Środa, 24 lipca 2019 r.   Imieniny: Kingi, Krystyny, Antoniego
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 86

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
W co się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną na wysokie stanowisko? W co się ubrać na rozm...
Szykując się na rozmowę o pracę na wysokim stanowisku, należy pamiętać o kilku szczegółach. Dobierając części garderoby i dodatki... »Zrównoważony Raport KGHM Polska Miedź S.A. za 2018 rok już w sieci Zrównoważony Raport KG...
Spółka kontynuuje politykę otwartości i transparentności z interesariuszami. Interaktywna publikacja została przygotowana w oparciu o ... »Helios Lubin - Helios Lubin - "Wymarz...
Filmy prezentowane w ramach Kina Konesera to najczęściej niszowe dzieła z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem. Wyświetlane histo... »ZOO Lubin - Letni Szlak Badacza Przyrody 2019 ZOO Lubin - Letni Szla...
ZOO Lubin zaprasza do kolejnej edycji Letniego Szlaku Badacza Przyrody! To już tradycja, że na tydzień w sierpniu spotykają się najwytrwalsi bada... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.plsilesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1968 Uzyskano pierwszy koncentrat miedzi w skali przemysłowej

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Dla Martynki na sportowo!
Data dodania: 31 stycznia 2013 — Kategoria: Wiadomości

Dla Martynki na sportowo!

9 lutego w siłowni Pure w Lubinie odbędzie się charytatywna impreza sportowa dla chorej na białaczkę Martynki Chrapko. Głównym organizatorem tego wydarzenia jest Miedziowe Towarzystwo Sportowe.

W programie przewidziano: maraton Zumby dla kobiet, wyścig na rowerkach stacjonarnych i rywalizację na bieżni stacjonarnej. - Po raz kolejny postanowiliśmy pomóc Martynce, córce naszego kolegi z ZG Lubin W październiku zorganizowaliśmy rejestrację potencjalnych dawców szpiku. - mówi Tomasz Chmielowiec, prezes Miedziowego Towarzystwa Sportowego i zarazem przedstawiciel Drużyny Szpiku KGHM.

Warunkiem uczestnictwa będzie okazanie dowodu wpłaty na kwotę minimum 50zł na imienne konto Martynki Chrapko w Fundacji "Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową", ul. Bujwida 42, 50-368 Wrocław, Bank Millenium S.A., nr konta 11 1160 2202 0000 0001 0214 2867 z tytułem wpłaty "Martynka Chrapko".

- Zapraszam do naszej siłowni już od godz. 16.00 - zachęca Łukasz Murmyło , manager siłowni Pure. Z chęcią przyłączyliśmy się do pomysłu Miedziowego Towarzystwa Sportowego. W tym dniu Cały Pure będzie dostępny dla tych, którzy chcą pomóc chorej Martynce. Zapewniamy profesjonalny sprzęt i kadrę trenerską. Ze względów organizacyjnych zapisy przyjmujemy od 30 stycznia do 6 lutego w naszej siłowni. Ilość miejsc ograniczona. Przy zapisie obowiązkowo należy okazać dowód wpłaty.

Drużyna Szpiku KGHM powstała w marcu 2011 roku. To pracownicy wolontariusze, którzy biorą udział w imprezach sportowych propagując transplantację szpiku. Drużyna jest częścią ogólnopolskiej Drużyny Szpiku , która działa dzięki poznańskiej Fundacji Dar Szpiku. W styczniu miedziowi sportowcy zrzeszyli się i powstało Miedziowe Towarzystwo Sportowe. Podczas tej imprezy zostanie zorganizowana kolejna rejestracja potencjalnych dawców szpiku.
Warto dodać, że członek naszej Drużyny Szpiku, Marek Cygańczyk z ZG Polkowice-Sieroszowice, zarejertowany w maju 2012 roku; w styczniu został wytypowany jako dawca dla chorego z Niemiec - i oddał szpik, ratując ludzkie życie.


Martynka Chrapko

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,9481.html
Ten artykuł był czytany 1157 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.026 sek.Lubin 1.0