Wtorek, 20 sierpnia 2019 r.   Imieniny: Bernarda, Sobiesława, Samuela
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 79

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Repertuar kina Repertuar kina "Muza" ...
REPERTUAR KINA „MUZA” w LUBINIE – www.ckmuza.eu   23.08 Piątek 14:00, 16:00 > Playmobil. Film – premiera > ... »Uwaga! Zmiana organizacji ruchu na ul. Jana Pawła II Lubin Uwaga! Zmiana organiza...
21.08.2019 (środa) zostanie wprowadzony ETAP 2 tymczasowej organizacji ruchu na zadaniu przebudowy ul. Jana Pawła II. Wiąże się to ze zmianami i ... »Konkurs KGHM. I TY możesz zostać Ambasadorem Polski Konkurs KGHM. I TY moż...
KGHM, miedziowy potentat,  ogłasza konkurs "Ambasador Polski" w którym każdy może wziąć udział i zgłosić własnych faworytów. Z... »Oferty pracy KGHM Oferty pracy KGHM
MERCUS Logistyka sp. z o.o.Specjalista ds. Postępowań Przetargowych KGHM Polska Miedź S.A. O/Centralny Ośrodek Przetwarzania InformacjiMłodszy S... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...09.1999 I Nocny Turniej Piłkarski rozegrano przy sztucznym świetle, na murawie wewnątrz toru do jazdy szybkiej. Turniej skupił 80 graczy.

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

WNP.PL
KGHM rozważa wykorzystanie części programu obligacji wartego max. 500 mln zł
Data dodania: 21 maja 2010 — Kategoria: WNP

KGHM rozważa wykorzystanie części programu obligacji wartego max. 500 mln zł

KGHM Polska Miedź może skorzystać z części programu emisji obligacji, opiewającego łącznie na 500 mln zł, poinformował w czwartek prezes Herbert Wirth.

"Jak popatrzymy na przepływy finansowe, to chyba skorzystamy z transzy obligacji" - powiedział Wirth dziennikarzom.

Wcześniej w maju KGHM podpisał umowę programu emisji obligacji z Bankiem Pekao SA jako organizatorem, agentem emisji i dealerem oraz PKO BP i Bankiem Handlowym jako współorganizatorami, sub-agenctami i dealerami.

W ramach programu będą mogły być wielokrotnie emitowane obligacje na okaziciela z terminem wykupu od 30 dni do 10 lat. Maksymalna łączna kwota zadłużenia z tytułu obligacji w ramach programu nie może przekroczyć 500 mln zł. Środki pozyskane z emisji mają być przeznaczone na finansowanie bieżącej działalności.

Według Wirtha, uchwalona kilka dni temu dywidenda na poziomie 600 mln zł to wielkość optymalna. ZWZ spółki zdecydowało o wypłacie dywidendy w tej wysokości (tj. 3 zł na akcję) w ub. tygodniu. Decyzja ta była zgodna z rekomendacją zarządu.

KGHM miał 725,39 mln zł jednostkowego zysku netto w I kw. 2010 roku wobec 627,88 mln zł zysku rok wcześniej. Przychody wyniosły 3274,53 mln zł wobec 2377,18 mln zł rok wcześniej.

isb/wnp

Słowa kluczowe: kghm obligacje program
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,4678.html
Ten artykuł był czytany 1008 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.040 sek.Lubin 1.0