Niedziela, 12 lipca 2020 r.   Imieniny: Jana, Pameli, Weroniki
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 21

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>

Praca Lubin

Wiadomości z Lubina
Trzy osoby napadły bezdomnego zabierając mu jego odzież dokumenty i pamiątki. Trzy osoby napadły bez...
Do 12 lat więzienia grozi trzem osobom, które w nocy napadły na śpiącego przy przystanku bezdomnego mężczyznę. Agresorzy najpierw ... »OFERTY PRACY  W POWIATOWYM URZĘDZIE PRACY  W LUBINIE OFERTY PRACY W POWIAT...
FLORYSTA-SPRZEDAWCA- 1 wolne miejsce, ½ etatu, wymagane doświadczenie w pracy w kwiaciarni, zdolności manualne, mile widziane osoby po kur... »W tym roku informacja o stanie konta – tylko w sieci. W tym roku informacja ...
Co roku ZUS wysyłał do Dolnoślązaków ponad 1,5 mln listów zawierających informacje o stanie ich konta emerytalnego. W tym roku z po... »KGHM w Lubuskiem otworzył nowoczesne Centrum Analityki KGHM w Lubuskiem otwor...
Gromadzenie danych, ich przetwarzanie oraz badania nad analizą i rozwojem procesów przemysłowych – to zadanie KGHM Centrum Analityki... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.plpolec prawnika.pl

silesianseo.pllTwoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?..."Kielich" to najwyższa w Polsce wieża wspinaczkowa, wysokości 32,5 m?

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Maraton horrorów w kinie Helios
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 lipca 2020 — komentarze: brak komentarzy

Maraton horrorów w kinie HeliosNocne Maratony Filmowe zapraszają, pełną strachu ucztę filmową! Fanów mocnych wrażeń czeka noc z czterema przerażającymi horrorami. Na początek pierwszy polski slasher – W LESIE DZIŚ NIE ZAŚNIE NIKT. Po krótkiej przerwie powrót porcelanowej lalki w filmie BRAHMS: THE BOY II. Dla najwytrwalszych deser w postaci dwó... »


Wypadek śmiertelny w Zakładach Górniczych Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 lipca 2020 — komentarze: brak komentarzy

Wypadek śmiertelny w Zakładach Górniczych LubinDzisiaj, w Zakładach Górniczych Lubin, w Komorze Maszyn Ciężkich w rejonie GG-2, po godzinie 9.00 doszło do śmiertelnego wypadku. W trakcie prac przy rurociągu pracownik KGHM doznał urazu głowy. Mimo natychmiastowej pomocy załogi i ratowników, w wyniku odniesionych obrażeń zmarł. 45-letni ślusarz mechanik był mieszkańcem Nowej Wsi Lu... »


Powoli wracamy do planowych zabiegów i wizyt u lekarzy.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 lipca 2020 — komentarze: brak komentarzy

Powoli wracamy do planowych zabiegów i wizyt u lekarzy.Pandemia przyczyniła się do skokowego wzrostu popularności telemedycyny. Już na początku większość szpitali, przychodni i placówek medycznych wprowadziła zdalne konsultacje online i przez telefon, co umożliwiło zasięgnięcie porady lekarza, a także  wystawienie zwolnienia, skierowania czy recepty bez konieczności... »


Dlaczego warto podjąć pracę barmana?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 lipca 2020 — komentarze: brak komentarzy

Dlaczego warto podjąć pracę barmana?  Szukając zatrudnienia, które nie będzie na stałe, a ponadto umożliwi poznanie nowych osób, wielu decyduje się na zawód barmana. Można pracować w barze, pubie, a nawet w restauracji. Niezbędna jest tu wiedza z zakresu alkoholi, ich odpowiedniego podawania, a także mieszania. Na samym początku nie trzeba inwestować w ... »


#Lubin. Dwóch policjantów uratowało życie 15 – letniej dziewczynie, która chciała popełnić samobójstwo
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 lipca 2020 — komentarze: brak komentarzy

#Lubin. Dwóch policjantów uratowało życie 15 – letniej dziewczynie, która chciała popełnić samobójstwo Patrol w składzie st. sierż. Kamil Szczotka i st. sierż. Hubert Woch z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Lubinie uratowali życie 15 – latce, która w Parku Strzelnica, chciała popełnić samobójstwo. Młoda dziewczyna poszła w tereny leśne, gdzie najadła się tabletek. Mundurowi po otrzymanym zgłoszeniu szybko j... »


Powiat udrożnił ruch, zabezpieczył i posprzątał śmieci
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 lipca 2020 — komentarze: brak komentarzy

Powiat udrożnił ruch, zabezpieczył i posprzątał śmieciW nocy z czwartku na piątek (25-26 czerwca) nieznani sprawcy wysypali kilkadziesiąt ton zmieszanych oraz przetworzonych odpadów na drogę 1237D pomiędzy Wielowsią a Parszowicami. Zarządca, jeszcze w piątek, w pierwszej kolejności przywrócił ruch i bezpieczeństwo na „powiatówce”, przenosząc odpady na pobocze. Ró... »


Repertuar kina "Muza" w Lubinie w terminie: 10-23.07
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 lipca 2020 — komentarze: brak komentarzy

