Poniedzialek, 15 pazdziernika 2018 r.   Imieniny: Jadwigi, Teresy, Zoriana
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 98

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Policjanci przechwycili kilkaset porcji marihuany i haszyszu Policjanci przechwycil...
Za posiadanie i rozprowadzanie narkotyków przed sądem odpowie mężczyzna, zatrzymany przez lubińskich policjantów. Funkcjonariusze z... »Projekt Projekt "Pierwszy raz ...
21 października o godzinie 10.30 zapraszamy do kina Helios na seans specjalny Pierwszy raz w Kinie. Film jaki obejrzą nasi najmłodsi kinomani to ... »Znamy wyniki 33. Biegu Barbórkowego! Znamy wyniki 33. Biegu...
Piękna pogoda, wspaniałe wyniki oraz uśmiech na twarzach biegaczy i kibiców - tak w skrócie można opisać 33. Bieg Barbórkowy... »Lubin dawniej. Schloss- Dominium Altstadt Lubin dawniej. Schloss...
Stary Lubin dziś jest częścią nowoczesnego Lubina. Jednak każdy kto pojawi się w tej części miasta zwróci z pewnością uwagę na wzgó... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll

Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...29.02.2000 Oficjalne otwarcie Centrum Informacji Europejskiej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Lubinie. Otwarcia dokonali: Prezydent Miasta Lubina Dariusz Milka oraz Wicewojewoda Dolnośląski Andrzej Tatuśko.

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

Policjanci przechwycili kilkaset porcji marihuany i haszyszu
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 października 2018 — komentarze: brak komentarzy

Policjanci przechwycili kilkaset porcji marihuany i haszyszuZa posiadanie i rozprowadzanie narkotyków przed sądem odpowie mężczyzna, zatrzymany przez lubińskich policjantów. Funkcjonariusze zabezpieczyli marihuanę i haszysz, z których łącznie można by było przygotować ponad 700 porcji handlowych tych środków odurzających. Na wniosek prokuratora sąd zastosował już wobec lubinianin... »


Projekt "Pierwszy raz w Kinie"
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 października 2018 — komentarze: brak komentarzy

Projekt 21 października o godzinie 10.30 zapraszamy do kina Helios na seans specjalny Pierwszy raz w Kinie. Film jaki obejrzą nasi najmłodsi kinomani to zestaw bajek o przygodach „Żubra Pompika”. Gdzieś w głębinach dzikiej Puszczy mieszka Żubr Pompik. A właściwie żuberek Pompik, jako że w porównaniu z rówieśnikami jest niewielki,... »


Znamy wyniki 33. Biegu Barbórkowego!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 października 2018 — komentarze: brak komentarzy

Znamy wyniki 33. Biegu Barbórkowego!Piękna pogoda, wspaniałe wyniki oraz uśmiech na twarzach biegaczy i kibiców - tak w skrócie można opisać 33. Bieg Barbórkowy, który w dniu dzisiejszym odbył się w Lubinie. Tegoroczna impreza była wyjątkowa, gdyż również w sportowy sposób świętowali 50-lecie istnienia kopalni ZG Lubin. Zanim doszło do biegu... »


Lubin dawniej. Schloss- Dominium Altstadt
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 października 2018 — komentarze: brak komentarzy

Lubin dawniej. Schloss- Dominium AltstadtStary Lubin dziś jest częścią nowoczesnego Lubina. Jednak każdy kto pojawi się w tej części miasta zwróci z pewnością uwagę na wzgórze z pięknie odremontowanym szachulcowym kościółkiem z 1683 roku. Legenda mówi, że fundatorem pierwszego kościółka na tym wzgórzu był Piotr Włost (Włostowic). Kośció... »


Lubin. Zmieniono okręgi wyborcze. Dlaczego?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 października 2018 — komentarze: 1 komentarz

Lubin. Zmieniono okręgi wyborcze. Dlaczego?Stowarzyszenie Miasto Dla Mieszkańców zwraca uwagę jak na przełomie 10 lat zmieniły się okręgi wyborcze i co mogło na to wpłynąć.   -Porównaliśmy kształt i zasięg okręgów wyborczych w Lubinie (mapa w załączeniu) W 2008 r. i w 2018 r. Z inicjatywy prezydenta Roberta Raczyńskiego i za zgodą obecnych radnych Rady Miast... »


Uwaga, od wczoraj na stacjach nowe oznaczenia paliw
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 października 2018 — komentarze: brak komentarzy

Uwaga, od wczoraj na stacjach nowe oznaczenia paliwOd 12 października - na dystrybutorach znaleźć się muszą nowe etykiety, które - przynajmniej w teorii - pomóc mają kierowcom w uniknięciu kosztownych pomyłek przy tankowaniu. Wprowadzane właśnie piktogramy to efekt unijnej dyrektywy DAFI (2014/94/EU). Nakłada ona na sprzedawców paliw i producentów pojazd&... »


„7 uczuć” w październikowym Kinie Kobiet!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 października 2018 — komentarze: brak komentarzy

