Niedziela, 12 lipca 2020 r.   Imieniny: Jana, Pameli, Weroniki
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 20

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>

Praca Lubin

Wiadomości z Lubina
Trzy osoby napadły bezdomnego zabierając mu jego odzież dokumenty i pamiątki. Trzy osoby napadły bez...
Do 12 lat więzienia grozi trzem osobom, które w nocy napadły na śpiącego przy przystanku bezdomnego mężczyznę. Agresorzy najpierw ... »OFERTY PRACY  W POWIATOWYM URZĘDZIE PRACY  W LUBINIE OFERTY PRACY W POWIAT...
FLORYSTA-SPRZEDAWCA- 1 wolne miejsce, ½ etatu, wymagane doświadczenie w pracy w kwiaciarni, zdolności manualne, mile widziane osoby po kur... »W tym roku informacja o stanie konta – tylko w sieci. W tym roku informacja ...
Co roku ZUS wysyłał do Dolnoślązaków ponad 1,5 mln listów zawierających informacje o stanie ich konta emerytalnego. W tym roku z po... »KGHM w Lubuskiem otworzył nowoczesne Centrum Analityki KGHM w Lubuskiem otwor...
Gromadzenie danych, ich przetwarzanie oraz badania nad analizą i rozwojem procesów przemysłowych – to zadanie KGHM Centrum Analityki... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.plpolec prawnika.pl

silesianseo.pllTwoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...Według danych statystycznych GUS w roku 2013 w Lubinie na 1000 mieszkańców pracuje 297..........

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Trzy osoby napadły bezdomnego zabierając mu jego odzież dokumenty i pamiątki.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 lipca 2020 — komentarze: brak komentarzy

Trzy osoby napadły bezdomnego zabierając mu jego odzież dokumenty i pamiątki. Do 12 lat więzienia grozi trzem osobom, które w nocy napadły na śpiącego przy przystanku bezdomnego mężczyznę. Agresorzy najpierw zażądali papierosów a potem bijąc i kopiąc bezbronnego, doprowadzili go do stanu utraty przytomności i zabrali mu odzież, dokumenty i pamiątki, które posiadał w bagażu podręcznym. Wszystkie o... »


OFERTY PRACY W POWIATOWYM URZĘDZIE PRACY W LUBINIE
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 lipca 2020 — komentarze: brak komentarzy

OFERTY PRACY  W POWIATOWYM URZĘDZIE PRACY  W LUBINIEFLORYSTA-SPRZEDAWCA- 1 wolne miejsce, ½ etatu, wymagane doświadczenie w pracy w kwiaciarni, zdolności manualne, mile widziane osoby po kursie florystycznym, SPRZEDAWCA W SKLEPIE LEWIATAN – 2 wolne miejsca, wymagane doświadczenie w handlu, BRUKARZ – 5 wolnych miejsc, wymagane doświadczenie w zawodzie, MURARZ – 5 wolnych m... »


W tym roku informacja o stanie konta – tylko w sieci.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 lipca 2020 — komentarze: brak komentarzy

W tym roku informacja o stanie konta – tylko w sieci.Co roku ZUS wysyłał do Dolnoślązaków ponad 1,5 mln listów zawierających informacje o stanie ich konta emerytalnego. W tym roku z powodu pandemii koronawirusa, tą coroczną informację można sprawdzić wyłącznie na swoim profilu na Platformie Usług Elektronicznych, czyli na PUE. Jeśli ktoś nie ma jeszcze swojego indywidualnego konta inter... »


KGHM w Lubuskiem otworzył nowoczesne Centrum Analityki
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 lipca 2020 — komentarze: brak komentarzy

KGHM w Lubuskiem otworzył nowoczesne Centrum AnalitykiGromadzenie danych, ich przetwarzanie oraz badania nad analizą i rozwojem procesów przemysłowych – to zadanie KGHM Centrum Analityki, które otwarto w czwartek w Zielonej Górze. To najnowsza spółka Grupy Kapitałowej Polskiej Miedzi i pierwsza w województwie lubuskim. Podczas otwarcia KGHM Centrum Analityki p... »


Kolejni ochotnicy już na poligonie w Żaganiu
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 lipca 2020 — komentarze: brak komentarzy

Kolejni ochotnicy już na poligonie w ŻaganiuW piątek, 3 lipca br., w struktury 16 Dolnośląskiej Brygady OT wstąpili kolejni ochotnicy, którzy do tej pory nie mieli styczności z wojskiem. Dla 115 ochotników z Dolnego Śląska miniony piątek był wyjątkowy, tego dnia przekraczając bramę jednostki wojskowej przy ul. Hallera we Wrocławiu, spełnili swoje marzenia o założeniu munduru ... »


Bez wyroku w sprawie protestu na torach w Raszówce
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 09 lipca 2020 — komentarze: brak komentarzy

Bez wyroku w sprawie protestu na torach w RaszówceCOVID-19 spowodował kolejne odroczenie, oczekiwanej publikacji wyroku w głośnej sprawie protestu na torach, do którego doszło 8 czerwca 2019 r. w Raszówce. Teoretycznie proces rusza od początku, ale w praktyce obwinieni mają tylko potwierdzić swoje wcześniejsze zeznania, by 5 sierpnia 2020 r. sędzia Magdalena Bielecka mogła ogłosić w... »


Zielone inwestycje w KGHM – powstają trzy farmy fotowoltaiczne
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 09 lipca 2020 — komentarze: brak komentarzy

