Środa, 17 stycznia 2018 r.   Imieniny: Antoniego, Jana, Sabiniana
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 90

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
IMGW ostrzega. Silny wiatr, zamiecie śnieżne i intensywne opady śniegu IMGW ostrzega. Silny w...
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia dla 14 województw. Zaczną one obowiązywać od jutrzejszego poranka i potrwają p... »Włamał się i poszedł na zakupy Włamał się i poszedł n...
26-letni mężczyzna włamał się do pomieszczenia gospodarczego, skąd ukradł portfel z zawartością, były w nim dokumenty i karty do bankomatu. Mężcz... »VI Ogólnopolskie Mistrzostwa Strażaków OSP w narciarstwie alpejskim i snowboardzie VI Ogólnopolskie Mistr...
Indywidualne i Drużynowe odbędą się w dniach 10 -11.02.2018 r. na stoku Stacji Narciarskiej Polana Sosny w Niedzicy gm. Łapsze Niżne, p. nowotars... »Obraduje komisja konkursowa Obraduje komisja konku...
Na zimową edycję konkursu na  „Najpiękniejszą posesję w Gminie Lubin”  wpłynęło 30 zgłoszeń. Komisja konkursowa odwiedziła ... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1980 W kaplicy zamkowej powstaje "Galeria Zamkowa"

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

Fałszywe telefony w sprawie "Amoku"
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 12 maja 2009 — komentarze: brak komentarzy

Fałszywe telefony w sprawie Czy w najgłośniejszym wrocławskim procesie dotyczącym zbrodni, jakiej miał dopuścić się autor książki pt. "Amok", ktoś celowo podłożył sądowi fałszywe dowody, żeby doprowadzić do uniewinnienia mężczyzny?Prokuratura rozważa możliwość wszczęcia śledztwa w tej sprawie. Chodzi o jeden z głównych dowodów - telefon komórkowy ofiary... »


elubin.pl jest bezpieczne!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 maja 2009 — komentarze: brak komentarzy

elubin.pl jest bezpieczne!Informujemy iż w wyniku błedu strona elubin.pl została błędnie oznaczona przez serwis Google jako niebezpieczna w związku z czym moga wystąpić problemy w dostępie do naszej strony poprzez wyniki wyszukiwania Google oraz przez przeglądarkę Firefox.Portal Lubina został kilkukrotnie sprawdzony pod kątem zagrożeń, nasze kontrole nie wykazały jakichkolw... »


Nowy komendant policji w Lubinie
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 12 maja 2009 — komentarze: brak komentarzy

Nowy komendant policji w LubinieOd wczoraj Lubin ma nowego szefa policji. Nadkomisarz Tomasz Gołaski wygrał konkurs ogłoszony po rezygnacji Arkadiusza Rawskiego ze stanowiska. Był pierwszym zastępcą komendanta miejskiego policji w Legnicy. »


Śmiertelne zderzenie koło kopalni Polkowice
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 12 maja 2009 — komentarze: brak komentarzy

Śmiertelne zderzenie koło kopalni PolkowiceKierujący audi 51-letni lubinianin nie zatrzymał się przed znakiem STOP, wjechał na skrzyżowanie ulic Kopalnianej i Działkowej, w pobliżu kopalni Polkowice Główne, i zderzył się z samochodem marki Lublin, który prowadził 47-letni mieszkaniec powiatu lubińskiego. Obaj mężczyźni nie mieli zapiętych pasów bezpieczeństwa. Z c... »


Ogień przy gorzelni
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 12 maja 2009 — komentarze: brak komentarzy

Ogień przy gorzelni Biegły sądowy z zakresu pożarnictwa ustala przyczynę pożaru, który wybuchł w sobotę wieczorem w Jędrzychowie, gmina Polkowice. Być może potwierdzi się wstępna wersja, że było to umyślne podpalenie. Paliła się słoma przy gorzelni. Ogień przeniósł na się na dach sąsiedniego budynku, jak się okazało, pustostanu, choć ktoś powiadomi... »


W Legnicy słonie wyszły na ulicę - ich opiekuna zamknęła policja
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 11 maja 2009 — komentarze: brak komentarzy

W Legnicy słonie wyszły na ulicę - ich opiekuna zamknęła policja całym kraju Solidarność podrywa się do protestów, a w Legnicy na ulicę wyszły cyrkowe słonie.W porównaniu z niektórymi związkowcami zachowały się bardzo kulturalnie i nawet zostawiona na ulicy kupa nie popsuła dobrego wrażenia. A słonie miały powody do rozróby: kilka godzin wcześniej policja zatrzymała ich opiekuna.... »


Wygodną drogą na Śląsk
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 11 maja 2009 — komentarze: brak komentarzy

