Środa, 25 maja 2022 r.   Imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 25

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Jak usunąć nieprzyjemny zapach z przydomowej oczyszczalni? Jak usunąć nieprzyjemn...
Przydomowa oczyszczalnia ścieków jest pożytecznym urządzeniem pozwalającym zagospodarować odpady ściekowe z indywidualnych gospodarstw ... »Światowy gigant branży wydobywczej na Światowym Forum Ekonomicznym w Davos Światowy gigant branży...
Biznesowe konferencje, promocja polskiej gospodarki i spotkania z szefami globalnych firm – delegacja KGHM bierze udział w jednym z najbard... »Dziecko w żłobku – już płyną pieniądze z ZUS Dziecko w żłobku ̵...
W mieniony piątek 20 maja na konta żłobków popłynęły pierwsze pieniądze. Zakład Ubezpieczeń Społecznych przelał w pierwszej transzy ponad ... »POLICJANCI DLA DZIECI – DZIAŁANIA PROFILAKTYCZNE PODCZAS IMPREZY SPORTOWEJ POLICJANCI DLA DZIECI ...
Lubińscy policjanci w niedzielę, 22 maja br. zabezpieczali „Łabędzi Bieg”, który został zorganizowany przez Centrum Turystyki ... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.pl

iParts.pl - części samochodowe

Tanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pllTwoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...25.01.1999 Podpisano porozumienie o współpracy pomiędzy Urzędem Miejskim w Lubinie a KGHM "Polska Miedź" S.A. - PARTNERSTWO: LUBIN-POLSKA MIEDŻ

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Jest projekt budynku usług rekreacyjno-sportowych w Juszowicach
Data dodania: 24 stycznia 2022 — Kategoria: Wiadomości

Jest projekt budynku usług rekreacyjno-sportowych w Juszowicach

Gmina Rudna opracowała dokumentację projektową na budowę budynku usług rekreacyjno-sportowych w Juszowicach. Dla mieszkańców oznacza to nową bazę do spędzania czasu wolnego.

W Juszowicach, na terenie przy obecnym placu zabaw, powstanie budynek usług rekreacyjno-sportowych. W projekcie przewidziano również całą infrastrukturę towarzyszącą, tj. chodniki, dojazd i parking, a także niezbędne instalacje wewnętrzne i zewnętrzne budynku. Przy budynku powstanie ponadto ogrodzony plac zabaw.

– W tym roku, w Juszowicach będziemy rozpoczynać nową inwestycję wraz z miejscem do rekreacji. Widzimy, jak wiele osób spędza czas wolny poza domem, w gminnych ośrodkach, na placach zabaw czy siłowniach plenerowych. To mobilizuje nas, aby takich miejsc było w naszej gminie coraz więcej. Właśnie dlatego sukcesywnie pozyskujemy środki zewnętrzne, korzystając ze wszystkich dostępnych możliwości finansowania inwestycji – mówi Adrian Wołkowski, Wójt Gminy Rudna.

Na realizację zadania Gmina Rudna otrzymała dofinansowanie w wysokości 900 000 zł z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,23347.html
Ten artykuł był czytany 100 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2022 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.011 sek.Lubin 1.0