Zielone inwestycje w KGHM – powstają trzy farmy fotowoltaiczneMiedziowy potentat nie zwalnia tempa i inwestuje w projekty OZE. Pierwsza farma fotowoltaiczna już powstaje na zlecenie KGHM Polska Miedź S.A. w okolicach Legnicy. Spółka finalizuje również umowy dotyczące budowy dwóch kolejnych elektrowni fotowoltaicznych w Zagłębiu Miedziowym. – Reagujemy na trendy w światowej gospodar... »


Kombatanci wracają do uzdrowisk Polskiej Grupy Uzdrowisk na bezpłatne turnusy lecznicze
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 09 lipca 2020 — komentarze: brak komentarzy

Kombatanci wracają do uzdrowisk Polskiej Grupy Uzdrowisk na bezpłatne turnusy leczniczeKolejna odsłona kampanii prospołecznej Zdrowie Bohaterom, zainicjowana w lutym 2020 roku przez Polską Grupę Uzdrowisk, rozpoczęła się w Uzdrowisku Świeradów Zdrój już 5 lipca,  gdzie od kliku dni grupa 20 kombatantów i osób represjonowanych w okresie PRL korzysta z bezpłatnego pobytu leczniczo-rehabilitacyjnego. I... »


Policja odebrała 38% więcej praw jazdy w czasie pandemii
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 09 lipca 2020 — komentarze: brak komentarzy

Policja odebrała 38% więcej praw jazdy w czasie pandemiiPrawie 17 tys. kierowców straciło prawo jazdy w 3 pierwszych miesiącach pandemii w Polsce z powodu przekroczenia prędkości. To blisko o 40% więcej niż w analogicznym okresie roku poprzedniego. W rekordowych województwach (łódzkim i śląskim) liczba odebranych dokumentów wzrosła prawie trzykrotnie. Policjanci mają obowiąz... »


Kolejny wstrząs odczuwalny w Lubinie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 lipca 2020 — komentarze: brak komentarzy

Kolejny wstrząs odczuwalny w LubinieDzisiaj koło godziny 17.51 mieszkańcy Lubina odczuli kolejny silny wstrząs.  Sejsmografy zarejestrowały wstrząs o sile 3,0 stopnia.  To już kolejny dziś wstrząs. Dziś rano sejsmografy zarejestrowały kilka wstrząsów. Wstrząs zarejestrowały także sejsmografy o godzinie 8.18 i 11.09  w pobliżu Lubina Jak podaje KGHM poranne wst... »


Kto może odzyskać nadpłacone składki
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 lipca 2020 — komentarze: brak komentarzy

Kto może odzyskać nadpłacone składkiTylko niektórzy właściciele firm mogą jeszcze uzyskać zwrot opłaconych składek za okres, za który skorzystają ze zwolnienia ze składek. Chodzi o osoby, które korzystają z „ulgi na start” lub przed 1 kwietnia rozpoczęły działalność pozarolniczą i opłacają składki tylko za siebie, a ich przychód przekraczał 15... »


Brawo lubińscy seniorzy! Nie dali się nabrać oszustowi podszywającemu się pod wnuczka
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 lipca 2020 — komentarze: brak komentarzy

Brawo lubińscy seniorzy! Nie dali się nabrać oszustowi podszywającemu się pod wnuczka Lubińscy seniorzy wykazali się dużą wiedzą i sprytem. Kilka starszych osób z terenu powiatu Lubina otrzymało podobne telefony od oszusta, który próbował od nich wyłudzić pieniądze. Mężczyzna w słuchawce przedstawiał się jako wnuczek i prosił rozmówców o pożyczkę pieniężną na kaucję, którą rzekomo mu... »


Bardzo silny wstrząs w Zagłębiu Miedziowym
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 lipca 2020 — komentarze: brak komentarzy

Bardzo silny wstrząs w Zagłębiu MiedziowymDzisiaj rano około godziny 7.19 mieszkańcy Lubina odczuli bardzo silny wstrząs.  Sejsmografy zarejestrowały wstrząs o sile 5.1 stopnia. Pojawiły się także wstrząsy wtórne. Jak podaje KGHM wstrząsy były sprowokowana podziemnymi strzałami. W rejonie zagrożenia nie było górników. Wstrząsy wystąpiły w tym samym czasie na odd... »


Nowy partner Karty Dużej Rodziny
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 lipca 2020 — komentarze: brak komentarzy

Nowy partner Karty Dużej RodzinyKarta Dużej Rodziny to jeden z elementów kompleksowej polityki rodzinnej realizowanej przez Polski rząd. Polityki, która w centrum stawia właśnie rodzinę. To bogaty system zniżek i ulg, które oferuje już ponad 7 tys. firm i instytucji w całej Polsce. Dzisiaj do tego grona dołączył znany producent obuwia dziecięcego firma Bartek... »


S3. Jedna jezdnia jeszcze w wakacje?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 lipca 2020 — komentarze: brak komentarzy

S3. Jedna jezdnia jeszcze w wakacje?Nowy wykonawca odcinka drogi ekspresowej S3 między Polkowicami i Lubinem prowadzi prace na wielu frontach, ale jeszcze jest sporo pracy. Zadanie ma być zrealizowane do II kwartału 2021 roku, ale jeszcze w te wakacje może się udać przełożenie ruchu na jedną jezdnię. Mowa o odcinku S3 liczącym 14 km, a ograniczonym węzłami Kaźmierzów i Lubin ... »


Pierwsza  Poprzednia  Następna  Ostatnia strona  
Copyright © 2006-2020 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.437 sek.Lubin 1.0