Sobota, 11 lipca 2020 r.   Imieniny: Olgi, Kaliny, Benedykta
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 20

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>

Praca Lubin

Wiadomości z Lubina
Trzy osoby napadły bezdomnego zabierając mu jego odzież dokumenty i pamiątki. Trzy osoby napadły bez...
Do 12 lat więzienia grozi trzem osobom, które w nocy napadły na śpiącego przy przystanku bezdomnego mężczyznę. Agresorzy najpierw ... »OFERTY PRACY  W POWIATOWYM URZĘDZIE PRACY  W LUBINIE OFERTY PRACY W POWIAT...
FLORYSTA-SPRZEDAWCA- 1 wolne miejsce, ½ etatu, wymagane doświadczenie w pracy w kwiaciarni, zdolności manualne, mile widziane osoby po kur... »W tym roku informacja o stanie konta – tylko w sieci. W tym roku informacja ...
Co roku ZUS wysyłał do Dolnoślązaków ponad 1,5 mln listów zawierających informacje o stanie ich konta emerytalnego. W tym roku z po... »KGHM w Lubuskiem otworzył nowoczesne Centrum Analityki KGHM w Lubuskiem otwor...
Gromadzenie danych, ich przetwarzanie oraz badania nad analizą i rozwojem procesów przemysłowych – to zadanie KGHM Centrum Analityki... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.plpolec prawnika.pl

silesianseo.pllTwoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...29.08.2000 Sekretarzem Miasta zostaje Pani Jadwiga Ignatowska-Zając.

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

KGHM zmienił daty ukazania raportów
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 17 marca 2009 — komentarze: brak komentarzy

KGHM zmienił daty ukazania raportówW związku z wejściem w życie 15 marca br. rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 lutego 2009 roku w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem człon... »


Lubinianin zatrzymany za posiadanie broni
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 17 marca 2009 — komentarze: brak komentarzy

Lubinianin zatrzymany za posiadanie broni Jeden z lubińskich gangsterów wpadł wczoraj w ręce policji. Był kompletnie zaskoczony.W chwili zatrzymania miał przy sobie jeden pistolet, przeładowany i gotowy do oddania strzału. Drugi pistolet policjanci znaleźli w mieszkaniu 29-letniego lubinianina. Broń była ukryta w szafie. Mężczyzna nie miał na nią pozwolenia. Pod zarzutem niel... »


Legnicki szpital lepiej pomoże pacjentom po udarze mózgu
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 17 marca 2009 — komentarze: brak komentarzy

Legnicki szpital lepiej pomoże pacjentom po udarze mózguLegnica jako ostatnie z byłych miast wojewódzkich Dolnego Śląska ma wreszcie pododdział udarowy.Został otwarty przy neurologii w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym. Co to oznacza dla chorych?- Jeżeli człowiek, który miał udar, trafi do nas w ciągu trzech godzin, dostanie zastrzyk rozpuszczający skrzep - tłumaczy dr Tadeus... »


Katastrofa na Śnieżce
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 17 marca 2009 — komentarze: 1 komentarz

Katastrofa na ŚnieżceZaczęło się od trzasków i pęknięć na ścianach i podłodze w ubiegłym tygodniu. Pod naporem wiatru, śniegu i mrozu popularne dyski na Śnieżce, czyli budynek obserwatorium meteorologicznego, nie wytrzymały. W poniedziałek po południu ekspedycja złożona z przedstawicieli IMGW oraz rzeczoznawców Politechniki Wrocławskiej jako pierwsza... »


KGHM wyrzuca chorych
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 16 marca 2009 — komentarze: 3 komentarze

KGHM wyrzuca chorychKażdy, kto opuścił ponad 30 dni w roku, jest na celowniku. Związkowcy krytykują działania szefów Polskiej Miedzi.Górnik z kopalni Rudna dowiedział się, że dostanie wypowiedzenie z pracy, bo w ostatnim czasie miał dużo zwolnień lekarskich. Przyszedł do biura Związku Zawodowego Pracowników Dołowych i postraszył, że popełni sa... »


Wcześniaki na Dolnym Śląsku będą zdrowsze
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 16 marca 2009 — komentarze: brak komentarzy

Wcześniaki na Dolnym Śląsku będą zdrowszePotrzebujące maluchy mają synagis za darmo. To też zasługa "Polski-Gazety Wrocławskiej".Dolny Śląsk jest wśród województw, które najlepiej sobie radzą z podawaniem wcześniakom synagisu, leku, który wzmacnia ich odporność na działanie wirusa RSV wywołującego zapalenie płuc.- Staramy się zabezpieczać środki i płacić za... »


Bunt w Domu Samotnej Matki w Ścinawie
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 16 marca 2009 — komentarze: 29 komentarzy

Bunt w Domu Samotnej Matki w ŚcinawieKobiety z Domu Samotnej Matki w Ścinawie żądają odwołania kierowniczki placówki. Czują się poniżane, wyszydzane, odarte z intymności i zniewolone.Skarżą się też na wszechobecne w budynku karaluchy i przeterminowaną żywność, jaką dostają dla siebie i dzieci. Konflikt tlił się od tygodni. Wybuchł po wtorkowym wieczornym spotkaniu kadry z m... »


