Poniedzialek, 30 stycznia 2023 r.   Imieniny: Macieja, Martyny, Teofila
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 34

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
NIE BĄDŹ OBOJĘTNY, REAGUJ! STOP AGRESJI DROGOWEJ! NIE BĄDŹ OBOJĘTNY, REA...
Jeśli byłeś świadkiem agresywnego zachowania ze strony innego uczestnika ruchu drogowego na terenie powiatu lubińskiego - POWIADOM NAS!!! Komenda... »Znamy miedziowych gigantów kodowania – zakończył się hackathon KGHM CuValley Hack Znamy miedziowych giga...
Rekordowa liczba uczestników i wyjątkowe rozwiązania maratonu programowania - zakończyła się trzecia edycja hackathonu CuValley Hack! Sw&o... »Kontrole autokarów – Ferie 2023 Kontrole autokarów ...
Z uwagi na dużą liczbę zgłoszeń kontroli autokarów wiozących dzieci na zimowiska, informujemy, że na kontrolę policjantów ruchu dro... »Wpadł w ręce policjantów, gdy jechał na kradzionym rowerze. Oprócz tego miał wiele na sumieniu Wpadł w ręce policjant...
Patrol prewencji pełniąc służbę na ul. Bieszczadzkiej zauważył mężczyznę jadącego rowerem. Z uwagi na to, że funkcjonariusze wiedzieli, że 33-lat... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...25.01.1999 Podpisano porozumienie o współpracy pomiędzy Urzędem Miejskim w Lubinie a KGHM "Polska Miedź" S.A. - PARTNERSTWO: LUBIN-POLSKA MIEDŻ

Magazyn elubin.pl

iParts.pl - części samochodowe

Tanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wiadomosci z Lubina i okolic
NIE BĄDŹ OBOJĘTNY, REAGUJ! STOP AGRESJI DROGOWEJ!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 30 stycznia 2023 — komentarze: brak komentarzy

NIE BĄDŹ OBOJĘTNY, REAGUJ! STOP AGRESJI DROGOWEJ!Jeśli byłeś świadkiem agresywnego zachowania ze strony innego uczestnika ruchu drogowego na terenie powiatu lubińskiego - POWIADOM NAS!!! Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu uruchomiła specjalną skrzynkę poczty elektronicznej: stopagresjidrogowej@wr.policja.gov.pl, na którą można przesyłać linki, filmy lub zdjęcia zawierające rażą... »


Znamy miedziowych gigantów kodowania – zakończył się hackathon KGHM CuValley Hack
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 30 stycznia 2023 — komentarze: brak komentarzy

Znamy miedziowych gigantów kodowania – zakończył się hackathon KGHM CuValley HackRekordowa liczba uczestników i wyjątkowe rozwiązania maratonu programowania - zakończyła się trzecia edycja hackathonu CuValley Hack! Swój udział w nim zgłosiło ponad 370 osób. Wydarzenie zorganizowane zostało przez KGHM Polska Miedź S.A. oraz KGHM Centrum Analityki sp. z o.o. Hackathon CuValley Hack 2023 trwał od 27 do 29 styc... »


Kontrole autokarów – Ferie 2023
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 30 stycznia 2023 — komentarze: brak komentarzy

Kontrole autokarów – Ferie 2023Z uwagi na dużą liczbę zgłoszeń kontroli autokarów wiozących dzieci na zimowiska, informujemy, że na kontrolę policjantów ruchu drogowego, należy umówić się co najmniej na kilka dni wcześniej przed planowanym wyjazdem. W Lubinie autokary sprawdzane są w zatoczce przy stadionie, przy ulicy M. Skłodowskiej-Curie w kierunku Polkow... »


Wpadł w ręce policjantów, gdy jechał na kradzionym rowerze. Oprócz tego miał wiele na sumieniu
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 stycznia 2023 — komentarze: brak komentarzy

Wpadł w ręce policjantów, gdy jechał na kradzionym rowerze. Oprócz tego miał wiele na sumieniuPatrol prewencji pełniąc służbę na ul. Bieszczadzkiej zauważył mężczyznę jadącego rowerem. Z uwagi na to, że funkcjonariusze wiedzieli, że 33-latek przewijał się w policyjnej kartotece, zatrzymali go do kontroli drogowej. W trakcie czynności okazało się, że jednoślad, którym poruszał się mężczyzna został skradziony. Jakby tego było mało, spr... »


Helios prezentuje film „Pokusa”
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 stycznia 2023 — komentarze: brak komentarzy

Helios prezentuje film „Pokusa”Najnowsza produkcja w reżyserii Marii Sadowskiej to ekranizacja bestsellera Edyty Folwarskiej. Autorka jak nikt zna tajemnice polskiego establishmentu oraz show biznesu i pokazuje ich mroczną stronę bez żadnej cenzury. Jeśli książka rozbudziła wyobraźnię setek tysięcy kobiet, film rozpali je do czerwoności… Sieć kin Helios zaprasza na premie... »


Pierwsza  Poprzednia  Następna  Ostatnia strona  
Copyright © 2006-2023 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.303 sek.Lubin 1.0