Wtorek, 25 kwietnia 2017 r.   Imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 42

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Dolnośląskie jeździ koleją! Dolnośląskie jeździ ko...
Liczba mieszkańców, którzy zaczęli korzystać z kolei w województwie dolnośląskim, w ciągu zaledwie czterech lat wzrosła o ... »Ubezpieczenie OC online? Tak! sprawdź dlaczego! Ubezpieczenie OC onlin...
ieczności wychodzenia z domu, o dowolnej porze, nawet w niedzielny wieczór można wykupić ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej dla ... »Pożyczki w Lubinie - warto spróbować online? Pożyczki w Lubinie - w...
Lubin znany jest z szeroko rozwiniętego rynku surowców takich jak miedź czy srebro. W mieście tym funkcjonują jednak także instytucje... »Wielkie porządki w Niemstowie Wielkie porządki w Nie...
Mieszkańcy Niemstowa postanowili znów przyłączyć się do akcji Międzynarodowy Dzień Ziemi i posprzątać swoją miejscowość. Z rowów ... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1984 Uruchomiono "Centralną Ciepłownię", obecnie TERMAL SA

Reklama
Magazyn elubin.pl

silesianseo.pllWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa kghm spośród 13175 artykułów.

Koncert hutniczy w KGHM Polska Miedź S.A.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 kwietnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Koncert hutniczy w KGHM Polska Miedź S.A.„Filharmonia Dowcipu” Waldemara Malickiego w muzycznym spektaklu „Co tu jest grane?”. Znakomita produkcja łącząca muzykę z kabaretem uatrakcyjni hutnicze święto w KGHM. Koncert odbędzie się 29 kwietnia 2017 r. (sobota) o godzinie 19.00 w Rynku w Legnicy. Obchody branżowego święta Dnia Hutnika to nie tylko uroc... »


Dla bezpieczeństwa i zdrowia
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 kwietnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Dla bezpieczeństwa i zdrowia– Realizując szkolenia, programy pracownicze, programy zdrowotne zawsze mamy jeden cel: podniesienie poziomu bezpieczeństwa naszych pracowników  w KGHM – mówił Piotr Walczak, Wiceprezes Zarządu KGHM Polska Miedź ds. produkcji, otwierając Seminarium Zdrowie i Bezpieczeństwo Pracowników w Procesie pracy. Z ... »


Podatki: KGHM płaci największy CIT
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 kwietnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Podatki: KGHM płaci największy CITKGHM znalazł się na pierwszym miejscu listy firm, które zapłaciły w 2015 r. największy podatek CIT (850 mln zł) – wynika z raportu przygotowanego przez wywiadownię gospodarczą Bisnode Polska dla Gazety Wyborczej. Na drugim miejscu (290 mln zł) znalazła się spółka Jeronimo Martins Polska – właściciel Biedronki, a ... »


Jakie wnioski po katastrofie w KGHM, w której zginęło ośmiu górników?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 kwietnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Jakie wnioski po katastrofie w KGHM, w której zginęło ośmiu górników?We wtorek odbyło się ostatnie posiedzenie specjalnej komisji, która badała ubiegłoroczny wypadek w KGHM. W wypadku tym zginęło ośmiu górników. Jaka była przyczyna tragedii, jakie są wnioski specjalistów? Górnicy zginęli w efekcie potężnego tąpnięcia. Jako przyczynę tąpnięcia, spowodowanego wstrząsem o energ... »


Pociąg specjalny przejedzie przez Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 02 kwietnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Pociąg specjalny przejedzie przez LubinKrzysztof Waszkiewicz i Ziemowit Czerski zapraszają do udziału w przejeździe pociągiem specjalnym SA134 w dniu 22 kwietnia, należącym do Kolei Dolnośląskich. Pociąg specjalny wyjedzie na trasę 22 kwietnia, około 7:00 z Legnicy i zakończy wycieczkę tego samego dnia około godziny 18:00 również w Legnicy. Zaplanowane jest przejechan... »


KGHM. Tragedia w Sierpolu. Zginał górnik
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 marca 2017 — komentarze: brak komentarzy

KGHM. Tragedia w Sierpolu. Zginał górnikLubin. W kopalni ZG Polkowice-Sieroszowice o godz. 8.56 w rejonie SW1 doszło do zdarzenia, w wyniku którego zginęła jedna osoba. Na głębokości 1000 m nadsztygar techniki strzałowej dokonywał oględzin zbiornika retencyjnego urobku. W trakcie oględzin został przysypany materiałem skalnym odspojonym od ściany zbiornika. Przybyły lekarz s... »


Trwają obchody 60-tej rocznicy odkrycia złóż rudy miedzi
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 marca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Trwają obchody 60-tej rocznicy odkrycia złóż rudy miedzi23 marca 1957 roku geolog Jan Wyżykowski przywiózł do Państwowego Instytutu Geologicznego cztery rdzenie, wydobyte podczas wierceń poszukiwawczych z otworu S-1 w okolicach Sieroszowic na Dolnym Śląsku. Badania potwierdziły obecność chalkozynu (siarczku miedzi). To symboliczny dzień wielkiego odkrycia, na bazie którego zbudowan... »


KGHM. 60 – lecie odkrycia złóż miedzi – obchody
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 marca 2017 — komentarze: brak komentarzy

KGHM. 60 – lecie odkrycia złóż miedzi – obchody23 marca 2017 r. godz. 12.30 w Sieroszowicach pod obeliskiem upamiętniającym odkrycie złoża rud rozpocznie się ceremonia obchodów 60 -lecia odkrycia złóż miedzi. Harmonogram: 23 marca 2017 r. godz. 12.30, Sieroszowice: Ceremonia pod obeliskiem upamiętniającym odkrycie złoża rud miedzi w ramach 60. rocznicy odkrycia złoża oraz w ... »


Silny wstrząs w ZG Rudna. Górnicy bezpieczni
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 marca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Silny wstrząs w ZG Rudna. Górnicy bezpieczniSilny wstrząs w Zakładach Górniczych Rudna na oddziale G-3. Dzisiaj o godzinie 9:50 sejsmografy zarejestrowały wstrząs o sile 3,7 stopnia w skali Richtera. W rejonie zagrożenia znajdowało się 5 górników. Samoistny wstrząs nastąpił o godzinie 9:50 na oddziale G-3 ZG Rudna, w trakcie robót eksploatacyjnych. Siła w... »


KGHM. Dyscyplina kosztowa i stabilna produkcja w trudnych warunkach rynkowych
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 marca 2017 — komentarze: brak komentarzy

KGHM. Dyscyplina kosztowa i stabilna produkcja w trudnych warunkach rynkowychGrupa Kapitałowa KGHM Polska Miedź S.A. w 2016 r. ograniczyła roczny spadek przychodów do 4%, a skorygowanej EBITDA do 1% dzięki konsekwentnej dyscyplinie kosztowej, utrzymaniu stabilnej produkcji oraz poprawie pod koniec roku sentymentu na rynku metali. To był kolejny rok pełen wyzwań na międzynarodowym rynku surowcowym, któ... »


Copyright © 2006-2017 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 1.394 sek.Lubin 1.0