Sobota, 26 listopada 2022 r.   Imieniny: Delfiny, Lechosława, Konrada
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 50

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Firmy z regionu z dofinansowaniem z ZUS Firmy z regionu z dofi...
Znamy już nazwy firm, które dostaną pieniądze z ZUS na dofinansowanie  projektów dotyczących poprawy bezpieczeństwa i warunk&o... »Potrzebujesz laptopa? Kupuj na raty Potrzebujesz laptopa? ...
Dobry laptop z mocnym procesorem, pojemnym i szybkim dyskiem, wydajną kartą graficzną i wysokiej jakości obrazem, przygotowany do codziennej prac... »KAS wykryła oszustwo podatkowe na ponad 2 mln zł KAS wykryła oszustwo p...
Dolnośląska Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) wykryła, że spółka błędnie zastosowała zwolnienie z opodatkowania wypłaconych dywidend ... »Śruby dwustronne - do czego jest stosować ? Śruby dwustronne - do ...
Śruby wykorzystywane są praktycznie we wszystkich branżach przemysłowych i nie tylko. Okazuje się, że przy ich pomocy można wykonać trwałe i s... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...15.09.1999 VII edycja Miejskiego Konkursu Plastycznego pn. "Logo na wesoło dla miasta Lubina"

Magazyn elubin.pl

iParts.pl - części samochodowe

Tanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wiadomości z Lubina i okolic
Uwaga! W Rudnej będą strzelać do dzików, saren, jeleni…
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 listopada 2017 — komentarze: brak komentarzy

Uwaga! W Rudnej będą strzelać do dzików, saren, jeleni…Koła Łowieckie 01.12.2017 r., na obwodzie nr 34 organizuje polowanie Administracji Lasów Państwowych i członków Koła łowieckiego, między innymi, na dziki, jelenie, sarny… Konieczność przeprowadzenia dodatkowego polowania wynika z bardzo dużych szkód w sezonie łowieckim 2017/2018, czytamy na stronie Gminy Rudna. Se... »


Kamerunki trenują w hali
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 listopada 2017 — komentarze: brak komentarzy

Kamerunki trenują w haliZa kilka dni, a dokładnie 1-go grudnia w Niemczech rozpoczynają się dwudzieste trzecie mistrzostwa świata w piłce ręcznej kobiet.   To już kolejny raz, kiedy reprezentacja z innego kraju przygotowuje sie do ważnej imprezy sportowej w naszej hali. Trenowału u nas już zespoły z Korei Południowej czy Chile. Chociaż kamerunki są 6-krotnymi ... »


Dodatkowe odstrzały dzików w naszym regionie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 listopada 2017 — komentarze: brak komentarzy

Dodatkowe odstrzały dzików w naszym regionieNadleśnictwo Legnica poinformowało, że dzisiaj (29 listopada) na terenie obwodów łowieckich nr 123,124 organizowane będzie  dodatkowe  polowanie zbiorowe na dziki. Tę decyzję podjęto  w ostatniej chwili, ze względu na pilną konieczność  redukcji populacji dzików. Dodatkowe polowania mają związek z afrykańskim &nbs... »


ZUS. Nie chcesz płacić odsetek – szybko ureguluj dług
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 listopada 2017 — komentarze: brak komentarzy

ZUS. Nie chcesz płacić odsetek – szybko ureguluj długCzasami przez zwykłe zapomnienie a czasami przez niewłaściwe naliczenie wysokości składek na naszym koncie w ZUS powstaje niedopłata. Jeśli nie uzupełnimy „niedoborów” ZUS zacznie nam naliczać karne odsetki, które niekiedy są wyższe niż sam dług. Warto, więc szybko zrobić dopłatę a w przypadku poważniejszego zadłużenia wy... »


Zwołano 55. sesję Rady Gminy Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 listopada 2017 — komentarze: brak komentarzy

Zwołano 55. sesję Rady Gminy LubinNa 30 listopada, na godz. 15.00 zwołano w świetlicy wiejskiej w Osieku kolejną sesję Rady Gminy Lubin.  Dyskusje radnych zdominują kwestie finansowe, bowiem  na wniosek wójta, radni  będą debatować i głosować m.in. w sprawie zmian Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Lubin i w tegorocznym budżecie gminy oraz w sprawie przyzn... »


Pierwsza strona  Poprzednia  Następna  Ostatnia strona  
Copyright © 2006-2022 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.476 sek.Lubin 1.0