Poniedzialek, 17 czerwca 2019 r.   Imieniny: Laury, Alberta, Marcjana
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 14

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Finał corocznych symultan szachowych Finał corocznych symul...
Rozgrywkami w Siedlcach i Szklarach Górnych zakończył się cykl szachowych zmagań wójta Tadeusza Kielana z uczniami gminnych szk&oac... »50 lat CK 50 lat CK "Muza"
Centrum Kultury " Muza" zaprasza mieszkańców Lubina i okolic do lubińskiego Rynku, gdzie świętować będziemy „50 lat kultury w Lubini... »„ Żyj zdrowo i na sportowo” „ Żyj zdrowo i n...
KGHM zaprasza do udziału w Festiwalu Różnej Aktywności Fizycznej organizowanym wspólnie z Jerzym Górskim, triathlonistą ... »Dodatkowe miliardy na kontach klientów w ZUS Dodatkowe miliardy na ...
Ponad 200 mld zł przybyło klientom Zakładu Ubezpieczeń Społecznych na ich kontach i subkontach w wyniku czerwcowej waloryzacji składek.  Są ... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...25.09.1999 Po trwającej 2 lata modernizacji oddano do użytku jeden z najnowocześniejszych obiektów kultury w Polsce - II część Centrum Kultury Muza

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.plWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa Sitech spośród 16178 artykułów.

Oferta pracy: Operator Urządzeń Produkcyjnych I
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 marca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Oferta pracy: Operator Urządzeń Produkcyjnych IJeśli jesteś zainteresowany pracą w firmie należącej do największego europejskiego producenta samochodów Volkswagen AG, w przedsiębiorstwie produkującym metalowe stelaże siedzeń samochodowych do aut marek: Volkswagen, Seat oraz  Skoda  – to do Ciebie kierujemy naszą ofertę! Dajemy Ci szansę pracy w i... »


Polkowicki SANDEN buduje w LSSE centrum logistyczne
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 31 marca 2016 — komentarze: brak komentarzy

Polkowicki SANDEN buduje w LSSE centrum logistyczneJedyne w Europie centrum logistyczne japońskiego koncernu Sanden Manufacturing Poland powstanie w Polkowicach. Firma produkująca kompresory zainwestuje w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej co najmniej 13,39 mln zł i stworzy minimum 18 nowych miejsc pracy. Dziś przedstawiciele przedsiębiorstwa odebrali z rąk Rafała Jurkowlańca, pre... »


Olan Południe – nowy inwestor w Legnickiej SSE
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 marca 2016 — komentarze: brak komentarzy

Olan Południe – nowy inwestor w Legnickiej SSEFirma Olan Południe inwestuje w Głogowie. Producent materiałów do budowy, remontów i utrzymania dróg odebrał dziś zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej w głogowskiej podstrefie Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. To pierwsze w tym roku zezwolenie dla inwestora w Głogowie i realny efekt realizacji pr... »


Kolejny inwestor w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 października 2015 — komentarze: brak komentarzy

Kolejny inwestor w Legnickiej Specjalnej Strefie EkonomicznejNowoczesne centrum serwisowo-remontowe maszyn górniczych powstanie w polkowickiej podstrefie Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Firma Atlas Copco Polska Sp. z o.o. zainwestuje w nowy zakład prawie 5 mln zł oraz stworzy kolejne miejsca pracy w regionie. Uroczystość wręczenia zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej w St... »


Rusza Klaster Edukacyjny LSSE. Będzie praca dla młodych?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 09 kwietnia 2015 — komentarze: 1 komentarz

Rusza Klaster Edukacyjny LSSE. Będzie praca dla młodych?Pewna praca dla młodych ludzi dzięki praktycznej nauce zawodu, dualnym studiom i klasom patronackim - te główne cele stawiają sobie partnerzy Dolnośląskiego Klastra Edukacyjnego, który powstaje w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. W czwartek, 9 kwietnia br., ponad pięćdziesięciu partnerów, w tym m.in. szkoły zawodowe ... »


Nauka i biznes łączą siły w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 stycznia 2015 — komentarze: 2 komentarze

Nauka i biznes łączą siły w Legnickiej Specjalnej Strefie EkonomicznejKolejne firmy z Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej chcą współpracować na rzecz rozwoju szkolnictwa zawodowego. BASF Polska Sp. z o.o. oraz Rileta Sp. z o.o. podpisały właśnie listy intencyjne w sprawie współpracy dotyczącej przygotowania wykwalifikowanych kadr dla potrzeb regionu w Legnicy i Komornikach. Do inicjatywy przyst... »


Zawodowcy na start - konferencja "Szkolnictwo zawodowe dla przemysłu"
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 grudnia 2014 — komentarze: brak komentarzy

Zawodowcy na start - konferencja Jakie są oczekiwania pracodawców wobec szkolnictwa zawodowego? Jaki model współpracy placówek edukacyjnych z przedsiębiorcami daje najlepsze efekty? Co zrobić aby na rynek pracy trafiali najlepsi specjaliści? Na te i wiele innych pytań postarają się odpowiedzieć uczestnicy konferencji „Szkolnictwo zawodowe dla przemysłu... »


Dolnośląski Klaster Motoryzacyjny rusza w LSSE
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 listopada 2014 — komentarze: brak komentarzy

Dolnośląski Klaster Motoryzacyjny rusza w LSSELegnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A., firmy z branży motoryzacyjnej oraz Politechnika Wrocławska łączą siły na rzecz rozwoju innowacyjnego projektu - Dolnośląskiego Klastra Motoryzacyjnego.   To pierwsze tego typu przedsięwzięcie na Dolnym Śląsku, które połączy firmy i instytucje chcące pracować na rzecz rozwoju branży motoryzac... »


17-letni Kamil Lemański walczy o życie. Krew potrzebna od zaraz!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 lipca 2014 — komentarze: brak komentarzy

17-letni Kamil Lemański walczy o życie. Krew potrzebna od zaraz!17 - letni Kamil Lemański z Lubina czeka na naszą pomoc. Jego stan jest ciężki. Potrzebna jest krew grupy 0 Rh+. Rodzina Kamila jest zrozpaczona ale walczy cały czas o jego życie. Kamil zachorował gdy miał 15 lat. Choroba zaatakowała niespodziewanie i z zaskoczenia. Bo przecież Kamil był zdrowym, wysportowanym nastolatkiem. Ten młody chłopak był ... »


Polkowice powiększają podstrefę LSSE
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 stycznia 2014 — komentarze: 1 komentarz

Polkowice powiększają podstrefę LSSEO 33 hektary Polkowice powiększą polkowicką podstrefę Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Obecnie trwa procedura procedura związana z powiększeniem. Gmina Polkowice złożyła już dokumenty w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej niezbędne do wszczęcia procedury powiększenia podstrefy. Pierwszym krokiem było podjęcie uchwały w sprawie p... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2
Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.219 sek.Lubin 1.0