Niedziela, 07 marca 2021 r.   Imieniny: Pawła, Tomasza, Felicyty
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 20

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>

Praca Lubin
Wiadomości z Lubina
Ziemia lubińska – Gogołowice Ziemia lubińska –...
W naszych wędrówkach po Gminie Lubin dotychczas dotarliśmy do Bukownej, Chróstnika, Czerńca i Dąbrowy Górnej. Dzisiaj kolej ... »UWAGA! PANDEMIA TO CZAS ŻNIW DLA UWAGA! PANDEMIA TO CZA...
Oszuści stają się coraz bardziej bezwzględni i dopuszczają się wciąż nowych sposobów, na wyłudzanie pieniędzy od osób starszych. ... »Dźwiękowy Szlak Odry w Krainie Łęgów Odrzańskich Dźwiękowy Szlak Odry w...
Pułapki akustyczne, służące słuchaniu dźwięków natury już wkrótce pojawią w Krainie Łęgów Odrzańskich. Dwie pierwsze czekają... »ZOO Lubin - premiera nowej figury - Szlak Zwierząt Wymarłych ZOO Lubin - premiera n...
Wielkimi krokami zbliża się wiosna, a wraz z nią nowości w ZOO Lubin - Centrum Edukacji Przyrodniczej w Lubinie.   Po pierwsze - nazwę "Sz... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.pl

Magazyn elubin.plpolec prawnika.pl

silesianseo.pll

Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1.01.1969 Otwarcie Domu Kultury Zagłębia Miedziowego (obecnie Centrum Kultury "MUZA")

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Branża bukmacherska w Polsce – podstawowe informacje
Data dodania: 20 lutego 2021 — Kategoria: Wiadomości

Branża bukmacherska w Polsce – podstawowe informacje

W przypadku zainteresowania zakładami bukmacherskimi – warto jest znać kilka informacji już na samym początku. Dlatego jeśli z jakiegoś powodu nagle zacząłeś się interesować tym, jak możesz zacząć obstawiać – to ten poradnik jest dla ciebie!

 

 

Ustawa o grach losowych

Dla całej branży gier losowych w Polsce rok 2017 jest punktem zwrotnym, zwłaszcza dla branży bukmacherskiej, ponieważ zmiany w ustawie miały na celu skuteczniejszą walkę z firmami, które nie płaciły podatków w Polsce. Ważna jest także poprawa bezpieczeństwa grazcy oraz wdrażanie rozwiązań ograniczających ryzyko upadłości osób uzależnionych od gier losowych czy uczestników zakładów sportowych. Z drugiej strony ustawodawca zachował również wiele regulacji. Oczywiście tutaj zakłady sportowe w Polsce to z pewnością ulga, bo jak wszyscy wiemy, każda zmiana oznacza zwykle utratę niektórych praw.

Zgodnie z „Ustawą o grach losowych” firmy bukmacherskie mogą świadczyć usługi w Polsce tylko wtedy, gdy Minister Finansów RP zezwoli im na takie działania. O tego typu koncesję mogą ubiegać się tylko firmy, które spełniają określone wymagania, np. Spółka z odpowiednio wysokim kapitałem zakładowym może udzielić odpowiednich gwarancji finansowych, albo spółka z siedzibą w Polsce. Firmy zainteresowane organizacją gier losowych w naszym kraju muszą również złożyć specjalny wniosek oraz dużą liczbę dokumentów związanych z planowaną działalnością i samą firmą. Ministerstwo Finansów RP ma maksymalnie 6 miesięcy na rozpatrzenie wniosku.

Warto wspomnieć, że Minister Finansów wydał osobne zezwolenia, aby bukmacherzy mogli oferować zakłady w stałych lokalizacjach. Ponadto prawo przewiduje również, że okres ważności wydanej licencji wynosi 6 lat, ale licencję można odnowić tylko raz.

 

Rejestracja u bukmacherów

Dzięki rachunkom od bukmacherów przy odrobinie szczęścia będziesz mógł wygrać więcej, bo dzięki różnicy kursów możesz zagwarantować sobie zysk. Wśród wielu bukmacherów kolejną zaletą tego, że masz kilka kont jest to, że internetowi bukmacherzy starają się przyciągnąć nowych klientów i zapewnić im atrakcyjne bonusy powitalne. Generalnie promocje najlepszych często znajdują się w rankingach bukmacherskich - pamiętaj jednak, aby wybrać tylko dwóch lub trzech bukmacherów, bo w tym przypadku minimalna wpłata zacznie powoli obciążać cię finansowo.

 

Bukmacherzy nie lubią, kiedy gracze wygrywają za często

W końcu wielu bukmacherów przywiązuje dużą wagę do graczy, którzy często ich pokonują - może to spowodować, że Twoje konto zostanie wcześniej czy później ograniczone, aby uniemożliwić Ci obstawianie więcej niż określoną kwotę - co zwykle oznacza, że nie będziesz w stanie zarabiać u tego bukmachera. Dlatego warto zarejestrować się u kilku bukmacherów, bo nawet jeśli masz takie ograniczenia, możesz zlikwidować konto i skorzystać z usług innych bukmacherów. Ponadto wszelkie nieudane zakłady tylko zwiększą Twoją wiarygodność i zmniejszą możliwość nałożenia ograniczeń na Twoje konto. Pamiętaj jednak, aby nie stawiać u wielu buków naraz, ponieważ w ten sposób zużyjesz całą swoją gotówkę w ciągu miesiąca, a jeśli Ci się nie uda, nie będziesz miał nic przez cały miesiąc.

 

Branża bukmacherska a koronawirus

Nie da się ukryć, że z powodu koronawirusa część Polskich bukmacherów została zmuszona do zaprzestania oferowania zakładów bukmacherskich przez jakiś czas – dodatkowo wiele stacjonarnych punktów bukmacherskich musiało zostać zamkniętych. W tym momencie jedynie niektóre punkty są otwarte, więc o wiele lepiej jest zacząć obstawiać w internecie. Naturalnie możesz udać się do danego punktu bukmacherskiego w twojej okolicy, ale z drugiej strony musisz pamiętać, aby najpierw sprawdzić, czy dany punkt jest otwarty. W innym wypadku możesz pocałować klamkę, i zamiast obstawić zmarnujesz jedynie swój czas.

 

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,22047.html
Ten artykuł był czytany 88 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2021 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.069 sek.Lubin 1.0