Wtorek, 20 kwietnia 2021 r.   Imieniny: Agnieszki, Czesława, Amalii
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 22

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>

Praca Lubin

Wiadomości z Lubina
Podpisany został Program inwestycji dla budowy sygnalizacji świetlnej w Osieku Podpisany został Progr...
Powstanie sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 5 z drogą powiatową nr 2085D w miejscowości Osiek. Skrzyżowanie zlokalizow... »Zmiany w pomocy dla przedsiębiorców Zmiany w pomocy dla pr...
Od 4 maja przedsiębiorcy z określonych branż będą mogli wystąpić o zwolnienie z opłacania składek także za marzec i kwiecień 2021 r. Nadal będzie... »OSZUŚCI DZWONIĄ CHCĄC WYŁUDZIĆ PIENIĄDZE. MOGĄ TEŻ ZAPUKAĆ DO TWYCH DRZWI. BĄDŹMY OSTROŻNI. OSZUŚCI DZWONIĄ CHCĄC ...
Lubińscy policjanci apelują do mieszkańców naszego powiatu o ogromną ostrożność, ponieważ w ostatnim czasie mamy do czynienia ze wzmożon... »Lotnicze opryski w lasach – mogą potrwać do czerwca Lotnicze opryski w las...
Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych informuje, że na podstawie decyzji Dolnośląskiego Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.pl

polec prawnika.pl

silesianseo.pll

Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...25.09.1999 Po trwającej 2 lata modernizacji oddano do użytku jeden z najnowocześniejszych obiektów kultury w Polsce - II część Centrum Kultury Muza

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

SKLEPOWY ZŁODZIEJ W RĘKACH POLICJANTÓW
Data dodania: 26 lutego 2021 — Kategoria: Wiadomości

SKLEPOWY ZŁODZIEJ W RĘKACH POLICJANTÓW

Lubińscy policjanci zatrzymali 24 – letniego mężczyznę, podejrzanego o liczne kradzieże na terenie Lubina. Jak ustalili funkcjonariusze podejrzany w różnych sklepach kradł wszystko co mógł łatwo sprzedać, m. in. markową odzież, perfumy, sprzęt elektroniczny, rowery. Sprawca ukradł nawet 2 młynki do kawy z lodziarni i kawiarni. Zatrzymany 24 – latek był w przeszłości wielokrotnie notowany za przestępstwa przeciwko mieniu. Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Zostanie przewieziony do zakładu karnego, celem odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności.

-Policjanci wydziału kryminalnego lubińskiej komendy, zajmujący się zwalczaniem przestępstw przeciwko mieniu, pracowali nad sprawą zgłoszonych kradzieży na terenie miasta. Funkcjonariusze ustalili i zatrzymali podejrzanego o te czyny 24 -letniego mężczyznę. Sprawca wpadł w ręce funkcjonariuszy w wynajmowanym przez siebie mieszkaniu na terenie miasta - asp. szt. Sylwia Serafin, oficer prasowy lubińskiej policji.

W trakcie czynności z podejrzanym, policjanci udowodnili mężczyźnie kradzieże sklepowe. W sumie usłyszał 12 zarzutów. Jak ustalili śledczy, straty wyrządzone przez 24 - latka, łącznie oszacowano na blisko 17 tysięcy złotych.

Łupem mężczyzny padły kosmetyki, markowa odzież, perfumy, telefony komórkowe, tablet, rowery. Lubinianin wyniósł nawet 2 młynki do kawy o łącznej wartości 4,5 tysiąca złotych. Jeden ukradł z lodziarni, drugi z kawiarni.

Zatrzymany trafił do policyjnej celi.  Przez dłuższy czas nie wyjdzie na wolność. Zostanie teraz przewieziony do zakładu karnego celem odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności za przestępstwa, których dopuścił się w przeszłości.


za KPP w Lubinie

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,22072.html
Ten artykuł był czytany 88 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2021 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.032 sek.Lubin 1.0