Wtorek, 25 czerwca 2019 r.   Imieniny: Łucji, Wilhelma, Albrechta
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 75

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Student w pracy na wakacjach Student w pracy na wak...
Sporo studentów w czasie wakacyjnej przerwy od nauki, planuje podjęcie sezonowej pracy. Zatrudnienie może odbywać się na podstawie r&oacut... »Wywołał fałszywy alarm bombowy na Przylesiu Wywołał fałszywy alarm...
Policjanci z wydziału prewencji lubińskiej komendy zatrzymali 37-letniego mężczyznę, podejrzanego o wywołanie alarmu bombowego. Na szczęś... »Bezpieczne wakacje na wsi Bezpieczne wakacje na ...
Wkrótce rozpoczną się wakacje i wiele dzieci spędzi je właśnie na wsi – odwiedzając rodzinę, pomagając rodzicom, którzy pracu... »Miedziowi wicemistrzem 2 ligi Miedziowi wicemistrzem...
Miedziowi Lubin wicemistrzem 2 ligi. Awans uciekł im w ostatnim meczu w Białymstoku. Panowie doznali tylko jednej porażki w całym sezonie...niest... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.plsilesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...29.10.1998 Na stanowisko Przewodniczącego Rady Miejskiej wybrano Romana Jasińskiego

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Referendum Strajkowe w Zakładzie Hydrotechnicznym
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 stycznia 2011 — komentarze: brak komentarzy

Referendum Strajkowe w Zakładzie HydrotechnicznymW Zakładzie Hydrotechnicznym w dniach 11 - 13 stycznia odbędzie się referendum strajkowe. W zakładzie zatrudnionych jest około 380 osób. Trzy kopalnie KGHM oraz Zakład Wzbogacania Rud poparły w ubiegłym roku akcję protestacyjną. Ostatnie referendum odbędzie się w Zakładzie Hydrotechnicznym. Dwie największe organizacje związkowe koncernu mi... »


Straż miejska nie może łapać kierowców na przekraczaniu prędkości
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 stycznia 2011 — komentarze: brak komentarzy

Straż miejska nie może łapać kierowców na przekraczaniu prędkościPo wejście w życie nowych przepisów kodeksu wykroczeń spowodowało luki w prawie, które powodują bezkarność kierowców wobec fotoradarów straży miejskiej i gminnej. Od nowego roku strażnicy miejscy nie mogą łapać kierowców na przekraczaniu prędkości za pomocą przenośnych fotoradarów. "Dziennik Gazeta Prawna... »


Oferta pracy w ZEASZ Księginice
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 stycznia 2011 — komentarze: brak komentarzy

Oferta pracy w ZEASZ KsięginiceZespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół Gminy Lubin w Księginicach 14, 59-300 Lubin poszukuje pracownika na zastępstwo na stanowisko Głównego Księgowego. Przewidywany termin rozpoczęcia zatrudnienia - luty 2011 r. Na podstawie art. 12 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz.U. nr 223, poz. 1458) Ze... »


Co się stało z portalem powiatu?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 stycznia 2011 — komentarze: 3 komentarze

Co się stało z portalem powiatu?Informowaliśmy już, że w piatek zniknął nagle portal powiatu lubińskiego. Sytuację tą wyjaśnia Tymoteusz Myrda sekretarz powiatu na łamach radia elki: - Zarząd podjął decyzję, że w obecnym kształcie portal nie powinien funkcjonować. Jest to bowiem marnotrawienie pieniędzy publicznych, gdyż w urzędzie zatrudniani są dziennikarze. Poza tym na rynku... »


WOŚP znów z rekordem
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 stycznia 2011 — komentarze: brak komentarzy

WOŚP znów z rekordemW Lubinie padł nowy rekord 78763,65 zł - tyle udało się zebrać podczas wczorajszej zbórki na rzecz Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy. Przy lubińskiej orkiestrze pracowało około 100 wolontariuszy przy Hufcu ZHP. Już od wczesnych godzin rannych wyposażeni w specjalne identyfikatory i puszki oklejone logo WOŚP, wolontariusze kwestowali na ... »


Zalicytuj na rzecz WOŚP
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 09 stycznia 2011 — komentarze: 1 komentarz

Zalicytuj na rzecz WOŚPW klubie Pod Muzami w Lubinie zaczęła się wielka charytatywna aukcja w ramach XIX finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Klub Zagłębie Lubin we współpracy z harcerzami z XXIII drużyny wędrowniczej „Arsenał" im. Jana Bytnara w Lubinie postanowił wesprzeć szczytną inicjatywę - w ramach tegorocznego finału WOŚP pomagamy bowiem dzie... »


Co z obwodnicą zachodnią Lubina?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 09 stycznia 2011 — komentarze: 3 komentarze

