Piątek, 31 marca 2023 r.   Imieniny: Beniamina, Kornelego, Balbiny
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 21

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Wielomilionowe inwestycje KGHM w ochronę środowiska – trwają prace w Hucie Miedzi Legnica Wielomilionowe inwesty...
Miedziowy gigant niemal całkowicie wyeliminuje emisje arsenu i rtęci dzięki nowej Instalacji Oczyszczania Gazów Poprocesowych. To pierwsza... »Oferty pracy PUP Lubin Oferty pracy PUP Lubin...
Przedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawc... »Obwieszczenie o licytacjach Obwieszczenie o licyta...
Licytacje opublikowane dnia: 30 marca 2023     Kategoria: mieszkania 1. Lokal stanowiący odrębną nieruchomość, lokalizacja: P... »Wynosili z piwnicy swój łup. Byli tak zajęci, że nawet nie zauważyli policjantów Wynosili z piwnicy swó...
Policjanci wydziału prewencji lubińskiej komendy, podczas wspólnego patrolu z kryminalnymi, przez okno piwniczne zauważyli dwóch wł... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...21.01.1968 Powstanie Aeroklubu Zagłębia Miedziowego

Magazyn elubin.pl

iParts.pl - części samochodowe

Tanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa kghm spośród 21143 artykułów.

Wielomilionowe inwestycje KGHM w ochronę środowiska – trwają prace w Hucie Miedzi Legnica
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 31 marca 2023 — komentarze: brak komentarzy

Wielomilionowe inwestycje KGHM w ochronę środowiska – trwają prace w Hucie Miedzi LegnicaMiedziowy gigant niemal całkowicie wyeliminuje emisje arsenu i rtęci dzięki nowej Instalacji Oczyszczania Gazów Poprocesowych. To pierwsza taka inwestycja w Polsce i jedna z kilku na świecie. Już za półtora miesiąca nowatorski węzeł na instalacji SOLINOX w Hucie Miedzi Legnica doczyści gazy z tych pierwiastków do poziomu nie wi... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 31 marca 2023 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawców dostępne są w urzędzie pracy i na jego stronie internetowej. Poniżej prezentujemy propozycje aktualne w piątek, 31 marca 2023 roku.  KSIĘGOWA – 1 wolne miejsce, wykształcenie średnie ... »


KGHM z finansowaniem na 250 milionów dolarów
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 marca 2023 — komentarze: brak komentarzy

KGHM z finansowaniem na 250 milionów dolarówPKO Bank Polski podpisał z miedziową spółką umowę niezabezpieczonego kredytu w wysokości 250 mln USD. Bank udzielił KGHM finansowania w formie odnawialnych linii kredytowych. To kontynuacja strategicznego podejścia KGHM zapewniającego stabilność finansową w oparciu o zdywersyfikowaną strukturę finansowania Grupy Kapitałowej na instrumentach ... »


Oferty pracy – Rekrutacja – KGHM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 marca 2023 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy – Rekrutacja – KGHMKGHM zaprasza do współpracy wszystkich, którzy stawiają sobie odważne i ambitne cele – są gotowi na realizację codziennych wyzwań w międzynarodowym środowisku, w zespole doświadczonych specjalistów z branży wydobycia i przetwórstwa metali. Niezależnie od tego czy jesteś studentem, absolwentem czy pracownikiem inne... »


66. rocznica odkrycia złoża miedzi, które stworzyło Zagłębie Miedziowe
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 marca 2023 — komentarze: brak komentarzy

66. rocznica odkrycia złoża miedzi, które stworzyło Zagłębie Miedziowe23 marca w 1957 Jan Wyżykowski odkrył na Dolnym Śląsku w okolicach Sieroszowic złoże rudy o zawartości 1,40 procent miedzi na głębokości 655-658 metrów. Było to największe odkrycie geologiczne w Polsce, które zmieniło region i miało ogromny wpływ na gospodarkę kraju. Odkrycie Jana Wyżykowskiego doprowadziło do powstania KGHM – ... »


Wzrost przychodów w Grupie, mocny wynik operacyjny i stabilna produkcja – podsumowanie wyników za 2022 rok
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 marca 2023 — komentarze: brak komentarzy

Wzrost przychodów w Grupie, mocny wynik operacyjny i stabilna produkcja – podsumowanie wyników za 2022 rokKGHM globalny koncern surowcowy, wiodący producent miedzi oraz srebra na świecie, przedstawił raport roczny za 2022 rok. Pomimo zmiennej i niestabilnej sytuacji makroekonomicznej, miedziowa spółka wypracowała wysokie wyniki operacyjne i finansowe, utrzymuje założone poziomy produkcji przy jednoczesnej kontynuacji wysokonakładowych projekt&oa... »


Oferty pracy – Rekrutacja – KGHM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 marca 2023 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy – Rekrutacja – KGHMKGHM zaprasza do współpracy wszystkich, którzy stawiają sobie odważne i ambitne cele – są gotowi na realizację codziennych wyzwań w międzynarodowym środowisku, w zespole doświadczonych specjalistów z branży wydobycia i przetwórstwa metali. Niezależnie od tego czy jesteś studentem, absolwentem czy pracownikiem inne... »


KGHM podpisał list intencyjny z Akademią Wojsk Lądowych we Wrocławiu
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 marca 2023 — komentarze: brak komentarzy

KGHM podpisał list intencyjny z Akademią Wojsk Lądowych we WrocławiuWspółpraca w zakresie bezpieczeństwa, wymiana doświadczeń i szkolenia – KGHM podpisał list intencyjny z Akademią Wojsk Lądowych im. gen. Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu. Wypracowane zostaną m.in. rozwiązania dla wyzwań związanych z zarządzaniem kryzysowym. Prestiżowy dokument zakłada też współdziałanie kadry KGHM i AWL przy inn... »


KGHM i Grupa Azoty prowadzą rozmowy o rozszerzeniu współpracy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 marca 2023 — komentarze: brak komentarzy

KGHM i Grupa Azoty prowadzą rozmowy o rozszerzeniu współpracyBiznesowe zaangażowanie KGHM Polska Miedź w rozbudowę Portu Morskiego Police – należącego do Grupy Kapitałowej Grupa Azoty – a także bieżąca współpraca w obszarze kwasu siarkowego były przedmiotem rozmów przedstawicieli zarządów spółek. Władze KGHM wyraziły zainteresowanie działkami inwestycyjnymi, któ... »


KGHM partnerem gali „Zawodowiec Roku”
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 marca 2023 — komentarze: brak komentarzy

KGHM partnerem gali „Zawodowiec Roku”Najlepsi z najlepszych – nauczyciele ze szkół branżowych oraz Centrów Kształcenia Zawodowego z całej Polski otrzymali w Warszawie wyróżnienia w konkursie Ministerstwa Edukacji i Nauki „Zawodowiec Roku”. KGHM był głównym partnerem wydarzenia. Zawodowcem Roku 2022 mógł zostać każdy nauczyciel, kt&... »


Copyright © 2006-2023 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.206 sek.Lubin 1.0