Bdcie czujni –...Wakacje kojarz nam si z przyjemnociami, mile spdzonym czasem wród przyjació i rodziny, a take z wyjazdami, równie ... »
„Dzikujemy za u...Do Komendanta Powiatowego Policji w Lubinie wpyny pisemne podzikowania od rodziny mczyzny, który po samowolnym oddaleniu si ze sz... »
Od poniedziaku 13 lipca legitymacje emeryta-rencisty, maj nowe wzory. Zmiany dotycz zarówno tradycyjnej, plastikowej karty, jak i elekt... »
Faszywy pracownik ban...Mczyzna, który zgosi si do lubiskich policjantów uwierzy, e chroni swoje oszczdnoci na koncie. Zaczo si standardowo pr... »




Data dodania: 04 wrzenia 2025 — Kategoria: Wiadomoci

W najnowszym repertuarze sieci kin Helios znajdzie si wyczekiwana premiera – „Obecno 4: Ostatnie namaszczenie”, jak te przedpremierowe pokazy kontynuacji wielkiego polskiego hitu „Teciowie 3”. Wród zaplanowanych seansów znajd si liczne propozycje projektów specjalnych, jak midzy innymi Nocny Maraton Filmowy, Kino Kobiet oraz letni koncert André Rieu.
W najbliszy pitek na wielkich ekranach zadebiutuje horror „Obecno 4: Ostatnie namaszczenie”. To emocjonalne zakoczenie sagi o Warrenach – maestwie autentycznych badaczy zjawisk paranormalnych. Ed i Lorraine na pewien czas wycofali si ze swoich bada z powodu pogarszajcego si stanu zdrowia mczyzny. Ich spokój przerywa jednak dramatyczna proba o pomoc w jednej z najbardziej mrocznych i kontrowersyjnych spraw w ich karierze – nawiedzenia domu rodziny Smurl w stanie Pensylwania… W gówne role ponownie wcielaj si Vera Farmiga i Patrick Wilson.
Powyszy tytu bdzie dostpny równie w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. Maraton „Obecno” odbdzie si we wszystkich kinach sieci w pitek, 5 wrzenia. Podczas caonocnych seansów widzowie bd mogli przypomnie sobie wszystkie poprzednie czci serii.
W repertuarze znajd si równie przedpremierowe seanse najnowszej odsony lubianej komedii „Teciowie 3”, zaplanowane na sobot i niedziel, 6 i 7 wrzenia. Tytu ukae zwariowane rodzinne perypetie, tym razem koncentrujce si wokó tematu chrzcin. Na uroczystoci, organizowanej przez tradycjonalistów – Wand i Tadeusza – pojawi si wielkomiejska Magorzata, jak te powracajcy do serii Andrzej. W obsadzie pojawi si uznani aktorzy, tacy jak Izabela Kuna, Maja Ostaszewska, Adam Woronowicz i Marcin Dorociski.
Widzowie bd mogli zobaczy take komediodramat „Pastwo Rose” w gwiazdorskiej obsadzie. Film jest wspóczesn interpretacj „Wojny pastwa Rose” z 1989 roku. Na zewntrz ycie Ivy i Theo (w tych rolach Olivia Colman oraz Benedict Cumberbatch) wydaje si wzorowe, jednak tak naprawd ich relacja zdominowana jest przez rosnc frustracj i rywalizacj, poniewa kariera Theo gwatownie zaamuje si, podczas gdy Ivy osiga zawodowy rozkwit….
Widzowie w kadym wieku mog wybra si na polski film familijny „O psie, który jedzi kolej 2”. Tytu opowiada o psie Lampo i jego niezwykych przygodach. Bohater pod nieobecno swojej rodziny zostaje oddany pod opiek dyrektora stacji kolejowej, po czym przepada bez ladu. Zuzia wraz z przyjaciómi rozpoczyna wielkie poszukiwania, a towarzyszy jej nowa czworonona kompanka, Luna.
Innymi propozycjami dla najmodszych kinomanów s tegoroczne wielkie animowane hity: „Smerfy. Wielki film”, przedstawiajcy wypraw niebieskich bohaterów do wiata ludzi w poszukiwaniu porwanego Papy Smerfa, jak te „Pan Wilk i spóka 2”, w którym byli zoczycy chc udowodni swoj pozytywn przemian. Ponadto w weekend, 6 i 7 wrzenia we wszystkich lokalizacjach sieci odbd si przedpremierowe pokazy „Niesamowite przygody skarpetek 2. Skarpetki gór!”. Seanse bajki na podstawie lubianych ksiek zostan poprzedzone konkursami dla najmodszych.
Sie przygotowaa równie bogat ofert projektów specjalnych. W sobot, 6 wrzenia do kin we wszystkich miastach zawita comedy special Cezarego Ponttefskiego „Opowiem jak si spotkamy”, zarejestrowany podczas ostatniej trasy komika. To wyjtkowa okazja, by dowiadczy stand-upu na wielkich ekranach, który zostanie pokazany na wyczno w sieci Helios! Melomani mog ruszy do kin na projekcje najnowszego letniego koncertu André Rieu, zatytuowanego „Przetaczy ca noc”, które zaplanowane zostay na niedziel, 7 wrzenia. Natomiast w rod, 10 wrzenia (w warszawskim kinie wyjtkowo w czwartek, 11 wrzenia) odbd si lubiane filmowe spotkania z cyklu Kino Kobiet. Wywietlonym tytuem bdzie opisana wyej komedia „Teciowie 3”.
W repertuarze znajd si take stae filmowe cykle. W poniedziaek, 8 wrzenia do wybranych lokalizacji zawita Kino Konesera i woski komediodramat „Diamenty”. Opowiada on o pracowni krawieckiej prowadzonej przez dwie siostry, w której powstaj niezwykle pikne i dopracowane kostiumy filmowe. W czwartek, 11 wrzenia, w ramach cyklu Kultura Dostpna, odbd si seanse polsko-duskiego dramatu „Dziewczyna z ig”. Nominowany do Oscara film opowiada o pracujcej w fabryce w Kopenhadze Karoline. Gdy zachodzi w ci, traci prac i zostaje pozostawiona sama sobie. Wtedy poznaje Dagmar, charyzmatyczn wacicielk nielegalnej agencji adopcyjnej…
Bilety na wszystkie wrzeniowe seanse s ju dostpne w kasach kin Helios, na stronie: www.helios.pl oraz w aplikacji mobilnej. Dokonujc zakupu wczeniej, mona wybra najlepsze miejsca, a take – zaoszczdzi.
Wszystkie komentarze umieszczane przez u?ytkownik?w i gosci portalu sa ich osobista opinia. Redakcja oraz wlasciciele portalu nie biora odpowiedzialnosci za komentarze odwiedzaj±cych.