Cud miód z Dolnego Śląska
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 16 marca 2009 — komentarze: brak komentarzy

Cud miód z Dolnego ŚląskaIm mniej cię co dzień, miodzie, tym mi smakujesz słodziej - śpiewał Jacek Kaczmarski, opiewając zalety sielskiego życia i tego niezwykłego napoju. Trunku, na którego właściwościach poznali się już 4 tysiące lat temu Sumerowie. Jako boski napój opiewali go starożytni Grecy. Do ziemi, która "opływa mlekiem i miodem" Mojżesz ... »


Śnieżka: Nieczynne obserwatorium, zamknięte szlaki na szczyt
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 16 marca 2009 — komentarze: brak komentarzy

Śnieżka: Nieczynne obserwatorium, zamknięte szlaki na szczytHuragan zachwiał dyskiem na szczycie. Pogoda wciąż uniemożliwia ocenę zniszczeń. Symbol Karkonoszy - charakterystyczne dyski obserwatorium meteorologicznego na szczycie Śnieżki - są zagrożone. Obserwatorium będzie nieczynne do odwołania. Zamknięte są też szlaki turystyczne prowadzące na szczyt góry. Instytut Meteorologi i Gospodarki Wod... »


Będzie wniosek o zamrożenie płac zarządu KGHM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 marca 2009 — komentarze: brak komentarzy

Będzie wniosek o zamrożenie płac zarządu KGHM27 marca rada nadzorcza KGHM będzie prawdopodobnie rozmawiać głównie o kwestiach płacowych w spółce.Marek Trawiński, przewodniczący rady, który ustala porządek obrad, powiedział „Parkietowi”, że na pewno znajdzie się w nim wniosek zarządu o zamrożenie pensji prezesów. Członkowie zarządu producenta miedzi w re... »


Jak prezesi KGHM oszczędzają na sobie
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 13 marca 2009 — komentarze: brak komentarzy

Jak prezesi KGHM oszczędzają na sobie Prezesi KGHM oszczędzają także na sobie. W związku z kryzysem zwrócili się do rady nadzorczej, aby nie waloryzowała im już pensji.To oszczędności rzędu kilku tysięcy złotych miesięcznie. Niejedyne. Z kontraktów menedżerskich wykreślono uświęcony wieloletnią tradycją firmy zapis o prawie prezesów do jednomiesięcznego urlop... »


25 lat więzienia dla nastoletnich zabójców ze Złotoryi
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 13 marca 2009 — komentarze: brak komentarzy

25 lat więzienia dla nastoletnich zabójców ze Złotoryi Sąd Okręgowy w Legnicy wydał dziś wyrok w głośnym procesie trzech byłych uczniów Liceum Wojskowego w Złotoryi, którzy w 2007 roku z zimną krwią zamordowali kolegę z klasy.Mateusz S., Marek A. i Michał P. zostali skazani na 25 lat pozbawienia wolności. Sąd zastrzegł jednocześnie, że Michał P. będzie mógł się ubiegać o prze... »


Dolnośląskie małe firmy w kryzysie ratują się nowoczesnymi wyrobami
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 13 marca 2009 — komentarze: brak komentarzy

Dolnośląskie małe firmy w kryzysie ratują się nowoczesnymi wyrobamiUnijne dotacje ułatwią rozwój małych spółek. Nasze firmy będą rywalizować z najlepszymi.Drobni i średni przedsiębiorcy z regionu za kilka tygodni podpiszą umowy z urzędem marszałkowskim na unijne dotacje. 100 firm dostanie ponad 133 mln zł na rozwój nowoczesnych produktów. Wśród nich są firmy, które chc... »


Kto wierzy w pecha w piątek, trzynastego, niech lepiej ma się jutro na baczności
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 12 marca 2009 — komentarze: brak komentarzy

Kto wierzy w pecha w piątek, trzynastego, niech lepiej ma się jutro na bacznościWszyscy pechowcy powinni zaopatrzyć się jutro w guzik (bo może akurat będzie obok przechodził kominiarz), tak na wszelki wypadek spluwać przez lewe ramię i co chwilę robić trzy kroki do tyłu.Gdy czegoś zapomnimy wziąć z domu, to wracając po zgubę, trzeba na chwilę przysiąść, a wszystkie czarne koty omijać szerokim łukiem. Właśnie jutro wypada ... »


Za późno wykrywają choroby nerek
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 12 marca 2009 — komentarze: brak komentarzy

Za późno wykrywają choroby nerekLekarze rodzinni i rodzice lekceważą objawy. Specjaliści alarmują: skutki mogą być groźne.Choroby i wady nerek u dzieci oraz młodzieży na Dolnym Śląsku są zbyt późno wykrywane.- Problem w tym, że dużo wad nerek późno daje o sobie znać. Objawy schorzeń układu moczowego u dzieci, zwłaszcza małych, są niecharakterystyczne i trudno je ... »


Pierwsza strona  Poprzednia  Następna  Ostatnia strona  
Copyright © 2006-2020 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.470 sek.Lubin 1.0