Wtorek, 26 marca 2019 r.   Imieniny: Emanuela, Larysy, Teodora
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 22

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Sprawcy napadu na salon gier w Polkowicach oraz usiłowania zabójstwa, tymczasowo aresztowani Sprawcy napadu na salo...
13 marca 2019 roku około godz. 3.00 w nocy. Marek Ś. potrzebował pieniędzy. Dał Danielowi Sz. maczetę, którą ten miał nastraszyć pracownic... »Oszuści próbują wyłudzić pieniądze na tzw. „Blika”. Policjanci ostrzegają… Oszuści próbują wyłudz...
Lubińscy policjanci ostrzegają przed oszustami, którzy kolejną metodą próbują wyłudzić pieniądze od mieszkańców powi... »Zgnieć to! Zmiażdż to! Zgnieć to! Zmiażdż to!...
Czy wiesz, że 35 plastikowych butelek wystarczy by wyprodukować polarową bluzę, a jedna butelka rzucona gdzieś na pobocze drogi może rozkładać si... »Program wspierania rodziny na lata 2019-2021 Program wspierania rod...
Rada Gminy Lubin przyjęła plan wspierania rodzin w Gminie Lubin na najbliższe trzy lata, którego głównym celem jest poprawa kondycj... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...W lubińskich kopalniach należących do KGHM Polska Miedź SA wydobywa się w sporych ilościach srebro?

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

Sprawcy napadu na salon gier w Polkowicach oraz usiłowania zabójstwa, tymczasowo aresztowani
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 26 marca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Sprawcy napadu na salon gier w Polkowicach oraz usiłowania zabójstwa, tymczasowo aresztowani13 marca 2019 roku około godz. 3.00 w nocy. Marek Ś. potrzebował pieniędzy. Dał Danielowi Sz. maczetę, którą ten miał nastraszyć pracownicę salonu gier i zmusić ją do wydania pieniędzy. Obaj udali się do lokalu z automatami do gier. Do salonu wszedł Daniel Sz., a Marek Ś. pozostał na zewnątrz. W  lokalu znajdowała się pracownica salonu.... »


Oszuści próbują wyłudzić pieniądze na tzw. „Blika”. Policjanci ostrzegają…
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 26 marca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Oszuści próbują wyłudzić pieniądze na tzw. „Blika”. Policjanci ostrzegają… Lubińscy policjanci ostrzegają przed oszustami, którzy kolejną metodą próbują wyłudzić pieniądze od mieszkańców powiatu lubińskiego. Przestępcy wykradają dane do kont na profilach społecznościowych, logują się do nich, a następnie potencjalną ofiarę, która znajduje się w grupie znajomych, proszą o szybką pożyczkę... »


Zgnieć to! Zmiażdż to!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 26 marca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Zgnieć to! Zmiażdż to!Czy wiesz, że 35 plastikowych butelek wystarczy by wyprodukować polarową bluzę, a jedna butelka rzucona gdzieś na pobocze drogi może rozkładać się nawet 500 lat?   Joanna Szczepańska i Patryk Spaliński z I Liceum Ogólnokształcącego to wiedzą i potrafią dzielić się tą wiedzą z innymi. „Zwolnieni z teorii” to propozycja dla ... »


Program wspierania rodziny na lata 2019-2021
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 marca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Program wspierania rodziny na lata 2019-2021Rada Gminy Lubin przyjęła plan wspierania rodzin w Gminie Lubin na najbliższe trzy lata, którego głównym celem jest poprawa kondycji i jakości życia rodzin zamieszkujących w gminie. Program będzie realizowany poprzez wyznaczone  cztery cele operacyjne, na które składają się setki planowanych działań. Głównym koordyn... »


Ruszyły zapisy na VI Bieg Papieski
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 marca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Ruszyły zapisy na VI Bieg PapieskiZ dniem 25 marca 2019r. o godzinie 8:00 ruszyły zapisy do VI Biegu Papieskiego w Lubinie, który tym razem odbędzie się 11 maja 2019r.  Poniżej prezentujemy najistotniejsze informacje nt. szóstej edycji tej imprezy biegowej. Start Biegu Papieskiego umiejscowiony będzie na esplanadzie pomiędzy Halą Widowi... »


Sztuka wyniesiona na ulicę
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 marca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Sztuka wyniesiona na ulicęWarsztaty tworzenia graffiti nie były łatwe do zorganizowania – mówi zgodnie cały zespół Legal Art z I LO im. Mikołaja Kopernika w Lubinie, który w październiku ubiegłego roku zdecydował, że w ramach projektu „Zwolnieni z Teorii” będzie chciał zapoznać swoich rówieśników z bardzo popularnym na za... »


Nie będzie rozbioru Gminy Lubin?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 marca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Nie będzie rozbioru Gminy Lubin?- Przywiozłem z Warszawy bardzo dobre wieści dla mieszkańców gminy Lubin, którzy obawiają się odłączenia siedmiu miejscowości i przyłączenia ich do miasta - mówi poseł PiS Krzysztof Kubów. - Podczas mojej rozmowy z przedstawicielami Rządu, Pan Premier zapewnił, że nie dojdzie do rozbioru gminy Lubin. - mówi poseł... »


