Poniedzialek, 18 stycznia 2021 r.   Imieniny: Małgorzaty, Piotra, Liberty
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 15

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>

Praca Lubin


Wiadomości z Lubina
Mały ZUS plus. Bezpłatne webinarium Mały ZUS plus. Bezpłat...
Od początku 2021 r. można zgłaszać się do małego ZUS plus, który uprawnia do płacenia niższych składek na ubezpieczenie społeczne. Ulga ni... »KGHM przekazał ponad 40 tys. zł na rzecz dzieci z domów dziecka w Zagłębiu Miedziowym KGHM przekazał ponad 4...
Załoga zdecydowała, pieniądze przekazane – dzięki ogromnemu zaangażowaniu pracowników KGHM miedziowy potentat przekazał ponad 40 tys... »ZDEMOLOWAŁ RADIOWOZY ZDEMOLOWAŁ RADIOWOZY
Policjanci zatrzymali 23 – latka, który wybił szyby w dwóch policyjnych radiowozach oraz w budynku komisariatu policji. Mie... »UWAGA! CYBEROSZUST – START KAMPANII INFORMACYJNEJ UWAGA! CYBEROSZUST ...
Urząd Komisji Nadzoru Finansowego wraz z Polską Policją kolejny raz ostrzegają przed oszustami posługującymi się sfałszowanymi dokumentami z lo... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.pl

Magazyn elubin.plpolec prawnika.pl

silesianseo.pll

Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...VII 1992 Ukazuje się pierwsze wydanie "Biuletynu Lubińskiego" , który 14.04.1993 staje się oficjalnym pismem Rady Miejskiej Lubina

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Mały ZUS plus. Bezpłatne webinarium
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 stycznia 2021 — komentarze: brak komentarzy

Mały ZUS plus. Bezpłatne webinariumOd początku 2021 r. można zgłaszać się do małego ZUS plus, który uprawnia do płacenia niższych składek na ubezpieczenie społeczne. Ulga nie dotyczy składki zdrowotnej. Przedsiębiorca, który chce korzystać z małego ZUS plus i spełnia warunki, powinien zgłosić się do ulgi maksymalnie do 1 lutego 2021 r. Zapraszamy Państwa na bezpłatne... »


KGHM przekazał ponad 40 tys. zł na rzecz dzieci z domów dziecka w Zagłębiu Miedziowym
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 stycznia 2021 — komentarze: brak komentarzy

KGHM przekazał ponad 40 tys. zł na rzecz dzieci z domów dziecka w Zagłębiu MiedziowymZałoga zdecydowała, pieniądze przekazane – dzięki ogromnemu zaangażowaniu pracowników KGHM miedziowy potentat przekazał ponad 40 tys. zł na rzecz dzieci z pieczy zastępczej w Zagłębiu Miedziowym. To efekt badań ankietowych przeprowadzonych wśród załogi firmy. Zarząd KGHM zadeklarował, że za każdy wypełniony kwestionariusz przeka... »


ZDEMOLOWAŁ RADIOWOZY
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 stycznia 2021 — komentarze: brak komentarzy

ZDEMOLOWAŁ RADIOWOZY Policjanci zatrzymali 23 – latka, który wybił szyby w dwóch policyjnych radiowozach oraz w budynku komisariatu policji. Mieszkaniec gminy Ścinawa uciekł i ukrył się w jednym z mieszkań na terenie Ścinawy, lecz długo nie cieszył się wolnością. Został ustalony, a następnie zatrzymany. Działania mundurowych wspomógł policy... »


UWAGA! CYBEROSZUST – START KAMPANII INFORMACYJNEJ
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 stycznia 2021 — komentarze: brak komentarzy

UWAGA! CYBEROSZUST – START KAMPANII INFORMACYJNEJ Urząd Komisji Nadzoru Finansowego wraz z Polską Policją kolejny raz ostrzegają przed oszustami posługującymi się sfałszowanymi dokumentami z logotypami KNF/UKNF lub powołującymi się na rzekome działanie na zlecenie Komisji lub w ramach nadzoru sprawowanego przez KNF.   Do Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego (UKNF) napływają liczne sygnały... »


Bezmyślna kradzież, która może uśmiercić wiele pszczelich rodzin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 stycznia 2021 — komentarze: brak komentarzy

Bezmyślna kradzież, która może uśmiercić wiele pszczelich rodzinJan Zenker z Osieka od ponad 50 lat jest pszczelarzem, sam jednak nie może zrozumieć jak mogło komuś przyjść do głowy kraść pszczoły w czasie zimy.  W okresie od listopada do lutego pszczoły zawiązują w ulach tzw. kłąby zimowe i ich naruszenie może doprowadzić do wymarcia całych pszczelich rodzin.   Jan Zenker zamontował  w okolicy... »


Są zdecydowani - nie boją się trudnych warunków, kolejna grupa ochotników wyjechała na poligon w Żaganiu
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 stycznia 2021 — komentarze: brak komentarzy

Są zdecydowani - nie boją się trudnych warunków, kolejna grupa ochotników wyjechała na poligon w ŻaganiuTo będzie wyjątkowe szkolenie, bo zima nie ułatwi przeprowadzenie zaplanowanych zajęć, ale na szczęście, w przeciwieństwie do koronawirusa, ich nie odwoła. Kolejna grupa ochotników wyjechała właśnie na poligon do Żagania, na swoje pierwsze w życiu wojskowe szkolenie.   To styczniowe, będzie pierwszym zorganizowanym w roku 2021 i pierw... »


