Wtorek, 23 kwietnia 2024 r.   Imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 15

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
KAS zatrzymała podejrzanych o oszustwa podatkowe KAS zatrzymała podejrz...
Dolnośląska Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) rozbiła zorganizowaną grupę przestępczą, która dopuszczała się oszustw podatkowych oraz... »Biegi na orientację – Mistrzostwa Wojsk Obrony Terytorialnej Biegi na orientację &#...
W dniach 16-18 kwietnia w Dusznikach Zdroju odbyły się Mistrzostwa Wojsk Obrony Terytorialnej (WOT) w Biegu na Orientację. Na starcie zameldowało... »KGHM – Oferty pracy – Rekrutacja KGHM – Oferty pr...
KGHM zaprasza do współpracy wszystkich, którzy stawiają sobie odważne i ambitne cele – są gotowi na realizację codziennych wy... »Największy akademik UPWr otwarty po remoncie - europejski standard kwaterowanie studentów Największy akademik UP...
Po trwającym trzy lata kompleksowym remoncie, UPWr otwiera swój największy Dom Studencki „Arkę”. Na studentów czekają p... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...Według danych z roku 2008 średni dochód na mieszkańca powiatu lubińskiego wynosił 5432,4 zł brutto. Jest to najwyższy wynik w Polsce

Magazyn elubin.plTanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa dywidenda spośród 22281 artykułów.

Zarząd KGHM rekomenduje wypłatę 1 zł dywidendy na akcję
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 maja 2017 — komentarze: brak komentarzy

Zarząd KGHM rekomenduje wypłatę 1 zł dywidendy na akcjęKGHM Polska Miedź rekomenduje walnemu zgromadzeniu wypłatę dywidendy wysokości 200 mln zł, czyli 1 zł na akcję.- podał koncern w komunikacie. Zarząd rekomenduje, by wypłacić po 1 zł na walor w dwóch równych ratach – w sierpniu i listopadzie. Będzie to wypłata najniższa od szesnastu lat, w ubiegłym roku koncern wypłacił po ... »


Akcjonariusze KGHM zdecydują 28 VI o wypłacie 1,5 zł dywidendy na akcję
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 czerwca 2016 — komentarze: brak komentarzy

Akcjonariusze KGHM zdecydują 28 VI o wypłacie 1,5 zł dywidendy na akcjęAkcjonariusze KGHM Polska Miedź zdecydują o przeznaczeniu na dywidendę 300 mln zł z zysków z lat ubiegłych, co oznacza wypłatę w wysokości 1,5 zł na akcję, wynika z projektów uchwał na walne zgromadzenie zwołane na 28 czerwca. “Walne zgromadzenie postanawia, że wypłaci dywidendę dla akcjonariuszy w kwocie 300 000 000,00 z... »


KGHM – 1,5 zł dywidendy za akcje
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 maja 2016 — komentarze: brak komentarzy

KGHM – 1,5 zł dywidendy za akcjeJak podaje spółka KGHM w komunikacie – Zarząd KGHM rekomenduje walnemu zgromadzeniu wypłatę dywidendy w wysokości 300 mln zł, co oznacza 1,5 zł na akcję. Proponowany dzień prawa do dywidendy to 15 lipca, a jej wypłata miałaby nastąpić w dwóch transzach: 18 sierpnia (150 mln zł) oraz 17 listopada (150 mln zł). Rok wcześ... »


Zarząd KGHM o wynikach finansowych spółki i dywidendzie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 marca 2016 — komentarze: brak komentarzy

Zarząd KGHM o wynikach finansowych spółki i dywidendzieMimo ciążących na wyniku finansowym odpisach, które mają charakter niepieniężny, kondycja Grupy KGHM pozostaje dobra – zapewnia Krzysztof Skóra, prezes zarządu KGHM Polska Miedź.     Więcej: Zarząd KGHM o wynikach finansowych spółki i dywidendzie – Hutnictwo »


