Wtorek, 26 września 2017 r.   Imieniny: Justyny, Cypriana, Euzebiusza
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 122

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
W tajnej akcji straciła ponad 130 tys. złotych W tajnej akcji stracił...
60 – letnia mieszkanka Legnicy myślała, że bierze udział w tajnej akcji agentów CBŚP przeciwko hakerom. Wczoraj o godz 12:00 ko... »PlusLiga: Cuprum Lubin – MKS Banimex Będzin PlusLiga: Cuprum Lubin...
29 września 2017r. o godz. 18:00 zapraszamy do Hali Widowiskowo – Sportowej na mecz PlusLigi,  Cuprum Lubin zmierzy się z MKS Ban... »Policja szuka kandydatów Policja szuka kandydat...
27 września 2017 roku w godzinach 15.30-18.00, w Komendzie Powiatowej Policji w Lubinie przy ul. Traugutta 3, będzie dyżurował pracownik Zespołu ... »„Oblicza Historii” po raz drugi „Oblicza Histori...
Stowarzyszenie Sympatyków Zagłębia Lubin „Zagłębie Fanatyków” oraz Muzeum Historyczne w Lubinie zapraszają wszystkich... »

» archiwum wiadomości


Reklama
Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...6.04.1996 uroczystość wręczenia dowodu osobistego oraz poświadczenia obywatelstwa polskiego pani Halinie Brodowskiej z Kazachstanu, która została zaproszona do osiedlenia się na stałe na terenie miasta

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

Kiedy podstawowa opieka medyczna za granicą nie wystarczy?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 września 2017 — komentarze: 1 komentarz

Kiedy podstawowa opieka medyczna za granicą nie wystarczy?Wyjazd za granicę to bardzo ważne przedsięwzięcie, w którym udział może być prawdziwą przyjemnością i doskonałą zabawą. Jednak w pewnych okolicznościach może się nieszczęśliwie zmienić w prawdziwy koszmar. Jeżeli dojdzie na przykład do wypadku w czasie pobytu za granicą i konieczne będzie podjęcie leczenia może się okazać, że to leczen... »


„Obywatelskie miasto Lubin”
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

„Obywatelskie miasto Lubin”W dniu 23.09.2017, w sobotę,  o godzinie 15:00 na lubińskim skwerze Kresów Wschodnich obok Pomnika Ofiar Ludobójstwa na Wołyniu odbędzie się debata pt. „Obywatelskie miasto Lubin”. Imprezę organizują lubińskie struktury .Nowoczesnej, a do udziału w dyskusji zaproszono przedstawicieli różnych ugrupowań. W ... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 22 września 2017 roku SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY W DZIALE EKSPORTU (ROSJA)- 1 wolne miejsce, wykszt. wyższe ekonomiczne lub w trakcie studiów ekonomicznych, min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, bardzo dobra... »


Wycieczki edukacyjne dla uczniów z Lubina i okolic
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Wycieczki edukacyjne dla uczniów z Lubina i okolicJuż 1 września rozpoczyna się II edycja Programu edukacyjnego Tesco „Od uprawy do potrawy”. Na dzieci z Lubina i okolic czeka wiele atrakcji, a wśród nich kolejne, dobrze już znane „Ekspedycje Smaków”, czyli darmowe wycieczki edukacyjne skierowane do uczniów szkół podstawowych, któr... »


KGHM z Certyfikatem Systemu Zarządzania Energią
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

KGHM z Certyfikatem Systemu Zarządzania EnergiąKGHM jest największą firmą, której udało się uzyskać certyfikat Certyfikat Systemu Zarządzania Energią zgodnego z normą ISO 50001. Do tej pory ok. 290 firm w Polsce uzyskało ten certyfikat. Możliwość samodzielnego przeprowadzania audytów energetycznych to nie tylko oszczędność czasu i pieniędzy, ale również potwie... »


Policja poszukuje świadków pożaru w miejscowości Tymowa
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Policja poszukuje świadków pożaru w miejscowości TymowaPolicjanci z Komisariatu Policji w Ścinawie prowadzą czynności zmierzające do ustalenia sprawcy umyślnego podpalenia budynku stodoły w miejscowości Tymowa, w Gminie Ścinawa, w dniu 24 września 2016 roku. Nadpaleniu i spaleniu uległy ściany i drewniane elementy dachu, sprzęt rolniczy, baloty słomy oraz zginął pies rasy mieszanej, maści czar... »


