Środa, 08 luty 2023 r.   Imieniny: Piotra, Żakliny, Gniewomira
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 43

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Dolnośląscy seniorzy na 4 miejscu w kraju Dolnośląscy seniorzy n...
Panie chętniej sięgają po elektroniczny dokument niż panowie. Po miesiącu od wprowadzenia elektronicznej legitymacji, korzysta z niej już około 1... »OD 13 LUTEGO ZMIANA ORGANIZACJI OBSŁUGI W SPRAWACH PASZPORTOWYCH OD 13 LUTEGO ZMIANA OR...
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu reorganizuje formułę obsługi paszportowej od 1... »Czy możesz mieć atak serca i nie wiedzieć o tym ? Czy możesz mieć atak s...
Jak rozpoznać, że możesz być w niebezpieczeństwie. Jeśli chodzi o sygnały ostrzegawcze dotyczące zawału serca, istnieje wspólny zestaw ... »Repertuar Kina Muza w Lubinie (10.02 – 16.02.2023) Repertuar Kina Muza w ...
10.02 Piątek 10:00 > NHEF: Wiking Tappi – zestaw 2 (przedszkole) > ds 11:00 > Muza Baby Kino > Masz ci los > Pol / sk 13:... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...5.09.2002r. Odbyło się Międzynarodowe Polsko – Niemieckie Sympozjum „Lubin dawniej i dziś – wspólne dziedzictwo kulturowe”

Magazyn elubin.pl

iParts.pl - części samochodowe

Tanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wiadomosci z Lubina i okolic
SPOTKAŁ POLICJANTA PO SŁUŻBIE I GROZIŁ MU POZBAWIENIEM ŻYCIA I ZNISZCZENIEM SAMOCHODU.
Data dodania: 30 czerwca 2021 — Kategoria: Wiadomości

SPOTKAŁ POLICJANTA PO SŁUŻBIE I GROZIŁ MU POZBAWIENIEM ŻYCIA I ZNISZCZENIEM SAMOCHODU.

24-latek z Lubina spotkał na mieście policjanta po służbie, który wcześniej kilkukrotnie zatrzymywał go za popełniane przestępstwa. Mężczyzna groził funkcjonariuszowi pozbawieniem życia i zniszczeniem samochodu widząc jaki autem jeździ. Zaraz po tym zbiegł. Lubinianin został zatrzymany i dodatkowo udowodniono mu dwie kradzieże rozbójnicze na terenie miasta. Zatrzymany oczekuje w celi na posiedzenie aresztowe o które wystąpiła Prokuratura Rejonowa w Lubinie.

-Policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali 24 – latka, który w dniu 24 czerwca br. spotkał na ulicy będącego po pracy funkcjonariusza naszej jednostki. Mężczyzna rozpoznał policjanta, gdyż ten wcześniej kilkukrotnie podejmował wobec niego interwencje i zatrzymywał za popełnione przestępstwa. Młody lubinianin groził policjantowi pozbawieniem życia i zniszczeniem auta widząc jakim pojazdem przyjechał - informuje aspirant Krzysztof Pawlik, zastępca Oficera Prasowego Komendy Powiatowej Policji w Lubinie

.

Po zatrzymaniu okazało się, że mężczyzna ma na sumieniu jeszcze dwa poważne przestępstwa, gdyż jednego dnia na terenie Lubina - w dwóch różnych sklepach osiedlowych - dokonał kradzieży rozbójniczych, w ten sposób że użył przemocy wobec próbujących zatrzymać go pracowników ochrony, którzy zauważyli że mężczyzna wynosi ze sklepu skradziony alkohol. Każdorazowo przy opuszczaniu sklepu – zaczepiony przez ochronę groził użyciem przemocy. Na potępienie zasługuje fakt, że w obu przypadkach pracownikami ochrony były kobiety. Sprawca w pierwszym przypadku jedną z ochroniarek kopnął i zbiegł a w drugim przypadku odepchnął kobietę na regały. Straty jakie spowodował swoimi kradzieżami wynosiły łącznie 239 zł.

Wszystkich tych czynów podejrzany dopuścił się w warunkach powrotu do przestępstwa czyli tzw. „recydywy”. Lubinianin czeka w policyjnej celi na posiedzenie aresztowe o które zawnioskowała Prokuratura Rejonowa w Lubinie.

Agresorowi grożą teraz wysokie kary więzienia tj.. kolejno do 3 lat i do 15 lat pozbawienia wolności za każdą z kradzieży rozbójniczych.

 

źródło: Policja Lubin

 

Slowa kluczowe: lubin
Wyslij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,22562.html
Ten artykul byl czytany 222 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imie: *
Twoj komentarz: *
komentarz nie moze byc dluzszy niї 350 znakуw
Znaczniki HTML: Wyі.
BBCode: Wlaczone

Dostepne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreslenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez uїytkownikуw i gosci portalu sa ich osobista opinia. Redakcja oraz wlasciciele portalu nie biora odpowiedzialnosci za komentarze odwiedzaj±cych.


Copyright © 2006-2023 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.013 sek.Lubin 1.0