Poniedzialek, 21 stycznia 2019 r.   Imieniny: Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 99

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Okradał drogerię pod nieobecność ochrony Okradał drogerię pod n...
Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach ustalili i zatrzymali mężczyznę, który od pewnego czasu regularnie okradał jedną z d... »Gala Disco vol. 5 Gala Disco vol. 5
Lubisz dobrą zabawę? Szukasz nieziemskiej atmosfery? Chcesz poczuć niesamowite emocje i naładować pozytywną energią?  Jeśli Twoje odpowiedzi... »Udając ciężko chorą wyłudziła kilkadziesiąt tysięcy z firmy ubezpieczeniowej Udając ciężko chorą wy...
Do 8 lat pozbawienia wolności grozi 44- letniej mieszkance Lubina, która wyłudziła z firmy ubezpieczeniowej kwotę 15 tysięcy złoty... »Filmowy Poranek - Strażak Sam 27.01.19 Filmowy Poranek - Stra...
Zapraszamy na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie - Filmowe Poranki: Strażak Sam cz. 9. W niedzielę 27 st... »

» archiwum wiadomości


Magazyn elubin.plsilesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...02.06.2000 Prezydentem Miasta Lubina zostaje Roman Sadowski a wiceprezydentami: Zofia Heksel, Daniel Cyganowski i Wojciech Trzeciak.

Pogoda
YoWindow.com
Wiadomości z Lubina i okolic

Okradał drogerię pod nieobecność ochrony
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 stycznia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Okradał drogerię pod nieobecność ochronyKryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach ustalili i zatrzymali mężczyznę, który od pewnego czasu regularnie okradał jedną z drogerii na terenie miasta. Sprawca obserwując pracowników wytypowanej drogerii zauważył, że w godzinach wieczornych często na zmianie brakuje pracowników ochrony i właśnie wtedy dokonywał kr... »


Gala Disco vol. 5
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 stycznia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Gala Disco vol. 5Lubisz dobrą zabawę? Szukasz nieziemskiej atmosfery? Chcesz poczuć niesamowite emocje i naładować pozytywną energią?  Jeśli Twoje odpowiedzi brzmią TAK, nie masz innego wyboru: Musisz być razem na 5. jubileuszowej Gali Disco, która odbędzie się 26 stycznia 2019r. Jak co roku Hala Widowiskowo – Sportowa RCS zamieni się w magiczne ... »


Udając ciężko chorą wyłudziła kilkadziesiąt tysięcy z firmy ubezpieczeniowej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 stycznia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Udając ciężko chorą wyłudziła kilkadziesiąt tysięcy z firmy ubezpieczeniowej Do 8 lat pozbawienia wolności grozi 44- letniej mieszkance Lubina, która wyłudziła z firmy ubezpieczeniowej kwotę 15 tysięcy złotych. To już kolejna osoba zatrzymana przez policjantów, która próbowała oszukać w ten sposób firmę ubezpieczeniową. Kobieta, podobnie jak jej poprzedniczki, najpierw podrobiła wy... »


Filmowy Poranek - Strażak Sam 27.01.19
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 stycznia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Filmowy Poranek - Strażak Sam 27.01.19Zapraszamy na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie - Filmowe Poranki: Strażak Sam cz. 9. W niedzielę 27 stycznia o godzinie 10:30 zestaw bajek: Trenuj i błyszcz Kosmiczny pociąg Największy miś Zamki na piasku Lodowiskowa katastrofa "Strażak Sam" to pełna humoru i ciepła animacja, któ... »


Na widok policjantów włączył silnik i zaczął uciekać…
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 stycznia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Na widok policjantów włączył silnik i zaczął uciekać… Nawet do 10 lat więzienia grozi 42-letniemu mieszkańcowi gminy Lubin, który uciekał przed lubińskimi policjantami. Pomimo użytych przez funkcjonariuszy sygnałów świetlnych i dźwiękowych, mężczyzna kontynuował brawurową ucieczkę ulicami miasta. Nie stosował się do żadnych przepisów ruchu drogowego, czym stwarzał zagrożen... »


Historia Miasta Lubina związana z winnicami…
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 stycznia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Historia Miasta Lubina związana z winnicami…Poniżej zamieszczamy ciekawy list od naszego czytelnika o historii Lubina, który pragnie zwrócić szczególna uwagę, że historia naszego miasta splata się z istnieniem dużych winnic wokół Lubina i fakt ten powinniśmy wykorzystać do promocji naszej małej ojczyzny. SZANOWNI MIESZKAŃCY MIASTA LUBINA. Mamy już Nowy 2019 rok,... »