Ostatni tydzień dla zdolnych sportowców, by ubiegać się o stypendium
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Ostatni tydzień dla zdolnych sportowców, by ubiegać się o stypendiumTo ostatni tydzień dla zdolnych sportowców, by ubiegać się o stypendium od mistrzyni paraolimpijskiej Natalii Partyki i sieci Biedronka. Fundusz wspiera młodych, utalentowanych ludzi, którzy szukają dofinansowania swojego rozwoju sportowego. Każde stypendium w ramach funduszu to 10 000 zł. na realizację jasno sprecyzowanych ce... »


Rowerami ulicami miasta. Start spod hali RCS
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Rowerami ulicami miasta. Start spod hali RCSTradycyjnie ulicami Lubina przejedzie „Zwykły Niezwykły Przejazd Rowerowy”. W ten sposób mieszkańcy miasta uczczą  „Dzień bez Samochodu”. Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę (23 września), o godzinie 14. Uwaga w tym roku zmiana – START rowerowego rajdu odbędzie się spod hali RCS. M&o... »


Z myślą o kombatantach
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Z myślą o kombatantachW ramach akcji ,,Seniorski Szlak – Żołnierz Września’’, która odbyła się w Domu Dziennego Pobytu Senior w Lubinie, kombatanci nie tylko wysłuchali wspomnień patriotycznych, ale także mieli możliwość uczestniczyć, w spotkaniu z policjantką z KPP w Lubinie, która korzystając z okazji poruszyła temat dot. zagr... »


Bezpieczeństwo osób pieszych
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Bezpieczeństwo osób pieszych Nieuchronnie zbliża się bardzo niebezpieczna pora roku dla osób pieszych. Od października do końca stycznia policja odnotowuje niemal 2 razy więcej wypadków z ich udziałem, niż w okresie letnim. Lubińska policja wychodząc naprzeciw ograniczeniu wypadków drogowych z udziałem niechronionych uczestników ru... »


Od 1 stycznia 2018 roku jeden przelew do ZUS
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Od 1 stycznia 2018 roku jeden przelew do ZUSJeśli nie będziesz miał indywidualnego numeru konta bankowego – w styczniu nie zapłacisz składek ZUS. Dotychczasowe konta w styczniu będą już zamknięte. Co w zamian? W zamian – wcześniej dostaniesz od nas jeden numer bankowy, którego ostatnie cyfry to twój numer NIP. Jednym przelewem zapłacisz wszystkie składki od... »


Dziecko wpało do studzienki w Żelaznym Moście
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Dziecko wpało do studzienki w Żelaznym MościeDo tragicznego wypadku doszło 17 września w Żelaznym Moście w Gminie Polkowice.  Do oczka wodnego wpadło 1.5 roczne dziecko. Do wypadku doszło na prywatnej posesji. Ze wstępnych informacji wynika, że rodzice przyjechali z dziewczynką do znajomych. Opiekunowie byli trzeźwi. Przed przybyciem służb na miejsce zdarzenia RKO prowadzili rodz... »


Kolejny odcinek jezdni S3 oddany do ruchu
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Kolejny odcinek jezdni S3 oddany do ruchuPomiędzy Karczowiskami a Rzeszotarami oddano do użytku mierzący 3,2 km odcinek drogi ekspresowej S3. - Ruch na jezdni prawej drogi ekspresowej S3 odbywa się teraz dwukierunkowo, w ramach tymczasowej organizacji ruchu na placu budowy. Nowym odcinkiem jezdni prawej drogi ekspresowej S3 jedziemy pomiędzy miejscowościami Karczowiskami a Rzeszota... »


Powrót do tradycji. Festiwal rolnictwa w Oborze
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Powrót do tradycji. Festiwal rolnictwa w OborzeW sobotę 16 września od samego rana przy ul. Bursztynowej było gwarno a to za sprawą  organizowanego przez Stowarzyszenie Kwiaty Obory i Odnowę Wsi Dolnośląskiej Konkursu maszyn i urządzeń rolniczych, który w tym roku przeobraził się w Festiwal rolnictwa. Impreza zostało przeprowadzona z rozmachem, a to za sprawą środków pozysk... »


Przychód KGHM może przekroczyć 20 mld
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Przychód KGHM może przekroczyć 20 mldPrzychody KGHM w tym roku mogą "bezpiecznie" przekroczyć 20 mld zł, o ile utrzymają się obecne ceny miedzi, srebra oraz kursy walut - poinformował prezes spółki Radosław Domagalski-Łabędzki w TV Republika.- Jeżeli koniunktura się utrzyma, tzn. ceny miedzi i srebra, ale i kursy walut, to myślę, że przychody przekroczą bezpiecznie 20 mld zł w ... »


Pierwsza strona  Poprzednia  Następna  Ostatnia strona  

Copyright © 2006-2017 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.236 sek.Lubin 1.0