Wtorek, 20 sierpnia 2019 r.   Imieniny: Bernarda, Sobiesława, Samuela
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 77

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Repertuar kina Repertuar kina "Muza" ...
REPERTUAR KINA „MUZA” w LUBINIE – www.ckmuza.eu   23.08 Piątek 14:00, 16:00 > Playmobil. Film – premiera > ... »Uwaga! Zmiana organizacji ruchu na ul. Jana Pawła II Lubin Uwaga! Zmiana organiza...
21.08.2019 (środa) zostanie wprowadzony ETAP 2 tymczasowej organizacji ruchu na zadaniu przebudowy ul. Jana Pawła II. Wiąże się to ze zmianami i ... »Konkurs KGHM. I TY możesz zostać Ambasadorem Polski Konkurs KGHM. I TY moż...
KGHM, miedziowy potentat,  ogłasza konkurs "Ambasador Polski" w którym każdy może wziąć udział i zgłosić własnych faworytów. Z... »Oferty pracy KGHM Oferty pracy KGHM
MERCUS Logistyka sp. z o.o.Specjalista ds. Postępowań Przetargowych KGHM Polska Miedź S.A. O/Centralny Ośrodek Przetwarzania InformacjiMłodszy S... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...VII 1992 Ukazuje się pierwsze wydanie "Biuletynu Lubińskiego" , który 14.04.1993 staje się oficjalnym pismem Rady Miejskiej Lubina

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Repertuar kina "Muza" w Lubinie 23-29.08
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 sierpnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Repertuar kina REPERTUAR KINA „MUZA” w LUBINIE – www.ckmuza.eu   23.08 Piątek 14:00, 16:00 > Playmobil. Film – premiera > USA / sk 16:30, 19:30 > Pewnego razu… w Hollywood > USA / ds 18:00, 20:00 > Sługi wojny – premiera > Pol / sk   24.08 Sobota 14:00, 16:00 > Playmobil. Film > USA / ... »


Uwaga! Zmiana organizacji ruchu na ul. Jana Pawła II Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 sierpnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Uwaga! Zmiana organizacji ruchu na ul. Jana Pawła II Lubin21.08.2019 (środa) zostanie wprowadzony ETAP 2 tymczasowej organizacji ruchu na zadaniu przebudowy ul. Jana Pawła II. Wiąże się to ze zmianami i utrudnieniami. Zostanie przywrócony ruch po stronie lewej (w stronę Ustronia), a zostanie zamknięty ruch w stronę centrum (od skrzyżowania z Auchan do ronda turbinowego). Z użytku zostanie wyłączo... »


Konkurs KGHM. I TY możesz zostać Ambasadorem Polski
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 sierpnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Konkurs KGHM. I TY możesz zostać Ambasadorem PolskiKGHM, miedziowy potentat,  ogłasza konkurs "Ambasador Polski" w którym każdy może wziąć udział i zgłosić własnych faworytów. Zwycięzców poznamy na początku października. Kto z Polaków swoją postawą, o której usłyszał cały świat, zasłużył na tytuł "Ambasadora Polski"? Kandydatów do tego tytułu może zgł... »


Oferty pracy KGHM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 sierpnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy KGHMMERCUS Logistyka sp. z o.o.Specjalista ds. Postępowań Przetargowych KGHM Polska Miedź S.A. O/Centralny Ośrodek Przetwarzania InformacjiMłodszy SPECJALISTA – Programista ABAP KGHM ZANAM S.A.Specjalista Konstruktor - Hydraulik KGHM Polska Miedź S.A. CentralaStarszy Specjalista KGHM Polska Miedź S.A. O/ZG "Polkowice-Sieroszowice"Maszynista u... »


„Na bank się uda” - komedia kryminalna w kinach Helios!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 sierpnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

„Na bank się uda” - komedia kryminalna w kinach Helios!Maciej Stuhr jako prokurator oraz Marian Dziędziel, Adam Ferency i Lech Dyblik jako trzej starsi panowie napadający na bank to gwiazdy nowej, przebojowej komedii kryminalnej. Sieć kin Helios zaprasza widzów na premierowe seanse filmu „Na bank się uda”! Historia rozpoczyna się od brawurowego napadu na bank, którego dokonuj... »


Wehikuł czasu w Osieku
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 sierpnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Wehikuł czasu w OsiekuTo fantastyczna propozycja dla młodzieży oraz dzieci w wieku od 12 lat. Ośrodek Kultury Gminy Lubin zaprasza w dniach 19 – 23 sierpnia 2019 r. na zajęcia, podczas których będzie można przenieść się do krainy fantazji i własnych wizji świata. LARP-y, bo o nich mowa – to swoiste wehikuły czasu, które za pomocą gier pozwalaj... »


