Czwartek, 20 lipca 2017 r.   Imieniny: Czesława, Hieronima, Eliasza
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 85

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Wielkie Otwarcie Lidla w Cuprum Arena w Lubinie Wielkie Otwarcie Lidla...
20 lipca otwarty został  trzeci sklep Lidla w Lubinie – w Galerii Handlowej Cuprum Arena przy ul. Sikorskiego. Nie zabrakło przeci... »Jak przygotować się na rozmowę kwalifikacyjną? Jak przygotować się na...
Znalezienie właściwej oferty pracy i wysłanie dopracowanej aplikacji to dopiero początek. Chcąc zdobyć wymarzoną posadę, musisz dobrze przygotowa... »Dodatki w pracy Dodatki w pracy
Za pracę należy się wynagrodzenie. Oprócz pensji zasadniczej otrzymujemy również dodatki, np. za pracę w nocy lub w godzinach nadli... »7 oznak wypalenia w pracy 7 oznak wypalenia w pr...
Problemy z koncentracją, zmienne nastroje, zmęczenie – to kilka niepokojących sygnałów, które mogą świadczyć o tym, że potrze... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1.09.1948 Otwarcie liceum przy ul. M. Kopernika

Reklama
Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll

Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa kghm spośród 13475 artykułów.

Złote Gody w Gminie Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Złote Gody w Gminie LubinCztery pary małżeńskie z terenu naszej gminy obchodzą w tym roku niezwykły jubileusz jakim są Złote Gody. „Medale za długoletnie pożycie małżeńskie” przyznawane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej i pamiątkowe dyplomy wręczył jubilatom Tadeusz Kielan, wójt Gminy Lubin. Uroczystość miała miejsce w świetlicy wiejsk... »


Wartość akcji KGHM wzrosła o 400 % w ciągu 20 lat
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Wartość akcji KGHM wzrosła o 400 % w ciągu 20 latW ciągu 20 lat od debiutu KGHM na warszawskim parkiecie wartość akcji spółki, w odniesieniu do głównych indeksów, wzrosła o 400 proc. Spółka wypłaciła w tym czasie 24 mld zł dywidendy, skarb państwa z tytułu podatku miedziowego zyskał niemal 10 mld zł – mówił w środę prezes KGHM Radosław Domagalski-Ł... »


20 lat temu KGHM zadebiutował na GPW
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

20 lat temu KGHM zadebiutował na GPWRówno 20 lat temu, 10 lipca 1997 roku, miało miejsce pierwsze notowanie akcji KGHM-u na GPW. Pierwszym krokiem na warszawski parkiet było przekształcenie przedsiębiorstwa państwowego Kombinat Górniczo-Hutniczy Miedzi w jednoosobową spółkę Skarbu Państwa – KGHM Polska Miedź S.A. 10 lipca 1997 roku akcje KGHM Polska M... »


KGHM na styku biznesu i nauki
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

KGHM na styku biznesu i naukiKGHM Polska Miedź S.A. oraz Uniwersytet Łódzki rozpoczynają współpracę naukowo – badawczą oraz działalność dydaktyczną i rozwojową. Współdziałanie na styku nauki i dobrych praktyk to pewność skutecznego połączenia wiedzy i gromadzonych latami doświadczeń. List intencyjny inicjujący współpracę podpisali w W... »


Zagłębie Lubin zaprasza na prezentację i WIELKI FINAŁ
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 05 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Zagłębie Lubin zaprasza na prezentację i WIELKI FINAŁJuż w sobotę 8 lipca odbędzie się zapowiadana prezentacja drużyny KGHM Zagłębia Lubin. W galerii Cuprum Arena dowiemy się, kto w nowym sezonie reprezentował będzie barwy naszego klubu oraz w jakich koszulkach będą grali nasi piłkarze. W myśl hasła na ten sezon #Nie idę sam,  Klub zaprasza Kibiców, ale też osoby, które po... »


KGHM zmieni finansowanie Sierra Gorda
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 04 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

KGHM zmieni finansowanie Sierra GordaZarząd KGHM wyraził zgodę na zmianę umowy kredytu podpisanego 8 marca 2012 roku przez Sierra Gorda SCM – podał KGHM w komunikacie. Zmiana dotyczy zmiany charakteru finansowania z „project finance” na kredyt korporacyjny. „Zmianie ulegnie charakter finansowania z +project finance+ na finansowanie w postaci kredytu ko... »


KGHM może wkrótce zdecydować o nowych projektach z China Minmetals
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 03 lipca 2017 — komentarze: 1 komentarz

KGHM może wkrótce zdecydować o nowych projektach z China MinmetalsKGHM Polska Miedź może wkrótce rozszerzyć współpracę z China Minmetals o wspólne projekty na zasadzie wykonawstwa, poinformował prezes Radosław Domagalski-Łabędzki. „Niewykluczone, że (wkrótce zapadną decyzje)” – powiedział Domagalski-Łabędzki dziennikarzom.  – „To mogą być wsp... »


Czy KGHM wybuduje huty miedzi za granicą?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 01 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Czy KGHM wybuduje huty miedzi za granicą?żeli uda nam się wygrać kontrakt na wykonawstwo, to na pewno będziemy tym zainteresowani, bo mamy taką wiedzę, odpowiednie know-how” – powiedział w piątek Domagalski-Łabędzki. „Prędzej zrealizujemy jeden projekt niż dwa, pewnie będzie się o tym decydować w tym roku” – dodał – spółka chce być gener... »


Wakacyjny rozkład jazdy autobusów
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 czerwca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Wakacyjny rozkład jazdy autobusówW dni robocze od 26 czerwca do 1 września br. funkcjonować będzie wakacyjny rozkład jazdy Lubińskich Przewozów Pasażerskich. Zmianie ulega rozkład jazdy autobusów w dni robocze. Poza zmianami w godzinach odjazdów, uruchomione zostaną nowe przystanki w trzech miejscowościach Gminy Lubin – Gorzycy, Krzeczynie Wielkim... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 czerwca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 16 czerwca 2017 roku. ROBOTNIK TRANSPORTOWY, OPERATOR – 6 wolnych miejsc, wykszt. średnie zawodowe, mile widziany kurs przeciągarki, przenośniki taśmowe, kołowroty, praca na wysokości powyżej 3 m DORADCA KLIENTA W DZIALE... »


Copyright © 2006-2017 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 2.805 sek.Lubin 1.0