Niedziela, 18 sierpnia 2019 r.   Imieniny: Heleny, Bronisława, Ilony
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 59

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
„Na bank się uda” - komedia kryminalna w kinach Helios! „Na bank się uda...
Maciej Stuhr jako prokurator oraz Marian Dziędziel, Adam Ferency i Lech Dyblik jako trzej starsi panowie napadający na bank to gwiazdy nowej, prz... »Wehikuł czasu w Osieku Wehikuł czasu w Osieku...
To fantastyczna propozycja dla młodzieży oraz dzieci w wieku od 12 lat. Ośrodek Kultury Gminy Lubin zaprasza w dniach 19 – 23 sierpnia 2019... »Czterech kierowców w jeden dzień straciło prawo jazdy. Zostali zatrzymani przez policjantów z grupy „Speed” Czterech kierowców w j...
Policjanci wydziału ruchu drogowego lubińskiej komendy, zatrzymali uprawnienia do kierowania pojazdami czterem mężczyznom, którzy ... »Pracowałeś lub pracujesz w Niemczech lub Czechach? Dowiedz się, co ci przysługuje Pracowałeś lub pracuje...
Pracowałeś u naszych sąsiadów i zbliżasz się do wieku emerytalnego? Byłeś oddelegowany z Polski do pracy za granicą? A może sam prowadzisz... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...Po przeprowadzonej w 2000 roku inwentaryzacji przyrodniczej na terenie Lubina stwierdzono występowanie 8 gatunków roślin, grzybów i porostów podlegających ochronie ścisłej, 8 gatunków roślin podlegających ochronie częsciowej oraz 26 gatunków roślin rzadkich, 8 gatunków chronionych i 17 gatunków rzadkich bezkręgowców, wśród ryb 1 gatunek chroniony i 1 rzadki, 5 gatunków chronionych płazów (wszystkie występujące w Polsce gatunki płazów znajdują się pod ochroną) 4 gatunki chronionych gadów (wszystkie występujące w Polsce gatunki gatunki gadów znajdują się pod ochroną_, 92 gatunki chronionych ptaków, 9 gatunków chronionych nietoperzy( wszystkie występujące w Polsce gatunki nietoperzy znajdują się pod ochroną) oraz 6 gatunków chronionych ssaków. Główne zasoby naturalne Lubina to: ruda miedzi, srebro, pokłady żwiru i piasku.

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Dolnośląska lista kandydatów PO do sejmu gotowa
Data dodania: 24 maja 2011 — Kategoria: Wiadomości

Dolnośląska lista kandydatów PO do sejmu gotowa

22 maja wieczorem Rada Regionu dolnośląskiej Platformy Obywatelskiej ustaliła kształt list wyborczych do Sejmu. W okręgu jeleniogórsko-legnickim do podziału jest 12 mandatów poselskich. Z 3 miejsca startuje poseł z Lubina.

Jedynką" w okręgu legnickim będzie marszałek Sejmu Grzegorz Schetyna, na kolejnych miejscach znaleźli się posłanka Ewa Drozd oraz poseł Norbert Wojnarowski.

Okręg 1- okręg jeleniogórsko-legnicki

1. Grzegorz Schetyna
2. Ewa Drozd
3. Norbert Wojnarowski
4. Zofia Czernow
5. Roman Brodniak
6. Robert Kropiwnicki
7. Iwona Krawczyk
8. Dariusz Kwaśniewski
9. Jarosław Lewków
10. Bogusław Godlewski
11. Emilian Bera
12. ---
13. Halina Kołodziejska
14. Krzysztof Wróblewski
15. Ali Jean Eric Alira
16. Maria Niska
17. Radosław Kosmalski
18. Beata Solpa-Tertel
19. Aldona Sienkiewicz
20. Alicja Sokołowska
21. Krystyna Radzieta
22. Maria Sadowska
23. Elżbieta Jedlecka
24. Jerzy Łużniak

Wolne zostało miejsce nr 12. Tutaj kandydata wskaże przewodniczący PO Donald Tusk. Ostatecznie lista nie jest jeszcze zamknięta. O ostatecznym kształcie listy wyborczej zadecyduje również Donald Tusk i to on wskaże osoby, które nie będą startować w jesiennych wyborach parlamentarnych.

Rada Regionu nie zdecydowała o zamknięciu list do Senatu - podaje dziennik. pl - "Dyskusję dotyczącą wyborów do Senatu odłożyliśmy na prośbę przewodniczącego partii Donalda Tuska, który poinformował nas, że jest w trakcie rozmów m.in. z PSL o wystawieniu wspólnych kandydatów do Senatu. To nie dotyczy tylko Dolnego Śląska, ale również innych regionów" - tłumaczył Protasiewicz.

Nasz Lubin

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,5702.html
Ten artykuł był czytany 1932 razy.


1 komentarz

Napisz komentarz!

~chocianów

Gość serwisu
#25242 | 24.07.11 09:19:07Zgłoś naruszenie netykiety/regulaminu.

Znów Alira polske chce dym...
Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.029 sek.Lubin 1.0