Poniedzialek, 22 kwietnia 2019 r.   Imieniny: Leona, Kai, Heliodora
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 67

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Mini Maraton Avengers w kinach Helios! Mini Maraton Avengers ...
W piątek, 26 kwietnia, specjalnie z myślą o fanach superbohaterów, w kinach Helios zaprezentowany zostanie Mini Maraton Avengers. Na widz&... »Wielkanoc – początek nowego cyklu życia Wielkanoc – pocz...
Wielkanoc to dla chrześcijan święto najważniejsze – celebrowanie zwycięstwa nad śmiercią i radość z obietnicy życia wiecznego.   To ... »Oferty pracy PUP Lubin Oferty pracy PUP Lubin...
Przedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 19 kwietnia 2019 r.  SPEC... »Po czterech miesiącach walki o zachowanie granic, widać światełko w tunelu – wywiad z wójtem Tadeuszem Kielanem Po czterech miesiącach...
W najnowszych wydaniu Wiadomości Gminnych Gminy Lubin ukazał się wywiad z Gminy Lubin Tadeuszem Kielanem. Głównym tematem rozmowy jest wal... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...11.07.1994 Prezydentem Miasta Lubina zostaje Tadeusz Maćkała a wiceprezydentami Dariusz Milka i Mirosław Gojdź

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Zarząd KGHM Polska Miedź S.A. rekomenduje Walnemu Zgromadzeniu pozostawienie zysku za 2018 rok w Spółce
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 kwietnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Zarząd KGHM Polska Miedź S.A. rekomenduje Walnemu Zgromadzeniu pozostawienie zysku za 2018 rok w SpółceRekomendowany przez Zarząd sposób podziału zysku jednostkowego KGHM Polska Miedź S.A. za 2018 rok, uzasadniony jest potrzebą zapewnienia niezbędnego poziomu kapitałów do prowadzenia programów inwestycyjnych, bez zwiększania skali zadłużenia. Rada Nadzorcza KGHM Polska Miedź S.A. pozytywnie oceniła przedstawiony przez Zarząd wn... »


Lubińscy policjanci ewakuowali rodzinę z płonącego domu
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 kwietnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Lubińscy policjanci ewakuowali rodzinę z płonącego domuFunkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Lubinie wspólnie z kolegami ze straży pożarnej uczestniczyli w akcji ratowniczej w związku z pożarem w jednym z domów jednorodzinnych w Lubinie. Policjanci, którzy pojawili się pierwsi na miejscu zdarzenia, ewakuowali mieszkańców budynku, w tym dwójkę dzieci i 84-letn... »


Otwarcie Instalacji Oczyszczania Spalin w Elektrociepłowni w Lubinie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 kwietnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Otwarcie Instalacji Oczyszczania Spalin w Elektrociepłowni w LubinieW Elektrociepłowni Lubin (na terenie KGHM Polska Miedź) odbyło się dzisiaj uroczyste otwarcie Instalacji Oczyszczania Spalin.   Podczas otwarcia pokazano prezentację multimedialną zrealizowanej inwestycji. odbyła się także wizytacja techniczną Instalacji Oczyszczania Spalin oraz obiektu Elektrociepłowni Lubin (na terenie KGHM Polska Miedź S.... »


Wspinał się po balkonach i kradł rowery. Usłyszał 23 zarzuty
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 kwietnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Wspinał się po balkonach i kradł rowery. Usłyszał 23 zarzutyNawet 15 lat więzienia grozi 23 – letniemu mężczyźnie podejrzanemu o dokonanie serii kradzieży i włamań na terenie Lubina. Dzięki własnym informacjom i pracy operacyjnej policjanci wydziału kryminalnego lubińskiej komendy ustalili i zatrzymali 23 – letniego mieszkańca Lubina, podejrzanego o szereg włamań i kradzieży na terenie miasta. ... »


Przywrócono ruch samochodowy pod częściowo zawaloną kładką dla pieszych w Lubinie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 kwietnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Przywrócono ruch samochodowy pod częściowo zawaloną kładką dla pieszych w LubinieKierowcy znów mogą korzystać z odcinka drogi krajowej nr 3 pod kładką dla pieszych w Lubinie, która dwa dni temu częściowo się zawaliła. Piesi nadal nie mogą z niej korzystać. Pracownicy Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad zabezpieczyli już przeprawę. Wkrótce zapadnie decyzja, czy kładka zostanie zburzona, cz... »


Jeśli urodziłaś się w 1953 – sprawdź czy możesz mieć wyższą emeryturę
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 kwietnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Jeśli urodziłaś się w 1953 – sprawdź czy możesz mieć wyższą emeryturęUrodziłaś się w 1953 roku? Przeszłaś na wcześniejszą emeryturę w związku z ukończeniem  55 roku życia i udowodnieniem 30 lat pracy? Twoja emerytura została pomniejszona o wypłacone wcześniej pieniądze? Sprawdź, czy wyrok Trybunału Konstytucyjnego z 6 marca wpłynie na wysokość Twojego świadczenia.    Wyrokiem z 6 marca Trybunał Kon... »


