Poniedzialek, 29 maja 2023 r.   Imieniny: Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 32

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
KGHM – Oferty pracy – Rekrutacja KGHM – Oferty pr...
KGHM zaprasza do współpracy wszystkich, którzy stawiają sobie odważne i ambitne cele – są gotowi na realizację codziennych wy... »Górzyn będzie miał nową remizę Górzyn będzie miał now...
Wójt gminy Adrian Wołkowski podpisał umowę na budowę remizy strażackiej w Górzynie. W nowym budynku, który powstanie od pods... »W poniedziałek zbiorą się na obradach radni gminy W poniedziałek zbiorą ...
Osiemnaście punktów obrad, w tym podjęcie piętnastu uchwał, przewiduje proponowany porządek obrad najbliższej sesji rady gminy Lubin. Zwoł... »Młode sokoły już w obrączkach – zagrożone wyginięciem ptaki znalazły dom w Hucie Miedzi Głogów Młode sokoły już w obr...
W Hucie Miedzi Głogów udało się dziś zaobrączkować trzy małe sokolątka, które wykluły się w kwietniu tego roku w gnieździe umiejsco... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1968 Uzyskano pierwszy koncentrat miedzi w skali przemysłowej

Magazyn elubin.pl

iParts.pl - części samochodowe

Tanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wiadomosci z Lubina i okolic
KGHM – Oferty pracy – Rekrutacja
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 maja 2023 — komentarze: brak komentarzy

KGHM – Oferty pracy – RekrutacjaKGHM zaprasza do współpracy wszystkich, którzy stawiają sobie odważne i ambitne cele – są gotowi na realizację codziennych wyzwań w międzynarodowym środowisku, w zespole doświadczonych specjalistów z branży wydobycia i przetwórstwa metali. Niezależnie od tego czy jesteś studentem, absolwentem czy pracownikiem inne... »


Górzyn będzie miał nową remizę
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 maja 2023 — komentarze: brak komentarzy

Górzyn będzie miał nową remizęWójt gminy Adrian Wołkowski podpisał umowę na budowę remizy strażackiej w Górzynie. W nowym budynku, który powstanie od podstaw, będzie zaplecze sanitarne, świetlica, garaż na dwa samochody i wiata rekreacyjna. Nowa inwestycja poprawi komfort pracy ochotnikom z Górzyna. Na jej budowę wykonawca Sebastian Stembalski ... »


W poniedziałek zbiorą się na obradach radni gminy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 maja 2023 — komentarze: brak komentarzy

W poniedziałek zbiorą się na obradach radni gminyOsiemnaście punktów obrad, w tym podjęcie piętnastu uchwał, przewiduje proponowany porządek obrad najbliższej sesji rady gminy Lubin. Zwołano ją na 29 maja, na godzinę 16. 30. Proponowany porządek obrad: Otwarcie sesji. Przyjęcie protokołu z sesji z dnia 8 maja2023 r. Uchwała w sprawie uchwalenia zmiany miejscowego planu zagospodarowan... »


Młode sokoły już w obrączkach – zagrożone wyginięciem ptaki znalazły dom w Hucie Miedzi Głogów
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 maja 2023 — komentarze: brak komentarzy

Młode sokoły już w obrączkach – zagrożone wyginięciem ptaki znalazły dom w Hucie Miedzi GłogówW Hucie Miedzi Głogów udało się dziś zaobrączkować trzy małe sokolątka, które wykluły się w kwietniu tego roku w gnieździe umiejscowionym na jednym z kominów tego oddziału KGHM. Pracownicy huty opiekują się sokołami wędrownymi już od 2009 roku. Wybudowali platformę, doglądają zwierząt, obrączkują. Wszystko zgodnie z hasłem mied... »


Helios zaprasza na filmowy Dzień Dziecka!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 maja 2023 — komentarze: brak komentarzy

Helios zaprasza na filmowy Dzień Dziecka!Tradycyjnie, w związku ze zbliżającym się Dniem Dziecka, sieć kin Helios zaprasza swoich najmłodszych widzów na wyjątkowe seanse filmowe. W dniach 1 oraz 3 i 4 czerwca na dzieci czekać będą niepowtarzalne wrażenia w ramach pełnego zabawy, konkursów oraz animacji filmowego weekendu dla całej rodziny! Pierwsze dni czerwca w Heliosie za... »


Pierwsza  Poprzednia  Następna  Ostatnia strona  
Copyright © 2006-2023 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.465 sek.Lubin 1.0