Co z obwodnicą zachodnią Lubina?W planie budowy drogi ekspresowej S 3 jest obwodnica zachodnia Lubina, która ma liczyć 13,1 km. Z powodu kłopotów finansowych rząd przesunął termin realizacji dróg ekspresowych S3 i S5. Interweniowały władze województwa dolnośląskiego. Marszałek w zeszłym tygodniu przesłał do resortu krytyczną opinię na temat wstrzymani... »


Dziś w Lubinie rusza Wielka Orkiestra
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 09 stycznia 2011 — komentarze: brak komentarzy

Dziś w Lubinie rusza Wielka OrkiestraDziś startuje 19 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Tegoroczna zbiórka swoim zasięgiem objęła nie tylko Polskę, ale także wiele miejsc na całym świecie. Warto dodać, że gramy dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi! O 9.00 rano wolontariusze ruszyli w miasto, żeby kwestować na rzecz chorych dzieci. Kartonowe puszki ... »


Remont Kruczej i Sowiej - czyli tanio nie znaczy lepiej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 stycznia 2011 — komentarze: brak komentarzy

Remont Kruczej i Sowiej - czyli tanio nie znaczy lepiejPrzebudowa ulic Kruczej i Sowiej rozpoczęła się w sierpniu ubiegłego roku, dziś po kilku miesiącach ten rejon przypomina księżycowy krajobraz. Ulice nadal są rozkopane, przykrył je jedynie śnieg i lód. Ciężko po nich przejechać samochodem czy chociażby przejść pieszo. Przedsięwzięcie miało polegać m.in. na poprawie stanu technicznego nawie... »


Wyjaśnianie przyczyn tragedii w kopalni Rudna
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 stycznia 2011 — komentarze: brak komentarzy

Wyjaśnianie przyczyn tragedii w kopalni RudnaPrzesłuchano już pierwszych świadków w sprawie wypadku w kopalni "Rudna". Na liście jest 25 osób. 30 grudnia 2010 roku w Zakładach Górniczych "Rudna" doszło do silnego wstrząsu. Na skutek natychmiast podjętej po wstrząsie akcji ratowniczej z rejonu zagrożenia wycofano załogę. Pięciu górników ratownicy poszukiwali... »


Dni wolne od pracy w 2011 roku
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 stycznia 2011 — komentarze: brak komentarzy

Dni wolne od pracy w 2011 rokuPrezentujemy Państwu wykaz dni wolnych od pracy w 2011 roku:   01 stycznia (sobota) Nowy Rok06 stycznia (czwartek) Święto Trzech Króli24 kwietnia (niedziela) Wielkanoc25 kwietnia (poniedziałek) Poniedziałek Wielkanocny01 maja (niedziela) Święto Pracy03 maja (wtorek) Święto Konstytucji 3 Maja12 czerwca (niedziela) Zesłanie Ducha Święte... »


Szpital na plusie. Pielęgniarki żądają podwyżek
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 stycznia 2011 — komentarze: brak komentarzy

Szpital na plusie. Pielęgniarki żądają podwyżekW lubińskim ZOZ referendum strajkowe trwało trzy dni. Protestujące pielęgniarki i położne domagają się większych płac, wiarygodnej informacji na temat stanu finansów szpitala. Zapowiadają ostry protest. Były Dyrektor szpitala Jarosław Sieracki powiedział nam, że szpital nie ma zadłużenia. Taką informację też przekazał Staroście powiatowemu ... »


Zniknął portal powiatu lubińskiego
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 stycznia 2011 — komentarze: brak komentarzy

Zniknął portal powiatu lubińskiegoOd dziś nie działa portal powiatu lubińskiego, adres www.powiat-lubin.pl przekierowuje obecnie na BIP. Tak stowarzysznie Lubin 2006 wdraża w życie, zapowiadana likwidację powiatu. Przypomnijmy Portal Powiatu lubińskiego znalazł się wśród 4 nominowanych dolnośląskich stron internetowych do zeszłorocznych Dolnośląskich Kluczy Sukcesu w katego... »


Legenda reggae w Polkowicach
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 stycznia 2011 — komentarze: 1 komentarz

Legenda reggae w PolkowicachPo raz pierwszy w Polkowicach wystąpi czołowy zespół polskiej sceny reggae, twórca przebojów: "Policeman", "Pójdę tylko tam", "Pull up". Zespół Jamal wystąpi 14 stycznia o godz. 18.30 w polkowickim Kinie. Grupa powstała w 1999 r. z inicjatywy Łukasza Borowieckiego i Tomka Mioduszewskiego. Na początk... »


Pękła rura
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 stycznia 2011 — komentarze: brak komentarzy

Pękła ruraAwaria sieci cieplnej w Lubinie przy ul. Budziszyńskiej 23, 25, 29 oraz ul. II Armii Wojska Polskiego 5, 6, 15, 16 oraz Przedszkole Nr 10. Usuwana jest awaria nieszczelności rury, która potrwa do godzin popołudniowych (inf. WPEC) »


Pierwsza strona  Poprzednia  Następna  Ostatnia strona  
Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.436 sek.Lubin 1.0