Poniedzialek, 03 pazdziernika 2022 r.   Imieniny: Teresy, Józefy, Heliodora
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 52

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Pomoc dla dolnośląskich firm w związku z sytuacją ekologiczną na Odrze Pomoc dla dolnośląskic...
3010 zł dostaną przedsiębiorcy z określonych branż, których dochody były niższe, co najmniej o 50 proc. w związku z sytuacją ekologiczną n... »Oferty pracy – Rekrutacja – KGHM Oferty pracy – R...
KGHM zaprasza do współpracy wszystkich, którzy stawiają sobie odważne i ambitne cele – są gotowi na realizację codziennych wy... »Czad-cichy zabójca! Przeczytaj, aby ochronić siebie i swoją rodzinę Czad-cichy zabójca! Pr...
Rozpoczął się sezon grzewczy, a wraz z nim wzrasta zagrożenie zatrucia czadem. Lubińscy policjanci ostrzegają przed jego zabójczym działan... »Kino Kobiet prezentuje hit „Bilet do raju”! Kino Kobiet prezentuje...
Sieć kin Helios zaprasza na filmowe spotkania w kobiecym gronie. Już w najbliższą środę, 5 października fanki Kina Kobiet będą mogły zobaczy... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.pl

iParts.pl - części samochodowe

Tanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pllTwoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...18.10.2001r. Podpisano umowę partnerską z miastem Charleroi z Belgii

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Pomoc dla dolnośląskich firm w związku z sytuacją ekologiczną na Odrze
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 03 października 2022 — komentarze: brak komentarzy

Pomoc dla dolnośląskich firm w związku z sytuacją ekologiczną na Odrze3010 zł dostaną przedsiębiorcy z określonych branż, których dochody były niższe, co najmniej o 50 proc. w związku z sytuacją ekologiczną na Odrze. Elektroniczne wnioski już można składać do ZUS. Zasady ustalania prawa i wypłaty jednorazowego świadczenia pieniężnego płatnikom składek z określonych branż określa podpisana 29 września przez p... »


Oferty pracy – Rekrutacja – KGHM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 03 października 2022 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy – Rekrutacja – KGHMKGHM zaprasza do współpracy wszystkich, którzy stawiają sobie odważne i ambitne cele – są gotowi na realizację codziennych wyzwań w międzynarodowym środowisku, w zespole doświadczonych specjalistów z branży wydobycia i przetwórstwa metali.   Niezależnie od tego czy jesteś studentem, absolwentem czy pracownik... »


Czad-cichy zabójca! Przeczytaj, aby ochronić siebie i swoją rodzinę
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 03 października 2022 — komentarze: brak komentarzy

Czad-cichy zabójca! Przeczytaj, aby ochronić siebie i swoją rodzinęRozpoczął się sezon grzewczy, a wraz z nim wzrasta zagrożenie zatrucia czadem. Lubińscy policjanci ostrzegają przed jego zabójczym działaniem. Silny wiatr, brak odpowiedniej wentylacji pomieszczeń, bądź niesprawne piece opałowe, czy piecyki gazowe, często powodują poważne w skutkach zatrucia tlenkiem węgla. Podczas zimy zagrożone są tez osob... »


Kino Kobiet prezentuje hit „Bilet do raju”!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 30 września 2022 — komentarze: brak komentarzy

Kino Kobiet prezentuje hit „Bilet do raju”!Sieć kin Helios zaprasza na filmowe spotkania w kobiecym gronie. Już w najbliższą środę, 5 października fanki Kina Kobiet będą mogły zobaczyć komedię „Bilet do raju” - najnowszy film w reżyserii Ola Parkera w gwiazdorskiej obsadzie! Wyjątkowa atmosfera seansu ma swoje wierne fanki, ponieważ nie ma drugiej imprezy, która... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 30 września 2022 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawców dostępne są w urzędzie pracy i na jego stronie internetowej. Poniżej prezentujemy propozycje aktualne w piątek, 30 września 2022 roku. KROJCZY ODZIEŻY- 1 wolne miejsce, wymagana umiejętność wykr... »


Helios zaprasza na Filmowy Poranek.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 30 września 2022 — komentarze: brak komentarzy

Helios zaprasza na Filmowy Poranek.Helios dla Dzieci to wspaniałe animacje, moc atrakcji, konkursy z super nagrodami, najlepsze bajki dla dzieci, wyjątkowe filmy oraz kino dla całej rodziny! W ramach projektu proponujemy specjalne pokazy dla dzieci w każdym wieku - także dla tych, dla których będzie to pierwsza przygoda z wielkim ekranem! Helios dla Dzieci to zarówno s... »


ZOO Lubin - Europejskie Dni Ptaków 2022
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 30 września 2022 — komentarze: brak komentarzy

ZOO Lubin - Europejskie Dni Ptaków 2022Już po raz 6. w lubińskim zoo w pierwszy weekend października odbędą się Europejskie Dni Ptaków. Organizatorem ogólnopolskim jest OTOP - Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków, którego członkiem jest lubińskie zoo. Zachęcamy do wzięcia udziału we wspólnych obserwacjach. Jesień to czas migracji, a wsp&oac... »


