Czwartek, 08 czerwca 2023 r.   Imieniny: Medarda, Maksyma, Wilhelma
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 21

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Funkcjonariusze z dolnośląskiej KAS i Policji zwalczają nielegalny hazard Funkcjonariusze z doln...
Funkcjonariusze z dolnośląskiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS), głogowskiej policji i Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego P... »Złoci, srebrni i brązowi stypendyści Miedzianych Rywalizacji KGHM Złoci, srebrni i brązo...
Ogromne sukcesy w krajowych i europejskich zawodach sportowych odnieśli w ostatnich dniach stypendyści programu KGHM „Miedziane Rywalizacje... »BIG Lubin hucznie świętował zmianę nazwy BIG Lubin hucznie świę...
Energetyczny występ grupy Zakopower, setki prezentów oraz spektakularne występy animatorów – tak BIG Lubin świętował zmianę n... »Wakacyjna korekta rozkładów jazdy od niedzieli. Koleje Dolnośląskie pojadą… nad morze! Wakacyjna korekta rozk...
Szybciej i taniej niż z innymi przewoźnikami dotrą podróżni pociągiem Kolei Dolnośląskich z Wrocławia do Świnoujścia. Już w te wakacje rus... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...26.09.1945 Zaczęła funkcjonować szkoła podstawowa przy ul. Odrodzenia 32, nauczanie prowadziły trzy nauczycielki. Czynna była również parafia rzymskokatolicka.

Magazyn elubin.pl

iParts.pl - części samochodowe

Tanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wiadomosci z Lubina i okolic
Konkurs dla uczniów szkół patronackich KGHM
Data dodania: 23 lutego 2023 — Kategoria: Wiadomości

Konkurs dla uczniów szkół patronackich KGHM

KGHM ogłosił konkurs dla pasjonatów IT z 9 szkół Zagłębia Miedziowego, które współpracują z miedziową spółką w ramach programu „Kompetentni w branży”. Przed uczniami postawione zostało zadanie zaprojektowania dziennika praktyk online w KGHM w technologii M365. Nagrodami są: staż w oddziale KGHM, Centralnym Ośrodku Przetwarzania Informacji oraz sprzęt elektroniczny.

W konkursie może wziąć udział każdy uczeń współpracującej z KGHM szkoły, nawet jeśli nie uczy się w klasie patronackiej. Na zgłoszenie jest czas do 28 lutego. 3 marca uczestnicy otrzymają pakiety startowe i wezmą udział w wydarzeniu otwierającym konkurs. Atrakcją będzie prezentacja okularów Hololens 2, które wprowadzą uczestników w świat rozszerzonej rzeczywistości, a uczniowie będą mieli okazję wypróbowania sprzętu.

Celem konkursu jest przede wszystkim przygotowanie takiej aplikacji, która zdigitalizuje proces zarządzania praktykami uczniowskimi. Narzędzie ma ułatwić przepływ informacji i dokumentów pomiędzy szkołą, uczniem, a instruktorem praktycznej nauki zawodu.

Uczniowie doskonale wiedzą jak uciążliwe może być wypełnianie papierowego dzienniczka i pilnowanie tzw. formalności. Jesteśmy pewni, że zaproponowane przez nich pomysły i rozwiązania z perspektywy tzw. user experience sprawią, że aplikacja spełni oczekiwania każdej ze stron - powiedział Marek Makuch, dyrektor naczelny ds. zarządzania zasobami ludzkimi w KGHM.

Zaproponowane przez uczniów rozwiązanie, KGHM planuje wdrożyć w spółce i wykorzystywać w codziennej współpracy z placówkami patronackimi.

Zwycięzcy w konkursie KGHM otrzymają płatny wakacyjny staż w Centralnym Ośrodku Przetwarzania Informacji, który dostarcza usługi IT dla wszystkich oddziałów KGHM. Wygrani mają też szanse na smartfona.

Zaprojektowanie dziennika praktyk online nie byłoby możliwe, gdyby nie współpraca KGHM z polskim oddziałem Microsoft. Firma udostępniła środowisko testowe do zmagań dla uczniów, a jej przedstawiciel będzie zasiadał w jury konkursowym.

Regulamin konkursu dostępny jest pod linkiem:

https://kghm.com/pl/regulamin-konkursu-praktyka-do-internetowego-dziennika

Slowa kluczowe: lubin
Wyslij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,24684.html
Ten artykul byl czytany 109 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imie: *
Twoj komentarz: *
komentarz nie moze byc dluzszy niї 350 znakуw
Znaczniki HTML: Wyі.
BBCode: Wlaczone

Dostepne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreslenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez uїytkownikуw i gosci portalu sa ich osobista opinia. Redakcja oraz wlasciciele portalu nie biora odpowiedzialnosci za komentarze odwiedzaj±cych.


Copyright © 2006-2023 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.013 sek.Lubin 1.0