Ziemia Lubińska – Chróstnik
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 stycznia 2021 — komentarze: brak komentarzy

Ziemia Lubińska – ChróstnikW odległości niespełna 5 km na południe od Lubina znajduje się jedna z najstarszych miejscowości w powiecie lubińskim, Chróstnik. Dzieje tej wsi sięgają bardzo odległych czasów młodszej epoki kamiennej – neolitu. Świadczą o tym pozostałości osady oraz znaleziska pojedynczych wyrobów z tego okresu.   W 1821 roku w o... »


Nabór wniosków do programu GRUNT TO MIEĆ GRUNT
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 stycznia 2021 — komentarze: brak komentarzy

Nabór wniosków do programu GRUNT TO MIEĆ GRUNTProgram skierowany jest do wszystkich urzędujących sołtysów z terenu całej Polski. Portal Przetargów Rolnych zaprasza do składania wniosków od dzisiaj do 15 marca 2021 roku. Cele projektu to dofinansowanie funduszu sołeckiego w rozwój nowoczesnych metod powiększania gospodarstw rolnych oraz zwiększenie ekonomiki gospoda... »


ZUS płaci postojowe dla artystów
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 stycznia 2021 — komentarze: 1 komentarz

ZUS płaci postojowe dla artystówOd piątku 15 stycznia  wnioskować o jednorazowe dodatkowe świadczenie postojowe mogą m.in. twórcy, artyści oraz technicy wspomagający kulturę, czy  wykonujący usługi w zakresie architektury, architektury wnętrz, czy architektury krajobrazu, którzy wykonują umowy cywilnoprawne. Zgodnie z tarczą 6.0 od piątku prawo do jednora... »


ZADBAJ O BEZPIECZEŃSTWO SWOJE I INNYCH - ODŚNIEŻ SWOJE AUTO I OKOLICE POSESJI
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 stycznia 2021 — komentarze: brak komentarzy

ZADBAJ O BEZPIECZEŃSTWO SWOJE I INNYCH - ODŚNIEŻ SWOJE AUTO I OKOLICE POSESJI Znaczne opady śniegu stanowią nie lada wyzwanie dla użytkowników samochodów oraz właścicieli posesji. Pamiętajmy o konieczności ich odśnieżenia, co znacznie wpłynie na poprawę bezpieczeństwa nie tylko naszego. Lubińscy policjanci przypominają na co warto zwrócić uwagę. Środek zimy i obfite opady śniegu przykrywające wszyst... »


MDK Lubin - konkurs literacki
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 stycznia 2021 — komentarze: brak komentarzy

MDK Lubin - konkurs literackiW Młodzieżowym Domu Kultury w Lubinie ogłoszono wyniki XIV Dolnośląskiego Przeglądu Twórczości Literackiej Dzieci i Młodzieży. W konkursie wzięło udział trzystu sześćdziesięciu dwóch uczestników z 52 szkół i placówek oświatowych. Jury w składzie: Lidia Kosarzewska, Małgorzata Tylicka – Półtorak oraz ... »


Oferty pracy z PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 stycznia 2021 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy z PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawców dostępne są w urzędzie pracy i na jego stronie internetowej. Poniżej prezentujemy propozycje aktualne w piątek, 15 stycznia 2021 roku.  MONTER-SPAWACZ – 1 wolne miejsce, uprawnie... »


Prowadził samochód pod wpływem narkotyków
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 stycznia 2021 — komentarze: brak komentarzy

Prowadził samochód pod wpływem narkotyków Policjanci wydziału prewencji zatrzymali do kontroli drogowej 26 – letniego mieszkańca powiatu lubińskiego, co do którego mieli podejrzenie, że może znajdować się pod wpływem narkotyków. Nie pomylili się. Badanie narkotesterem wykazało, że kierujący znajduje się pod wpływem metamfetaminy. Co więcej, funkcjonariusze przeszukują... »


Veto Górali. Na Podhalu kryzys z branży turystycznej rozlewa się na inne branże.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 stycznia 2021 — komentarze: 1 komentarz

Veto Górali. Na Podhalu kryzys z branży turystycznej rozlewa się na inne branże.2020 rok był bardzo trudny dla przedsiębiorców turystycznych na Podhalu. Tatry mogło odwiedzić o 40 proc. turystów mniej niż przed rokiem, a największą bolączką jest zamknięcie turystyki w sezonie zimowym. Rządowe tarcze nie obejmą wszystkich poszkodowanych, co powoduje, że kryzys zaczyna się już rozlewać na inne b... »


Lubin. Potrącenie na przejściu dla pieszych.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 stycznia 2021 — komentarze: 1 komentarz

Lubin. Potrącenie na przejściu dla pieszych. Pośpiech, zbyt szybka jazda, złe warunki na drodze i brak ostrożności - to wszystko przekłada się na bezpieczeństwo w ruchu drogowym. We wtorek, 12 stycznia br., doszło do kolejnego potrącenia pieszego, który znajdował się na przejściu. Poszkodowany to 46 – letni mężczyzna. Do zdarzenia doszło chwilę po godzinie 5.00 rano.  ... »


Pierwsza  Poprzednia  Następna  Ostatnia strona  
Copyright © 2006-2021 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.244 sek.Lubin 1.0