Wygodną drogą na ŚląskZatankujemy paliwo, zjemy obiad w barze, odpoczniemy w motelu. Pojedziemy wreszcie normalną autostradą. I zapłacimy 20 złotych.W tym tygodniu ruszą prace przy budowie tzw. miejsc obsługi pasażera (MOP) wzdłuż autostrady A4. Dzięki temu trasa od Wrocławia do Katowic stanie się wreszcie prawdziwą autostradą. MOP to obiekt, na który składaj... »


Zarząd KGHM otrzymał absolutorium
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 maja 2009 — komentarze: brak komentarzy

Zarząd KGHM otrzymał absolutoriumRada Nadzorcza KGHM, która obradowała w piątek, udzieliła absolutorium za zeszły rok wszystkim obecnym członkom zarządu firmy. Nie zapadły natomiast decyzje dotyczące wypłaty z zysku. Jak informuje "Rzeczpospolita", rada zarekomendowała również WZA nie udzielenie absolutorium dwóm byłym członkom władz spółki: prezesowi ... »


Oszukała bank na wiele tysięcy złotych
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 maja 2009 — komentarze: brak komentarzy

Oszukała bank na wiele tysięcy złotychNawet do 8 lat pozbawienia wolności grozi 28-letniej kobiecie podejrzanej o oszustwa oraz podrobienie dokumentów. Policjanci ustalili, że sprawczyni pracując w banku zawierała umowy w imieniu klientów i w ten sposób przywłaszczyła sobie ok. 90 tys. złotych. Pieniądze przepuściła na wycieczki i wczasy. Policjanci wydziału do wal... »


Huta Głogów nie wsparła mażoretek
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 11 maja 2009 — komentarze: brak komentarzy

Huta Głogów nie wsparła mażoretekDziewczęta z zespołu działającego przy Hucie Miedzi Głogów wystąpiły w piątek podczas obchodów Dnia Hutnika, ale są rozgoryczone.Powodem jest zamieszanie z organizacją wyjazdu na II Mistrzostwa Polski Mażoretek, które w sobotę i niedzielę odbywają się w Opolu. Do imprezy dziewczęta przygotowywały się od kilku miesięcy i bar... »


Załodze kasa, prezesowi lipa
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 08 maja 2009 — komentarze: brak komentarzy

Załodze kasa, prezesowi lipaWśród gwizdów, huku petard, okrzyków i przepychanek związkowcy przekonywali zarząd Polskiej Miedzi, że górnicy zasługują na nagrodę. Takiej próby sił w KGHM między pracownikami a zarządem dawno już nie było. Ale ci pierwsi postawili na swoim. Dostaną jednorazową premię po 5 tys. zł (brutto), choć płatną w dw&oa... »


Minister Grad jest zły na Krutina
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 08 maja 2009 — komentarze: brak komentarzy

Minister Grad jest zły na KrutinaZarząd KGHM uległ związkowcom, więc Skarb Państwa chce dywidendy i (być może) głowy prezesa.Minister skarbu państwa Aleksander Grad zażądał natychmiastowego zwołania rady nadzorczej KGHM Polska Miedź SA. Chce, aby zajęła się wywalczonym we wtorek przez związkowców porozumieniem, w którym prezesi godzą się wypłacić pracownikom po 5... »


KGHM stawia na innowacyjność
Kategoria: WNP — Data dodania: 08 maja 2009 — komentarze: brak komentarzy

KGHM stawia na innowacyjnośćW maju rozpoczął działalność unijny projekt ProMine - inicjatywa mająca na celu tworzenie nowych, innowacyjnych produktów i technologii. Wśród kilkudziesięciu partnerów z całego kontynentu uczestniczących w pracach konsorcjum jest trzech z Polski. W skład konsorcjum zajmującego się projektem wchodzi 27 partnerów z 11... »


Dolnoślązacy lecieli z kobietą zarażoną wirusem AH1N1
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 08 maja 2009 — komentarze: brak komentarzy

Dolnoślązacy lecieli z kobietą zarażoną wirusem AH1N1Jak się dowiedziała "Polska-Gazeta Wrocławska", czworo pasażerów samolotu 016 z Newark do Warszawy, którym leciała zarażona wirusem AH1N1 pasażerka, pochodzi z powiatów kłodzkiego i legnickiego. - Cztery osoby są objęte nadzorem epidemiologicznym - mówi Witold Paczosa, kierownik działu epidemiologii Wojewódzki... »


Student wygrał z PKP
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 08 maja 2009 — komentarze: brak komentarzy

Student wygrał z PKPAnulowana kara od bezwzględnych rewizorów za jazdę bez biletu. Legniczanin Krzysztof Obremski wygrał z kolejowymi windykatorami PKP Przewozy Regionalne i nie musi zapłacić mandatu. W styczniu tego roku student w ostatniej chwili wskoczył na Dworcu Głównym we Wrocławiu do pociągu odjeżdżającego do Legnicy.- Postawiłem walizkę w pr... »


Pierwsza strona  Poprzednia  Następna  Ostatnia strona  

Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.582 sek.Lubin 1.0