Liga Mistrzów UEFA na wielkim ekranie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 marca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Liga Mistrzów UEFA na wielkim ekranieZapraszamy na transmisje najbardziej prestiżowych rozgrywek klubowych na świecie. UEFA Champions League po raz kolejny zagości na ekranach kina Helios w Lubinie.   Szczegóły na https://www.helios.pl/31,Lubin/Aktualnosci/Szczegoly/id/6748/Liga-Mistrzow-UEFA-na-wielkim-ekranie »


VII Rejonowy Konkurs Wokalny Dzieci i Młodzieży „Śpiewowisko I”
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 marca 2019 — komentarze: 1 komentarz

VII Rejonowy Konkurs Wokalny Dzieci i Młodzieży „Śpiewowisko I”W dniu 23.03.2019 w Młodzieżowym Domu Kultury w Lubinie odbył się VII Rejonowy Konkurs Wokalny Dzieci i Młodzieży "Śpiewowisko I" dla klas IV-VI szkół podstawowych.   PROTOKÓŁ z przebiegu obrad jury VII REGIONALNEGO Konkursu WOKALNEGO DZIECI I MŁODZIEŻY „ŚPIEWOWISKO I”  który  odbył  się  ... »


Znamy termin VI Biegu Papieskiego!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 marca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Znamy termin VI Biegu Papieskiego!Po raz szósty mamy przyjemność zaprosić wszystkich miłośników biegania do udziału w Biegu Papieskim. Start VI Biegu Papieskiego odbędzie się 11 maja 2019r. o godz. 18:18 spod Hali Widowiskowo-Sportowej w Lubinie, natomiast meta usytuowana zostanie w samym środku Hali RCS. Zapisy prowadzone będą poprzez stronę: www.rcslubin.pl oraz w... »


Oszuści okradli 89-letnią kobietę. Podawali się pracowników spółdzielni
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 marca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Oszuści okradli 89-letnią kobietę. Podawali się pracowników spółdzielni 89- letnia mieszkanka Lubina padła ofiarą oszustów. Przestępcy podając się za pracowników spółdzielni mieszkaniowej, wykorzystując wiek pokrzywdzonej i jej chwilową nieuwagę, skradli przechowywane w domu pieniądze. Lubińscy policjanci kolejny raz apelują o zachowanie szczególnej ostrożności podczas wizyt rożnego ... »


Kultura Dostępna w kinie Helios – Serce nie sługa
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 marca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Kultura Dostępna w kinie Helios – Serce nie sługaKultura Dostępna to projekt, dzięki któremu szerokie grono odbiorców może zapoznać się z polską sztuką filmową. Jednocześnie zniwelowana została jedna z głównych barier w dostępie do kina, jaką jest wysoka cena biletów. Seanse odbywają się w każdy czwartek w godz. 13.00 oraz 18:00. Bilety dla każdeg... »


Łączenie Gminy z Miastem na łamach ogólnopolskich mediów
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 marca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Łączenie Gminy z Miastem na łamach ogólnopolskich mediów„Stop megalomanii” – pod takim tytułem ukazał się dziś w Dzienniku Gazecie Prawnej, artykuł dotyczący próby przyłączenia do Lubina siedmiu sołectw Gminy Lubin. To odpowiedź wójta Tadeusza Kielana na określenie gminy, jako „pasożytniczego obwarzanka”. Sformułowania tego użył przed tygodniem prezydent Lubin... »


APEL DO RADNYCH LUBINA Z KLUBU LUBIN 2006
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 marca 2019 — komentarze: 1 komentarz

APEL DO RADNYCH LUBINA Z KLUBU LUBIN 2006W socjal mediach pojawił się apel do radnych Stowarzyszenia Lubin 2006 wobec koncepcji włączenia do Lubina 7 gminnych sołectw. Szanowni Państwo, Dutkanicz Dorota, Górzyński Tomasz, Jankowski Dariusz, Kot Joanna, Kujawa Romuald, Kulczyńska Katarzyna, Potocka Bogusława, Pytka Grzegorz, Szczepaniak Krzysztof, Tadla Przemysław, Węgrzynowski Ma... »


Miedziowi rugbyści zaczynają sezon
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 marca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Miedziowi rugbyści zaczynają sezonSezon rugby zbliża się wielkimi krokami. Pierwsze spotkanie w krótkim bo tylko wiosennym sezonie (zmiany w przepisach PZR) Miedziowi rozegrają już 13 kwietnia. Zanim jednak powiążą pierwsze "młyny" na murawie lubińskiego RCS, czeka ich jeszcze krótkie zgrupowanie. Już w ten piątek wyjeżdżają do Zielonej Góry, gdzie przepracują... »


Pierwsza  Poprzednia  Następna  Ostatnia strona  

Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.175 sek.Lubin 1.0