Środa, 21 luty 2018 r.   Imieniny: Eleonory, Kiejstuta, Fortunata
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 74

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Dzień otwarty dla kandydatów do pracy w szeregach POLICJI Dzień otwarty dla kand...
21 lutego 2018 roku w godzinach 8.00-15.00, w Komendzie Powiatowej Policji w Lubinie przy ul. Traugutta 3, będzie dyżurował pracownik Zespołu Kad... »8. Wiosenny Obóz Przelotowy LUBIN 2018 8. Wiosenny Obóz Przel...
Ruszyły zapisy do udziału w 8. Wiosennym Obozie Przelotowym LUBIN 2018 Aeroklubu Zagłębia Miedziowego. Celem 8. WOP Lubin 2018 jest: doskonaleni... »Absolutorium dla zarządu OSP w Raszówce Absolutorium dla zarzą...
W 13 akcjach ratowniczych – ośmiu pożarach oraz 13 likwidacjach miejscowych zagrożeń uczestniczyli w 2017 roku strażacy z Raszówki. ... »KGHM: „dobre porozumienie” dotyczące wzrostu wynagrodzeń na 2018 rok KGHM: „dobre por...
Po negocjacjach płacowych uzgodniono, że „tabela z kategoriami osobistego zaszeregowania ulegnie zmianie i płaca zasadnicza każdego pracown... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...25.09.1999 Po trwającej 2 lata modernizacji oddano do użytku jeden z najnowocześniejszych obiektów kultury w Polsce - II część Centrum Kultury Muza

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pllWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa IV spośród 14331 artykułów.

KGHM: „dobre porozumienie” dotyczące wzrostu wynagrodzeń na 2018 rok
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 lutego 2018 — komentarze: brak komentarzy

KGHM: „dobre porozumienie” dotyczące wzrostu wynagrodzeń na 2018 rokPo negocjacjach płacowych uzgodniono, że „tabela z kategoriami osobistego zaszeregowania ulegnie zmianie i płaca zasadnicza każdego pracownika wzrośnie o 6,1 proc. z wyrównaniem od pierwszego stycznia” - tyle oficjalna informacja. Przedstawiciele spółki i organizacji związkowych, uzgodnili porozumienie w sprawie wzrostu w... »


Ruszyły zapisy do V Biegu Papieskiego
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 lutego 2018 — komentarze: brak komentarzy

Ruszyły zapisy do V Biegu PapieskiegoZ dniem 13 lutego 2018 r. o godz. 12:00 ruszyły zapisy do V Biegu Papieskiego, który tym razem odbędzie się 21 kwietnia 2018 r. Poniżej prezentujemy najistotniejsze informacje nt. piątej edycji tej imprezy biegowej. Część rzeczy pozostała bez zmian, jest także kilka zmian. Start Biegu Papieskiego umiejsco... »


Pewna wygrana w Piotrkowie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 lutego 2018 — komentarze: brak komentarzy

Pewna wygrana w PiotrkowieNasze zawodniczki szybko zrehabilitowały się za ostatni nieudany występ w derbowym meczu z Kobierzycami. Dziś bardzo pewnie wygrywamy na trudnym terenie w Piotrkowie Trybunalskim, gdzie nie tak dawno poległa drużyna z Gdyni. Wygrywamy z Piotrcovią 29:20 (13:9). Piotrcovia wygrywała tylko do czwartej minuty. Wówczas było 2:1 dla miejscowych.... »


Czujni seniorzy nie dali się oszukać
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 lutego 2018 — komentarze: brak komentarzy

Czujni seniorzy nie dali się oszukać W ostatnim czasie oszuści na terenie Lubina próbowali wyłudzić pieniądze od osób starszych podając się za członka rodziny i policjanta.  Dzięki czujności i wiedzy o sposobach działania przestępców, seniorzy nie stracili swoich wszystkich oszczędności. Lubińscy policjanci apelują o ostrożność, k... »