Repertuar kina 10.07 Piątek 12:15, 14:00, 15:45 > Wiking i magiczny miecz – premiera > Niem / ds 12:45, 15:00, 17:15 > Czworo dzieci i coś > Wlk. Bryt / sk 17:30, 20:00 > Małe kobietki > USA / ds 19:30 > Coś się kończy, coś zaczyna > USA / sk 11.07 Sobota 12:15, 14:00, 15:45 > Wiking i magiczny miecz > Niem / ds 12:45, 1... »


Szczepienia na wściekliznę – pamiętajcie o swoich pupilach
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 05 lipca 2020 — komentarze: brak komentarzy

Szczepienia na wściekliznę – pamiętajcie o swoich pupilachWścieklizna to choroba bardzo niebezpieczna nie tylko dla zwierząt, ale również dla ludzi. Niestety do tej pory nie wynaleziono na nią lekarstwa, a jedynym zabezpieczeniem przed zakażeniem się wścieklizną są szczepienia zwierząt. Każdy właściciel psa powinien o tym pamiętać – szczepienie  na wściekliznę jest obowiązkowe i powtarza... »


Akcja promocyjna „Policzmy niską emisję”
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 05 lipca 2020 — komentarze: brak komentarzy

Akcja promocyjna „Policzmy niską emisję”Chcąc zachęcić mieszkańców Gminy Lubin do udziału w badaniu ankietowym, na podstawie którego zostaną pozyskane dane dotyczące źródeł ogrzewania gospodarstw domowych, niezbędne do sporządzenia inwentaryzacji na potrzeby Gminnego Programu Niskoemisyjnego, wójt ogłosił akcję promocyjną. Może w niej wziąć udział każdy d... »


Mały kotek poszukuje dobrego domu
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 04 lipca 2020 — komentarze: brak komentarzy

Mały kotek poszukuje dobrego domuPo raz kolejny pracownicy Urzędu Gminy w Rudnej uratowali kotka. Maluch znaleziony został w wodzie przy ulicy Ścinawskiej. Gdyby nie został wyciągnięty na czas groziło mu utonięcie. Poszukiwani są właściciele zwierzaka lub osoby, które chciałby maluchowi dać dach nad głową.   Teraz kotek zostal zabezpiczony. Przebywa w miejscu tymczas... »


Lubin. Szajka samochodowa stanie przed sądem. Kradli auta i rozbierali je na części.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 03 lipca 2020 — komentarze: brak komentarzy

Lubin. Szajka samochodowa stanie przed sądem. Kradli auta i rozbierali je na części.Prokuratura Rejonowa w Lubinie zakończyła śledztwo i skierowała do Sądu Okręgowego w Legnicy akt oskarżenia przeciwko członkom zorganizowanej grupy przestępczej mającej na celu dokonywanie kradzieży z włamaniem i zaboru samochodów, a następnie dokonywanie ich demontażu, usuwanie numerów identyfikacyjnych i zbywanie. Prokurator oskarż... »


Moja Woda – rusza nabór wniosków w programie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 03 lipca 2020 — komentarze: brak komentarzy

Moja Woda – rusza nabór wniosków w programieZ początkiem lipca ruszył nabór wniosków do programu „Moja Woda”. Każdy kto jest zainteresowany zbieraniem wód opadowych i roztopowych może pozyskać do 5 tysięcy złotych na budowę przydomowych instalacji.   - Program „Moja Woda” pozwoli na sfinansowanie aż 20 tys. instalacji przydomowej reten... »


KRUS organizuje konkurs dla dzieci
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 03 lipca 2020 — komentarze: brak komentarzy

KRUS organizuje konkurs dla dzieciKasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza dzieci rolników w wieku 6-14 lat do udziału w kursie e-learningowym „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”, który w nowoczesnej formie przybliża zagrożenia wypadkowe w gospodarstwach rolnych, a także uczy prawidło... »


Weekendowe zwiedzanie Polski - Kraków
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 02 lipca 2020 — komentarze: brak komentarzy

Weekendowe zwiedzanie Polski - KrakówKraków na weekendowy wypad to zawsze dobry pomysł. Ilekroć odwiedzacie to miasto możecie odkrywać je na nowo i za każdym razem wyjeżdżać z niedosytem. Sama często odwiedzam Kraków i absolutnie nie wyobrażam sobie, że można to miejsce pominąć będąc na południu Polski. W Krakowie zakocha się każdy bez względu na to jak lubi spędzać ... »


Potrzebujesz porady prawnika? Skorzystaj z bezpłatnej pomocy prawnej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 02 lipca 2020 — komentarze: brak komentarzy

Potrzebujesz porady prawnika? Skorzystaj z bezpłatnej pomocy prawnejOsoby w trudnej sytuacji mogą znaleźć nieodpłatną, profesjonalną pomoc w jednym z 1500 punktów w całej Polsce.   Kto może otrzymać pomoc? Każda osoba w trudnej sytuacji życiowej w każdej życiowej sprawie, w tym między innymi w sprawach majątkowych, socjalnych, mieszkaniowych, konsumenckich, r... »


Pierwsza strona  Poprzednia  Następna  Ostatnia strona  
Copyright © 2006-2020 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.367 sek.Lubin 1.0