Czwartek, 18 kwietnia 2019 r.   Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsława
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 93

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Policjant z pasją Policjant z pasją
Starszy aspirant Piotr Balul jest policjantem Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Lubinie, który na co dzień zajmuje s... »Uruchomiono taśmociąg w ZG Rudna po wstrząsie w kopalni Uruchomiono taśmociąg ...
W Zakładach Górniczych Rudna należących do KGHM, uruchomiono wcześniej niż zakładano jeden z najważniejszych przenośników taśmowych... »ZOO Lubin – Co planuje w tym roku? – prace budowlane i remontowe + nowe rośliny ZOO Lubin – Co p...
W przyrodzie wiosna w pełni! W lubińskim zoo urodziły się już kozy karłowate (4 młode - 2 capki i 2 kozy) i kozy sandomierskie (po raz pierwszy w... »Słownik wyrazów, które każdy musi znać Słownik wyrazów, które...
SEO to dosyć nowy wynalazek, o którym większość użytkowników Internetu nie ma większego pojęcia. Jednak nie stoi nic na przeszk... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...29.02.2000 Oficjalne otwarcie Centrum Informacji Europejskiej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Lubinie. Otwarcia dokonali: Prezydent Miasta Lubina Dariusz Milka oraz Wicewojewoda Dolnośląski Andrzej Tatuśko.

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

III Międzyszkolna Debata organizowana przez PCE w Lubinie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 maja 2010 — komentarze: brak komentarzy

III Międzyszkolna Debata organizowana przez PCE w LubiniePowiatowe Centrum Edukacji w Lubinie zaprasza na III Międzyszkolną Debatę „Studia - dzienne, czy zaoczne?", która odbędzie się w piątek 28. 05. 2010 r. o godz. 9.30 w auli Zespołu Szkół Nr 2 w Lubinie, przy ul. Szpakowej 1. Tym razem do udziału w debacie zgłosiło się sześć trzyosobowych drużyn, wśród który są prz... »


Rubik, Leszcze i Budka Suflera w Polkowicach!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 maja 2010 — komentarze: 2 komentarze

Rubik, Leszcze i Budka Suflera w Polkowicach!Polkowickie Centrum Animacji serdecznie zaprasza na wydarzenia w ramach obchodów Dnia Samorządu Terytorialnego. 20 - lecie samorządności mieszkańcy Polkowic uczczą w dniach 29-30 maja, bawiąc się na koncertach gwiazd polskiej muzyki, m.in. Piotra Rubika, Budki Suflera, Leszczy i Mietka Szcześniaka. Dla najmłodszych mieszkańców nasze... »


Związkom z KGHM nie podoba się planowane wejście spółki do Tauronu
Kategoria: WNP — Data dodania: 25 maja 2010 — komentarze: 1 komentarz

Związkom z KGHM nie podoba się planowane wejście spółki do TauronuMiedziowy potentat chce uczestniczyć w ofercie publicznej grupy energetycznej Tauron. Budzi to wątpliwości związkowców.- Spółka powinna się angażować w swój główny biznes jakim jest wydobycie rud i produkcja miedzi. Energetyka to coś na czym się spółka nie zna - uważa poseł lewicy, od lat związany z KGHM Ryszard Z... »


Moto Show w Cuprum Arena
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 maja 2010 — komentarze: brak komentarzy

Moto Show w Cuprum ArenaWszystkich miłośników motoryzacji Cuprum Arena zaprasza na prawdziwy Moto Show podczas ostatniego majowego weekendu 28 - 30 maja 2010r. Bez względu na to, czy chcesz tylko popatrzeć na nowe, motoryzacyjne cacka, wypróbować je podczas jazdypróbnej, czy też myślisz na poważnie o kupnie nowego samochodu - Moto Show w Cuprum Arena... »


Uratowani z wody
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 maja 2010 — komentarze: brak komentarzy

Uratowani z wodyPoszli ratować swój dobytek przed wodą, wkrótce jednak sami potrzebowali pomocy. Policjanci w porę udali się na miejsce i uratowali życie dwóch mężczyzn. 23 maja 2010 roku około godz.18.00 funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Ścinawie zostali skierowani przez dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Lubinie na teren ... »


Przegląd ofert pracy w Lubinie (21-05-2010)
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 maja 2010 — komentarze: brak komentarzy

Przegląd ofert pracy w Lubinie (21-05-2010)Poniżej przedstawiamy cotygodniowy cykl przeglądu ofert pracy w Lubinie, promowanych przez Powiatowy Urząd Pracy. KIEROWNIK RESTAURACJI -  1 wolne miejsce, wykształcenie wyższe, 3 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym w branży gastronomicznej, doświadczenie w prowadzeniu restauracji, prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność, wysoka kultur... »


Ścinawa zagrożona?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 maja 2010 — komentarze: 1 komentarz

Ścinawa zagrożona?W dniu wczorajszym w Ścinawie, poziom rzeki Odry wynosił 518cm. Mimo niewielkiego przekroczenia stanu alarmowego, ogrom wody jest bardzo widoczny. Poniżej prezentujemy zdjęcia nadesłane przez naszego czytelnika. »


