Wtorek, 20 kwietnia 2021 r.   Imieniny: Agnieszki, Czesława, Amalii
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 17

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>

Praca Lubin

Wiadomości z Lubina
Podpisany został Program inwestycji dla budowy sygnalizacji świetlnej w Osieku Podpisany został Progr...
Powstanie sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 5 z drogą powiatową nr 2085D w miejscowości Osiek. Skrzyżowanie zlokalizow... »Zmiany w pomocy dla przedsiębiorców Zmiany w pomocy dla pr...
Od 4 maja przedsiębiorcy z określonych branż będą mogli wystąpić o zwolnienie z opłacania składek także za marzec i kwiecień 2021 r. Nadal będzie... »OSZUŚCI DZWONIĄ CHCĄC WYŁUDZIĆ PIENIĄDZE. MOGĄ TEŻ ZAPUKAĆ DO TWYCH DRZWI. BĄDŹMY OSTROŻNI. OSZUŚCI DZWONIĄ CHCĄC ...
Lubińscy policjanci apelują do mieszkańców naszego powiatu o ogromną ostrożność, ponieważ w ostatnim czasie mamy do czynienia ze wzmożon... »Lotnicze opryski w lasach – mogą potrwać do czerwca Lotnicze opryski w las...
Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych informuje, że na podstawie decyzji Dolnośląskiego Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.pl

polec prawnika.pl

silesianseo.pll

Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1.10.2002r. Powstała pierwsza szkoła wyższa – Uczelnia Zawodowa Zagłębia Miedziowego

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Konsultacje w sprawie zmiany rozkładu jazdy autobusów
Data dodania: 28 marca 2021 — Kategoria: Wiadomości

Konsultacje w sprawie zmiany rozkładu jazdy autobusów

Dostosowanie rozkładu jazdy Komunikacji Powiatowej do rozkładów Kolei Dolnośląskich i PKP Inter City, a także przeciwdziałanie opóźnieniom w kursowaniu autobusów, powodowanych zamykaniem przejazdów kolejowych – to główne powody zmian w rozkładzie jazdy Lubińskich Przewozów Pasażerskich. Mają one obowiązywać od 1 maja 2021 r.

Zmiany są systemowe, obejmują całą sieć przewozów, a to oznacza możliwe przesunięcie godzin odjazdów autobusów na poszczególnych liniach w stosunku do obecnie realizowanego rozkładu. Zachowano dotychczasowe priorytety godzinowe w zakresie obsługi pasażerów takie jak: dojazd/powrót do/z szkół, zakładów pracy, ośrodków opieki zdrowotnej itp.

Uwagi i wnioski należy składać na wypełnionym Formularzu konsultacje spoleczne, który można przesłać pocztą elektroniczną na adres: starostwo@powiat-lubin.pl bądź pocztą tradycyjną: Starostwo Powiatowe w Lubinie, ul. Jana Kilińskiego 12b, 59-300 Lubin.

Wszystkie uwagi i wnioski do projektu zostaną szczegółowo przeanalizowane, a zasadne będą uwzględnione w nowym rozkładzie jazdy.

Szczegółowe informacje dostępne są w BIP Powiatu Lubińskiego: https://powiat-lubin.bip.gov.pl/ogloszenia-i-zawiadomienia/konsultacje-spoleczne.html

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,22185.html
Ten artykuł był czytany 104 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2021 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.026 sek.Lubin 1.0