Sobota, 23 stycznia 2021 r.   Imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 17

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>

Praca Lubin


Wiadomości z Lubina
Zostań Miss Dolnego Śląska 2021! Rusza nowa edycja największego konkursu piękności w województwie! Zostań Miss Dolnego Śl...
Miss Polski to wydarzenie, które od ponad 31 lat cieszy się ogromną popularnością i niepodważalną renomą, a co roku w konkursie ... »PIJANY SENIOR SPOWODOWAŁ KOLIZJĘ DROGOWĄ Z AUTOBUSEM I ODJECHAŁ Z MIEJSCA ZDARZENIA. PIJANY SENIOR SPOWODOW...
Do 2 lat pozbawienia wolności grozi 78 - letniemu mieszkańcowi powiatu lubińskiego, który kierował samochodem osobowym marki Hyundai, bę... »ZOO Lubin – Zimowe Ptakoliczenie z Dystansu – 29-31 stycznia 2021 r. ZOO Lubin – Zimo...
Już po raz szósty ZOO Lubin - Centrum Edukacji Przyrodniczej w Lubinie zachęca do przyłączenia się do Zimowego Ptakoliczenia.  &nb... »Ostatnie dni na złożenie IWA Ostatnie dni na złożen...
Już niewiele dni zostało przedsiębiorcom do złożenia w ZUS dokumentu ZUS IWA z danymi potrzebnymi do ustalenia wysokości składki na ubezpieczenie... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.pl

Magazyn elubin.plpolec prawnika.pl

silesianseo.pll

Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1985 Przekazanie nowego stadionu piłkarskiego - GOS

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

ZUS LEGNICA – zaproszenie na bezpłatne webinarium dotyczące PPK
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 stycznia 2021 — komentarze: brak komentarzy

ZUS LEGNICA – zaproszenie na bezpłatne webinarium dotyczące PPKZapraszamy Państwa na szkolenie on-line, które odbędzie się 23 lutego 2021 r., w godzinach od 11:00 do 12:30.   Temat szkolenia: „Jesteś pracownikiem? Przygotuj się do Pracowniczych Planów Kapitałowych - PPK”. Na spotkaniu ekspert regionalny z Polskiego Funduszu Rozwoju Portalu PPK przedstawi założenia programu PPK... »


Oferty pracy w KGHM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 stycznia 2021 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy w KGHMKGHM zaprasza do współpracy wszystkich, którzy stawiają sobie odważne i ambitne cele – są gotowi na realizację codziennych wyzwań w międzynarodowym środowisku, w zespole doświadczonych specjalistów z branży wydobycia i przetwórstwa metali. Niezależnie od tego czy jesteś studentem, absolwentem czy pracownikiem inne... »


Licytacje komornicze: Obwieszczenia
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 stycznia 2021 — komentarze: brak komentarzy

Licytacje komornicze: ObwieszczeniaLicytacje opublikowane dnia: 18 stycznia 2021 (województwo dolnośląskie)   Kategoria: mieszkania 1. lokal mieszkalny o pow. 97,24 m2 (udział 1/8), lokalizacja: Jelenia Góra. cena wywoławcza: 21000,00, zobacz obwieszczenie 2. lokal mieszkalny , lokalizacja: Wałbrzych. cena wywoławcza: 93450,00, zobacz obwieszczenie 3. mieszka... »


Mały ZUS plus. Bezpłatne webinarium
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 stycznia 2021 — komentarze: brak komentarzy

Mały ZUS plus. Bezpłatne webinariumOd początku 2021 r. można zgłaszać się do małego ZUS plus, który uprawnia do płacenia niższych składek na ubezpieczenie społeczne. Ulga nie dotyczy składki zdrowotnej. Przedsiębiorca, który chce korzystać z małego ZUS plus i spełnia warunki, powinien zgłosić się do ulgi maksymalnie do 1 lutego 2021 r. Zapraszamy Państwa na bezpłatne... »


KGHM przekazał ponad 40 tys. zł na rzecz dzieci z domów dziecka w Zagłębiu Miedziowym
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 stycznia 2021 — komentarze: 1 komentarz

KGHM przekazał ponad 40 tys. zł na rzecz dzieci z domów dziecka w Zagłębiu MiedziowymZałoga zdecydowała, pieniądze przekazane – dzięki ogromnemu zaangażowaniu pracowników KGHM miedziowy potentat przekazał ponad 40 tys. zł na rzecz dzieci z pieczy zastępczej w Zagłębiu Miedziowym. To efekt badań ankietowych przeprowadzonych wśród załogi firmy. Zarząd KGHM zadeklarował, że za każdy wypełniony kwestionariusz przeka... »


ZDEMOLOWAŁ RADIOWOZY
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 stycznia 2021 — komentarze: brak komentarzy

ZDEMOLOWAŁ RADIOWOZY Policjanci zatrzymali 23 – latka, który wybił szyby w dwóch policyjnych radiowozach oraz w budynku komisariatu policji. Mieszkaniec gminy Ścinawa uciekł i ukrył się w jednym z mieszkań na terenie Ścinawy, lecz długo nie cieszył się wolnością. Został ustalony, a następnie zatrzymany. Działania mundurowych wspomógł policy... »


UWAGA! CYBEROSZUST – START KAMPANII INFORMACYJNEJ
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 stycznia 2021 — komentarze: brak komentarzy

