Czwartek, 20 lipca 2017 r.   Imieniny: Czesława, Hieronima, Eliasza
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 81

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Wielkie Otwarcie Lidla w Cuprum Arena w Lubinie Wielkie Otwarcie Lidla...
20 lipca otwarty został  trzeci sklep Lidla w Lubinie – w Galerii Handlowej Cuprum Arena przy ul. Sikorskiego. Nie zabrakło przeci... »Jak przygotować się na rozmowę kwalifikacyjną? Jak przygotować się na...
Znalezienie właściwej oferty pracy i wysłanie dopracowanej aplikacji to dopiero początek. Chcąc zdobyć wymarzoną posadę, musisz dobrze przygotowa... »Dodatki w pracy Dodatki w pracy
Za pracę należy się wynagrodzenie. Oprócz pensji zasadniczej otrzymujemy również dodatki, np. za pracę w nocy lub w godzinach nadli... »7 oznak wypalenia w pracy 7 oznak wypalenia w pr...
Problemy z koncentracją, zmienne nastroje, zmęczenie – to kilka niepokojących sygnałów, które mogą świadczyć o tym, że potrze... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1-8.09.1996 Obchody pierwszych DNI LUBINA

Reklama
Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll

Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa IV spośród 13475 artykułów.

7 kierowców „na podwójnym gazie” zatrzymanych przez lubińskich policjantów
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

7 kierowców „na podwójnym gazie” zatrzymanych przez lubińskich policjantówPolicjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubinie, dbając o bezpieczeństwo na drogach powiatu lubińskiego wszystkich uczestników dróg, podczas kontroli drogowej badają kierowców na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Niestety, tylko przez ostatni weekend, ujawniono 7 osób, które kierowały pojazdami ... »


Lubin. Lidl – Wielkie Otwarcie w Cuprum Arenie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Lubin. Lidl – Wielkie Otwarcie w Cuprum ArenieW dniu 20.07. w Cuprum Arena WIELKIE OTWARCIE Lidla. Główną atrakcją dnia będą pokazy kulinarne przygotowane przez najlepszych kucharzy. Podczas livecooking każdy będzie mógł pooglądać prawdziwych zawodowców w kuchni i spróbować przygotowanych przez nich potraw z produktów dostępnych w Lidl. Na Klient&oa... »


AKCJA LATO 2017 – Wakacyjny turniej tenisa ziemnego
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

AKCJA LATO 2017 – Wakacyjny turniej tenisa ziemnegoWe wtorek 18 lipca czeka nowa dyscyplina sportowa w ramach Akcji Lato 2017. Wszystkich miłośników gry w tenisa ziemnego zapraszamy 18 lipca we wtorek, o godz. 11:00 na korty ceglane MPWiK w Lubinie do rozegrania Wakacyjnego Turnieju Tenisa Ziemnego w czterech kategoriach wiekowych: szkoła podstawowa kl. I-III, szkoła podstawow... »


W sezonie wakacyjnym pojawiają się przypadki oszustw osób w zakresie wyjazdów zarobkowych za granicę
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

W sezonie wakacyjnym pojawiają się przypadki oszustw osób w zakresie wyjazdów zarobkowych za granicę W okresie wolnym od nauki często młodzi ludzie decydują się na wyjazdy zagraniczne w celach zarobkowych. Nie można wtedy zapomnieć o podstawowych zasadach ostrożności by nie stać się ofiarą przestępstwa.     Wyjeżdżając za granicę należy dokładnie sprawdzić wiarygodność przyszłego pracodawcy i u... »


Utrudnienia w ruchu drogowym podczas parady motocykli
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Utrudnienia w ruchu drogowym podczas parady motocykliW związku z paradą motocyklową w Ścinawie, zaplanowaną na dzień 15 lipca 2017 r. (sobota) od godziny 13:00 nastąpią utrudnienia w ruchu na drogach. W załączeniu przedstawiamy trasę przejazdu motorów. Prosimy o wyrozumiałość oraz stosowanie się do komunikatów policjantów, strażaków oraz osób zabezpieczając... »


Lokalna Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Lokalna Strategia Rozwiązywania Problemów SpołecznychOd maja bieżącego roku trwają prace nad Gminną Strategią Rozwiązywania Problemów Społecznych obejmującą lata 2017-2022. Działania na rzecz rozwiązywania problemów społecznych i zapewniania mieszkańcom wysokiej jakości życia wymagają zaangażowania wielu różnych instytucji. W naszej gminie za rozwiązywanie takich probl... »


Zadbajmy o bezpieczeństwo na przejazdach kolejowych
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Zadbajmy o bezpieczeństwo na przejazdach kolejowychPolicjanci Wydziału Ruchu Drogowego przypominają o zachowaniu bezpieczeństwa na przejazdach kolejowych. Zarówno kierujący pojazdami m. in. samochodami i rowerami, a także piesi powinni pamiętać o podstawowych zasadach jakie obowiązują w tych miejscach. Na przejazdach kolejowych powinniśmy stosować się do hasła: ZATRZYMAJ SIĘ I ŻYJ. ... »


Policyjny apel do rowerzystów.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Policyjny apel do rowerzystów.Każdego roku w okresie letnim dochodzi do wielu wypadków drogowych z udziałem rowerzystów. Wraz z rozpoczęciem tego sezonu policjanci otrzymują także większą ilość zgłoszeń o kradzieżach jednośladów. Aby więc zapobiec wszelkim zdarzeniom drogowym oraz utracie „dwóch kółek,, funkcjonariusze przypomina... »


Zabił matkę nożem
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 05 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Zabił matkę nożemDzisiejszej nocy dyżurny lubińskiej policji został powiadomiony o zabójstwie, do jakiego miało dojść na terenie gm. Lubin. Dzwoniący mężczyzna poinformował, że zabił swoją matkę nożem i Ona nie oddycha. Natychmiast na miejsce skierowane zostały służby ratunkowe. 04 lipca 2017 r. po godz. 23.00 dyżurny lubińskiej policji zos... »


Doradcy emerytalni czekają na klientów w całej Polsce
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 03 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Doradcy emerytalni czekają na klientów w całej Polsce56 doradców emerytalnych w dolnośląskich placówkach ZUS przeżywa dzisiaj prawdziwe oblężenie. W całej Polsce ruszyła właśnie usługa w ramach, której osoba, która chce przejść na emeryturę może skorzystać z bezpłatnych konsultacji. Praktycznie do wszystkich 595 konsultantów w Polsce – ustawiły się daw... »


Copyright © 2006-2017 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 2.922 sek.Lubin 1.0