Wtorek, 02 marca 2021 r.   Imieniny: Heleny, Henryka, Halszki
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 11

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>

Praca Lubin
Wiadomości z Lubina
Waloryzacja – dodatkowe pieniądze z ZUS Waloryzacja – do...
Ruszyła coroczna waloryzacja emerytur i rent. Wypłaty rosną o ponad 4 proc. Minimalna emerytura jest teraz wyższa o 50,88 zł. Podwyżkę już zobacz... »Oferty pracy w KGHM Oferty pracy w KGHM
KGHM zaprasza do współpracy wszystkich, którzy stawiają sobie odważne i ambitne cele – są gotowi na realizację codziennych wy... »SPOTKANIE DLA SENIORÓW „SENIOR - ONLINE” JUŻ W PONIEDZIAŁEK 1 MARCA! SPOTKANIE DLA SENIORÓW...
Koncepcja „SENIOR ONLINE”, to pierwszy w kraju pomysł realizacji szkoleń w sieci na żywo we wszystkich jednostkach powiatowych woje... »Więcej czasu na wniosek o dofinansowanie chroniące przed ASF i powodzią Więcej czasu na wniose...
Do 29 marca Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wydłużyła termin składania wniosków o wsparcie na przeciwdziałanie ASF i pow... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.pl

Magazyn elubin.plpolec prawnika.pl

silesianseo.pll

Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...31.08.1982 roku w Lubinie podczas demonstracji przeciwko stanowi wojennemu od kul ZOMO zginęły 3 osoby a kilkadziesiąt zostało rannych?

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Waloryzacja – dodatkowe pieniądze z ZUS
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 01 marca 2021 — komentarze: 1 komentarz

Waloryzacja – dodatkowe pieniądze z ZUSRuszyła coroczna waloryzacja emerytur i rent. Wypłaty rosną o ponad 4 proc. Minimalna emerytura jest teraz wyższa o 50,88 zł. Podwyżkę już zobaczyło na swoich kontach prawie milion seniorów.   Co roku w marcu emeryci czekają na większe wypłaty z ZUS. Już dzisiaj do niektórych z nich trafiły zwaloryzowane emerytury i renty. Chod... »


Oferty pracy w KGHM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 01 marca 2021 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy w KGHMKGHM zaprasza do współpracy wszystkich, którzy stawiają sobie odważne i ambitne cele – są gotowi na realizację codziennych wyzwań w międzynarodowym środowisku, w zespole doświadczonych specjalistów z branży wydobycia i przetwórstwa metali.   Niezależnie od tego czy jesteś studentem, absolwentem czy pracownik... »


SPOTKANIE DLA SENIORÓW „SENIOR - ONLINE” JUŻ W PONIEDZIAŁEK 1 MARCA!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 01 marca 2021 — komentarze: brak komentarzy

SPOTKANIE DLA SENIORÓW „SENIOR - ONLINE” JUŻ W PONIEDZIAŁEK 1 MARCA! Koncepcja „SENIOR ONLINE”, to pierwszy w kraju pomysł realizacji szkoleń w sieci na żywo we wszystkich jednostkach powiatowych województwa dolnośląskiego w jednym czasie. Jest on skierowany do seniorów przez dolnośląską Policję. Pierwsze tego typu spotkanie przeprowadzi policjant zajmujący się profilaktyką w lubińskiej k... »


Więcej czasu na wniosek o dofinansowanie chroniące przed ASF i powodzią
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 01 marca 2021 — komentarze: brak komentarzy

Więcej czasu na wniosek o dofinansowanie chroniące przed ASF i powodziąDo 29 marca Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wydłużyła termin składania wniosków o wsparcie na przeciwdziałanie ASF i powodziom.   Na finansowane z PROW 2014-2020 inwestycje zapobiegające zniszczeniu potencjału produkcji rolnej do wykorzystania zostało blisko 200 mln zł. Wnioski o to wsparcie można składać jeszcze prz... »


Zabezpiecz dom w budowie – policjanci radzą, jak się uchronić przed włamaniem i kradzieżą.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 lutego 2021 — komentarze: brak komentarzy

Zabezpiecz dom w budowie – policjanci radzą, jak się uchronić przed włamaniem i kradzieżą. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubinie apelują do osób, które budują domy o właściwy nadzór nad przedmiotami, które mogą stanowić atrakcyjny łup dla złodziei. Większości przypadków kradzieży i kradzieży z włamaniem można zapobiec, właściwie zabezpieczając teren budowy Pozostawione bez właściwej ochron... »


Licytacje komornicze: Obwieszczenia
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 lutego 2021 — komentarze: brak komentarzy

Licytacje komornicze: ObwieszczeniaLicytacje opublikowane dnia: 26 lutego 2021 (dolnośląskie)   Kategoria: pozostałe ruchomości 1. Kontenery wrzutowe na odzież - zielone, lokalizacja: Bolesławiec. cena wywoławcza: 75,00, zobacz obwieszczenie 2. Kontenery wrzutowe na odzież- beżowe, lokalizacja: Bolesławiec. cena wywoławcza: 75,00, zobacz obwieszczenie 3. Kontener wrzutowy ... »


Rusza konkurs ofert do programu „Senior+” edycja 2021
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 lutego 2021 — komentarze: brak komentarzy

