Wtorek, 20 kwietnia 2021 r.   Imieniny: Agnieszki, Czesława, Amalii
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 21

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>

Praca Lubin

Wiadomości z Lubina
Podpisany został Program inwestycji dla budowy sygnalizacji świetlnej w Osieku Podpisany został Progr...
Powstanie sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 5 z drogą powiatową nr 2085D w miejscowości Osiek. Skrzyżowanie zlokalizow... »Zmiany w pomocy dla przedsiębiorców Zmiany w pomocy dla pr...
Od 4 maja przedsiębiorcy z określonych branż będą mogli wystąpić o zwolnienie z opłacania składek także za marzec i kwiecień 2021 r. Nadal będzie... »OSZUŚCI DZWONIĄ CHCĄC WYŁUDZIĆ PIENIĄDZE. MOGĄ TEŻ ZAPUKAĆ DO TWYCH DRZWI. BĄDŹMY OSTROŻNI. OSZUŚCI DZWONIĄ CHCĄC ...
Lubińscy policjanci apelują do mieszkańców naszego powiatu o ogromną ostrożność, ponieważ w ostatnim czasie mamy do czynienia ze wzmożon... »Lotnicze opryski w lasach – mogą potrwać do czerwca Lotnicze opryski w las...
Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych informuje, że na podstawie decyzji Dolnośląskiego Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.pl

polec prawnika.pl

silesianseo.pll

Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...25.09.1999 Po trwającej 2 lata modernizacji oddano do użytku jeden z najnowocześniejszych obiektów kultury w Polsce - II część Centrum Kultury Muza

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

OSZUST PODAWAŁ SIĘ ZA PRACOWNIKA BANKU
Data dodania: 24 lutego 2021 — Kategoria: Wiadomości

OSZUST PODAWAŁ SIĘ ZA PRACOWNIKA BANKU

Policjanci Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą przestrzegają przed oszustami, którzy podają się za pracowników banków. Apelujemy, aby nie podawać żadnych danych dotyczących naszego konta bankowego, numeru kart debetowych czy kredytowych, numerów PIN i haseł.

Oszust tak poprowadził rozmowę, że nie wzbudził żadnych podejrzeń kobiety. Podczas połączenia telefonicznego  pokrzywdzona była pewna, że faktycznie rozmawia z konsultantem jednego z banków w Lubnie.

Mężczyzna podstępem uzyskał dostęp do informacji  dla niego nieprzeznaczonej. Kobieta podała dane wrażliwe, które przestępca wykorzystał i dokonał kradzieży pieniędzy z konta lubinianki w kwocie blisko 16 tysięcy złotych.

Policjanci po raz kolejny ostrzegają przed podawaniem jakichkolwiek danych przez telefon. Nie mamy nigdy pewności kto jest po drugiej stronie słuchawki.  Bądźmy zawsze czujni i ostrożni. Nigdy nie zdradzajmy haseł do kont bankowych, numeru BLIK, PIN – u do kart, a także numerów naszych kart płatniczych. Jeżeli dzwoniący pyta o powyższe dane, możemy być niemal pewni, że mamy do czynienia z oszustem!


za KPP w Lubinie

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,22063.html
Ten artykuł był czytany 71 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2021 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.035 sek.Lubin 1.0