KGHM w ciągu kilku dni określi, jakim pakietem akcji Tauronu będzie zainteresowany
Kategoria: WNP — Data dodania: 21 maja 2010 — komentarze: brak komentarzy

KGHM w ciągu kilku dni określi, jakim pakietem akcji Tauronu będzie zainteresowanyKGHM w ciągu kilku najbliższych dni określi, jakim przedziałem akcji Tauronu może być zainteresowany w zbliżającej się ofercie publicznej tej spółki - poinformował dziennikarzy prezes KGHM Herbert Wirth."W ciągu dni powinniśmy mieć widełki naszej partycypacji w tej inwestycji" - powiedział Wirth. "Jeśli podamy te widełki do publicznej wiado... »


Poszukiwany był od 10 lat
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 maja 2010 — komentarze: brak komentarzy

Poszukiwany był od 10 latPolkowiccy policjanci zatrzymali mężczyznę ukrywającego się od 10 lat. Poszukiwany próbował uciekać. Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego komendy powiatowej policji w Polkowicach ustalili miejsce przebywania i zatrzymali 66-letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie listu gończego wydanego w 2000 roku. Mężczyzna przez cały te... »


KGHM rozważa wykorzystanie części programu obligacji wartego max. 500 mln zł
Kategoria: WNP — Data dodania: 21 maja 2010 — komentarze: brak komentarzy

KGHM rozważa wykorzystanie części programu obligacji wartego max. 500 mln złKGHM Polska Miedź może skorzystać z części programu emisji obligacji, opiewającego łącznie na 500 mln zł, poinformował w czwartek prezes Herbert Wirth. "Jak popatrzymy na przepływy finansowe, to chyba skorzystamy z transzy obligacji" - powiedział Wirth dziennikarzom. Wcześniej w maju KGHM podpisał umowę programu emisji obligacji z Bankiem Pekao S... »


Relacja z I urodzin Cuprum Arena
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 maja 2010 — komentarze: brak komentarzy

Relacja z I urodzin Cuprum ArenaTakiego wypieku wielu z nas nigdy na oczy nie widziało.. Ponad 600 kawałków urodzinowego tortu, kilka gwiazd i ponad 73 tys. świętujących. Takie były I urdziny Cuprum Arena. Impreza okazała się świętem dla całego miasta.   Od 15 do 16 maja Cuprum Arena w Lubinie hucznie obchodziła swoje I urodziny. Oczywiście nie mogło się... »


Gramy dla Marcela
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 maja 2010 — komentarze: 2 komentarze

Gramy dla Marcela22 maja 2010 roku o godz. 15.00 odbędzie się turniej piłki nożnej na lubińskiej Arenie. Całkowity dochód z imprezy uczestnicy przekazują na potrzeby wspieranego przez policjantów niepełnosprawnego sześcioletniego Marcela - honorowego funkcjonariusza. Lubińscy policjanci wspierają niepełnosprawnego sześcioletniego Marcela - ho... »


Pracownicy KGHM dostaną wysoką nagrodę z zysku
Kategoria: WNP — Data dodania: 19 maja 2010 — komentarze: brak komentarzy

Pracownicy KGHM dostaną wysoką nagrodę z zyskuZarząd KGHM podjął dziś decyzję, że wypłata dodatkowej nagrody rocznej dla pracowników Polskiej Miedzi nastąpi 26 maja 2010 roku. Pracownicy partycypują procentowo w zyskach firmy. Wysokość nagrody jest uzależniona od wysokości zysku. Całość nagrody za ubiegłoroczny zysk wynosi 17,5 proc. rocznych poborów (bez nagrody z zysku). Pierw... »


Numer ICE w Twojej komórce
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 maja 2010 — komentarze: 1 komentarz

Numer ICE w Twojej komórceRatownicy medyczni, policjanci, strażacy i wszyscy inni, którzy interweniują na miejscu wypadków, wielokrotnie napotykają na trudności, kiedy muszą kontaktować się z krewnymi lub bliskimi poszkodowanych w/w służby zaproponowały, abyśmy w specjalny sposób oznakowali w swojej komórce numer służący w nagłych wypadkach do ko... »


ZŁOTO dla Gminnego Ośrodka Kultury w Raszówce
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 maja 2010 — komentarze: 1 komentarz

ZŁOTO dla Gminnego Ośrodka Kultury w Raszówce"TEATR DLA WAS" z Gminnego Ośrodka Kultury w Raszówce został nazwany najpiękniejszym teatrem dziecięcym. Teatr zdobył złotą SILEBIĘ na V Przeglądzie Teatralnym Baśni i Legend Dolnego Śląska za spektakl "Baśń o Milczącym Smoku" (reżyseria - Dorota Baryłkiewicz, scenografia - Paweł Szydło). 15 maja 2010 roku w sali widowiskowej Miejskiego ... »


Pierwsza strona  Poprzednia  Następna  Ostatnia strona  
Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.352 sek.Lubin 1.0