Podatek od kopalin nie do ruszenia
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 lipca 2015 — komentarze: brak komentarzy

Podatek od kopalin nie do ruszenia Filozofią tego rządu zawsze było takie podejście do polityki fiskalnej, by służyła ona jak najlepiej gospodarce. -  mówił w środę w Sejmie szef resortu finansów Mateusz Szczurek podczas debaty nad sprawozdaniem z realizacji budżetu w 2014 r. Jak to się ma do KGHM i płaconego przez niego podatku od niektórych kopali... »


Wyniki Grupy KGHM po pierwszym kwartale 2015 roku
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 09 maja 2015 — komentarze: brak komentarzy

Wyniki Grupy KGHM po pierwszym kwartale 2015 rokuWzrost produkcji w Grupie Kapitałowej w relacji do pierwszego kwartału 2014 roku, spadek kosztu jednostkowego C1 oraz poprawa wyniku operacyjnego Grupy pomimo pogorszenia koniunktury na rynkach metali to główne wskaźniki charakteryzujące wyniki Grupy KGHM po pierwszym kwartale 2015 roku. Wzrost produkcji miedzi ekwiwalentnej o 4 procent w ... »


KGHM. Dywidenda i nagroda z zysku.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 30 kwietnia 2015 — komentarze: brak komentarzy

KGHM. Dywidenda i nagroda z zysku.Zwyczajne Walne Zgromadzenie KGHM przyjęło propozycję Zarządu o wysokości dywidendy za rok 2014. Zysk netto za 2014 rok wyniósł 2 miliardy 450 milionów złotych. Prezes Wirth w imieniu Zarządu KGHM zaproponował przeznaczenie jednej trzeciej tej kwoty na dywidendy to jest 4zł za jedną akcję, a pozostałą kwotę przeznaczyć na kapitał zap... »


KGHM. Dywidenda z zysku
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 marca 2015 — komentarze: brak komentarzy

KGHM. Dywidenda z zyskuKGHM poinformował w komunikacie bieżącym, że Zarząd będzie rekomendował Walnemu Zgromadzeniu wypłatę 800 mln zł na dywidendę z zysku za rok 2014. W przeliczeniu na jedną akcję będzie to 4 zł. Przy obecnej cenie rynkowej stopa dywidendy wyniesie 3,5%. Rekomendacja Zarządu zakłada też wypłatę dywidendy w dwóch ratach po 2 zł - odpowiednio 18... »


KGHM zakłada wypłatę na dywidendę do 1/3 jednostkowego wyniku netto
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 stycznia 2015 — komentarze: brak komentarzy

KGHM zakłada wypłatę na dywidendę do 1/3 jednostkowego wyniku nettoZarząd KGHM Polska Miedź S.A. informuje, że w dniu 26 stycznia 2015 roku podjął uchwałę w sprawie przyjęcia Polityki Dywidend KGHM Polska Miedź S.A. - czytamy w komunikacie Polityka Dywidend KGHM Polska Miedź S.A. stanowi element zapewnienia równowagi pomiędzy wypłacaną kwotą dywidend a możliwościami efektywnego inwestowania wypracowanych p... »


KGHM. Rekomendacja w sprawie wypłaty dywidendy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 maja 2014 — komentarze: brak komentarzy

KGHM. Rekomendacja w sprawie wypłaty dywidendyZarząd KGHM Polska Miedź S.A. informuje, że zarekomenduje Zwyczajnemu Walnemu Zgromadzeniu KGHM Polska Miedź S.A. wypłatę dywidendy z zysku za rok obrotowy 2013 w wysokości 1 000 000 tys. zł - tj. 5 zł za akcję. Opracowując rekomendację Zarząd wziął pod uwagę:- sytuację na rynku metali i poziom zmienności cen,- dużą wrażliwość wyników Sp&oa... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5
Copyright © 2006-2024 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.294 sek.Lubin 1.0