Środa, 18 maja 2022 r.   Imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 39

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Punktuj sercemWiadomości z Lubina
Przyszli emeryci zyskają ponad 9 proc. na koncie Przyszli emeryci zyska...
Już w czerwcu zwiększy się kapitał, który każdy pracujący gromadzi na swoim kocie w ZUS. W 2022 roku składki wysłane do Zakładu Ubezpiecze... »Pomoc nadeszła na czas. Policjanci przekonali lubinianina, że warto żyć. Pomoc nadeszła na czas...
Oficer dyżurny lubińskiej komendy otrzymał informację od mężczyzny, który zgłosił, że jego kolega wysłał mu wiadomość, z której wyn... »Groził młotkiem własnej matce. Najbliższe 3 miesiące spędzi w tymczasowym areszcie. Groził młotkiem własne...
Interwencja lubińskich policjantów zakończyła się tymczasowym aresztowaniem 28-latka, który znęcał się nad swoją matką. Jak wynikał... »Gala Laureatów Dolnośląskich Konkursów zDolny Ślązak Gala Laureatów Dolnośl...
W dniu 17 maja 2022r. w Auli Jana Pawła II Uniwersytetu Przyrodniczego odbyła się Gala Laureatów Dolnośląskich Konkursów zDolny Ślą... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.pl

iParts.pl - części samochodowe

Tanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pllTwoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...2-4.09.1995 Obchody 700-lecia Lubina

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Zamiast szukać w sieci – zapytaj eksperta ZUS
Data dodania: 21 stycznia 2022 — Kategoria: Wiadomości

Zamiast szukać w sieci – zapytaj eksperta ZUS

Składki na nowych zasadach, czyli warto zapytać u źródła. ZUS zaprasza wszystkie osoby, które szukają wsparcia w wyjaśnieniu zmian w rozliczaniu składek na zabezpieczenie społeczne.

- Nasi klienci mają mnóstwo pytań dotyczących tego jak obliczyć składkę na ubezpieczenie zdrowotne czy tego jak często składać dokumenty rozliczeniowe i to jest zaproszenie właśnie dla nich – mówi Iwona Kowalska –Matis regionalna y rzecznik prasowy ZUS na Dolnym Śląsku. – Zawsze najlepiej spytać naszych ekspertów niż bazować na niesprawdzonych informacjach, które ktoś udostępnił w Internecie – dodaje.

Rzeczniczka zaznacza, że wszystkie konsultacje i szkolenia są całkowicie bezpłatne.

Legnicki Oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS) wspólnie z Krajową Administracją Skarbową (KAS) przygotował pakiet wsparcia dla przedsiębiorców.

W najbliższym czasie organizujemy dla Państwa szkolenia przez Internet (webinaria).

Najbliższe terminy naszych webinariów:

  • trzy szkolenia: 28 stycznia, 31 stycznia i 2 lutego 2022 r. - każdorazowo  o godz. 10:00 - szkolenie on-line „Najnowsze zmiany w przepisach od 1.01.2022 r. – zmiany w składce na ubezpieczenie zdrowotne oraz zmiany w podatkach” (platforma Webex Events).

Szkolenie organizują: pracownicy legnickiego Oddziału ZUS oraz pracownicy Krajowej Administracji Skarbowej.

Szczegóły pod linkiem https://www.zus.pl/o-zus/kalendarium/szkolenia/-/event/1/trzy-szkolenia-on-line-zus-i-kas-dot_-najnowszych-zmian-w-przepisach-od-1_01_2022-r_-polski-lad-/4390894

Zapisy prowadzi ZUS.

 

  • 9 lutego, od godz. 10:00, na platformie ClickMeeting – webinar dla środowiska księgowych: „Najnowsze zmiany w przepisach od 1.01.2022 r.”

Wydarzenie jest wspólnym projektem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce Oddziału Okręgowego w Legnicy oraz Oddziału ZUS w Legnicy.

Szczegóły pod linkiem https://www.zus.pl/o-zus/kalendarium/szkolenia/-/event/1/webinar-najnowsze-zmiany-w-przepisach-od-1_01_2022-r_-dot_-polskiego-ladu-/4386035

Zapisy prowadzi Stowarzyszenie Księgowych na swojej stronie internetowej.

Swoim klientom ZUS zapewnia także:

  • indywidualną opiekę dla przedsiębiorców w placówkach ZUS i KAS – w najbliższy poniedziałek 24 stycznia w placówkach ZUS w Legnicy, Bolesławcu, Lubinie i Głogowie odbędą się dyżury pracowników KAS: w godz. od 9.00 do 17.00.
  • cykl poniedziałkowych dyżurów telefonicznych ekspertów ZUS24 stycznia, 31 stycznia, 7 lutego i 14 lutego, w godzinach 15.00-17.00 (infolinia lokalna pod nr. tel. 76 876 43 80).

Szczegóły pod linkiem https://www.zus.pl/o-zus/kalendarium/szkolenia/-/event/1/cykl-dyzurow-telefonicznych-ekspertow-zus-dot_-polskiego-ladu/4386115

Słowa kluczowe: lubin zus
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,23343.html
Ten artykuł był czytany 141 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2022 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.009 sek.Lubin 1.0