Czterech kierowców w jeden dzień straciło prawo jazdy. Zostali zatrzymani przez policjantów z grupy „Speed”
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 sierpnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Czterech kierowców w jeden dzień straciło prawo jazdy. Zostali zatrzymani przez policjantów z grupy „Speed” Policjanci wydziału ruchu drogowego lubińskiej komendy, zatrzymali uprawnienia do kierowania pojazdami czterem mężczyznom, którzy rażąco naruszyli przepisy ruchu drogowego. Funkcjonariusze realizując zadania grupy „Speed”, patrolowali drogi powiatu lubińskiego w radiowozie nieoznakowanym, wyposażonym w wideorejestrator. M... »


Pracowałeś lub pracujesz w Niemczech lub Czechach? Dowiedz się, co ci przysługuje
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 sierpnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Pracowałeś lub pracujesz w Niemczech lub Czechach? Dowiedz się, co ci przysługujePracowałeś u naszych sąsiadów i zbliżasz się do wieku emerytalnego? Byłeś oddelegowany z Polski do pracy za granicą? A może sam prowadzisz lub planujesz prowadzić działalność gospodarczą w Niemczech lub w Czechach i nie wiesz gdzie powinieneś opłacać składki? Jeśli chcesz poznać swoje prawa i obowiązki przyjdź na spotkanie z polskimi i czesk... »


Poszukiwany europejskim nakazem aresztowania zatrzymany
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 sierpnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Poszukiwany europejskim nakazem aresztowania zatrzymany Policjanci wydziału ruchu drogowego lubińskiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej 30 – letniego mieszkańca powiatu lubińskiego, który rozmawiał przez telefon, kierując samochodem osobowym marki Renault. Po sprawdzeniu mężczyzny w policyjnej bazie danych okazało się, że jest poszukiwany europejskim nakazem aresztowania za p... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 sierpnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 16 sierpnia 2019 r. ELEKTROMECHANIK- 1 wolne miejsce, wykszt. zawodowe mechaniczne, prawo jazdy kat. B, (oferta dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w urzędzie), ZMYWACZ -  2 wolne miejsca, mile widziane doświadczenie (f... »


Modele maszyn KGHM ZANAM w wirtualnej rzeczywistości
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 sierpnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Modele maszyn KGHM ZANAM w wirtualnej rzeczywistościModele maszyn KGHM ZANAM można oglądać w wirtualnej rzeczywistości za pomocą technologii VR (Virtual Reality) na stronie firmy, w zakładce: „Maszyny 3D”   Aplikacja umożliwia dokładne obejrzenie 3 modeli:  - Samojezdnego Wozu Wiercącego WIR-170, - Ładowarki Kołowo-Przegubowej LKP-0903,- Samojezdnego Wozu Odstawczeg... »


Speed. Kolejny pirat drogowy został ukarany
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 sierpnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Speed. Kolejny pirat drogowy został ukarany Funkcjonariusze ruchu drogowego lubińskiej komendy, pełniąc służbę na drodze S3 w nieoznakowanym radiowozie wyposażonym w wideorejestrator, zauważyli w pewnym momencie pędzące z dużą prędkością auto marki Volkswagen. Kierowca tego pojazdu został zatrzymany i ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych i otrzymał 10 punktów karnyc... »


Seniorzy Gminy Lubin zdobędą Kraków
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 sierpnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Seniorzy Gminy Lubin zdobędą KrakówZostało zaledwie kilka wolnych miejsc na IV Międzynarodowe Senioralia, które odbędą się w Krakowie 19 września 2019 r. Nie ma już czasu na zastanawianie się, trzeba działać. Zapisy prowadzone są w lubińskim oddziale PTTK tylko do 16 sierpnia, czyli najbliższego piątku. Wyjazd w części dofinansowany zostanie z budżetu Gminy Lubin. Koszt, kt&... »


Święto Wojska Polskiego
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 sierpnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Święto Wojska PolskiegoŚwięto Wojska Polskiego – święto Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej, obchodzone 15 sierpnia na pamiątkę zwycięskiej Bitwy Warszawskiej w 1920, stoczonej w czasie wojny polsko-bolszewickiej. Wprowadzone ustawą Sejmu z 30 lipca 1992 r., obowiązującą od 13 sierpnia 1992. Z jego okazji w Polsce odbywają się różnorakie uroczystości. Ś... »


Lubin. Niebezpieczny pościg na drodze S3
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 sierpnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Lubin. Niebezpieczny pościg na drodze S3 Policjanci z Lubina zatrzymali po pościgu 23 – letniego mieszkańca Legnicy, który na drodze S3 nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Pojazd, którym poruszał się mężczyzna nie miał tablic rejestracyjnych i to zainteresowało funkcjonariuszy. Kiedy policjanci za pomocą sygnałów świetlnych i dźwiękowych próbo... »


Pierwsza  Poprzednia  Następna  Ostatnia strona  
Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.187 sek.Lubin 1.0