Rusza konkurs ofert do programu „Senior+” edycja 2021Tworzenie przestrzeni przyjaznej seniorom, sprzyjającej aktywności i nawiązywaniu relacji – to ważna rola domów i klubów powstających dzięki programowi „Senior+”. – Mam wielką przyjemność ogłosić start konkursu ofert do programu wieloletniego „Senior+” na lata 2021–2025 edycja 2021. To do... »


SKLEPOWY ZŁODZIEJ W RĘKACH POLICJANTÓW
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 26 lutego 2021 — komentarze: brak komentarzy

SKLEPOWY ZŁODZIEJ W RĘKACH POLICJANTÓW Lubińscy policjanci zatrzymali 24 – letniego mężczyznę, podejrzanego o liczne kradzieże na terenie Lubina. Jak ustalili funkcjonariusze podejrzany w różnych sklepach kradł wszystko co mógł łatwo sprzedać, m. in. markową odzież, perfumy, sprzęt elektroniczny, rowery. Sprawca ukradł nawet 2 młynki do kawy z lodziarni i kawiarni.... »


Oferty pracy z PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 26 lutego 2021 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy z PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawców dostępne są w urzędzie pracy i na jego stronie internetowej. Poniżej prezentujemy propozycje aktualne w piątek, 26 lutego 2021 roku.    KURSANT/ POLICJANT- 30 wolnych miejsc, obywatel... »


Branża pogrzebowa postuluje podniesienie kwoty zasiłku pogrzebowego
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 26 lutego 2021 — komentarze: brak komentarzy

Branża pogrzebowa postuluje podniesienie kwoty zasiłku pogrzebowego– Kwota 4 tys. zł wystarcza na wszystkie usługi związane z pochówkiem świadczone przez firmę pogrzebową, ale problem pojawia się w przypadku opłaty za miejsce grzebalne. W dużych miastach, takich jak Warszawa, Kraków czy Gdańsk, jest ona kilkukrotnie wyższa niż zasiłek pogrzebowy – mówi Robert Cz... »


KOMUNIKAT DLA PASAŻERÓW KORZYSTAJĄCYCH Z LINII 104 i 105
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 lutego 2021 — komentarze: brak komentarzy

KOMUNIKAT DLA PASAŻERÓW KORZYSTAJĄCYCH Z LINII 104 i 105Z uwagi na remont drogi gminnej nr 103048D pomiędzy miejscowościami Gorzelin i Raszówka nastąpią zmiany w kursowaniu linii nr 105 polegające na przekierowaniu ruchu autobusów objazdem przez miejscowość Karczowiska. Przystanki przy ul. Polnej w Raszówce o nr 03 i 04 obsługujące pasażerów linii 104 zostaną wyłączone z ruch... »


UKRADLI ROWER SPRZED SKLEPU
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 lutego 2021 — komentarze: brak komentarzy

UKRADLI ROWER SPRZED SKLEPU Lubińscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy podejrzani są o kradzież roweru sprzed jednego ze sklepów w Lubinie. Pokrzywdzony zostawił swój jednoślad na krótką chwilę, z której skorzystali przejeżdżający samochodem w tym rejonie sprawcy. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i usłyszeli już zarzuty.... »


Analizy próbek powietrza, gleb i wód powierzchniowych jakich jeszcze nie było
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 lutego 2021 — komentarze: brak komentarzy

Analizy próbek powietrza, gleb i wód powierzchniowych jakich jeszcze nie byłoAnalizy próbek powietrza, gleb i wód powierzchniowych jakich jeszcze nie było – Centrum Badań Jakości z Grupy Kapitałowej KGHM oddaje do użytku Mobilne Laboratorium Środowiskowe, które do pomiarów będzie używać m.in. dronów. Inwestycja w wyspecjalizowany pojazd to jeden z elementów realizowanej w ... »


Dopuszczone są wszystkie rodzaje maseczek. Rekomendowane chirurgiczne
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 lutego 2021 — komentarze: brak komentarzy

Dopuszczone są wszystkie rodzaje maseczek. Rekomendowane chirurgiczne Zakazujemy używania w sferach publicznych noszenia na twarzy szalików, kominów, bandan, chust i przyłbic; dopuszczone są wszystkie rodzaje maseczek, a rekomendowane maseczki chirurgiczne - przekazał rzecznik resortu zdrowia Wojciech Andrusiewicz. "Zakazujemy używania w sferach publicznych, w miejscach zamkniętych, ale i otwarty... »


Kierowcy po amfetaminie zatrzymani przez dolnośląską KAS i Policję
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 lutego 2021 — komentarze: brak komentarzy

Kierowcy po amfetaminie zatrzymani przez dolnośląską KAS i Policję•    Rośnie proceder prowadzenia pojazdów pod wpływem narkotyków.•    Zatrzymani kierowcy byli odurzeni amfetaminą.•    Usłyszeli zarzut kierowania pojazdem pod wpływem środków odurzających oraz posiadania narkotyków. Dolnośląscy funkcjonariusze Krajowej Admini... »


Pierwsza  Poprzednia  Następna  Ostatnia strona  
Copyright © 2006-2021 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.226 sek.Lubin 1.0