Wtorek, 17 września 2019 r.   Imieniny: Franciszka, Hildegardy, Roberta
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 60

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Przebudowa Jana Pawła II – trzeci etap (akt.) Przebudowa Jana Pawła ...
18 września miał zostać wprowadzony trzeci etap tymczasowej organizacji ruchu w ramach przebudowy ul. Jana Pawła II. jednak w związku z awarią i ... »Jakimi roślinami obsadzić nowoczesny podjazd do domu Jakimi roślinami obsad...
Podjazd przed domem ma być nie tylko funkcjonalny, ale też pasować do całej bryły budynku. Niekorzystnie jest jeśli się za bardzo wyróżn... » "Maksymiuk" w Kulturze...
Kultura Dostępna to projekt, dzięki któremu szerokie grono odbiorców może zapoznać się z polską sztuką filmową. Jednocześ... »Kanonada w Lubinie. Zagłębie wysoko pokonuje Wisłę Płock Kanonada w Lubinie. Za...
Nienajlepsza atmosfera wewnątrz klubu nie przeszkodziła Miedziowym w odniesieniu najwyższego zwycięstwa od ponad czterech lat. Czy spotkanie ... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1.08.1954 Zaczęła ukazywać się Gazeta Lubińska (do 1956)

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Przebudowa Jana Pawła II – trzeci etap (akt.)
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 września 2019 — komentarze: brak komentarzy

Przebudowa Jana Pawła II – trzeci etap (akt.)18 września miał zostać wprowadzony trzeci etap tymczasowej organizacji ruchu w ramach przebudowy ul. Jana Pawła II. jednak w związku z awarią i koniecznością przedłużenia prac bitumicznych na etapie 1 i 2 etap 3 zostanie wdrożony w dniu 23.09.2019 (poniedziałek). - informuje Rzecznik Prasowy Prezydenta Lubina. W związku z tym ruch kołowy na ul. J... »


Jakimi roślinami obsadzić nowoczesny podjazd do domu
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 września 2019 — komentarze: brak komentarzy

Jakimi roślinami obsadzić nowoczesny podjazd do domuPodjazd przed domem ma być nie tylko funkcjonalny, ale też pasować do całej bryły budynku. Niekorzystnie jest jeśli się za bardzo wyróżnia, albo na odwrót ginie w gąszczu roślin. To ma być nasza jakby karta wizytowa przy witaniu gości w domu. Dlatego powinien być ładny, ale oszczędny jeśli chodzi o ilość elementów. Czy kol... »


"Maksymiuk" w Kulturze Dostępnej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 września 2019 — komentarze: brak komentarzy

Kultura Dostępna to projekt, dzięki któremu szerokie grono odbiorców może zapoznać się z polską sztuką filmową. Jednocześnie zniwelowana została jedna z głównych barier w dostępie do kina, jaką jest wysoka cena biletów. Seanse odbywają się w każdy czwartek w godz. 13.00 oraz 18:00. Bilety dla każdego w... »


Kanonada w Lubinie. Zagłębie wysoko pokonuje Wisłę Płock
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 września 2019 — komentarze: brak komentarzy

Kanonada w Lubinie. Zagłębie wysoko pokonuje Wisłę Płock Nienajlepsza atmosfera wewnątrz klubu nie przeszkodziła Miedziowym w odniesieniu najwyższego zwycięstwa od ponad czterech lat. Czy spotkanie z płocką Wisłą to zapowiedź nadejścia lepszych czasów dla ekipy z Dolnego Śląska? Czas pożegnań „Rozbieżne wizje rozwoju klubu” tak w skrócie określono powód rozstania ... »


Seniorzy na Winobraniu
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 września 2019 — komentarze: brak komentarzy

Seniorzy na WinobraniuDzięki wsparciu samorządu grupa 55 seniorów z terenu Gminy Lubin więzła udział w Winobraniu w Zielonej Górze. Uczestnicy wycieczki mogli z bliska przyjrzeć się tradycyjnej uprawie winorośli oraz wziąć udział corocznych obchodach Święta Wina. Niespodziewanie była także dodatkowa promocja Gminy Lubin. Przewodniczącą Rady Seniorów... »


Dotychczasowy prezes Zagłębia Lubin S.A. odwołany ze stanowiska
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 września 2019 — komentarze: brak komentarzy

Dotychczasowy prezes Zagłębia Lubin S.A. odwołany ze stanowiskaZarząd KGHM Polska Miedź SA informuje, że dotychczasowy prezes Zagłębia Lubin S.A. zakończył pracę w klubie - podaje KGHM w komunikacie. W sobotę, 14 września, Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Zagłębia Lubin S.A. odwołało Prezesa Zarządu Zagłębie Lubin S.A. z pełnionej funkcji. Wobec powyższego Rada Nadzorcza delegowała Przewodniczącego Rady Nadzor... »


"MIEDZIOWI" ROZBILI WISŁĘ! 5:0 NA STADIONIE ZAGŁĘBIA!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 września 2019 — komentarze: brak komentarzy

