Czwartek, 09 luty 2023 r.   Imieniny: Apolonii, Rajnolda, Mariana
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 25

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Dolnośląscy seniorzy na 4 miejscu w kraju Dolnośląscy seniorzy n...
Panie chętniej sięgają po elektroniczny dokument niż panowie. Po miesiącu od wprowadzenia elektronicznej legitymacji, korzysta z niej już około 1... »OD 13 LUTEGO ZMIANA ORGANIZACJI OBSŁUGI W SPRAWACH PASZPORTOWYCH OD 13 LUTEGO ZMIANA OR...
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu reorganizuje formułę obsługi paszportowej od 1... »Czy możesz mieć atak serca i nie wiedzieć o tym ? Czy możesz mieć atak s...
Jak rozpoznać, że możesz być w niebezpieczeństwie. Jeśli chodzi o sygnały ostrzegawcze dotyczące zawału serca, istnieje wspólny zestaw ... »Repertuar Kina Muza w Lubinie (10.02 – 16.02.2023) Repertuar Kina Muza w ...
10.02 Piątek 10:00 > NHEF: Wiking Tappi – zestaw 2 (przedszkole) > ds 11:00 > Muza Baby Kino > Masz ci los > Pol / sk 13:... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...15.09.1999 VII edycja Miejskiego Konkursu Plastycznego pn. "Logo na wesoło dla miasta Lubina"

Magazyn elubin.pl

iParts.pl - części samochodowe

Tanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wiadomosci z Lubina i okolic
Śruby dwustronne - do czego jest stosować ?
Data dodania: 24 listopada 2022 — Kategoria: Wiadomości

Śruby dwustronne - do czego jest stosować ?

Śruby wykorzystywane są praktycznie we wszystkich branżach przemysłowych i nie tylko. Okazuje się, że przy ich pomocy można wykonać trwałe i solidne łączenia różnorodnych materiałów. Śmiało można powiedzieć, że śruby znajdują dość wszechstronne zastosowanie, a ich użycie jest dość proste. Warto podkreślić, że obecnie można wyróżnić wiele rodzajów śrub, które rozróżniane są ze względu na możliwości ich zastosowania. Coraz częściej jednak interesujemy się śrubami dwustronnymi. Co więc warto o nich wiedzieć i gdzie można je wykorzystać?

Czym są śruby dwustronne?

Śruby dwustronne https://wagnertrade.pl/kategoria/sruby-dwustronne/ z pewnością są nam wszystkim dobrze znane. Otóż przybierają one kształt nakrętek, które z obu stron zostały wyposażone w nawiercone gwinty. Jednocześnie już sam dobór śrub dwustronnych nie jest już taki oczywisty. Mogą one różnić się od siebie pod względem rozmiarem oraz gatunkiem. Niemniej jednak specjaliści od śrub dwustronnych dobierają je zwykle na podstawie ogólnie przyjętych norm. Wśród nich znajdziemy następujące oznaczenia:

  • DIN 939;
  • DIN 938;
  • DIN 835.

Przedstawione powyżej normy obowiązują na terenie całej Unii Europejskiej, a co za tym idzie, bez trudu uda się nam dobrać konkretny rodzaj śrub dwustronnych, bez względu na to, gdzie będziemy je kupować. Warto również podkreślić, że śruby dwustronne, które są zgodne z powyższymi znaczeniami, są produktami spełniającymi najwyższe wymagania w odniesieniu do jakości i odporności na wszelakie uszkodzenia mechaniczne.

Gdzie znajdują zastosowanie śruby dwustronne?

Wspomniane już zostało, że śruby dwustronne ze sklepu Wagner Trade mają dość wszechstronne zastosowanie. Głównie wynika to z ich konstrukcji, która umożliwia dwustronne spojenie elementów. Najczęściej jednak spotkamy się z tym, że śruby dwustronne spełniają kluczową rolę w:

  • tworzeniu wszelakich połączeń kołnierzykowych;
  • tworzeniu połączeń pomiędzy elementami konstrukcyjnymi armatury wodnej oraz wodociągowej;
  • tworzeniu prostych i zaawansowanych połączeń pomiędzy elementami instalacji energetycznych;
  • tworzeniu połączeń konstrukcyjnych np.: przy produkcji maszyn przemysłowych.

Śruby dwustronne sprawdzają się więc w branży przemysłowe i tam właśnie wykorzystywane są na szeroką skalę. Trzeba jednak powiedzieć, że istotna jest w tym wypadku jakość każdej, pojedynczej sztuki śruby dwustronnej. To właśnie ona ma zagwarantować solidność i wręcz niezniszczalność wykonywanego połączenia. Niezwykle istotne więc staje się to, gdzie i od kogo te śruby zostaną zakupione. Warto zwracać uwagę na jedynie dedykowane sklepy internetowe jak np.: wagnertrade.pl. Takie sklepy działają w branży już od wielu lat i doskonale wiedzą, jak istotne są śruby dwustronne przy wykonywaniu połączeń. Dodatkowo, we wspomnianym sklepie znajdziemy również szeroki asortyment w odniesieniu do śrub dwustronnych i będziemy mogli dobrać je zgodnie z naszymi potrzebami i odpowiednimi oznaczeniami. Śruby dwustronne powinny również posiadać kwasoodporną i nierdzewną powłokę, a to również zagwarantują nam jedynie najlepsze e-sklepy z tym asortymentem.

 

Slowa kluczowe: lubin
Wyslij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,24414.html
Ten artykul byl czytany 155 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imie: *
Twoj komentarz: *
komentarz nie moze byc dluzszy niї 350 znakуw
Znaczniki HTML: Wyі.
BBCode: Wlaczone

Dostepne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreslenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez uїytkownikуw i gosci portalu sa ich osobista opinia. Redakcja oraz wlasciciele portalu nie biora odpowiedzialnosci za komentarze odwiedzaj±cych.


Copyright © 2006-2023 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.013 sek.Lubin 1.0