Piątek, 17 sierpnia 2018 r.   Imieniny: Jacka, Anity, Mirona
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 93

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Wzrost przychodów oraz EBITDA Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź w II kwartale Wzrost przychodów oraz...
Najwyższe od początku 2013 roku notowania miedzi w PLN zapewniły wzrost przychodów oraz EBITDA Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź w drugi... »Oferty pracy PUP Lubin Oferty pracy PUP Lubin...
Przedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 17 sierpnia 2018 r. MAJSTER W... »Pies odnaleziony w Niemstowie szuka właściciela lub nowego domu Pies odnaleziony w Nie...
W miejscowości Niemstów na terenie Gminy Lubin odnaleziono zagubionego lub porzuconego psa. Jest to średniej wielkości samiec, mieszaniec ... »Policjanci z ruchu drogowego prowadzą działania pn. Policjanci z ruchu dro...
Policjanci z wydziału ruchu drogowego lubińskiej policji prowadzą na drogach powiatu lubińskiego działania pn. „ALKOHOL i NARKOTYKI... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll

Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...6.04.1996 uroczystość wręczenia dowodu osobistego oraz poświadczenia obywatelstwa polskiego pani Halinie Brodowskiej z Kazachstanu, która została zaproszona do osiedlenia się na stałe na terenie miasta

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

Wzrost przychodów oraz EBITDA Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź w II kwartale
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 sierpnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Wzrost przychodów oraz EBITDA Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź w II kwartaleNajwyższe od początku 2013 roku notowania miedzi w PLN zapewniły wzrost przychodów oraz EBITDA Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź w drugim kwartale pomimo negatywnego wpływu planowego remontu Huty Miedzi Głogów II na zrealizowane poziomy produkcji i sprzedaży. Wzrost skonsolidowanych przychodów o 7 proc. rok do roku do poziom... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 sierpnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 17 sierpnia 2018 r. MAJSTER W BRANŻY BUDOWLANEJ – 1 wolne miejsce, wykształcenie wyższe budowlane, prawo jazdy kat. B, OPERATOR WĘZŁA BETONIARSKIEGO – 1 wolne miejsce, wymagane uprawnienia do obsługi węzła betoniarskiego,... »


Pies odnaleziony w Niemstowie szuka właściciela lub nowego domu
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 sierpnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Pies odnaleziony w Niemstowie szuka właściciela lub nowego domuW miejscowości Niemstów na terenie Gminy Lubin odnaleziono zagubionego lub porzuconego psa. Jest to średniej wielkości samiec, mieszaniec maści burej. Pies jest wesoły i przyjazny. W związku z raną i stanem zapalnym psa poddano zabiegowi amputacji ogona. Właściciel zwierzęcia lub chętne do adopcji, odpowiedzialne osoby proszone są o kontakt... »


Policjanci z ruchu drogowego prowadzą działania pn. "Alkohol i Narkotyki"
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 sierpnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Policjanci z ruchu drogowego prowadzą działania pn. Policjanci z wydziału ruchu drogowego lubińskiej policji prowadzą na drogach powiatu lubińskiego działania pn. „ALKOHOL i NARKOTYKI”, ukierunkowane na eliminowanie z ruchu drogowego osób będących w stanie po użyciu alkoholu lub środka działającego podobnie do alkoholu. Kontrole pod tym kątem prowadzone są dzisiaj przez po... »


Przyjaciele ze Stuwiekowego lasu w kinach Helios!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 sierpnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Przyjaciele ze Stuwiekowego lasu w kinach Helios!Gdy mały Krzyś dorósł i znalazł się na życiowym zakręcie, jego wierni towarzysze dzieciństwa – Kubuś, Prosiaczek, Kłapouchy oraz Tygrysek – wyruszają do Londynu, by przypomnieć mu magię dzieciństwa. Film „Krzysiu, gdzie jesteś?” to słodka niczym miodek propozycja, która roztopi serca wszystkich Widzów &n... »


ZOO Lubin – wystawa plenerowa „Poznaj erę dinozaurów”
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 sierpnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

ZOO Lubin – wystawa plenerowa „Poznaj erę dinozaurów”ZOO Lubin zaprasza do obejrzenia wystawy plenerowej "Poznaj erę dinozaurów". Zawiera wiele ciekawych informacji o dinozaurach oraz czasie, w którym żyły. Wystawa "Poznaj erę dinozaurów" czeka wzdłuż alei, przy wolierze bocianów! Wystawa składa się z 40 plansz opisujących następujące zagadnienia:1. Tabela str... »


