Czwartek, 23 maja 2019 r.   Imieniny: Iwony, Emilii, Dezyderiusza
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 89

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Polkowice – Lubin cztery bezpłatne kursy dziennie Polkowice – Lubi...
Polkowicki magistrat przygotowuje się do rozpoczęcia bezpłatnych kursów na trasie Polkowice - Lubin. Wspólne dla wszystkich przewo... »Lubińscy policjanci prowadzą dzisiaj na drogach powiatu lubińskiego działania pn. „Kaskadowy pomiar prędkości”. Lubińscy policjanci pr...
Dzisiaj od godzin porannych policjanci ruchu drogowego lubińskiej komendy prowadzą na drogach powiatu lubińskiego wzmożone działania prew... »Tydzień Bibliotek w Gminie Lubin Tydzień Bibliotek w Gm...
Tydzień Bibliotek to ogólnopolska akcja promowania czytelnictwa, bibliotek i bibliotekarzy, organizowana od 2004 roku przez Stowarzyszenie... »Przed policjantami ukrył się w zbożu Przed policjantami ukr...
Do 8 lat pozbawienia wolności grozi 32 – letniemu mężczyźnie, który podejrzany jest kradzież kabla telekomunikacyjnego, powo... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...25.01.1999 Podpisano porozumienie o współpracy pomiędzy Urzędem Miejskim w Lubinie a KGHM "Polska Miedź" S.A. - PARTNERSTWO: LUBIN-POLSKA MIEDŻ

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Zagłębie Lubin: Dyrektor sprowadził wagon piłkarzy, klub płaci(ł)
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 listopada 2010 — komentarze: 34 komentarzy

Zagłębie Lubin: Dyrektor sprowadził wagon piłkarzy, klub płaci(ł)O tym, jakie koszty może pociągać za sobą praca dyrektora sportowego klub Zagłębie Lubin przekonuje się boleśnie od kilku lat. Przypomnijmy sobie te słowa. - Jeżeli chodzi o sprawę byłego dyrektora sportowego, postanowiliśmy rozstać się z panami Jaroszem oraz Branco, ponieważ uznaliśmy, że efekty ich pracy nie są adekwatne do naszych oczekiwań - na... »


JOŽIN w Polkowicach
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 listopada 2010 — komentarze: brak komentarzy

JOŽIN w PolkowicachKilka lat temu piosenka "Jožin z bažin" zrobiła zawrotna karierę i znalazła się na czołowych miejscach wszystkich liczących się list przebojów w Polsce. Zupełnie niespodziewanie Ivan Mládek oraz jego zespół Banjo Band - po po trzydziestu latach od nagrania tego utworu - wywołali w naszym kraju prawdziwą czechofilię. Czy dziś, t... »


PeBeKa Perłą Polskiej Gospodarki
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 listopada 2010 — komentarze: brak komentarzy

PeBeKa Perłą Polskiej Gospodarki19 listopada na Zamku Królewskim w Warszawie wręczono statuetki „Perła Polskiej Gospodarki". Po raz pierwszy w tym prestiżowym zestawieniu znalazło się lubińskie Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa S.A. Tym samym spółka pokonała wielu większych konkurentów z branży budowlanej. Przedsiębiorstwo PeBeKa zostało laureate... »


Wampiry na PWSZ
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 listopada 2010 — komentarze: brak komentarzy

Wampiry na PWSZRada Uczelniana Samorządu Studenckiego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy oraz Akademicki Związek Sportowy organizują akcję honorowego krwiodawstwa. Zbiórka krwi „Wampiry na PWSZ" odbędzie się 23 listopada (wtorek), w salach 17, 18, 19 budynku C w godzinach od 11:00 do 14:00. Podobnie jak w przypadku wcześniej... »


Wielki „Tiger” w centrum handlowym
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 listopada 2010 — komentarze: brak komentarzy

Wielki „Tiger” w centrum handlowymJuż w najbliższą sobotę wielkie międzynarodowe sportowe wydarzenie z udziałem Dariusza Michalczewskiego. Siedem walk. Piękne kobiety i zakupy w tle. W jedynej okrągłej galerii handlowej w Polsce, w Cuprum Arena, rękawice skrzyżują zawodnicy z Włoch i z Polski. Na ringu zobaczymy również walczące panie. 20 listopada w Cuprum Arena w Lubinie... »


Nocne zakupy w Cuprum Arena
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 listopada 2010 — komentarze: 1 komentarz

Nocne zakupy w Cuprum Arena19 listopada galeria Cuprum Arena serdecznie zaprasza wszystkich Państwa na nocne zakupy. Rozpoczną się o godz. 20.30, za kończą o północy. Na Klientów będą czekać duże rabaty w sklepach i możliwość wygrania wielu atrakcyjnych nagród, m.in. sprzętu AGD i RTV czy sprzętu komputerowego. Ta piątkowa noc zapowiada się w Cuprum... »


