Czwartek, 25 kwietnia 2024 r.   Imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 99

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Fotowoltaika Lubin

Wiadomości z Lubina
Efektywna produkcja i inwestycje – KGHM opublikował raport z wynikami za 2023 rok Efektywna produkcja i ...
Pomimo trudnego otoczenia makroekonomicznego, niestabilnych cen na rynku surowców oraz wysokiej presji kosztów, w KGHM w 2023 roku ... »Samorząd Województwa Dolnośląskiego uruchamia nowe projekty skierowane do uczniów dolnośląskich szkół podstawowych oraz przyszłych maturzystów. Samorząd Województwa D...
Dolnośląski Program Stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych w zakresie przedmiotów ścisłych i zagrożonych wyklucze... »Otwarcie sezonu turystycznego na Dolnym Śląsku  27-28 kwietnia 2024 Głogów, Bulwar Nadodrzański Startujemy od godz. 11:00 Otwarcie sezonu turyst...
Już niebawem, w ostatni weekend kwietnia, tuż przed długim weekendem majowym na Bulwarze Nadodrzańskim w Głogowie odbędzie się trzecia edycja Otw... »Helios Anime przedstawia:  „Spy x Family Code: White” Helios Anime przedstaw...
Helios zaprasza wszystkich fanów anime na film zrealizowany na podstawie bestsellerowej mangi. „Spy x Family Code: White” to p... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...28.07.1993 Powstanie Telewizji Regionalnej Województwa Legnickiego w Lubinie

Magazyn elubin.plTanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wiadomosci z Lubina i okolic
Efektywna produkcja i inwestycje – KGHM opublikował raport z wynikami za 2023 rok
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 kwietnia 2024 — komentarze: brak komentarzy

Efektywna produkcja i inwestycje – KGHM opublikował raport z wynikami za 2023 rokPomimo trudnego otoczenia makroekonomicznego, niestabilnych cen na rynku surowców oraz wysokiej presji kosztów, w KGHM w 2023 roku realizowane były projekty mające na celu umocnienie produktywności i efektywności Grupy Kapitałowej. Miedziowa spółka może się pochwalić solidnymi wynikami operacyjnymi i dobrą kondycją finansową &n... »


Samorząd Województwa Dolnośląskiego uruchamia nowe projekty skierowane do uczniów dolnośląskich szkół podstawowych oraz przyszłych maturzystów.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 kwietnia 2024 — komentarze: brak komentarzy

Samorząd Województwa Dolnośląskiego uruchamia nowe projekty skierowane do uczniów dolnośląskich szkół podstawowych oraz przyszłych maturzystów.Dolnośląski Program Stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych w zakresie przedmiotów ścisłych i zagrożonych wykluczeniem społecznym   Program skierowany jest do uczniów klas 7-8 szkół podstawowych z obszaru Województwa Dolnośląskiego. Założeniem projektu jest wspieranie uzdolnionej młodzieży ... »


Otwarcie sezonu turystycznego na Dolnym Śląsku 27-28 kwietnia 2024 Głogów, Bulwar Nadodrzański Startujemy od godz. 11:00
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 kwietnia 2024 — komentarze: brak komentarzy

Otwarcie sezonu turystycznego na Dolnym Śląsku  27-28 kwietnia 2024 Głogów, Bulwar Nadodrzański Startujemy od godz. 11:00Już niebawem, w ostatni weekend kwietnia, tuż przed długim weekendem majowym na Bulwarze Nadodrzańskim w Głogowie odbędzie się trzecia edycja Otwarcia Sezonu Turystycznego na Dolnym Śląsku. Przez dwa dni blisko 70 podmiotów turystycznych i kulturalnych z okolic Głogowa i terenu Dolnego Śląska, zaprezentuje swoją ofertę na nadchodzący sezon. ... »


Helios Anime przedstawia: „Spy x Family Code: White”
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 kwietnia 2024 — komentarze: brak komentarzy

Helios Anime przedstawia:  „Spy x Family Code: White”Helios zaprasza wszystkich fanów anime na film zrealizowany na podstawie bestsellerowej mangi. „Spy x Family Code: White” to pasjonująca i pełna humoru opowieść o pozornie zwyczajnej rodzinie, która tak naprawdę skrywa wiele sekretów! Seanse animacji odbędą się od 26 do 28 kwietnia w większości kin sieci. Rodz... »


Ponad 330 porcji narkotyków trzymał w sejfie i słoiku
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 kwietnia 2024 — komentarze: brak komentarzy

Ponad 330 porcji narkotyków trzymał w sejfie i słoikuLubińscy operacyjni zatrzymali 32-latka, który w swoim domu miał ponad 330 porcji narkotyków. Mężczyzna ukrywał w sejfie marihuanę i metamfetaminę. Przejęte środki nie trafią na czarny rynek. Ich właściciel trafił za to do policyjnej celi. W wyniku pracy operacyjnej lubińscy kryminalni ustalili mężczyznę, który w swoim mieszka... »


Pierwsza  Poprzednia  Następna  Ostatnia strona  
Copyright © 2006-2024 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.231 sek.Lubin 1.0