Piątek, 19 kwietnia 2019 r.   Imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 88

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Policyjne działania ,,Bezpieczny weekend – Wielkanoc 2019” Policyjne działania ,,...
Zbliżają się Święta Wielkanocne. Na drogach powiatu lubińskiego pojawi się więcej niż zwykle policyjnych patroli dbających o bezpieczeńst... »13. edycja cyklu KULTURA DOSTĘPNA w kinach Helios! 13. edycja cyklu KULTU...
Helios rozpoczyna kolejną edycję cyklu Kultura Dostępna! Widzowie sieci poznają najlepsze, najbardziej cenione polskie filmy w ramach trzynastej ... »EMERYTURA PLUS JUŻ OD MAJA EMERYTURA PLUS JUŻ OD ...
Podczas jednej z lutowych konwencji Prawo i Sprawiedliwość zapowiedziało projekt tzw. „trzynastej emerytury”, która ma stanowi... »Wielkie przygody „Praziomka” w kinach Helios! Wielkie przygody ̶...
„Praziomek” to pełny humoru i niecodziennych przygód film animowany dla całej rodziny!  Najwybitniejszy na świecie tropic... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...29.10.1998 Na stanowisko Przewodniczącego Rady Miejskiej wybrano Romana Jasińskiego

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.plWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa Sitech spośród 15963 artykułów.

Oferta pracy: Operator Urządzeń Produkcyjnych I
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 marca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Oferta pracy: Operator Urządzeń Produkcyjnych IJeśli jesteś zainteresowany pracą w firmie należącej do największego europejskiego producenta samochodów Volkswagen AG, w przedsiębiorstwie produkującym metalowe stelaże siedzeń samochodowych do aut marek: Volkswagen, Seat oraz  Skoda  – to do Ciebie kierujemy naszą ofertę! Dajemy Ci szansę pracy w i... »


Polkowicki SANDEN buduje w LSSE centrum logistyczne
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 31 marca 2016 — komentarze: brak komentarzy

Polkowicki SANDEN buduje w LSSE centrum logistyczneJedyne w Europie centrum logistyczne japońskiego koncernu Sanden Manufacturing Poland powstanie w Polkowicach. Firma produkująca kompresory zainwestuje w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej co najmniej 13,39 mln zł i stworzy minimum 18 nowych miejsc pracy. Dziś przedstawiciele przedsiębiorstwa odebrali z rąk Rafała Jurkowlańca, pre... »


Olan Południe – nowy inwestor w Legnickiej SSE
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 marca 2016 — komentarze: brak komentarzy

Olan Południe – nowy inwestor w Legnickiej SSEFirma Olan Południe inwestuje w Głogowie. Producent materiałów do budowy, remontów i utrzymania dróg odebrał dziś zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej w głogowskiej podstrefie Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. To pierwsze w tym roku zezwolenie dla inwestora w Głogowie i realny efekt realizacji pr... »


Kolejny inwestor w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 października 2015 — komentarze: brak komentarzy

Kolejny inwestor w Legnickiej Specjalnej Strefie EkonomicznejNowoczesne centrum serwisowo-remontowe maszyn górniczych powstanie w polkowickiej podstrefie Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Firma Atlas Copco Polska Sp. z o.o. zainwestuje w nowy zakład prawie 5 mln zł oraz stworzy kolejne miejsca pracy w regionie. Uroczystość wręczenia zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej w St... »


Rusza Klaster Edukacyjny LSSE. Będzie praca dla młodych?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 09 kwietnia 2015 — komentarze: 1 komentarz

Rusza Klaster Edukacyjny LSSE. Będzie praca dla młodych?Pewna praca dla młodych ludzi dzięki praktycznej nauce zawodu, dualnym studiom i klasom patronackim - te główne cele stawiają sobie partnerzy Dolnośląskiego Klastra Edukacyjnego, który powstaje w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. W czwartek, 9 kwietnia br., ponad pięćdziesięciu partnerów, w tym m.in. szkoły zawodowe ... »


Nauka i biznes łączą siły w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 stycznia 2015 — komentarze: 2 komentarze

Nauka i biznes łączą siły w Legnickiej Specjalnej Strefie EkonomicznejKolejne firmy z Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej chcą współpracować na rzecz rozwoju szkolnictwa zawodowego. BASF Polska Sp. z o.o. oraz Rileta Sp. z o.o. podpisały właśnie listy intencyjne w sprawie współpracy dotyczącej przygotowania wykwalifikowanych kadr dla potrzeb regionu w Legnicy i Komornikach. Do inicjatywy przyst... »


Zawodowcy na start - konferencja "Szkolnictwo zawodowe dla przemysłu"
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 grudnia 2014 — komentarze: brak komentarzy

Zawodowcy na start - konferencja Jakie są oczekiwania pracodawców wobec szkolnictwa zawodowego? Jaki model współpracy placówek edukacyjnych z przedsiębiorcami daje najlepsze efekty? Co zrobić aby na rynek pracy trafiali najlepsi specjaliści? Na te i wiele innych pytań postarają się odpowiedzieć uczestnicy konferencji „Szkolnictwo zawodowe dla przemysłu... »


Dolnośląski Klaster Motoryzacyjny rusza w LSSE
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 listopada 2014 — komentarze: brak komentarzy

Dolnośląski Klaster Motoryzacyjny rusza w LSSELegnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A., firmy z branży motoryzacyjnej oraz Politechnika Wrocławska łączą siły na rzecz rozwoju innowacyjnego projektu - Dolnośląskiego Klastra Motoryzacyjnego.   To pierwsze tego typu przedsięwzięcie na Dolnym Śląsku, które połączy firmy i instytucje chcące pracować na rzecz rozwoju branży motoryzac... »


17-letni Kamil Lemański walczy o życie. Krew potrzebna od zaraz!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 lipca 2014 — komentarze: brak komentarzy

17-letni Kamil Lemański walczy o życie. Krew potrzebna od zaraz!17 - letni Kamil Lemański z Lubina czeka na naszą pomoc. Jego stan jest ciężki. Potrzebna jest krew grupy 0 Rh+. Rodzina Kamila jest zrozpaczona ale walczy cały czas o jego życie. Kamil zachorował gdy miał 15 lat. Choroba zaatakowała niespodziewanie i z zaskoczenia. Bo przecież Kamil był zdrowym, wysportowanym nastolatkiem. Ten młody chłopak był ... »


Polkowice powiększają podstrefę LSSE
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 stycznia 2014 — komentarze: 1 komentarz

Polkowice powiększają podstrefę LSSEO 33 hektary Polkowice powiększą polkowicką podstrefę Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Obecnie trwa procedura procedura związana z powiększeniem. Gmina Polkowice złożyła już dokumenty w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej niezbędne do wszczęcia procedury powiększenia podstrefy. Pierwszym krokiem było podjęcie uchwały w sprawie p... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2
Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.216 sek.Lubin 1.0