Niedziela, 07 marca 2021 r.   Imieniny: Pawła, Tomasza, Felicyty
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 20

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>

Praca Lubin
Wiadomości z Lubina
Ziemia lubińska – Gogołowice Ziemia lubińska –...
W naszych wędrówkach po Gminie Lubin dotychczas dotarliśmy do Bukownej, Chróstnika, Czerńca i Dąbrowy Górnej. Dzisiaj kolej ... »UWAGA! PANDEMIA TO CZAS ŻNIW DLA UWAGA! PANDEMIA TO CZA...
Oszuści stają się coraz bardziej bezwzględni i dopuszczają się wciąż nowych sposobów, na wyłudzanie pieniędzy od osób starszych. ... »Dźwiękowy Szlak Odry w Krainie Łęgów Odrzańskich Dźwiękowy Szlak Odry w...
Pułapki akustyczne, służące słuchaniu dźwięków natury już wkrótce pojawią w Krainie Łęgów Odrzańskich. Dwie pierwsze czekają... »ZOO Lubin - premiera nowej figury - Szlak Zwierząt Wymarłych ZOO Lubin - premiera n...
Wielkimi krokami zbliża się wiosna, a wraz z nią nowości w ZOO Lubin - Centrum Edukacji Przyrodniczej w Lubinie.   Po pierwsze - nazwę "Sz... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.pl

Magazyn elubin.plpolec prawnika.pl

silesianseo.pll

Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...02.06.2000 Prezydentem Miasta Lubina zostaje Roman Sadowski a wiceprezydentami: Zofia Heksel, Daniel Cyganowski i Wojciech Trzeciak.

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Poznajmy nasze gminy – polsko-francuski konkurs fotograficzny
Data dodania: 16 lutego 2021 — Kategoria: Wiadomości

Poznajmy nasze gminy – polsko-francuski konkurs fotograficzny

W ramach partnerstwa łączącego od lat mieszkańców Gminy Lubin i leżącego we Francji Sathonay- Camp, Ośrodek Kultury Gminy Lubin zaprasza mieszkańców do wspólnej zabawy z fotografią. W okresie pandemii kiedy nie można spotykać się w większym gronie, warto choć przez obiektyw podzielić się pięknem, różnorodnością i tym samy wirtualnie zintegrować. Efektem tej współpracy będzie wyjątkowy polsko-francuski e-album.

Taki album pozwoli jeszcze lepiej poznać nasze regiony, pokazać ich walory przyrodnicze i architektoniczne oraz wskazać różnice i podobieństwa na przykład pór roku. Zwłaszcza w okresie pandemii i braku możliwości wyjazdów, ten rodzaj aktywności pozwoli na podtrzymanie wspólnych kontaktów i wzmocnienie więzi.

Nagrodą dla uczestników będzie publikacja przesłanego zdjęcia w internecie, w specjalnie utworzonym w wyniku konkursu e-albumie. Dodatkowo, jeżeli tylko autorzy zdjęć będą chcieli dołączyć swoje zdjęciowe portrety, to może powstać galeria mieszkańców naszych gmin – autorów zdjęć zgłoszonych do konkursu. Gorąco do tego zachęcamy!

Termin nadsyłania konkursowych fotografii mija 31 maja 2021 r. Rozstrzygnięcie konkursu planowane jest na czerwiec, więc album fotograficzny powinien być gotowy w czasie wakacji.

Zdjęcia w konkursie prosimy przesyłać na adres: konkursy@okgminalubin.pl. Mieszkańcy naszego partnerskiego miasta będą przesyłać fotografie do swojego francuskiego odpowiednika.

Tematyka prac  to  krajobraz lub architektura. Krajobrazem może być panorama np. widok z okna,  atrakcje przyrodnicze, choć też i aleje albo drzewa w ogródku.  Architektura to na przykład atrakcyjna, charakterystyczna budowla, pomnik, czy zabytek.

Zachęcamy do wspólnej zabawy!

Regulamin i karta zgłoszenia- Konkurs Fotograficzny (DOC. 75,3)

Gmina Lubin

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,22028.html
Ten artykuł był czytany 74 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2021 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.036 sek.Lubin 1.0