu – dołącz do międzynarodowej konferencji online

MIŁOŚĆ KONTRA STRACH, CZYLI JAK POKONAĆ KRYZYS WARTOŚCI WYWOŁANY PRZEZ PANDEMIĘ?

Międzynarodowa konferencja „WORLD WITHOUT LIMITS”

z udziałem liderów świata biznesu i rozwoju duchowego

W tym trudnym, pandemicznym roku ludzie bardziej niż kiedykolwiek potrzebują pojednania, współdziałania i nowej nadziei. To na  liderach, nie tylko politycznych, spoczywa obowiązek wskazywania właściwej drogi. Zmiana myślenia i działania jednostek stanowi pierwszy i konieczny krok, by uruchomić globalną falę pozytywnej transformacji. Do realizacji tego zadania pragną przyłączyć się organizatorzy i prelegenci międzynarodowej konferencji online „World Without Limits”, która odbędzie się w weekend 28 i 29 listopada. W wydarzeniu wezmą udział mentorzy ze świata biznesu i rozwoju duchowego, a wśród nich dwóch Polaków - przedsiębiorców, autorów książek i propagatorów rozwoju osobistego: Łukasz Milewski i Krzysztof Sadecki.

Na wirtualnej scenie wystąpią obok takich osobistości, jak: T. Harv Eker, Jack Canfield, Roland Tokko, Janet Bray Attwood, Deva Premal & Miten, Jay Abraham, Ken Honda, Eric Edmeades, Sadhvi Bhagawati Saraswati, Dr Fab Mancini i Gabriel Nossovitch. Podczas transmisji na żywo połączą się z tysiącami uczestników na całym świecie, by nieść przesłanie tolerancji, miłości i szacunku dla drugiego człowieka.

Miłość i strach to dwie najsilniejsze emocje, które kierują ludzkim zachowaniem. To, co dziś dzieje się na świecie, budzi panikę, smutek i gniew, które - zamiast łączyć - dzielą. Historia ludzkości nie pozostawia wątpliwości - to nigdy nie przynosi konstruktywnych rozwiązań.

Występujący podczas konferencji „World Without Limits.” eksperci z dziedziny psychologii, neurologii, biznesu, rozwoju osobistego i duchowości przekażą słuchaczom nie tylko inspiracje, ale także strategie jak zmienić swoje nastawienie, myślenie i działanie, by zmierzać do pozytywnej przemiany. Podczas licznych i różnorodnych wystąpień uznani mentorzy będą dzielić się swoją wiedzą, życiowym i zawodowym doświadczeniem, by wskazać praktyczne metody, jak poradzić sobie w kryzysie, znaleźć siłę, by odnaleźć radość i szczęście, a w efekcie osiągnąć sukces i stabilność.

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,21700.html
Ten artykuł był czytany 91 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2021 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.039 sek.Lubin 1.0