Środa, 17 pazdziernika 2018 r.   Imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 89

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Bez uprawnień i pod wpływem narkotyków kierował samochodem Bez uprawnień i pod wp...
Za kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających przed sądem odpowie 22-letni mieszkaniec gminy Lubin. Mężczyzna został zatrzymany ... »Policjanci poszukują właściciela roweru Policjanci poszukują w...
Policjanci z wydziału kryminalnego lubińskiej komendy prowadzą czynności związane z ustaleniem właściciela roweru, porzuconego na jednej z klatek... »Kierował pojazdem mając 1,5 promila Kierował pojazdem mają...
W trakcie wczorajszych działań prewencyjnych pn. „TRAK & BUS” w ręce lubińskich policjantów wpadł kolejny nieodpowiedzialn... »Plebiscyt „Wolontariusz Roku Gminy Lubin” Plebiscyt „Wolon...
Do 31 października można składać kandydatury osób do tytułu Wolontariusz Roku Gminy Lubin. Tytuł ten jest wyróżnieniem honorowym, n... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll

Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1975 Oddanie sztucznego lodowiska i toru jazdy szybkiej - OSiR

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

„7 uczuć” w październikowym Kinie Kobiet!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 października 2018 — komentarze: brak komentarzy

„7 uczuć” w październikowym Kinie Kobiet!Sieć kin Helios zaprasza na kolejną odsłonę Kina Kobiet. Już 15, 17 i 18 października (w zależności od wybranego miasta) na ekranach zagości „7 uczuć” w reżyserii Marka Koterskiego. Tradycyjnie, na Panie czekać będzie moc atrakcji, konkursów oraz doskonałej zabawy. „7 uczuć” to ekstremalnie nieprzewidywalna... »


KGHM zaprasza do biegu o Lampkę Górniczą
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 października 2018 — komentarze: brak komentarzy

KGHM zaprasza do biegu o Lampkę GórnicząPrzed nami już 33. edycja Biegu Barbórkowego o Lampkę Górniczą. Dystans 10 km ulicami Lubina pokonamy w najbliższą niedzielę, 14 października br. Organizatorem imprezy są Zakłady Górnicze Lubin – oddział KGHM Polska Miedź S.A. Start i meta na stadionie RCS w Lubinie. Barbórkowy Bieg o „Lampkę Górnicz... »


Miedziowi kontra Alfa Bydgoszcz
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 października 2018 — komentarze: brak komentarzy

Miedziowi kontra Alfa BydgoszczMiedziowi zapraszają na mecz. Już w niedzielę spotkanie na szczycie 2 Ligi Rugby. Do Lubina przyjeżdża lider Alfa Bydgoszcz. Lubińscy Rugbyści zajmują aktualnie drugie miejsce w lidze i mają jeszcze teoretyczne szanse na awans, ale muszą wygrać najbliższe dwa mecze. - Szkoda ostatniego remisu z Mazowią- tłumaczy Mariusz Ryniec- popełniliśmy kilka... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 października 2018 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 12 października 2018 r. ELEKTROMONTER POD ZIEMIĄ DO 1 KV- 3 wolne miejsca, 12 miesięcy pracy pod ziemią na stanowisku elektromonter maszyn i urządzeń o napięciu do 1 kV, posiadanie kwalifikacji elektromontera- ukończenie kursu w zakre... »


„Gmina Lubin –wczoraj i dziś” – wystawa
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 października 2018 — komentarze: brak komentarzy

„Gmina Lubin –wczoraj i dziś” – wystawaNa  dziś zaplanowano uroczyste otwarcie wystawy „Gmina Lubin –wczoraj i dziś”, którą zorganizował Ośrodek Kultury Gminy Lubin. Powstała ona z inicjatywy Tadeusza Kielana wójta Gminy Lubin, który od lat stara się zbierać i ocalić od zapomnienia przedmioty używane przed dziesiątkami lat. Wystawa ma swoje st... »


Uwaga! Podwojono limit na odbiór odpadów biodegradowalnych
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 października 2018 — komentarze: brak komentarzy

Uwaga! Podwojono limit na odbiór odpadów biodegradowalnychMieszkańcy Gminy Lubin od wczoraj mogą wystawiać przed budynek 4 worki odpadów biodegradowalnych i zielonych, które są odbierane bezpośrednio od mieszkańców. Jeżeli mieszkańcy mają tych odpadów więcej niż 4 worki powinni je kompostować na terenie nieruchomości lub nieodpłatanie przekazać do Punktu Selektywnej Zbió... »


Uroczystości ku czci Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Parszowicach
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 października 2018 — komentarze: brak komentarzy

