Sobota, 20 stycznia 2018 r.   Imieniny: Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 115

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Pies i koty czekają na dom Pies i koty czekają na...
Siedem kotów z terenu gminy Rudna oraz pies wyłapany w Chełmie, szukają swojego właściciela lub nowego domu. Koty są przebadane przez leka... »Wykazy nieruchomości do sprzedaży Wykazy nieruchomości d...
Urząd Gminy Lubin publikuje dwa wykazu nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego.   Wykazy obej... »Wyborco – sprawdź, czy jesteś w rejestrze wyborców! Wyborco – sprawd...
Wyborco przeprowadzałeś się lub wyjeżdżałeś z Polski? Wyjechałeś ze swojej miejscowości na studia lub do pracy? Zmieniałeś adres zamieszkania alb... »Niedopałkiem papierosa zniszczył dziecięcy wózek i rower Niedopałkiem papierosa...
Szybka reakcja policjantów oraz straży pożarnej być może zapobiegła tragedii do jakiej mogło dojść na jednym z bloków na te... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...Według danych z 31 grudnia 2010 miasto miało 74 045 mieszkańców.

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pllWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa Lubina spośród 14179 artykułów.

Niedopałkiem papierosa zniszczył dziecięcy wózek i rower
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 stycznia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Niedopałkiem papierosa zniszczył dziecięcy wózek i rower Szybka reakcja policjantów oraz straży pożarnej być może zapobiegła tragedii do jakiej mogło dojść na jednym z bloków na terenie Lubina. To tam 27-letni mieszkaniec Lubina wyrzucił niedopałek papierosa do stojącego na klatce schodowej wózka dziecięcego, w wyniku czego doszło do rozproszenia ognia. ... »


Włamał się i poszedł na zakupy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 stycznia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Włamał się i poszedł na zakupy26-letni mężczyzna włamał się do pomieszczenia gospodarczego, skąd ukradł portfel z zawartością, były w nim dokumenty i karty do bankomatu. Mężczyzna 3- krotnie skorzystał z nich kupując sobie drobne, prywatne rzeczy.     Pod koniec ubiegłego tygodnia policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubinie zostali powi... »


Połączenia kolejowe w Zagłębiu Miedziowym to konieczność
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 stycznia 2018 — komentarze: 1 komentarz

Połączenia kolejowe w Zagłębiu Miedziowym to koniecznośćReaktywacja szlaków kolejowych była głównym tematem konwentu wójtów, burmistrzów i prezydentów Zagłębia Miedziowego, który odbył się w Lubinie. – To jest przyszłość i trzeba zrobić wszystko, aby przywrócić regularne połączenia kolejowe pomiędzy naszymi miastami – mówią zgodn... »


Lubin. Policyjny pościg na Hutniczej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 stycznia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Lubin. Policyjny pościg na Hutniczej41 letni mieszkaniec Lubina nie zatrzymał się do policyjnej kontroli, zamiast tego gwałtownie ruszył i zaczął uciekać. Policjanci po kilkukilometrowym pościgu zatrzymali go. Okazało się, że był pijany i nie posiadał prawa jazdy.    –Dzisiejszej nocy około godz. 1.00 policjanci z wydziału prewencji lubińskiej poli... »


W Lubinie rekord WOŚP pobity
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 stycznia 2018 — komentarze: brak komentarzy

W Lubinie rekord WOŚP pobity– Ludzie dają dużo pieniędzy – 60 wolontariuszy, którzy wyruszyli na ulice Lubina jest zadowolonych ze zbiórki i swojej pracy na rzecz WOŚP. Liczenie pieniędzy trwało do rana. Naliczono 99.230,54 zł. Wszyscy czekają jeszcze na rozliczenie bankowe. W samej tylko Chobieni zebrano 31 tys. zł. A to nie koniec, pieniądze jeszc... »


Ferie 2018 z Ośrodkiem Kultury Gminy Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 stycznia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Ferie 2018 z Ośrodkiem Kultury Gminy LubinW okresie  zimowej przerwy  Ośrodek Kultury  proponuje dzieciom i młodzieży ciekawe spędzenie wolnego czasu z zabawą, przygodą i licznymi niespodziankami. Ośrodek zaprasza do  wybranych świetlic Gminy Lubin oraz na inne atrakcje wyjazdowe. Wszystkie proponowane spotkania odbywać się będą pod opieką instruktorów OKGL. &nb... »


Metraco Zagłębie Lubin vs ENERGA AZS Koszalin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 stycznia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Metraco Zagłębie Lubin vs ENERGA AZS KoszalinW sobotę 13 stycznia  o godzinie 18:00 piłkarki ręczne Metraco Zagłębie Lubin rozegrają mecz po przerwie związanej z mistrzostwami świata w Niemczech oraz pauzie świąteczno-noworocznej. W pierwszym meczu na własnym parkiecie w 2018 roku Metraco Zagłębie Lubin podejmować będzie Energę AZS Koszalin. Dla miedziowych będzie to... »


Rafał Pietrzak i Łukasz Moneta w Lubinie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 09 stycznia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Rafał Pietrzak i Łukasz Moneta w Lubinie25-letni lewy obrońca Wisły Kraków Rafał Pietrzak podpisał dziś kontrakt z Zagłębiem Lubin. Nowy nabytek Miedziowych trafił do Lubina na zasadzie półrocznego wypożyczenia z opcją pierwokupu i będzie grał z numerem 22 na koszulce. 23-letni pomocnik kolejnym nabytkiem KGHM Zagłębia Lubin. Łukasz Moneta do Lubina trafił na zasadzie ... »


Apel Rady Powiatu Lubińskiego (Dolnosląska triaglomeracja)
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 stycznia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Apel Rady Powiatu Lubińskiego (Dolnosląska triaglomeracja)Radni Powiatu lubińskiego na sesji w dniu 19 grudnia 2017r. podjęli Apel, dotyczący wsparcia inicjatywy Rządu Polskiego pn. „Koncepcja przygotowania i realizacji inwestycji Port Solidarność – Centralny Port Komunikacyjny dla Rzeczypospolitej Polskiej” przyjętej Uchwałą nr 173/2017 Rady Ministrów z dnia 7 listopada 2017r. (... »


Noworoczny Koncert Gminy Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 stycznia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Noworoczny Koncert Gminy LubinWspólny śpiew daje radość, poczucie wspólnoty i łączy, a Gmina Lubin jest wyjątkowo rozśpiewaną gminą. Po raz pierwszy, z okazji Nowego Roku, zorganizowano więc koncert, na którym zaprezentowało się aż dziewięć zespołów, w których grają i śpiewają mieszkańcy Gminy Lubin. Na scenie były i kilkuletnie dzieci i dost... »


Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.111 sek.Lubin 1.0