Poniedzialek, 24 luty 2020 r.   Imieniny: Macieja, Bogusza, Jaśminy
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 68

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>Wiadomości z Lubina
12 Tenors & Diva: Uczta dla melomanów w Lubinie 12 Tenors & Diva: Uczt...
12 Tenors & Diva, to pierwszy międzynarodowy projekt muzyczny, który powstał w Polsce i jeden z nielicznych na światowym rynku muzyc... »Oferty pracy KGHM Oferty pracy KGHM
KGHM – polski koncern o zasięgu globalnym działający w branży wydobywczej i przetwórczej rud miedzi. Zajmuje szóste miejsce n... »Po przysiędze...16 Dolnośląska Brygada Obrony Terytorialnej Po przysiędze...16 Dol...
Wrocławski Rynek po raz pierwszy gościł dolnośląskich Terytorialsów, którzy z dumą i wzruszeniem wypowiedzieli słowa roty przysięgi... »Oscarowe Poniedziałki w Kinie Konesera Oscarowe Poniedziałki ...
W marcu i kwietniu zapraszamy na pokazy specjalne w ramach Kina Konesera, filmy nominowane lub nagrodzone Oscarami. 2 marca rozpoczniemy f... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.pl

Gabinet Psychologiczny

polec prawnika.pl

silesianseo.pllTwoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...Zagłębie Lubin w piłce noznej zdobyło dwa tytuły Mistrza Polski w sezonach 1990/1991 i 2006/2007?

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Podwyżka komunikacji miejskiej tuż, tuż
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 czerwca 2011 — komentarze: 4 komentarze

Podwyżka komunikacji miejskiej tuż, tużJuż za dwa tygodnie lubinianie za przejazd miejskim autobusem zapłacą 3zł za bilet jednorazowy i 1,50 za bilet ulgowy. Bilet za przewóz wózka dziecięcego, bagażu i zwierząt w granicach administracyjnych gminy miejskiej kosztować będzie 3,00 zł. W kwietniu głosami radnych Lubina 2006 przegłosowano inicjatywę uchwałodawczą prezydent... »


Odkurzyli stare kawałki - FOTO
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 czerwca 2011 — komentarze: brak komentarzy

Odkurzyli stare kawałki - FOTOWokaliści Studia Piosenki "AMA" zaśpiewali na nowo zaaranżowane stare przeboje polskiej sceny muzycznej. - Koncert został zorganizowany przez samych wokalistów - mówiła Anny Piwowarczyk nauczyciel śpiewu. - Celem koncertu była prezentacja dorobku artystycznego solistów, ich dużych możliwości. Mają swoje sukcesy i czas aby za... »


Nowe zasady refundacji składek na ubezpieczenia społeczne
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 czerwca 2011 — komentarze: brak komentarzy

Nowe zasady refundacji składek na ubezpieczenia społeczneZgodnie z nowymi przepisami osoby posiadające znaczny stopień niepełnosprawności otrzymają miesięczną refundację na dotychczasowym poziomie (514,33 zł*). Z kolei refundacja składek dla osób z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności zostanie obniżona do poziomu 308,60 zł*. Obniżeniu ulegnie także kwota refundacji dla osób z lekkim... »


Protegowane PSL znowu na wysokie stołki
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 czerwca 2011 — komentarze: 2 komentarze

Protegowane PSL znowu na wysokie stołkiSprawa dotyczy Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, która miała być apolityczna ze względu na osiągane wysokie wyniki mimo, że PO i PSL zawarły porozumienie o podziale stołków w strefach. Władzę dostały dwie panie - Jedna wcześniej kierowała ośrodkiem doradztwa rolniczego, druga za słabe wyniki straciła pracę w Zakładzie Ubezp... »


Ogon prokuratury
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 czerwca 2011 — komentarze: 2 komentarze

Ogon prokuraturyNa stronie prokuratury okręgowej w Legnicy pojawiła się kolejna informacja w sprawie nierzetelności i manipulacji dziennikarskiej. Tym razem sprawa dotyczy reportażu telewizyjnego Kamili Wielogórskiej wyemitowanego w dniu 9 czerwca 2011r. w stacji TVN 24 w magazynie Prosto z Polski pt.: „Dziwy w śledztwie ws. syna prominenta". Jest t... »


Gala w Muzie bez decydentów
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 czerwca 2011 — komentarze: 7 komentarzy

Gala w Muzie bez decydentów- Życzymy panom nieustającej zdolności do marzeń, dających siłę w niełatwej samorządowej pracy - tymi słowami wyróżnieni uczniowie dziękowali nieobecnym decydentom. Za wybitne osiągnięcia w nauce nagrodzono młodzież z całego powiatu. Niestety gospodarze uroczystej gali w osobach prezydenta miasta i starosty powiatu nie przybyli aby osobiści... »


OSIR otwiera basen
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 czerwca 2011 — komentarze: 7 komentarzy

