Niedziela, 26 maja 2019 r.   Imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 72

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Helios Lubin - Maraton Matrix Helios Lubin - Maraton...
31 maja kina Helios zapraszają na wyjątkową ucztę filmową. Świętuj z Nocnymi Maratonami Filmowymi 20. rocznicę pojawienia się na srebrnym ekranie... »ZOO Lubin i Muzeum Historyczne w Lubinie - Baśniowy Dzień Dziecka ZOO Lubin i Muzeum His...
ZOO Lubin - Centrum Edukacji Przyrodniczej w Lubinie oraz Muzeum Historyczne w Lubinie zapraszają do udziału w Baśniowym Dniu Dziecka, organizowa... »Oferty pracy PUP Lubin Oferty pracy PUP Lubin...
Przedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 24 maja 2019 r.  KIEROWCA... »Weekend Dnia Dziecka w kinach Helios Weekend Dnia Dziecka w...
Weekend Dnia Dziecka w kinach Helios to specjalne pokazy dla dzieci w każdym wieku! W ramach licznych atrakcji zapraszamy na bogaty repertuar fil... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...25.01.1947 Uruchomienie produkcji w Fabryce Mechanizmów Pianinowych - obecnie Dolnośląska Fabryka Instrumentów Lutniczych DEFIL

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Mobilne studio telewizyjne -„Psie Opowieści czyli Ochy i Fochy“
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 października 2010 — komentarze: brak komentarzy

Mobilne studio telewizyjne -„Psie Opowieści czyli Ochy i Fochy“Wizyty mobilnego studia telewizyjnego towarzyszą cyklowi programów „Psie Opowieści czyli Ochy i Fochy" emitowanych w TVP1. To nowy, 12-odcinkowy program dla najmłodszych o emocjach, z emocjami i o tym jak sobie z nimi radzić. Każdy odcinek opowiada o jednej emocji, rodzice i dzieci znajdą sposób na radość, nieśmiałość,... »


Pobił matkę za bułkę
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 30 września 2010 — komentarze: brak komentarzy

Pobił matkę za bułkęPolicjanci zatrzymali 55-letniego mężczyznę za pobicie matki. Przyczyną agresywnego zachowania mężczyzny była rzekomo schowana przed nim bułka. 28 września 2010 r. po godz. 11 policjanci z wydziału prewencji zostali wezwani na interwencję domową na osiedlu Przylesie. Gdy przyjechali na miejsce ustalili, że 55-latek pobił swoją matkę. Jak ... »


Zawiązywanie komitetów wyborczych tylko do 2 października
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 30 września 2010 — komentarze: brak komentarzy

Zawiązywanie komitetów wyborczych tylko do 2 październikaOstatnia szansa na zawiązanie komitetu wyborczego w wyborach samorządowych 2010. Do 2. października można zawiązywać i zgłaszać komitety wyborcze. Należy to zrobić składając zawiadomienie o powstaniu komitetu do właściwego komisarza wyborczego lub Państwowej Komisji Wyborczej. Zadaniem komitetu wyborczego jest zgłaszanie kandydatów oraz pr... »


INTERFERIE planują sprzedaż hotelu i zmianę siedziby
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 września 2010 — komentarze: 1 komentarz

INTERFERIE planują sprzedaż hotelu i zmianę siedzibyNa 15 października giełdowa spółka hotelarsko-turystyczna INTERFERIE zaplanowała Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie akcjonariuszy, którego tematem będzie sprzedaż należącego do INTERFERII hotelu w Lubinie. Będzie to kolejny etap realizowanego procesu restrukturyzacji majątkowej firmy, a zbycie nieruchomości wiązać się będzie z przep... »


40 ton z promilami
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 września 2010 — komentarze: brak komentarzy

40 ton z promilamiDo dwóch lat pozbawienia wolności grozi kierowcy, który kierował samochodem ciężarowym. Na szczęście mężczyzna został zatrzymany przez lubińskich policjantów 21 września 2010 roku, po godz. 21.30 policjanci z wydziału ruchu drogowego lubińskiej komendy zatrzymali do kontroli samochód ciężarowy. 40-tonowym zestaw... »


Muzyczna uczta w Polkowicach
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 września 2010 — komentarze: brak komentarzy

Muzyczna uczta w PolkowicachMiędzynarodowe muzyczne sławy, znakomite zespoły kameralne i setki melomanów, spragnionych muzyki przez duże M. W pierwszy jesienny weekend warto wybrać się do Polkowic. Już w piątek - 24 września - rozpoczyna się bowiem 8. Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej "Errantia Musica". Miłośnikom muzyki poważnej to wydarzenie jest doskonale zna... »


21 listopada 2010 – wybory samorządowe 2010
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 września 2010 — komentarze: brak komentarzy

21 listopada 2010 – wybory samorządowe 2010Koalicja „Masz głos, masz wybór" zachęca do korzystania z biernego i czynnego prawa wyborczego podczas nadchodzących wyborów.Warszawa, 16 września 2010 - 21 listopada 2010 odbędą się wybory samorządowe w Polsce. Ponownie będziemy decydować o wyborze radnych miast, gmin, powiatów oraz sejmików wojewódzkich, a... »