Kino Konesera w październiku
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 września 2022 — komentarze: brak komentarzy

Kino Konesera w październiku Filmy prezentowane w ramach Kina Konesera to najczęściej niszowe dzieła z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem. Wyświetlane historie mają na celu nie tylko uprzyjemnić widzowi spędzony czas w naszym kinie, ale również wzbogacić go o nowe wartości, przeżycia i walory wizualne! Filmy Kina Konesera to często dzieła ... »


Z Kompetentnymi nam po drodze – KGHM kontynuuje program patronacki dla szkół w Zagłębiu Miedziowym
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 września 2022 — komentarze: brak komentarzy

Z Kompetentnymi nam po drodze – KGHM kontynuuje program patronacki dla szkół w Zagłębiu MiedziowymSetki nowych uczniów, tysiące absolwentów i ścisła współpraca – KGHM podpisał porozumienia z 9 szkołami ponadpodstawowymi z Zagłębia Miedziowego o współpracy w ramach programu „Kompetentni w branży górniczo-hutniczej. KGHM – kluczowy partner w kształceniu zawodowym” na nowy rok szkolny 2022... »


Oszuści podszywają się pod Komendanta Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 września 2022 — komentarze: brak komentarzy

Oszuści podszywają się pod Komendanta Centralnego Biura Zwalczania CyberprzestępczościCentralne Biuro Zwalczania Cyberprzestępczości przestrzega przed nowym sposobem oszustwa wykorzystywanym przez cyberprzestępców. Rozsyłają oni e-maile wykorzystując wizerunek Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości, a także Policji. Z treści wiadomości wynika, że wobec osoby, która ją otrzymała toczy się postępowanie w związ... »


Współpraca w czasach zagrożenia atakami w cyberprzestrzeni – KGHM organizatorem Cyberpoligonu dla spółek skarbu państwa
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 września 2022 — komentarze: brak komentarzy

Współpraca w czasach zagrożenia atakami w cyberprzestrzeni – KGHM organizatorem Cyberpoligonu dla spółek skarbu państwaWirtualne scenariusze rzeczywistych zagrożeń, ochrona przed cyberatakami oraz wymiana doświadczeń – za nami największy, zorganizowany przez KGHM Polska Miedź S.A. Cyberpoligon. Były to warsztaty dla zespołów odpowiadających za cyberbezpieczeństwo w spółkach skarbu państwa należących do ISAC-GIG oraz z sektora energetycznego. IS... »


Świetna praca Xaviego na ławce trenerskiej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 września 2022 — komentarze: brak komentarzy

Świetna praca Xaviego na ławce trenerskiej Wielki entuzjazm w ostatnich tygodniach wzbudza drużyna FC Barcelony, która bardzo solidnie wystartowała w lidze hiszpańskiej, wygrywając 4 mecze i jeden remisując. Nowa Barcelona, bo chyba tak należy ją nazwać rodziła się w bólach, zeszłe lata to wielkie rozczarowania zarówno w lidze, jak i w rozgrywkach europejskic... »


Wniosek o zwrot środków z systemu viaTOLL – wyłącznie do końca września
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 września 2022 — komentarze: brak komentarzy

Wniosek o zwrot środków z systemu viaTOLL – wyłącznie do końca września Przypominamy o zbliżającym się terminie składania wniosków o zwrot kaucji za urządzenia viaBOX (OBU) oraz środków z umów zawartych w systemie viaTOLL. Dyspozycję zwrotu środków pozostałych w wygaszonym systemie viaTOLL można złożyć do 30 września 2022 r. Użytkownicy systemu viaTOLL mogą składać wnioski o zw... »


Nie założysz konta – nie rozliczysz się z ZUS
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 września 2022 — komentarze: brak komentarzy

Nie założysz konta – nie rozliczysz się z ZUSOd przyszłego roku, zgodnie ze zmianami w przepisach, każdy, kto jest płatnikiem składek, będzie miał ustawowy obowiązek posiadania aktywnego profilu na PUE ZUS. ZUS zachęca żeby takie konta zakładać już dzisiaj. Można to zrobić podczas osobistej wizyty w placówce ZUS lub online korzystając ze swojego  profilu zaufanego.   Dokład... »


Pętle Odrzańskie w Krainie Łęgów Odrzańskich
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 września 2022 — komentarze: brak komentarzy

Pętle Odrzańskie w Krainie Łęgów OdrzańskichStowarzyszenie LGD Kraina Łęgów Odrzańskich 08 sierpnia 2022 r. podpisało z Samorządem Województwa Dolnośląskiego umowę na realizację operacji własnej pn. „Pętle Odrzańskie w Krainie Łęgów Odrzańskich.” Pętle Odrzańskie w Krainie Łęgów Odrzańskich są ofertą ukazującą i promującą potencjał Krainy Łęgów... »


Pierwsza  Poprzednia  Następna  Ostatnia strona  
Copyright © 2006-2022 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.743 sek.Lubin 1.0