UWAGA! CYBEROSZUST – START KAMPANII INFORMACYJNEJ Urząd Komisji Nadzoru Finansowego wraz z Polską Policją kolejny raz ostrzegają przed oszustami posługującymi się sfałszowanymi dokumentami z logotypami KNF/UKNF lub powołującymi się na rzekome działanie na zlecenie Komisji lub w ramach nadzoru sprawowanego przez KNF.   Do Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego (UKNF) napływają liczne sygnały... »


Bezmyślna kradzież, która może uśmiercić wiele pszczelich rodzin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 stycznia 2021 — komentarze: brak komentarzy

Bezmyślna kradzież, która może uśmiercić wiele pszczelich rodzinJan Zenker z Osieka od ponad 50 lat jest pszczelarzem, sam jednak nie może zrozumieć jak mogło komuś przyjść do głowy kraść pszczoły w czasie zimy.  W okresie od listopada do lutego pszczoły zawiązują w ulach tzw. kłąby zimowe i ich naruszenie może doprowadzić do wymarcia całych pszczelich rodzin.   Jan Zenker zamontował  w okolicy... »


Są zdecydowani - nie boją się trudnych warunków, kolejna grupa ochotników wyjechała na poligon w Żaganiu
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 stycznia 2021 — komentarze: brak komentarzy

Są zdecydowani - nie boją się trudnych warunków, kolejna grupa ochotników wyjechała na poligon w ŻaganiuTo będzie wyjątkowe szkolenie, bo zima nie ułatwi przeprowadzenie zaplanowanych zajęć, ale na szczęście, w przeciwieństwie do koronawirusa, ich nie odwoła. Kolejna grupa ochotników wyjechała właśnie na poligon do Żagania, na swoje pierwsze w życiu wojskowe szkolenie.   To styczniowe, będzie pierwszym zorganizowanym w roku 2021 i pierw... »


Ziemia Lubińska – Chróstnik
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 stycznia 2021 — komentarze: brak komentarzy

Ziemia Lubińska – ChróstnikW odległości niespełna 5 km na południe od Lubina znajduje się jedna z najstarszych miejscowości w powiecie lubińskim, Chróstnik. Dzieje tej wsi sięgają bardzo odległych czasów młodszej epoki kamiennej – neolitu. Świadczą o tym pozostałości osady oraz znaleziska pojedynczych wyrobów z tego okresu.   W 1821 roku w o... »


Nabór wniosków do programu GRUNT TO MIEĆ GRUNT
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 stycznia 2021 — komentarze: brak komentarzy

Nabór wniosków do programu GRUNT TO MIEĆ GRUNTProgram skierowany jest do wszystkich urzędujących sołtysów z terenu całej Polski. Portal Przetargów Rolnych zaprasza do składania wniosków od dzisiaj do 15 marca 2021 roku. Cele projektu to dofinansowanie funduszu sołeckiego w rozwój nowoczesnych metod powiększania gospodarstw rolnych oraz zwiększenie ekonomiki gospoda... »


ZUS płaci postojowe dla artystów
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 stycznia 2021 — komentarze: 1 komentarz

ZUS płaci postojowe dla artystówOd piątku 15 stycznia  wnioskować o jednorazowe dodatkowe świadczenie postojowe mogą m.in. twórcy, artyści oraz technicy wspomagający kulturę, czy  wykonujący usługi w zakresie architektury, architektury wnętrz, czy architektury krajobrazu, którzy wykonują umowy cywilnoprawne. Zgodnie z tarczą 6.0 od piątku prawo do jednora... »


ZADBAJ O BEZPIECZEŃSTWO SWOJE I INNYCH - ODŚNIEŻ SWOJE AUTO I OKOLICE POSESJI
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 stycznia 2021 — komentarze: brak komentarzy

ZADBAJ O BEZPIECZEŃSTWO SWOJE I INNYCH - ODŚNIEŻ SWOJE AUTO I OKOLICE POSESJI Znaczne opady śniegu stanowią nie lada wyzwanie dla użytkowników samochodów oraz właścicieli posesji. Pamiętajmy o konieczności ich odśnieżenia, co znacznie wpłynie na poprawę bezpieczeństwa nie tylko naszego. Lubińscy policjanci przypominają na co warto zwrócić uwagę. Środek zimy i obfite opady śniegu przykrywające wszyst... »


MDK Lubin - konkurs literacki
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 stycznia 2021 — komentarze: brak komentarzy

MDK Lubin - konkurs literackiW Młodzieżowym Domu Kultury w Lubinie ogłoszono wyniki XIV Dolnośląskiego Przeglądu Twórczości Literackiej Dzieci i Młodzieży. W konkursie wzięło udział trzystu sześćdziesięciu dwóch uczestników z 52 szkół i placówek oświatowych. Jury w składzie: Lidia Kosarzewska, Małgorzata Tylicka – Półtorak oraz ... »


Oferty pracy z PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 stycznia 2021 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy z PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawców dostępne są w urzędzie pracy i na jego stronie internetowej. Poniżej prezentujemy propozycje aktualne w piątek, 15 stycznia 2021 roku.  MONTER-SPAWACZ – 1 wolne miejsce, uprawnie... »


Pierwsza strona  Poprzednia  Następna  Ostatnia strona  
Copyright © 2006-2021 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.495 sek.Lubin 1.0