Niedziela, 20 września 2020 r.   Imieniny: Eustachego, Filipiny, Faustyny
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 43

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>

Praca Lubin

Wiadomości z Lubina
Szkoły na częściowej kwarantannie testują edukację hybrydową Szkoły na częściowej k...
Rodzice różnie reagują, nie rozumieją, że to nie dyrektor decyduje o przejściu na edukację hybrydową lub w pełni zdalną, tylko musi mieć z... »Zabezpiecz swoje mieszkanie i piwnicę. Uważaj na włamywacza!!!! Zabezpiecz swoje miesz...
Lubińscy policjanci przypominają o dokładnym zabezpieczaniu swoich mieszkań i piwnic. Wychodząc do pracy, wybierając się na dłuższy wyjaz... »Opowieści o ludziach: Dla sławy wszystko! Opowieści o ludziach: ...
Nie ogląda się na ludzi, nie słucha co mówią o niej. Wiadomo, w małych miasteczkach każdy kto się wybije ponad przeciętność jest podejrzan... »MDK Lubin - konkurs literacki MDK Lubin - konkurs li...
Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie zaprasza dzieci i młodzież do udziału w XIV DOLNOŚLĄSKIM PRZEGLĄDZIE TWÓRCZOŚCI LITERACKIEJ DZIECI I MŁO... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.plpolec prawnika.pl

silesianseo.pllTwoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...29.02.2000 Oficjalne otwarcie Centrum Informacji Europejskiej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Lubinie. Otwarcia dokonali: Prezydent Miasta Lubina Dariusz Milka oraz Wicewojewoda Dolnośląski Andrzej Tatuśko.

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Szkoły na częściowej kwarantannie testują edukację hybrydową
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 września 2020 — komentarze: brak komentarzy

Szkoły na częściowej kwarantannie testują edukację hybrydowąRodzice różnie reagują, nie rozumieją, że to nie dyrektor decyduje o przejściu na edukację hybrydową lub w pełni zdalną, tylko musi mieć zgodę organu prowadzącego i sanepidu. Według niektórych rodziców, jeśli część klas wysyłamy na zdalne nauczanie, a część pozostawiamy w szkole, to nie chroni to dzieci - mówi ... »


Zabezpiecz swoje mieszkanie i piwnicę. Uważaj na włamywacza!!!!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 września 2020 — komentarze: brak komentarzy

Zabezpiecz swoje mieszkanie i piwnicę. Uważaj na włamywacza!!!! Lubińscy policjanci przypominają o dokładnym zabezpieczaniu swoich mieszkań i piwnic. Wychodząc do pracy, wybierając się na dłuższy wyjazd, pamiętajmy o odpowiednim zabezpieczeniu naszych mieszkań i domów przed włamaniem i kradzieżą. Poprośmy sąsiadów o zwrócenie uwagi na to, co dzieje się w naszym sąsiedztwie. Zadbajmy... »


Opowieści o ludziach: Dla sławy wszystko!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 września 2020 — komentarze: brak komentarzy

Opowieści o ludziach: Dla sławy wszystko!Nie ogląda się na ludzi, nie słucha co mówią o niej. Wiadomo, w małych miasteczkach każdy kto się wybije ponad przeciętność jest podejrzany. Ludzie - gdyby tylko mogli - zaglądaliby do łóżka, kuchni, a nawet w zęby. Ich drażni swoboda. Tak zawodowa, tak obyczajowa, tak ciała. Po prostu zżera ich purytanizm i zazdrość. Mariola zawsze ... »


MDK Lubin - konkurs literacki
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 września 2020 — komentarze: brak komentarzy

MDK Lubin - konkurs literackiMłodzieżowy Dom Kultury w Lubinie zaprasza dzieci i młodzież do udziału w XIV DOLNOŚLĄSKIM PRZEGLĄDZIE TWÓRCZOŚCI LITERACKIEJ DZIECI I MŁODZIEŻY„… i mój świat się zatrzymał …”. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie z klas IV-VIII szkół podstawowych, młodzież szkół ponadpodstawowych oraz innyc... »


Sprawcy rozboju na seniorze, przed policjantami schowali się w krzakach.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 września 2020 — komentarze: brak komentarzy

Sprawcy rozboju na seniorze, przed policjantami schowali się w krzakach.Do zdarzenia doszło po godzinie 17.00 na osiedlu Zwycięstwa. Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Lubinie otrzymał zgłoszenie, że dwóch mężczyzn wdarło się do mieszkania 76 – letniego mężczyzny, przewrócili pokrzywdzonego na podłogę i doprowadzili do stanu bezbronności. Następnie, grożąc pozbawieniem życia, sprawcy ukradli telef... »


MDK. Gitariada lubińska – wycieczka archeologiczna (9) Mistrzowskie Warsztaty Gitarowe (2000-2002)
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 września 2020 — komentarze: brak komentarzy

MDK. Gitariada lubińska – wycieczka archeologiczna (9) Mistrzowskie Warsztaty Gitarowe (2000-2002)W latach 1999-2002 gitarowa praca u podstaw, prowadzona dotychczas w Młodzieżowym Domu Kultury, została zastąpiona bardziej wymagającą wobec uczestników formą, czyli mistrzowskimi warsztatami gitarowymi. Również dotychczasowa emdekowska pomoc udzielana lokalnym młodzieżowym zespołom muzycznym, została zastąpiona działaniami Mi... »


