Poniedzialek, 11 grudnia 2023 r.   Imieniny: Damazego, Waldemara, Artura
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 68

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Fotowoltaika Lubin

Wiadomości z Lubina
Lubinianin odpowie za uszkodzenie ciała Lubinianin odpowie za ...
Lubińscy kryminalni ustalili, a następnie zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o uszkodzenie ciała. Jak ustalili mundurowi, 36-latek pod jednym z p... »POLICJANTÓW ZACIEKAWIŁ NIETYPOWY BAGAŻ NA PRZYCZEPCE ROWEROWEJ POLICJANTÓW ZACIEKAWIŁ...
Patrol prewencji na jednej z ulic Lubina zainteresował się dość nietypowym widokiem. Mężczyzna jechał na rowerze, a za sobą, na dwukołowej przycz... »W grudniu, dla niektórych podwójny przelew z ZUS W grudniu, dla niektór...
Dobre wiadomości dla seniorów. Dwa przelewy w grudniu dostaną seniorzy, którym ZUS wypłaca emerytury w pierwszym dniu każdego miesi... »Oferty pracy PUP Lubin Oferty pracy PUP Lubin...
Przedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawc... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...31.08.1982 roku w Lubinie podczas demonstracji przeciwko stanowi wojennemu od kul ZOMO zginęły 3 osoby a kilkadziesiąt zostało rannych?

Magazyn elubin.plTanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wiadomosci z Lubina i okolic
Lubinianin odpowie za uszkodzenie ciała
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 09 grudnia 2023 — komentarze: brak komentarzy

Lubinianin odpowie za uszkodzenie ciałaLubińscy kryminalni ustalili, a następnie zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o uszkodzenie ciała. Jak ustalili mundurowi, 36-latek pod jednym z pubów na terenie Lubina, uderzył pokrzywdzonego pięścią w twarz, powodując jego upadek. 38-latek uderzył głową w krawężnik. Trafił do szpitala z ciężkim urazem głowy. Podejrzany w tej sprawie mężczyz... »


POLICJANTÓW ZACIEKAWIŁ NIETYPOWY BAGAŻ NA PRZYCZEPCE ROWEROWEJ
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 grudnia 2023 — komentarze: brak komentarzy

POLICJANTÓW ZACIEKAWIŁ NIETYPOWY BAGAŻ NA PRZYCZEPCE ROWEROWEJPatrol prewencji na jednej z ulic Lubina zainteresował się dość nietypowym widokiem. Mężczyzna jechał na rowerze, a za sobą, na dwukołowej przyczepce, ciągnął ładunek, którym okazał się zapakowany styropian. Z uwagi na pokrętne tłumaczenia rowerzysty, mundurowi postanowili sprawdzić pochodzenie tego styropianu. A pomocnym okazał się monitori... »


W grudniu, dla niektórych podwójny przelew z ZUS
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 grudnia 2023 — komentarze: brak komentarzy

W grudniu, dla niektórych podwójny przelew z ZUSDobre wiadomości dla seniorów. Dwa przelewy w grudniu dostaną seniorzy, którym ZUS wypłaca emerytury w pierwszym dniu każdego miesiąca. Tym, którzy swoje pieniądze dostają 25 dnia miesiąca wypłata zostanie zrobiona jeszcze przed światami Bożego Narodzenia.   Zakład Ubezpieczeń Społecznych standardowo wypłaca emerytury i r... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 grudnia 2023 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawców dostępne są w urzędzie pracy i na jego stronie internetowej. Poniżej prezentujemy propozycje aktualne w piątek, 8 grudnia 2023 roku.  SPAWACZ -  2 wolne miejsca, wykształcenie zawodowe... »


Obwieszczenia o licytacjach (dolnośląskie)
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 grudnia 2023 — komentarze: brak komentarzy

Obwieszczenia o licytacjach (dolnośląskie)Licytacje opublikowane dnia: 07 grudnia 2023   Kategoria: inne 1. nieruchomość, lokalizacja: Dłużyna Dolna. cena wywoławcza: 2357817,75, zobacz obwieszczenie 2. nieruchomość gruntowa zabudowana, lokalizacja: Legnica. cena wywoławcza: 432666,67, zobacz obwieszczenie 3. nieruchomość gruntowa zabudowana, lokalizacj... »


Pierwsza  Poprzednia  Następna  Ostatnia strona  
Copyright © 2006-2023 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.279 sek.Lubin 1.0