W meczu 8. kolejki PKO Ekstraklasy podopieczni Pawła Karmelity pokonali Wisłę Płock 5:0. Bramki dla "Miedziowych" zdobyli Sasa Zivec, Alan Czerwiński, Damjan Bohar, Bartosz Slisz i Dawid Pakulski. Spotkanie obfitowało w wiele emocji, jednak po jego zakończeniu radośni byli tylko kibice „Miedziowych”. Lubinianie strzelanie rozpocz... »


Za szybko i bez uprawnień – pędziła 189km/h
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 września 2019 — komentarze: brak komentarzy

Za szybko i bez uprawnień – pędziła 189km/h 189 km/h – Dokładnie tyle wyniósł pomiar prędkości samochodu, którym kierowała 30-letnia mieszkanka Zielonej Góry w miejscu, gdzie obowiązywało ograniczenie do 120 km/h. Okazało się, że kobieta zatrzymana przez policjantów z polkowickiej drogówki nigdy nie posiadała uprawnień do prowadzenia samochodu... »


O „Żelaznym Moście” w gronie międzynarodowych ekspertów
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 września 2019 — komentarze: brak komentarzy

O „Żelaznym Moście” w gronie międzynarodowych ekspertówMonitoring i bezpieczeństwo budowli hydrotechnicznych było tematem Międzynarodowej Konferencji Technicznej Kontroli Zapór z udziałem przedstawicieli KGHM Polska Miedź S.A. Podczas tegorocznej konferencji rozmawiano m.in. na temat poprawy bezpieczeństwa eksploatacji budowli piętrzących: zapór, jazów i zastawek - oraz roli zbior... »


Policjanci „popracują” w lubińskim oddziale ZUS-u
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 września 2019 — komentarze: brak komentarzy

Policjanci „popracują” w lubińskim oddziale ZUS-u W najbliższym tygodniu lubińscy dzielnicowi i policjantka zespołu profilaktyki społecznej wraz z pracownikami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Lubinie, utworzą punkty konsultacyjne. Wspólne działania będą miały miejsce w siedzibie ZUS - u w Lubinie, przy ul. Drzymały 12, w dniach 16, 18 i 20 września, w godzinach 12:00 14:00. Te dzi... »


Dzisiaj GRAMY RAZEM!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 września 2019 — komentarze: brak komentarzy

Dzisiaj GRAMY RAZEM!Zespół Enej oraz aktor Piotr Pręgowski wystąpią już dziś w Raszówce. To koncert, podczas którego świętujemy utrzymanie granic Gminy Lubin w dotychczasowym kształcie. Na scenie zaprezentuje się także grupa teatralna „Zwykli Ludzie” oraz zespół „Zachęta” z Zimnej Wody w specjalnie przygotowanym pro... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 września 2019 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawców dostępne są w urzędzie pracy i na jego stronie internetowej. Poniżej prezentujemy propozycje aktualne w piątek, 12 września 2019 roku.  OPIEKUN/KA OSOBY STARSZEJ – 10 wolnych miejsc, ... »


Dzięki współpracy dzielnicowego i sołtysa, schorowany mężczyzna bezpiecznie trafił do domu
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 września 2019 — komentarze: brak komentarzy

Dzięki współpracy dzielnicowego i sołtysa, schorowany mężczyzna bezpiecznie trafił do domu Dobra znajomość rejonu i jego mieszkańców przez dzielnicowego gminy Lubin, pozwoliła na szybkie ustalenie danych adresowych schorowanego mężczyzny, który nie mógł znaleźć drogi do domu. Dzielnicowy, mł. asp. Artur Szczepański, który miał w tym dniu wolne od służby, otrzymał informację od sołtysa jednej z miejscow... »


"Kto napisze naszą historię" w Kulturze Dostępnej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 września 2019 — komentarze: brak komentarzy

Kultura Dostępna to projekt, dzięki któremu szerokie grono odbiorców może zapoznać się z polską sztuką filmową. Jednocześnie zniwelowana została jedna z głównych barier w dostępie do kina, jaką jest wysoka cena biletów. Seanse odbywają się w każdy czwartek w godz. 13.00 oraz 18:00. Bilety dla każd... »


#Lubin. Świadek zabrał kluczyki pijanemu kierowcy i wezwał policję.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 września 2019 — komentarze: brak komentarzy

#Lubin. Świadek zabrał kluczyki pijanemu kierowcy i wezwał policję. Jeden z mieszkańców Lubina jadąc ul. Zwierzyckiego zauważył jak kierujący samochodem osobowym marki Mitsubishi wyjeżdża z ul. Nowogrodzkiej, uderza z dużą prędkością w słup betonowy, a następnie w drzewo. Świadek błyskawicznie zareagował, podbiegł do kierowcy mitsubishi, chcąc udzielić mu pomocy . Kiedy otworzył drzwi pojazdu, wyczuł... »


Pierwsza  Poprzednia  Następna  Ostatnia strona  
Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.341 sek.Lubin 1.0