Wtorek, 26 września 2017 r.   Imieniny: Justyny, Cypriana, Euzebiusza
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 91

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Ukradła milion złotych pracodawcy Ukradła milion złotych...
39-letnia kobieta, jako specjalistka ds. finansowych, przez kilka lat okradała swojego pracodawcę wykorzystując swoją pozycję i posiadan... »KGHM. Zajęcia nauki pływania dla dzieci w ramach EKO – Zdrowia KGHM. Zajęcia nauki pł...
KGHM zaprasza na jesienny cykl zajęć sportowo-rekreacyjnych organizowanych w ramach programu społecznej odpowiedzialności EKO-Zdrowie. Dzieci... »Zagłębie Lubin – Sandecja 1-0 w 10. kolejce Ekstraklasy Zagłębie Lubin –...
Zagłębie Lubin pokonało 1-0 (0-0) Sandecję w pierwszym niedzielnym spotkaniu 10. kolejki Lotto Ekstraklasy. Komplet punktów „Mie... »Judyt Wojująca Judyt Wojująca
Jestem osobą o wielkim sercu, twardym tyłku i chcę z Wami podzielić się moimi przemyśleniami. Mam nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie.... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...25.09.1999 Po trwającej 2 lata modernizacji oddano do użytku jeden z najnowocześniejszych obiektów kultury w Polsce - II część Centrum Kultury Muza

Reklama
Magazyn elubin.pl

silesianseo.pllWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa IV spośród 13707 artykułów.

Ukradła milion złotych pracodawcy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Ukradła milion złotych pracodawcy39-letnia kobieta, jako specjalistka ds. finansowych, przez kilka lat okradała swojego pracodawcę wykorzystując swoją pozycję i posiadane uprawnienia w miejskiej spółce. Przywłaszczała pieniądze w ten sposób, że mając uprawnienia do dokonywania transakcji na rachunkach bankowych przelewała pieniądze na swoje konto. Strat... »


Okradł górnika w łaźni kopalnianej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Okradł górnika w łaźni kopalnianej46 -letni mężczyzna po splądrowaniu pozostawionej odzieży  przez innego górnika na terenie jednej z kopalń, okradł go z pieniędzy i telefonu komórkowego. Sprawca tej kradzieży jest pracownikiem jednej z firm współpracujących z kopalnią. – Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej P... »


Kobiety (i mężczyźni także) w trudnych związkach
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Kobiety (i mężczyźni także) w trudnych związkachOczywiście nie chodzi tylko o kobiety, chociaż praktycznie w większości to one częściej i dłużej w takich właśnie związkach trwają. Taką sytuację wzmacniają jednocześnie ich potrzeby (a także deficyty emocjonalne dotyczące relacji i bliskości), naciski społeczne i kulturowe dotyczące ich roli w związku, odpowiedzialności za jego kształt, ... »


Bezpieczeństwo osób pieszych
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Bezpieczeństwo osób pieszych Nieuchronnie zbliża się bardzo niebezpieczna pora roku dla osób pieszych. Od października do końca stycznia policja odnotowuje niemal 2 razy więcej wypadków z ich udziałem, niż w okresie letnim. Lubińska policja wychodząc naprzeciw ograniczeniu wypadków drogowych z udziałem niechronionych uczestników ru... »


Powrót do tradycji. Festiwal rolnictwa w Oborze
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Powrót do tradycji. Festiwal rolnictwa w OborzeW sobotę 16 września od samego rana przy ul. Bursztynowej było gwarno a to za sprawą  organizowanego przez Stowarzyszenie Kwiaty Obory i Odnowę Wsi Dolnośląskiej Konkursu maszyn i urządzeń rolniczych, który w tym roku przeobraził się w Festiwal rolnictwa. Impreza zostało przeprowadzona z rozmachem, a to za sprawą środków pozysk... »


Karambol na trasie Lubin - Polkowice
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Karambol na trasie Lubin - Polkowice2 samochody ciężarowe, 1 bus oraz 3 auta osobowe, w sumie sześć pojazdów, zderzyło sie w miejscowości Biedrzychowa. Dwie osoby zostały lekko ranne.   - Wszystkie pojazdy jechały z Polkowic do Lubina - mówi Jan Pociecha, oficer prasowy lubińskiej policji. - Na prostym odcinku drogi zaczął hamować kierowca osobowego mitshubish... »


Festyn rodzinny w Chróstniku i Karczowiskach
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Festyn rodzinny w Chróstniku i KarczowiskachWystęp Zespołu „Przyjaciółki” z Niedźwiedzic, pokaz Krav Magi czyli samoobrony, przeprowadzony przez lubińskich policjantów, przeciąganie liny czy kręgle z kapustą – to tylko niektóre atrakcje festynu zorganizowanego w Chróstniku pod hasłem „Chruściaki” . Impreza była także sprawdzia... »


Bezpieczna droga do szkoły z lubińskimi policjantami
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Bezpieczna droga do szkoły z lubińskimi policjantami Po beztroskim wypoczynku, nadszedł czas nauki. Z policyjnych statystyk wynika, że te pierwsze dni września mogą być dla najmłodszych uczestników ruchu drogowego szczególnie niebezpieczne, stąd wzmożone patrole policyjne w rejonach przyszkolnych. Aby najmłodsi wiedzieli jakich zasad należy przestrzegać, by bezpiecznie... »


Sołtys Gorzycy i Sołectwo Czerniec najlepsze w powiecie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Sołtys Gorzycy i Sołectwo Czerniec najlepsze w powiecieJan Olejnik, sołtys Gorzycy oraz Sołectwo Czerniec zwyciężyły w powiatowej edycji Dolnośląskiego Konkursu Sołtys i Sołectwo 2017, organizowanego przez Gazetę Wrocławską, pod patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego.   Dziś o godz. 13.00 ruszył finał wojewódzki, w którym zmierzy się 78 sołtysów i... »


Uratowali życie dwóm mężczyznom uwięzionym w płonącym mieszkaniu
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 05 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Uratowali życie dwóm mężczyznom uwięzionym w płonącym mieszkaniuPolicjanci z Wydziału ds. Nieletnich i Patologii Komendy Miejskiej Policji w Legnicy wspólnie z funkcjonariuszem będącym po służbie z Komendy Powiatowej Policji w Lubinie uratowali życie dwóm mężczyznom, których wynieśli z płonącego mieszkania. Do pożaru doszło w jednym z bloków na osiedlu Kopernik w Legnicy. W m... »


Copyright © 2006-2017 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.094 sek.Lubin 1.0