Kredyty i pożyczki od kuchni
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 września 2020 — komentarze: brak komentarzy

Kredyty i pożyczki od kuchniWzięcie pożyczki lub kredytu, to nie tylko radość z uzyskanych na określony cel środków pieniężnych, ale również odpowiedzialność. Tyczy się to zarówno uzgadniania warunków z instytucją finansową, jak i samej spłaty. Jak to wygląda w praktyce? Na to i wiele innych pytań odpowiadamy w artykule. Pożyczki od parabank&oa... »


Nowe prawo budowlane wchodzi w życie 19 września. Uprości przygotowania do budowy domu i przyspieszy inwestycję
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 września 2020 — komentarze: brak komentarzy

Nowe prawo budowlane wchodzi w życie 19 września. Uprości przygotowania do budowy domu i przyspieszy inwestycjęNowe prawo budowlane wprowadza zmiany mające ułatwić i przyspieszyć proces inwestycyjny. Jedną z nich jest podział projektu budowlanego na trzy odrębne części. Prostsze ma być uzyskanie pozwolenia na budowę oraz przeniesienie decyzji o pozwoleniu na budowę, a dodatkowo zwiększy się lista inwestycji, które nie będą wy... »


Muzyka André Rieu powraca do kin Helios!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 września 2020 — komentarze: brak komentarzy

Muzyka André Rieu powraca do kin Helios!Po sukcesach retransmitowanych z Maastricht do kin na całym świecie koncertów: „Amore – mój hołd dla miłości” czy „André Rieu, czyli 70 lat młodości”, przyszedł czas na kolejne, wielkie show. W piątek, 25 września, we wszystkich kinach sieci Helios wyświetlony zostanie koncert znanego na całym świe... »


Zgłoś „Społecznika Roku 2020”
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 września 2020 — komentarze: brak komentarzy

Zgłoś „Społecznika Roku 2020”Znasz osobę, która bezinteresownie pomaga innym w czasie epidemii? A może kogoś, kto od lat udziela się społecznie, wspierając najbardziej potrzebujących i aktywizując społeczności lokalne? Zgłoś ją do dwunastej edycji konkursu o tytuł „Społecznika Roku” tygodnika „Newsweek Polska”. Termin składania wnioskó... »


Rusza XXIII Dolnośląski Festiwal Nauki!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 września 2020 — komentarze: brak komentarzy

Rusza XXIII Dolnośląski Festiwal Nauki!Rusza Dolnośląski Festiwal Nauki. Tegoroczna, 23. edycja DFN, odbędzie się pod hasłem "Nauka 2.0". W najbliższy czwartek 17.09 o godz. 14:00 na kanale DFN na platformie YouTube odbędzie się uroczysta Inauguracja. Wykład inauguracyjny wygłosi prof. Alicja Chybicka. W tym roku wszystkie wydarzenia organizowane w ramach DFN odbędą się w sieci. A co z... »


Polska może stać się ofiarą amerykańsko-chińskiej wojny handlowej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 września 2020 — komentarze: brak komentarzy

Polska może stać się ofiarą amerykańsko-chińskiej wojny handlowejObszar technologiczny skupiony wokół budowy sieci 5G to jeden z elementów trwającej wojny handlowej między USA a Chinami. – Polska może być jedną z ofiar prowadzonych działań przez oba mocarstwa ze względu na rządowe prace nad nowelizacją ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa – alarmu... »


Dolnośląska Autostrada Rowerowa m.in. przez Ścinawę i Lubin!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 września 2020 — komentarze: brak komentarzy

Dolnośląska Autostrada Rowerowa m.in. przez Ścinawę i Lubin!Ponad 500 kilometrów doskonale przygotowanych tras rowerowych połączy atrakcje turystyczne regionu, Dolnośląska Autostrada Rowerowa jest inicjatywą Stowarzyszenia „Rzeczpospolita Samorządna”, organizacji złożonej w 2018 roku przez województwo dolnośląskie, miasto Lubin, powiat lubiński, gminy Siechnice i Ścinawa.... »


Komisarz Lew w przedszkolu. Dzieci uczyły się jak być bezpiecznym na drodze.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 września 2020 — komentarze: brak komentarzy

Komisarz Lew w przedszkolu. Dzieci uczyły się jak być bezpiecznym na drodze. Lubińscy policjanci tradycyjnie, jak co roku, rozpoczęli cykl prelekcji i pogadanek z dziećmi, uczęszczającymi do szkół i przedszkoli. Głównym tematem jaki został poruszony na spotkaniu z maluchami z Przedszkola Miejskiego nr 4, to bezpieczeństwo na drodze. Główną atrakcją dla milusińskich była wizyta policyjnej maskotk... »


Gala Finałowa Miss i Mister Dolnego Ślaska już w piątek!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 września 2020 — komentarze: brak komentarzy

Gala Finałowa Miss i Mister Dolnego Ślaska już w piątek!uż 18. września na Stadionie Wrocław (Al. Śląska 1, Wrocław) odbędzie się Gala Finałowa najbardziej prestiżowego i jedynego konkursu w woj. Dolnośląskim - Miss i Mister Dolnego Śląska 2020! Podczas Gali Finałowej zostaną wyłonione najpiękniejsze mieszkanki oraz najprzystojniejszy mieszkaniec naszego województwa! Gośćmi specjalnymi bedą Mag... »


Pierwsza  Poprzednia  Następna  Ostatnia strona  
Copyright © 2006-2020 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.541 sek.Lubin 1.0