Wtorek, 20 kwietnia 2021 r.   Imieniny: Agnieszki, Czesława, Amalii
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 14

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>

Praca Lubin

Wiadomości z Lubina
Podpisany został Program inwestycji dla budowy sygnalizacji świetlnej w Osieku Podpisany został Progr...
Powstanie sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 5 z drogą powiatową nr 2085D w miejscowości Osiek. Skrzyżowanie zlokalizow... »Zmiany w pomocy dla przedsiębiorców Zmiany w pomocy dla pr...
Od 4 maja przedsiębiorcy z określonych branż będą mogli wystąpić o zwolnienie z opłacania składek także za marzec i kwiecień 2021 r. Nadal będzie... »OSZUŚCI DZWONIĄ CHCĄC WYŁUDZIĆ PIENIĄDZE. MOGĄ TEŻ ZAPUKAĆ DO TWYCH DRZWI. BĄDŹMY OSTROŻNI. OSZUŚCI DZWONIĄ CHCĄC ...
Lubińscy policjanci apelują do mieszkańców naszego powiatu o ogromną ostrożność, ponieważ w ostatnim czasie mamy do czynienia ze wzmożon... »Lotnicze opryski w lasach – mogą potrwać do czerwca Lotnicze opryski w las...
Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych informuje, że na podstawie decyzji Dolnośląskiego Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.pl

polec prawnika.pl

silesianseo.pll

Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...09.1999 Zakończono I etap remontu Szkoły Podstawowej nr 1 oraz przekazano ją do użytkowania

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Gmina Lubin. Najważniejsze żeby chciało się chcieć! Nasi seniorzy w pandemii
Data dodania: 08 kwietnia 2021 — Kategoria: Wiadomości

Gmina Lubin. Najważniejsze żeby chciało się chcieć! Nasi seniorzy w pandemii

Sytuacja pandemiczna, dużo zmieniła w życiu wielu. Ale jak mówią seniorzy najważniejsze jest zdrowie, jeżeli ono dopisuje to z każdej sytuacji jest jakieś wyjście. Poprosiliśmy seniorów z Gminy Lubin, żeby pokazali nam na zdjęciach jak spędzają czas w dobie pandemii, kiedy nie można się spotykać, czy też jeździć na wycieczki.  Okazało się, że na wszystko jest sposób.

Skoro nie ma zajęć ruchowych w Akademii Senioralnej to zawsze można poćwiczyć trochę w domu. Receptą na zamknięte baseny może być nordic walking. Skoro wstrzymano zajęcia nauki języka obcego – można skorzystać z aplikacji, która pomoże w poduczeniu się języka.

Seniorzy więcej czasu niż zwykle poświęcali także na tworzenie rękodzieła, w tym uczyli się nowych technik. Wielu opiekowało się także wnukami pomagając w zdalnych zajęciach. A już niedługo wiosna i można będzie wyjść do ogrodu, podłubać wśród roślinek, nacieszyć się słońcem i zdrowiem.

W codziennym życiu nie zapominajmy o zakładaniu maseczek, zachowaniu dystansu w sklepie czy przy innym spotkaniu. Do tego zdrowe odżywianie, w tym codzienna porcja naturalnych witamin, np. sok z buraka, marchewki, kiwi i jabłka jest pyszny i zdrowy. Przetrwamy ten trudny czas i w końcu wszyscy wrócimy do normalności. Do wyjazdów urlopowych, wycieczek i innych spotkań, które tak potrzebne są dla zdrowia psychicznego.

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,22218.html
Ten artykuł był czytany 81 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2021 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.031 sek.Lubin 1.0