Waldemar Malicki przyjedzie do Wrocławia z Filharmonią Dowcipu. Klasyka z fortepianem PLUS
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 lutego 2018 — komentarze: brak komentarzy

Waldemar Malicki przyjedzie do Wrocławia z Filharmonią Dowcipu. Klasyka z fortepianem PLUSJeden z najlepszych polskich pianistów improwizujących, a zarazem król estrady przyjedzie do Wrocławia z Filharmonią Dowcipu. To program, który pokochali wszyscy Polacy. Nikt tak jak Waldemar Malicki nie potrafi opowiadać o muzyce klasycznej. Przy tym – on czyni to zza fortepianu, ilustrując swoje anegdoty wirtuozerskimi ... »


Sportowy weekend- siatkówka, szachy i piłka nożna
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 lutego 2018 — komentarze: brak komentarzy

Sportowy weekend- siatkówka, szachy i piłka nożnaW najbliższy weekend mieszkańców Gminy Lubin czeka wiele sportowych emocji. Zachęcamy do udziału w rozgrywkach, jeśli nie w roli zawodników, to na pewno warto wcielić się w kibiców i dopingować nasze drużyny. W sobotę  ruszają rozgrywki w piłce nożnej RCS Cup, natomiast w niedzielę królować będzie siatkówka i... »


KGHM idzie w innowacyjne rozwiązania i rozszerzenie przedmiotu działalności
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 lutego 2018 — komentarze: brak komentarzy

KGHM idzie w innowacyjne rozwiązania i rozszerzenie przedmiotu działalnościZarząd KGHM Polska Miedź Spółka Akcyjna zwołuje na 15 marca 2018 roku Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie, gdzie poza punktami porządkowymi jest zmiana przedmiotu działalności oraz zmiany Statutu KGHM. „Zmienia się przedmiot działalności KGHM Polska Miedź S.A., poprzez rozszerzenie dotychczasowego przedmiotu działalności o dzierżawę własn... »


PEGAZIK, czyli gminne eliminacje konkursu recytatorskiego
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 lutego 2018 — komentarze: brak komentarzy

PEGAZIK, czyli gminne eliminacje konkursu recytatorskiegoWyłoniono już tegorocznych laureatów  konkursu recytatorskiego, którzy będą reprezentować Gminę Lubin na XXIV Regionalnym, 63. Dolnośląskim oraz XXIII Dolnośląskim Konkursie Recytatorskim PEGAZIK. Jury miało bardzo trudne zadanie, bowiem poziom był bardzo wysoki.   Od wielu lat reprezentanci naszej gminy biorą udział w kon... »


Paser w rękach policjantów. Czy poznajesz te rzeczy?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 lutego 2018 — komentarze: brak komentarzy

Paser w rękach policjantów. Czy poznajesz te rzeczy?Wymiana informacji pomiędzy trzema wydziałami Komendy Powiatowej Policji w Lubinie doprowadziła do zatrzymania 54 letniego pasera. W wynajmowanym przez niego mieszkaniu policjanci zabezpieczyli rzeczy pochodzące z różnych kradzieży o wartości ponad 10 tysięcy złotych. Funkcjonariusze nie wykluczają kolejnych zatrzymań w tej sprawie. Cała sp... »


Opowieści o ludziach: Skoczyła po ulgę?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 lutego 2018 — komentarze: brak komentarzy

Opowieści o ludziach: Skoczyła po ulgę?-Oj, panie, jaka to ulga? – załamuje ręce mama Joanny. – Jaka ulga, gdy pozostawia się łzy… Na koronach drzew lubińskiego cmentarza urzęduje mnóstwo ptaków. Dokucza i żywym, i umarłym. Na grobach widać ślady tego urzędowania. Pani Maria pokazuje mi zaschnięte odchody. Potem wciska nerwowo ścierkę do kubełka z wodą ... »


Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.115 sek.Lubin 1.0