OSIR otwiera basenOd 24 czerwca jedyny odkryty basen w naszym mieście otworzy swoje podboje.Jak informuje strona OSIR - Basen będzie czynny codziennie w godz.10.00 -19.00. Do dyspozycji mieszkańców miedziowego miasta oddaje się "kompleks basenowy" z dwiema komorami o głębokości od 1 do 1,5 metra i wymiarach 15/50 m i 25/15 m oraz brodzik. Korzystający z kąpi... »


Oświadczenie ZZPPM w sprawie przebiegu Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy KGHM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 czerwca 2011 — komentarze: 1 komentarz

Oświadczenie ZZPPM  w sprawie przebiegu Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy KGHMZwiązek Pracowników Przemysłu Miedziowego wydał oświadczenie w sprawie Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy KGHM Polska Miedź.   OŚWIADCZENIEW dniu 15 czerwca br. odbyło się Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy KGHM Polska Miedź S.A.. W porządku obrad tego Zgromadzenia przewidziano przyjęcie sprawozdań Zarządu oraz Rady Nadzorczej a także p... »


Konrad Rogiński i "Opowieść Echnatona" - video
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 czerwca 2011 — komentarze: brak komentarzy

Konrad Rogiński i "Opowieść Echnatona" to wspólne nagranie Radiowej Filharmonii New Art i autora kompozycji Konrada Rogińskiego. Ostatnio nagrania można było posłuchać w Polskim Radio Program IV, które promuje ten utwór.   »


Sekretarz Generalny PZPN odwiedzi stadion w Lubinie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 czerwca 2011 — komentarze: brak komentarzy

Sekretarz Generalny PZPN odwiedzi stadion w LubinieSekretarz Generalny PZPN Zdzisław Kręcina odwiedzi w piątek stadion w Gdańsku, a w poniedziałek stadiony w Lubinie i Wrocławiu. Dokona oceny postępu prac na nowo budowanych obiektach, tak aby Komisja ds. Nagłych PZPN mogła we wtorek (21.06.) podjąć decyzję o wyborze miejsca rozegrania najbliższych meczów reprezentacji Polski - z Gruzją 10.0... »


Trasy rowerowe - pętla północna
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 czerwca 2011 — komentarze: brak komentarzy

Trasy rowerowe - pętla północnaZapraszamy Was na kolejną wyprawę rowerową w okolice Lubina. Kontynuujemy prezentację interesujących tras otaczających nasze miasto. Jak pewnie zauważyliście, prezentowane przez nas szlaki nie są zbyt długie, mają do 20 kilometrów długości i oplatają Lubin z różnych stron. Ale jeszcze parę tygodni i zaprosimy Was na dłuższe wycieczki... »


Lubinianie lubią ryzyko ?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 czerwca 2011 — komentarze: 1 komentarz

Lubinianie lubią ryzyko  ?Od kilku dni lubinianie znowu korzystają z mostków nad stawem dydaktyczno-krajobrazowym w parku Wrocławskim. Wszystko było by w porządku gdyby nie fakt, że remont owych kładek prawdopodobnie jeszcze nawet się nie rozpoczął. Ktoś mało dowcipny zerwał zabezpieczenia uniemożliwiające dostęp osób postronnych do grożących zawaleniem kła... »


Ślepe oko Wielkiego Brata?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 czerwca 2011 — komentarze: 1 komentarz

Ślepe oko Wielkiego Brata?Czy ta kamera coś widzi ? - zapytała nas jedna z lubinianek, a my zadaliśmy to pytanie straży miejskiej. - Kamera jest sprawna - zapewniał nas dyżurny straży miejskiej. - Kilka dni temu była sprawdzana przez naszych funkcjonariuszy oraz wyspecjalizowana firmę. Niestety na pytanie czy kamera rejestruje to co się dzieje na terenie rynku funkcjonari... »


Choroba to nie interes, szpital to nie giełda!!!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 czerwca 2011 — komentarze: 36 komentarzy

Choroba to nie interes, szpital to nie giełda!!!Lubiński ZOZ zostanie zlikwidowany, a całą jego działalność przejmie utworzone niedawno Regionalne Centrum Zdrowia. Radni powiatu przegłosowali dziś likwidację jednostki. Pielęgniarki i związkowcy od kilku dni rozmawiały z radnymi i przedstawicielami Lubin 2006 o pakiecie socjalnym i zapewnieniu pracy w nowej spółce. Dzień przed glosowaniem ... »


Gruzja na Dialog Arenie? Jeszcze nie wiadomo !
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 czerwca 2011 — komentarze: 4 komentarze

Gruzja na Dialog Arenie? Jeszcze nie wiadomo !Wszystko wskazuje na to, że prezydent Lubina pośpieszył się podając informację na Oficjalnym Portalu Miasta o meczu między Polską, a Gruzja na Dialog Arenie. Widowisko sportowe być może odbędzie się 10 sierpnia na obiekcie Zagłębia Lubin. Rzeczniczka PZPN Agnieszka Olejkowska powiedziała, że nie jest to informacja potwierdzona i nie będzie komento... »


Pierwsza strona  Poprzednia  Następna  Ostatnia strona  
Copyright © 2006-2020 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.403 sek.Lubin 1.0