Czwartek, 22 luty 2024 r.   Imieniny: Małgorzaty, Marty, Piotra
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 31

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Fotowoltaika Lubin

Wiadomości z Lubina
Z PRZEJŚCIA PODZIEMNEGO PROSTO DO POLICYJNEJ CELI Z PRZEJŚCIA PODZIEMNEG...
Młody mieszkaniec Lubina postanowił przelać za pomocą czerwonej farby w sprayu swoją frustrację na betonowe ściany przejścia podziemnego przy u... »LUBIŃSKA POLICYJNA GRUPA SPEED - PODSUMOWANIE STYCZNIOWE LUBIŃSKA POLICYJNA GRU...
Lubińscy policjanci ruchu drogowego zostali powołani do specjalnej grupy SPEED. Tylko w styczniu w naszym powiecie w ramach tych służb zatrzymali... »Lutowe premiery w kinach Helios Lutowe premiery w kina...
Koniec miesiąca przyniesie premierę jednego z najbardziej wyczekiwanych filmów roku – „Diuna: Część druga”, jak ró... »Poszukujemy świadków zdarzenia drogowego na drodze S-3 Poszukujemy świadków z...
Referat Wykroczeń Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Lubinie, prowadzi postępowanie wyjaśniające w sprawie zdarzenia drogowego, kt... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1.12.1969 Otwarcie Młodzieżowego Domu Kultury

Magazyn elubin.plTanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wiadomosci z Lubina i okolic
Konkurs dla uczniów szkół patronackich KGHM
Data dodania: 23 lutego 2023 — Kategoria: Wiadomości

Konkurs dla uczniów szkół patronackich KGHM

KGHM ogłosił konkurs dla pasjonatów IT z 9 szkół Zagłębia Miedziowego, które współpracują z miedziową spółką w ramach programu „Kompetentni w branży”. Przed uczniami postawione zostało zadanie zaprojektowania dziennika praktyk online w KGHM w technologii M365. Nagrodami są: staż w oddziale KGHM, Centralnym Ośrodku Przetwarzania Informacji oraz sprzęt elektroniczny.

W konkursie może wziąć udział każdy uczeń współpracującej z KGHM szkoły, nawet jeśli nie uczy się w klasie patronackiej. Na zgłoszenie jest czas do 28 lutego. 3 marca uczestnicy otrzymają pakiety startowe i wezmą udział w wydarzeniu otwierającym konkurs. Atrakcją będzie prezentacja okularów Hololens 2, które wprowadzą uczestników w świat rozszerzonej rzeczywistości, a uczniowie będą mieli okazję wypróbowania sprzętu.

Celem konkursu jest przede wszystkim przygotowanie takiej aplikacji, która zdigitalizuje proces zarządzania praktykami uczniowskimi. Narzędzie ma ułatwić przepływ informacji i dokumentów pomiędzy szkołą, uczniem, a instruktorem praktycznej nauki zawodu.

Uczniowie doskonale wiedzą jak uciążliwe może być wypełnianie papierowego dzienniczka i pilnowanie tzw. formalności. Jesteśmy pewni, że zaproponowane przez nich pomysły i rozwiązania z perspektywy tzw. user experience sprawią, że aplikacja spełni oczekiwania każdej ze stron - powiedział Marek Makuch, dyrektor naczelny ds. zarządzania zasobami ludzkimi w KGHM.

Zaproponowane przez uczniów rozwiązanie, KGHM planuje wdrożyć w spółce i wykorzystywać w codziennej współpracy z placówkami patronackimi.

Zwycięzcy w konkursie KGHM otrzymają płatny wakacyjny staż w Centralnym Ośrodku Przetwarzania Informacji, który dostarcza usługi IT dla wszystkich oddziałów KGHM. Wygrani mają też szanse na smartfona.

Zaprojektowanie dziennika praktyk online nie byłoby możliwe, gdyby nie współpraca KGHM z polskim oddziałem Microsoft. Firma udostępniła środowisko testowe do zmagań dla uczniów, a jej przedstawiciel będzie zasiadał w jury konkursowym.

Regulamin konkursu dostępny jest pod linkiem:

https://kghm.com/pl/regulamin-konkursu-praktyka-do-internetowego-dziennika

Slowa kluczowe: lubin
Wyslij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,24684.html
Ten artykul byl czytany 136 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imie: *
Twoj komentarz: *
komentarz nie moze byc dluzszy niї 350 znakуw
Znaczniki HTML: Wyі.
BBCode: Wlaczone

Dostepne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreslenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez uїytkownikуw i gosci portalu sa ich osobista opinia. Redakcja oraz wlasciciele portalu nie biora odpowiedzialnosci za komentarze odwiedzaj±cych.


Copyright © 2006-2024 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.009 sek.Lubin 1.0