Wielkie w otwarcie MediaMarkt Lubinie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 sierpnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Wielkie w otwarcie MediaMarkt LubinieMediaMarkt zawitał do Lubina. Sklep tej popularnej sieci pojawił się w galerii handlowej Cuprum Arena. Z okazji otwarcia, od 17 sierpnia klienci sklepu mogą liczyć na ciekawą ofertę promocyjną i technologiczne atrakcje dla całej rodziny. MediaMarkt jest znany polskim konsumentom jako sieć handlowa oferująca pełen asortyment elektroniki użytkowej ... »


Z wizytą w dostojnego Jubilata w Miłoradzicach
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 sierpnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Z wizytą w dostojnego Jubilata w MiłoradzicachOtoczony opieką i miłością najbliższych 95. urodziny obchodzi w tym roku pan Władysław Frydel z Miłoradzic. Szczęśliwy, bo ten wyjątkowy jubileusz przyszło mu świętować w nowym domu, do którego wprowadził się niedawno dzięki pomocy rodziny. Wielopokoleniowy dom, w którym wraz żoną Marią wychowali pięcioro dzieci, z powodów rod... »


Kolejne monografie w Gminie Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 sierpnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Kolejne monografie w Gminie LubinUkazały się już drukiem, opracowane przez Henryka Rusewicza, dwie nowe monografie  miejscowości Gminy Lubin. Są to Zimna Woda i Osiek. W opracowaniu są kolejne dotyczące Krzeczyna Wielkiego i Miłoradzic. Do tej pory wydrukowano już osiem takich monografii oraz rys historyczny dotyczący dziejów Ochotniczej Straży Pożarnej w Gminie Lubin,... »


21 października wybierzemy nowe władze samorządowe
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 sierpnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

21 października wybierzemy nowe władze samorządowe- Podpisałem rozporządzenie o terminie wyborów samorządowych. 21.10.2018 Polacy zdecydują, kto będzie rządził w samorządach. Niech rozpoczynająca się kampania wyborcza będzie uczciwą konkurencją na dobre propozycje dla Polaków! - napisał na Twitterze premier Mateusz Morawiecki. Na radnych, wójtów, burmistrzów czy... »


Policjanci podczas wakacji dbają o bezpieczeństwo dzieci
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 sierpnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Policjanci podczas wakacji dbają o bezpieczeństwo dzieci W trakcie wakacji lubińscy policjanci dbając o bezpieczeństwo najmłodszych spotykają się z dziećmi, przypominając o zachowaniu zasad bezpieczeństwa w trakcie wypoczynku. Aby jednak ten wypoczynek był bezpieczny, musimy pamiętać, że w dużej mierze zależy on od nas samych, przede wszystkim podczas korzystania z kąpieli czy tez sprzętu pływają... »


17 - latek ukradł towar o wartości kilku tysięcy złotych
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 sierpnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

17 - latek ukradł towar o wartości kilku tysięcy złotych Lubińscy policjanci zatrzymali 17- latka z Lubina. Funkcjonariusze udowodnili mężczyźnie kradzieże sklepowe, włamania do piwnic i kradzież rowerów. Policjanci ustalili, że młody lubinianin z tego procederu uczynił sobie stałe źródło dochodów. Kradł przede wszystkim perfumy i produkty spożywcze. Usłyszał również z... »


Kultura Dostępna z filmem Pitbull. Ostatni pies
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 sierpnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Kultura Dostępna z filmem Pitbull. Ostatni piesKultura Dostępna to projekt, dzięki któremu szerokie grono odbiorców może zapoznać się z polską sztuką filmową. Jednocześnie zniwelowana została jedna z głównych barier w dostępie do kina, jaką jest wysoka cena biletów. Pitbull. Ostatni pies. 16.08.2018 czwartek godz. 13.00 i 18.00 Reżyseria: Władysław Pasikowski Sce... »


Znęcał się nad żoną
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 sierpnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Znęcał się nad żoną Lubińscy policjanci zatrzymali 59-letniego mężczyznę, który będąc w stanie nietrzeźwości znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją żoną. Podczas interwencji mężczyzna miał ponad promil alkoholu w organizmie. Został przewieziony do jednostki policji i trafił do aresztu.  -Oficer dyżurny lubińskiej policji, chw... »


„Kaskadowy pomiar prędkości” na drogach powiatu lubińskiego
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 sierpnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

„Kaskadowy pomiar prędkości” na drogach powiatu lubińskiegoLubińscy policjanci włączyli się dzisiaj w ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne pn. „Kaskadowy pomiar prędkości”. Ich celem jest egzekwowanie od kierujących przestrzegania ograniczeń prędkości na drogach krajowych, stanowiących główne ciągi komunikacyjne kraju. Kontrole prowadzone są na tej samej drodze, w tym sa... »


Pierwsza  Poprzednia  Następna  Ostatnia strona  

Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.529 sek.Lubin 1.0