Szkoła z Wilna przystąpiła do Dolnośląskiego Klastra Edukacyjnego
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 kwietnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Szkoła z Wilna przystąpiła do Dolnośląskiego Klastra EdukacyjnegoWiceprezes Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. (LSSE) Przemysław Bożek wraz z Dyrektorem Liceum im. Adama Mickiewicza w Wilnie Czesławem Dawidowiczem, w sobotę 13 kwietnia 2019 roku w Wilnie, uroczyście podpisali deklarację partnerską przystąpienia placówki do Dolnośląskiego Klastra Edukacyjnego (DKE). Misją szkoły jest wychowani... »


Konkurs „Polska wieś – dziedzictwo i przyszłość”
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 kwietnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Konkurs „Polska wieś – dziedzictwo i przyszłość”Fundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa we współpracy z Wydawnictwem Naukowym Scholar ogłosiła XI edycję konkursu „Polska wieś – dziedzictwo i przyszłość”. Patronat honorowy nad konkursem objął Polski Komitet ds. UNESCO. Celem konkursu jest promocja polskiego rolnictwa, problematyki związanej z obszarami wiejskimi, dz... »


Przedświąteczne zakupy – lubińscy policjanci ostrzegają
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 kwietnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Przedświąteczne zakupy – lubińscy policjanci ostrzegająZbliża się Wielkanoc. Okres przedświąteczny to między innymi czas zwiększonej ilości robionych zakupów w sklepach znajdujących się zarówno w pobliżu miejsca zamieszkania oraz w dużych centrach handlowych i galeriach. Często zdarza się, że w gorączkowej atmosferze, przy udziale całej rodziny, w tym również naszych najmłodszych z... »


Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego. Akcja policji
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 kwietnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego. Akcja policji Z danych statystycznych wynika, że blisko 38% ofiar wypadków drogowych w Polsce stanowią „niechronieni” uczestnicy ruchu drogowego. Niestety jak wiemy wraz z rozwojem motoryzacji wzrasta również zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Niezwykle istotnym zagadnieniem w tym zakresie jest bezpieczeństwo niechronio... »


Światowy Dzień Poezji
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 kwietnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Światowy Dzień PoezjiZ okazji Światowego Dnia Poezji, którego celem jest promocja czytania, pisania, publikowania i nauczania poezji na całym świecie, w świetlicy wiejskiej w Raszówce odbył się Nastrojowy wieczór poezji śpiewanej w wykonaniu zespołu „Leśne Echo” z Raszówki, działającego przy Ośrodku Kultury Gminy Lubin. W trakcie... »


Oferty pracy KGHM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 kwietnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy KGHMKGHM ZANAM S.A.Kierowca samochodu (kat. C+E) - transport krajowy MERCUS Logistyka sp. z o.o.Referent ds. rozliczeń INOVA Spółka z o.o.Elektromonter pod ziemią MERCUS Logistyka sp. z o.o.MAGAZYNIER MERCUS Logistyka sp. z o.o.MAGAZYNIER KGHM Polska Miedź S.A. O/ZG "Lubin"Automatyk na powierzchni Zakłady Górnicze Lubin KGHM ZANAM S... »


Uwaga. Ulica KEN zamknięta dla ruchu ze względu na niebezpieczeństwo zawalenia kładki!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 kwietnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Uwaga. Ulica KEN zamknięta dla ruchu ze względu na niebezpieczeństwo zawalenia kładki!Z powodu uszkodzenia kładki dla pieszych nad ulicą Komisji Edukacji Narodowej przejazd tym odcinkiem drogi DK3 został dla bezpieczeństwa zamknięty. Potężny huk usłyszeli nad ranem mieszkańcy ul KEN w Lubinie, zawaliła się część kładki dla pieszych nad ulicą KEN.Kładka dla pieszych została zamknięta już w sobotę ze względu na zauważone pęknięcia. ... »


Szkolenia z pistoletu i Karabinku AK – Poziom 1
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 kwietnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Szkolenia z pistoletu i Karabinku AK – Poziom 1Serdecznie zapraszamy na kolejne kursy strzeleckie. Tym razem do wyboru dwa rodzaje szkoleń w kilku terminach. Szkolenia z obsługi pistoletu  na Poziomie 1, odbędą się w dwóch terminach: 13 kwietnia 2019r. w godz. 10:00 – 14:00. 16 maja 2019r. w godz. 18:00 – 22:00 Na szkolenie... »


Liga Mistrzów UEFA na ekranach kin Helios!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 kwietnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Liga Mistrzów UEFA na ekranach kin Helios!Za nami pierwsze mecze ćwierćfinałów. Zgodnie z przewidywaniami wszystkie spotkania stały na mistrzowskim poziomie. Nie brakowało emocji rodem z najlepszych filmów akcji, niewykorzystanych sytuacji,  ale przede wszystkim najwyższych piłkarskich emocji! To właśnie jest absolutna kwintesencja najlepszych klubowych rozgrywek świata.... »


Pierwsza strona  Poprzednia  Następna  Ostatnia strona  
Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.334 sek.Lubin 1.0