„7 uczuć” w październikowym Kinie Kobiet!Sieć kin Helios zaprasza na kolejną odsłonę Kina Kobiet. Już 15, 17 i 18 października (w zależności od wybranego miasta) na ekranach zagości „7 uczuć” w reżyserii Marka Koterskiego. Tradycyjnie, na Panie czekać będzie moc atrakcji, konkursów oraz doskonałej zabawy. „7 uczuć” to ekstremalnie nieprzewidywalna... »


KGHM zaprasza do biegu o Lampkę Górniczą
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 października 2018 — komentarze: brak komentarzy

KGHM zaprasza do biegu o Lampkę GórnicząPrzed nami już 33. edycja Biegu Barbórkowego o Lampkę Górniczą. Dystans 10 km ulicami Lubina pokonamy w najbliższą niedzielę, 14 października br. Organizatorem imprezy są Zakłady Górnicze Lubin – oddział KGHM Polska Miedź S.A. Start i meta na stadionie RCS w Lubinie. Barbórkowy Bieg o „Lampkę Górnicz... »


Miedziowi kontra Alfa Bydgoszcz
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 października 2018 — komentarze: brak komentarzy

Miedziowi kontra Alfa BydgoszczMiedziowi zapraszają na mecz. Już w niedzielę spotkanie na szczycie 2 Ligi Rugby. Do Lubina przyjeżdża lider Alfa Bydgoszcz. Lubińscy Rugbyści zajmują aktualnie drugie miejsce w lidze i mają jeszcze teoretyczne szanse na awans, ale muszą wygrać najbliższe dwa mecze. - Szkoda ostatniego remisu z Mazowią- tłumaczy Mariusz Ryniec- popełniliśmy kilka... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 października 2018 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 12 października 2018 r. ELEKTROMONTER POD ZIEMIĄ DO 1 KV- 3 wolne miejsca, 12 miesięcy pracy pod ziemią na stanowisku elektromonter maszyn i urządzeń o napięciu do 1 kV, posiadanie kwalifikacji elektromontera- ukończenie kursu w zakre... »


„Gmina Lubin –wczoraj i dziś” – wystawa
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 października 2018 — komentarze: brak komentarzy

„Gmina Lubin –wczoraj i dziś” – wystawaNa  dziś zaplanowano uroczyste otwarcie wystawy „Gmina Lubin –wczoraj i dziś”, którą zorganizował Ośrodek Kultury Gminy Lubin. Powstała ona z inicjatywy Tadeusza Kielana wójta Gminy Lubin, który od lat stara się zbierać i ocalić od zapomnienia przedmioty używane przed dziesiątkami lat. Wystawa ma swoje st... »


Uwaga! Podwojono limit na odbiór odpadów biodegradowalnych
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 października 2018 — komentarze: brak komentarzy

Uwaga! Podwojono limit na odbiór odpadów biodegradowalnychMieszkańcy Gminy Lubin od wczoraj mogą wystawiać przed budynek 4 worki odpadów biodegradowalnych i zielonych, które są odbierane bezpośrednio od mieszkańców. Jeżeli mieszkańcy mają tych odpadów więcej niż 4 worki powinni je kompostować na terenie nieruchomości lub nieodpłatanie przekazać do Punktu Selektywnej Zbió... »


Uroczystości ku czci Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Parszowicach
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 października 2018 — komentarze: brak komentarzy

Uroczystości ku czci Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Parszowicach21 października 2018 o godz. 13.30 w kościele p. w. Św. Rodziny w Parszowicach będzie miała miejsce uroczystość religijno-patriotyczna ku czci bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w 34 rocznicę jego męczeńskiej śmierci. W tym roku już po raz trzynasty wierni zgromadzą się, aby uczcić pamięć błogosławionego Jerzego. W tym roku wyjątkowym akcentem rozpoczyn... »


Mural Czesława Niemena na SP 12 w Lubinie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 października 2018 — komentarze: 1 komentarz

Mural Czesława Niemena na SP 12 w LubinieCzesław Niemen jest patronem Szkoły Podstawowej nr 12 w Lubinie. Szkoła w maju organizowała Finał II Lubińskiego Przeglądu Twórczości Czesława Niemena „Czy mnie jeszcze pamiętasz?. Na początku roku szkolnego szkoła upamiętniła artystę po raz drugi. - Z ogromną radością informujemy, że w nowym roku szkolnym przywitaliśmy naszych u... »


Oszuści rozsyłają do klientów maile z podpisem ZUS
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 października 2018 — komentarze: brak komentarzy

Oszuści rozsyłają do klientów maile z podpisem ZUSZUS przestrzega przed kolejnymi próbami wyłudzenia danych. Oszuści rozsyłają do klientów maile z podpisem ZUS. W ostatnich dniach fałszywe informacje o rzekomo zaległych składkach dostało wielu klientów Zakładu. Otworzenie takiej wiadomości powoduje zainstalowanie na komputerze odbiorcy złośliwego oprogramowania, które m... »


Pierwsza  Poprzednia  Następna  Ostatnia strona  

Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.309 sek.Lubin 1.0