Poniedzialek, 29 maja 2017 r.   Imieniny: Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 82

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Film Lubinianina Marcina Lesisza na waszyngtońskim Festiwalu filmowym Film Lubinianina Marci...
Film dokumentalny „Goran the Camel Man” Marcina Lesisza został oficjalnie zaproszony do udziału w festiwalu AFI DOCS w Waszyngtonie... »Lubin. Rozdanie kasków dla czwartoklasistów Lubin. Rozdanie kasków...
Z okazji Dnia Dziecka 1 czerwca o godz. 12:00 na stadionie lekkoatletycznym RCS po raz 12 zostaną rozdane kaski dla uczniów klas czwa... »Cuprum Arena na finiszu rekomercjalizacji Cuprum Arena na finisz...
Galeria Cuprum Arena w Lubinie jest w trakcie rekomercjalizacji. Jak przebiega ten proces? Jakie zmiany zatem zaszły w ostatnim czasie w Cuprum ... »Remont ulicy Rubinowej w Oborze zakończony Remont ulicy Rubinowej...
Zakończyła się modernizacja ulicy Rubinowej w Oborze. Zakres rzeczowy zadania objął przebudowę  drogi wewnętrznej na działkach nr 354/3 ... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...Zagłębie Lubin w piłce noznej zdobyło dwa tytuły Mistrza Polski w sezonach 1990/1991 i 2006/2007?

Reklama
Magazyn elubin.pl

silesianseo.pllWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa Lubina spośród 13301 artykułów.

Lubin. Rozdanie kasków dla czwartoklasistów
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 maja 2017 — komentarze: brak komentarzy

Lubin. Rozdanie kasków dla czwartoklasistówZ okazji Dnia Dziecka 1 czerwca o godz. 12:00 na stadionie lekkoatletycznym RCS po raz 12 zostaną rozdane kaski dla uczniów klas czwartych szkół podstawowych.   W tym roku będzie aż 700 kasków do wręczenia dzięki inicjatywie Prezydenta Miasta Lubina, który jest pomysłodawcą tego corocznego wydarzenia... »


Cuprum Arena na finiszu rekomercjalizacji
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 maja 2017 — komentarze: brak komentarzy

Cuprum Arena na finiszu rekomercjalizacjiGaleria Cuprum Arena w Lubinie jest w trakcie rekomercjalizacji. Jak przebiega ten proces? Jakie zmiany zatem zaszły w ostatnim czasie w Cuprum Arena? – Niewątpliwie największą zmianą będzie wymiana operatora spożywczego. Podpisaliśmy umowę najmu z siecią Lidl. Jest to jeden z najlepszych obecnie operatorów spożywczych. To będzie... »


Marsz dla Życia i Rodziny przejdzie ulicami Lubina
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 maja 2017 — komentarze: brak komentarzy

Marsz dla Życia i Rodziny przejdzie ulicami LubinaW niedzielę 28 maja w Lubinie odbędzie się IV Marsz dla Życia i Rodziny. W programie tego wydarzenia jest m.in. uroczysta msza, przemarsz przez miasto, piknik rodzinny oraz koncert na terenach Wzgórza Zamkowego. Nadrzędnym celem tej akcji jest propagowanie wartości, jakimi są ŻYCIE i RODZINA. Marsz dla Życia i Rodziny jest manifes... »


Lubin. Oferty pracy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 26 maja 2017 — komentarze: brak komentarzy

Lubin. Oferty pracyPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 26 maja 2017 roku. MONTER OGRODZEŃ –   1 wolne miejsce (oferta zamknięta dostępna dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP), PRACOWNIK BUDOWLANY- 3 wolne miejsca, POMOC KUCHENNA – 3 wolne miejsca, m... »


Marsz dla Życia i Rodziny przejdzie ulicami Lubina
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 maja 2017 — komentarze: brak komentarzy

Marsz dla Życia i Rodziny przejdzie ulicami LubinaW niedzielę 28 maja w Lubinie odbędzie się IV Marsz dla Życia i Rodziny. W programie tego wydarzenia jest m.in. uroczysta msza, przemarsz przez miasto, piknik rodzinny oraz koncert na terenach Wzgórza Zamkowego. – Nadrzędnym celem tej akcji jest propagowanie wartości, jakimi są ŻYCIE i RODZINA. Marsz dla Życia i Rodziny jest... »


Jaszka wraca do Zagłębia!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 maja 2017 — komentarze: brak komentarzy

Jaszka wraca do Zagłębia!Jeden z najbardziej znanych zawodników Zagłębia wraca do Lubina! Tym razem Bartłomiej Jaszka wystąpi w roli szkoleniowca miedziowego klubu. Zastąpi na ławce trenerskiej Pawła Nocha. Bartłomiej Jaszka w Zagłębiu Lubin występował w latach 2003-2007, święcąc z klubem największe sukcesy w historii, na czele z mistrzostwem Polski. Kibice... »


Lubin. Najnowsze oferty pracy z PUP
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 maja 2017 — komentarze: brak komentarzy

Lubin. Najnowsze oferty pracy z PUPPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 19 maja 2017 roku. KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY KAT. B – 1 wolne miejsce, wymagane prawo jazdy kat. B, doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego na trasach międzynarodowych, znajomość języka angielskiego w stopniu po... »


„Łowcy cieni” złapali groźnego przestępcę z Lubina. Był poszukiwany w całej Europie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 maja 2017 — komentarze: brak komentarzy

„Łowcy cieni” złapali groźnego przestępcę z Lubina. Był poszukiwany w całej Europie„Łowcy cieni” z CBŚP, wraz z funkcjonariuszami z Opola, złapali Dariusza N., ps. Kwinto. Groźny przestępca, poszukiwany w całej Europie, został zatrzymany w jednym z centrów handlowym w Polsce. 33-letni obecnie Dariusz N., ps. Kwinto, był poszukiwany dwoma listami gończymi. Legnicki sąd wydał również za nim Euro... »


Miedziowi Rugby Lubin podejmowali u siebie ekipę z Rudy Śląskiej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 maja 2017 — komentarze: brak komentarzy

Miedziowi Rugby Lubin podejmowali u siebie ekipę z Rudy Śląskiej W ramach 2 ligi Rugby 15, Miedziowi Rugby Lubin podejmowali na stadionie RCS ekipę z Rudy Śląskiej. Mecz zapowiadał się bardzo interesująco, ponieważ Miedziowi mieli coś do udowodnienia zawodnikom z Rudy Ślaskiej po jesiennej porażce 105:7. I już od pierwszych minut na twarzach Górnoślązaków można było dostrzec  zdziwieni... »


Kościół „Na Starym Lubinie”
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 maja 2017 — komentarze: brak komentarzy

Kościół „Na Starym Lubinie”Miejsce, w którym znajduje się obecna świątynia pw. Narodzenia Najświętszej Marii Panny jest najstarszą częścią obecnego Lubina. Według tradycji i podań ludowych pierwszą świątynię chrześcijańską miano tu wznieść około 1175 roku z fundacji Piotra Włostowica (Własta). Wydaję się to zupełnie nieprawdopodobne, gdyż Włostowic nie żył j... »


Copyright © 2006-2017 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 1.453 sek.Lubin 1.0