Uroczystości ku czci Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Parszowicach21 października 2018 o godz. 13.30 w kościele p. w. Św. Rodziny w Parszowicach będzie miała miejsce uroczystość religijno-patriotyczna ku czci bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w 34 rocznicę jego męczeńskiej śmierci. W tym roku już po raz trzynasty wierni zgromadzą się, aby uczcić pamięć błogosławionego Jerzego. W tym roku wyjątkowym akcentem rozpoczyn... »


Mural Czesława Niemena na SP 12 w Lubinie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 października 2018 — komentarze: 1 komentarz

Mural Czesława Niemena na SP 12 w LubinieCzesław Niemen jest patronem Szkoły Podstawowej nr 12 w Lubinie. Szkoła w maju organizowała Finał II Lubińskiego Przeglądu Twórczości Czesława Niemena „Czy mnie jeszcze pamiętasz?. Na początku roku szkolnego szkoła upamiętniła artystę po raz drugi. - Z ogromną radością informujemy, że w nowym roku szkolnym przywitaliśmy naszych u... »


Oszuści rozsyłają do klientów maile z podpisem ZUS
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 października 2018 — komentarze: brak komentarzy

Oszuści rozsyłają do klientów maile z podpisem ZUSZUS przestrzega przed kolejnymi próbami wyłudzenia danych. Oszuści rozsyłają do klientów maile z podpisem ZUS. W ostatnich dniach fałszywe informacje o rzekomo zaległych składkach dostało wielu klientów Zakładu. Otworzenie takiej wiadomości powoduje zainstalowanie na komputerze odbiorcy złośliwego oprogramowania, które m... »


"Plan B" w Kulturze Dostępnej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 października 2018 — komentarze: brak komentarzy

Kultura Dostępna to projekt, dzięki któremu szerokie grono odbiorców może zapoznać się z polską sztuką filmową. Jednocześnie zniwelowana została jedna z głównych barier w dostępie do kina, jaką jest wysoka cena biletów. Dla naszych czytelników do wygrania mamy dwa pojedyncze zaproszenia. Na przekór je... »


Wspólnie przeciw cukrzycy u dziec
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 października 2018 — komentarze: brak komentarzy

Wspólnie przeciw cukrzycy u dziecGmina Lubin włączyła się do akcji „Słodka  Julka” organizowanej przez Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Legnicy, Miedziowe Centrum Zdrowia oraz Fundację Samodzielne.pl. Celem kampanii jest walka z cukrzycą u dzieci, chorobą pojawiającą się niepostrzeżenie, która zdiagnozowana zbyt późno powoduje nieodwracalne skutki dla... »


Długi wobec skarbówki i śmieciowy biznes w Ścinawie kierowany przez kandydata na wójta Gminy Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 października 2018 — komentarze: brak komentarzy

Długi wobec skarbówki i śmieciowy biznes w Ścinawie kierowany przez kandydata na wójta Gminy LubinKandydat na wójta Gminy Lubin Marcin Białkowski, obiecuje mieszkańcom natychmiastową likwidację wysypiska odpadów w Kłopotowie, tymczasem – jak się okazuje – sam nie radzi sobie ze śmieciami zarządzanej przez siebie firmy. Ujawniła to Gazeta Lubińska.   Białkowski atakuje Kielana o śmieci, a sam ma „wysypisko&... »


Ochrona zabytków, cmentarzy wojennych i miejsc pamięci narodowej na terenie gminy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 października 2018 — komentarze: brak komentarzy

Ochrona zabytków, cmentarzy wojennych i miejsc pamięci narodowej na terenie gminyOchrona zabytków, które znajdują się  na terenie gminy należy do  obowiązków samorządu lokalnego. Gminy między innymi mają dbać o: zapewnienie warunków prawnych, organizacyjnych i finansowych umożliwiających trwałe zachowanie zabytków oraz ich zagospodarowanie i utrzymanie oraz zapobiegać zagrożenio... »


ZUS dla biznesu
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 października 2018 — komentarze: brak komentarzy

ZUS dla biznesuZakładasz firmę i chcesz skorzystać z ułatwień wynikających z konstytucji dla biznesu? A może już prowadzisz działalność i zastanawiasz się, jakie udogodnienia są dla ciebie?  O udogodnieniach i zmianach w prowadzeniu działalności gospodarczej będzie mowa podczas konferencji dla przedsiębiorców, która odbędzie się 19 październik... »


Najnowszy film Marka Koterskiego w kinach Helios!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 09 października 2018 — komentarze: brak komentarzy

Najnowszy film Marka Koterskiego w kinach Helios!Jeden z najpopularniejszych polskich reżyserów powraca z kolejnym rozdziałem opowieścio kultowym już bohaterze, Adasiu Miauczyńskim. Sieć kin Helios zaprasza na premierowe seanse od piątku, 12 października. Tym razem twórca głośnych filmów: „Dzień Świra”, „Baby są jakieś inne” i „Nic śmiesznego&rd... »


Pierwsza strona  Poprzednia  Następna  Ostatnia strona  

Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.739 sek.Lubin 1.0