Drużyna żeńska z OSP Zimna Woda najlepsza w województwie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 września 2010 — komentarze: 1 komentarz

Drużyna żeńska z OSP Zimna Woda najlepsza w województwieW Strzelinie odbyły się III Wojewódzkie Zawody Sportowo - Pożarnicze drużyn OSP w grupie A i C. W rywalizacji wzięło udział 7 drużyn kobiecych i 22 męskich. W zawodach uczestniczyły też gościnnie jednostki z Republiki Czech: Trutnov Horne Stare Mesto i Castolovice. Wśród drużyn żeńskich najlepsza na Dolnym Śląsku okazała się drużyna z... »


Sezon grzewczy rozpoczęty!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 września 2010 — komentarze: 1 komentarz

Sezon grzewczy rozpoczęty!Zakończył się I etap prac modernizacyjnych sieci ciepłowniczej w Lubinie zaplanowany na 2010r. Okres letni (15 maja - 15 września) został maksymalnie wykorzystany na przeprowadzenie remontu i konserwacji sieci przesyłowej. W związku z występującymi awariami sieci ciepłowniczej na terenie Lubina, Zarząd WPEC w Legnicy S.A., od momentu przekształce... »


Pokaz mody z konkursami w Galerii Cuprum Arena
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 września 2010 — komentarze: 1 komentarz

Pokaz mody z konkursami w Galerii Cuprum ArenaPokazy mody stały się już cykliczną imprezą w Cuprum Arenie. Dbamy o to, żeby nasi klienci byli na bieżąco zorientowani w sezonowych trendach. Najnowsze inspiracje jesień - zima 2010 Chcesz zobaczyć, co będzie się nosić tej jesieni i zimy? Planujesz przegląd swojej szafy po lecie? Na tej imprezie nie może Cię zabraknąć!! Kolejny raz w atrium Cupr... »


KGHM Ecoren nie pójdzie na giełdę
Kategoria: WNP — Data dodania: 14 września 2010 — komentarze: 2 komentarze

KGHM Ecoren nie pójdzie na giełdęProducent Renu metalicznego należąca do KGHM Polska Miedź spółka zależna KGHM Ecoren nie zostanie upubliczniona - powiedział portalowi wnp.pl prezes KGHM Herbert Wirth. Miedziowy potentat ma co do niej inne plany. O tym, że KGHM Ecoren może zostać upubliczniony spekulowano od wielu miesięcy. Ostatnie decyzje właściciela spółki defini... »


Prezes KGHM: nie chcemy kolejnego blackoutu
Kategoria: WNP — Data dodania: 14 września 2010 — komentarze: 1 komentarz

Prezes KGHM: nie chcemy kolejnego blackoutu- Budowa bloków gazowych podyktowana jest także chęcią zabezpieczenia się przed możliwymi brakami energii. Taka sytuacja miała już miejsce trzykrotnie - mówi nam Herbert Wirth, prezes KGHM. Jak przyznaje nasz rozmówca budowa dwóch bloków gazowych (w Polkowicach i w Żukowicach na terenie Huty Miedzi Głogów ... »


KGHM chce produkować energię z gazu ziemnego, biogazu i biomasy
Kategoria: WNP — Data dodania: 14 września 2010 — komentarze: brak komentarzy

KGHM chce produkować energię z gazu ziemnego, biogazu i biomasyKGHM Polska Miedź planuje zwiększyć produkcję energii z własnych źródeł. Opracowano już koncepcję budowy dwóch bloków gazowych mocy po 45 MW, planowana jest budowa biogazowni o mocy 2 MW, kombinat rozważa budowę elektrowni na biomasę o mocy ok. 30 MW. Zużycie roczne energii elektrycznej przez KGHM Polska Miedź kształtuje się n... »


Impreza wspinaczkowa w Cuprum Arenie 25 – 26 września
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 września 2010 — komentarze: brak komentarzy

Impreza wspinaczkowa w Cuprum Arenie 25 –  26 wrześniaW ostatni weekend września Cuprum Arena zaprasza Was na niezwykłą imprezę wspinaczkową. Będzie można nie tylko spróbować swoich sił we wspinaczce, ale również porównać osiągnięte wyniki z najlepszymi zawodnikami na świecie. Zapraszamy wszystkich i dużych i małych. Nie trzeba mieć specjalnego przygotowania, ani żadnych wyjąt... »


Drogi Zaufania w Lubinie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 września 2010 — komentarze: brak komentarzy

Drogi Zaufania w Lubinie19 września w Lubinie odbędzie się niecodzienne wydarzenie promujące bezpieczną jazdę oraz bezpieczeństwo użytkowników dróg. W najbliższą niedzielę do Lubina zawita program Drogi Zaufania z happeningiem promującym bezpieczeństwo na drogach. Będzie to całodniowe wydarzenie podzielone na część drogową (na przedmieściach Brzegu) i eduka... »


Pierwsza strona  Poprzednia  Następna  Ostatnia strona  
Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.391 sek.Lubin 1.0