Pomimo zakazu sądowego, kierowała samochodem...
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 stycznia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Pomimo zakazu sądowego, kierowała samochodem... Policjanci wydziału prewencji zatrzymali kolejną osobę, która kierowała samochodem, pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Tym razem była to 23 - letnia mieszkanka Lubina. Kobieta musi się liczyć z surowymi konsekwencjami prawnymi.  -Policjanci wydziału prewencji lubińskiej policji w dniu 16 styczni... »


Lubińscy policjanci poszukują zaginionego
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 stycznia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Lubińscy policjanci poszukują zaginionego Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lubinie prowadzą poszukiwania zaginionego Eryka Domagały. Z zebranych w tej sprawie informacji wynika, że ww. mężczyzna w dniu 14 stycznia br. wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił. Mimo prowadzonych działań nie udało się do tej pory odnaleźć... »


Policjantki odwiedziły dzieci w szkole
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 stycznia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Policjantki odwiedziły dzieci w szkole Lubińscy policjanci w ramach akcji prewencyjnej pn. „Bezpieczne Ferie 2019” przeprowadzają w szkołach prelekcje dla dzieci. Głównym celem spotkań jest przedstawianie podstawowych zasad bezpiecznego zachowania oraz sposobach unikania zagrożeń w okresie ferii. Dzieci na koniec spotkania otrzymują od policjantów upomi... »


Policjanci i pracownicy GOPS - wspólnie pomagają osobom bezdomnym
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 stycznia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Policjanci i pracownicy GOPS - wspólnie pomagają osobom bezdomnym 15 stycznia 2019 roku, policjanci i pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubinie przeprowadzili wspólne działania, mające na celu pomoc osobom bezdomnym. Policjanci stale kontrolują miejsca przebywania osób bezdomnych, samotnych czy nieporadnych życiowo. Z uwagi na niskie temperatury, przebywanie poza budynkami i po... »


KGHM Polska Miedź S.A. w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 stycznia 2019 — komentarze: brak komentarzy

KGHM Polska Miedź S.A. w trosce o bezpieczeństwo najmłodszychWielkimi krokami zbliżają się ferie zimowe. Czas wyjazdów, zabaw na śniegu oraz bardzo często, czas wzmożonej samodzielności naszych pociech. KGHM Polska Miedź S.A. dbając o zdrowie i bezpieczeństwo swoich pracowników, ich dzieci, a także mieszkańców Zagłębia Miedziowego uruchamia projekt „Bezpieczne Ferie 2019”. &... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 stycznia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 18 stycznia 2019 r. ASYSTENT PROJEKTANTA -  1 wolne miejsce, wymagane wykształcenie wyższe: inżynieria sanitarna lub inżynieria środowiska, znajomość programu AutoCad, LAKIERNIK SAMOCHODOWY – 1 wolne miejsce, wymagane dośw... »


FEN 23: Bonusy za galę w Lubinie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 stycznia 2019 — komentarze: brak komentarzy

FEN 23: Bonusy za galę w LubinieFederacja Fight Exclusive Night przyznała bonus za swoją 23. galę, która 12 stycznia odbyła się w Lubinie. Standardowo wybrano trzy kategorie: walkę wieczoru, nokaut i poddanie. Najlepszą walką wieczoru wybrano zestawienie Dominika Zadory z Łukaszem Pławeckim. Po tym pojedynku Zadora jest nowym mistrzem FEN w formule K-1 kategorii do 77 kil... »


Bezpłatne badania w kierunku tętniaka aorty brzusznej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 stycznia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Bezpłatne badania w kierunku tętniaka aorty brzusznejW Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Jana Mikulicza Radeckiego we Wrocławiu pacjenci mogą zbadać się pod kątem tętniaka aorty brzusznej. Badania prowadzone są u pacjentów powyżej 65 roku życia, u których stwierdzono co najmniej trzy spośród czynników ryzyka układu sercowo-naczyniowego:- palenie papierosów,- n... »


Milionowe straty KGHM. 6 zatrzymanych
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 stycznia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Milionowe straty KGHM. 6 zatrzymanychPonad 4 mln zł strat spółki z Grupy KGHM na dostawach fałszowanego złomu miedzi. Zatrzymani biznesmeni i pracownicy miedziowej spółki. Za korzyści majątkowe podmieniano próbki i preparowano analizy jakościowe skupowanego towaru. Funkcjonariusze Delegatury CBA w Lublinie zatrzymali sześć osób: przedsiębiorców i pr... »


Pierwsza  Poprzednia  Następna  Ostatnia strona  

Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.443 sek.Lubin 1.0