Sobota, 25 marca 2023 r.   Imieniny: Marioli, Dyzmy, Wieńczysława
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 51

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Pożyczki dla zadłużonych – jakie oferty warto rozważyć? Pożyczki dla zadłużony...
Nie da się ukryć, że ponad połowa dorosłych Polaków posiada długi. Niekiedy długi te są niewielkie, gdy np. mamy do spłacenia debet na kon... »Oferty pracy PUP Lubin Oferty pracy PUP Lubin...
Przedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawc... »Obwieszczenia o licytacjach Obwieszczenia o licyta...
Licytacje opublikowane dnia: 23 marca 2023   Kategoria: inne 1. nieruchomość, lokalizacja: Świętoszów. cena wywoławcza: 84000,00... »Dolnośląscy terytorialsi zapraszają mieszkańców regionu na swoje święto Dolnośląscy terytorial...
Będzie podniośle, będzie uroczyście, ale też radośnie i... smacznie – w najbliższą niedzielę 26 marca żołnierze 16. Dolnośląskiej Brygady O... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...VII 1992 Ukazuje się pierwsze wydanie "Biuletynu Lubińskiego" , który 14.04.1993 staje się oficjalnym pismem Rady Miejskiej Lubina

Magazyn elubin.pl

iParts.pl - części samochodowe

Tanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wiadomosci z Lubina i okolic
Państwowa Straż Pożarna w Lubinie otrzyma sztandar
Data dodania: 06 lutego 2023 — Kategoria: Wiadomości

Państwowa Straż Pożarna w Lubinie otrzyma sztandar

Powstał Społeczny Komitet Fundacji Sztandaru, który podjął już pierwsze działania zmierzające do zakupu sztandaru dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lubinie. Sztandar ma zostać wręczony jednostce, zgodnie z ceremoniałem pożarniczym,  podczas tegorocznych uroczystości z okazji Dnia Strażaka.  

Sztandar to historyczny symbol walki, honoru i męstwa, wierności wartościom moralnym i poszanowaniu tradycji. Jest swoistym symbolem społecznego uznania i podziękowania strażakom i pracownikom cywilnym za codzienną służbę i pracę na rzecz szeroko rozumianego bezpieczeństwa pożarowego mieszkańców powiatu lubińskiego.

W skład Społecznego Komitetu Fundacji Sztandaru weszli przedstawiciele samorządów i instytucji, z którymi strażacy na co dzień bardzo dobrze współpracują. Przewodniczącym został Paweł Kleszcz– starosta lubiński, wiceprzewodniczącym Tadeusz Kielan – wójt gminy Lubin, sekretarzem Marek Nieruchalski – nadleśniczy Lubin, skarbnikiem Kinga Kruczek – główny księgowy w KP PSP Lubin.

Ponadto członkami Społecznego Komitetu zostali: Robert Raczyński – prezydent Lubina, Adrian Wołkowski – wójt gminy Rudna, Krystian Kosztyła – burmistrz gminy Ścinawa, Piotr Pierchała – nadleśniczy Głogów oraz Dariusz Żubert – nadleśniczy Legnica.

Uroczysta ceremonia wręczenia sztandaru jest zaplanowana na 2 czerwca. Wtedy to z okazji powiatowych obchodów Dnia Strażaka planowany jest apel na lubińskim rynku. W imieniu strażaków już dziś wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy.

źródło: Gmina Lubin

Slowa kluczowe: lubin
Wyslij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,24626.html
Ten artykul byl czytany 100 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imie: *
Twoj komentarz: *
komentarz nie moze byc dluzszy niї 350 znakуw
Znaczniki HTML: Wyі.
BBCode: Wlaczone

Dostepne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreslenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez uїytkownikуw i gosci portalu sa ich osobista opinia. Redakcja oraz wlasciciele portalu nie biora odpowiedzialnosci za komentarze odwiedzaj±cych.


Copyright © 2006-2023 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.016 sek.Lubin 1.0