Gminny Turniej Pływacki
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 09 listopada 2010 — komentarze: brak komentarzy

Gminny Turniej PływackiDziś (wtorek 9.11.2010) o godz. 16.30 na basenie Centrum 7 przy Zespole Szkół Sportowych ul. Sybiraków 11 odbędzie się Gminny Turniej Pływacki, który jest podsumowaniem projektu „Już pływam" - nauka pływania dla dzieci ze szkół podstawowych Gminy Lubin. Pierwszy etap projektu realizowany był w maju i czerwcu br., ... »


Rozpad transportu zbiorowego w regionie Lubina/ LGOM-ie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 09 listopada 2010 — komentarze: 2 komentarze

Rozpad transportu zbiorowego w regionie Lubina/ LGOM-ieTrudno uwierzyć ze w Polsce wciąż znajdują się półmilionowe konurbacje po których ludność porusza się głównie bezrozkładowym transportem zbiorowym, przedstawianym często w literaturze jako objaw rozpadu transportu publicznego. W Polsce generalnie nie udała się reforma transportu zbiorowego. Problem, który w tak znacznej ... »


Pobili i okradli 88–letnią kobietę
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 09 listopada 2010 — komentarze: brak komentarzy

Pobili i okradli 88–letnią kobietęLubińscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie 88–letniej mieszkanki Lubina. Sprawcy skradli jej torebkę . Za ten czyn grozi im kara do 12 – lat pozbawienia wolności. 7 listopada 2010 r. około godziny 11.00 do dyżurnego lubińskiej policji zadzwonił mieszkaniec naszego miasta. Z przekazanej informac... »


Studia magisterskie już w PWSZ!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 09 listopada 2010 — komentarze: brak komentarzy

Studia magisterskie już w PWSZ!Wydział Pedagogiki, Turystyki i Rekreacji Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy otrzymał zgodę Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego na uruchomienie studiów drugiego stopnia na kierunku Pedagogika. Jest to zatem drugi kierunek kształcenia na poziomie studiów magisterskich dostępny w ofercie PWSZ im. Witelona ... »


Kolejna dziupla samochodowa zlikwidowana
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 05 listopada 2010 — komentarze: 10 komentarzy

Kolejna dziupla samochodowa zlikwidowanaPolicjanci z Lubina zlikwidowali dziuplę samochodową, znajdującą się na terenie jednej z prywatnych posesji. Funkcjonariusze odzyskali dwa samochody marki Audi A-6, skradzione z terenu Niemiec, motocykl oraz dużą ilość części samochodowych o łącznej wartości nie mniejszej niż 200 tys. złotych. W sprawie zatrzymano 3 mężczyzn, podejrzanych o... »


PWSZ w Internecie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 05 listopada 2010 — komentarze: brak komentarzy

PWSZ w InterneciePaństwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy jest już dostępna w serwisie Youtube.pl oraz Facebook. Można tu znaleźć filmy z wielu wydarzeń kulturalnych organizowanych na Uczelni oraz z jej współudziałem. Są tu relacje z koncertów, wystaw, spotkań ze znanymi ludzi oraz informacje dotyczące oferty kształcenia czy zasad rekr... »


Twój talerz – Twoja decyzja
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 października 2010 — komentarze: 9 komentarzy

Twój talerz – Twoja decyzjaGaleria Cuprum Arena zaprasza do nowo otwartego lokalu Express Marche. Express Marche to mini Bazar Kuchni Świata, gdzie każdy klient może dowolnie skomponować pyszne dania na swoim talerzu. Codziennie Express Marche oferuje do wyboru około 18 potraw. Sprzedaż prowadzona w systemie jedzenia na wagę. Klient sam decyduje ile i co chce zjeść, płacą... »


Wpadł, bo zgubił kluczyk do szafki z łupami
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 października 2010 — komentarze: 3 komentarze

Wpadł, bo zgubił kluczyk do szafki z łupamiPolicjanci zatrzymali obywatela Węgier, podejrzanego włamanie i kradzież 58 tysięcy euro na szkodę ... innego obywatela Węgier. Za tego typu czyn grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lubinie zatrzymali obywatela Węgier, podejrzanego o kradzież z włamaniem na szkodę ... »


Rozwiązanie konkursu: Wygraj bilet na noc Grozy i Horrorów!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 października 2010 — komentarze: brak komentarzy

Rozwiązanie konkursu: Wygraj bilet na noc Grozy i Horrorów!Spośród osób, które przesłały do naszej redakcji e-mail ze swoim imieniem i nazwiskiem w treści e-maila wylosowaliśmy już zwycięzców. Poniżej znajduje się lista osób nagrodzonych darmową wejściówką: Łukasz L. Maciej W. Tomasz T. Katarzyna W. Ewelina S. Zwycięzców poinformowaliśmy drogą... »


Pierwsza strona  Poprzednia  Następna  Ostatnia strona  
Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.439 sek.Lubin 1.0