Poniedzialek, 27 stycznia 2020 r.   Imieniny: Angeliki, Przybysława, Ilony
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 41

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Kolejne pokolenie strażaków w Niemstowie Kolejne pokolenie stra...
Powołanie młodzieżowej drużyny pożarniczej – to bez wątpienia najważniejsze wydarzenie 2019 roku w OSP Niemstów. Na walnym zebraniu ... »Sesja Rady Gminy Sesja Rady Gminy
Już po raz szesnasty w tej kadencji, na obradach zebrali się radni Gminy Lubin. Sesja była jednak wyjątkowo krótka, w jej programie znalaz... »Policjanci lubińskiej grupy SPEED zatrzymali kierowcę na podwójnym gazie Policjanci lubińskiej ...
Policjanci lubińskiej grupy SPEED, realizując zadania na terenie powiatu, zatrzymali i wyeliminowali kolejnego nietrzeźwego kierowcę. W r... »Kolejne nielegalne automaty do gier zabezpieczone na terenie Lubina Kolejne nielegalne aut...
Lubińscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej wraz z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej z Leg... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...11.1999 W ramach obchodów międzynarodowego roku Seniora zorganizowano "Dni Seniora" pod hasłem: "By jesień życia była pogodna"

Magazyn elubin.pl

Gabinet Psychologiczny

polec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa kghm spośród 16992 artykułów.

Praca KGHM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 stycznia 2020 — komentarze: brak komentarzy

Praca KGHMKGHM ZANAM S.A.Ślusarz - praca w Polkowicach (IR/RP) KGHM Polska Miedź S.A. CentralaSpecjalista w Wydziale Ryzyka Kredytowego KGHM Polska Miedź S.A. O/ZG "Polkowice-Sieroszowice"Ślusarz mechanik maszyn i urządzeń górniczych pod ziemią - TG KGHM ZANAM S.A.Specjalista Technolog - praca w Polkowicach KGHM Polska Miedź S.A. O/ZG "Polkowice-S... »


Wolontariusze KGHM rozdają prezenty. Dary dla podopiecznych Domu Krótkiego Pobytu
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 stycznia 2020 — komentarze: brak komentarzy

Wolontariusze KGHM rozdają prezenty. Dary dla podopiecznych Domu Krótkiego PobytuNowy aparat fotograficzny, zmywarka do naczyń i maszyny do szycia trafiły do podopiecznych Domu Krótkiego Pobytu w Przemkowie. Dary przekazali wolontariusze KGHM, a do ich zakupu przyczynili się wszyscy pracownicy Spółki, którzy wrzucili pieniądze do puszek przedświątecznej akcji charytatywnej. KGHM od lat bierze udział w proj... »


KGHM kontynuuje działania niwelujące skutki zwiększonego dopływu wody z górotworu do wyrobisk w polu SI-XVII/2 (oddz. G-63) w ZG Polkowice-Sieroszowice
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 stycznia 2020 — komentarze: brak komentarzy

KGHM kontynuuje działania niwelujące skutki zwiększonego dopływu wody z górotworu do wyrobisk w polu SI-XVII/2 (oddz. G-63) w ZG Polkowice-SieroszowiceKGHM kontynuuje działania niwelujące skutki zwiększonego dopływu wody z górotworu do wyrobisk w polu SI-XVII/2 (oddz. G-63) w ZG Polkowice-Sieroszowice. Dopływ jest anomalią, która nie była przewidywana w prognozach hydrogeologicznych. Możliwości obecnego systemu odwadniającego nie pozwalały na zbilansowanie dopływu w oddziale G-63 o... »


Rodzice zastępczy potrzebni od zaraz - ruszyła kampania społeczna "Mie(dź) rodzinę"
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 stycznia 2020 — komentarze: brak komentarzy

Rodzice zastępczy potrzebni od zaraz - ruszyła kampania społeczna KGHM Polska Miedź, Stowarzyszenie SOS Wioski oraz powiaty Zagłębia Miedziowego rozpoczęły projekt „Mie(dź) rodzinę”. Kampania pomoże w znalezieniu chętnych rodzin oraz zmieni wizerunek rodzicielstwa zastępczego. W powiatach głogowskim, lubińskim, polkowickim, legnickim i mieście Legnicy w pieczy instytucjonalnej przebywa około 300 dziec... »


Oferty pracy KGHM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 stycznia 2020 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy KGHMKGHM Polska Miedź S.A. O/ZG "Rudna"maszynista ( operator ) urządzeń mechanicznych na powierzchni MERCUS Logistyka sp. z o.o.Kierownik Działu Obsługi Pomocniczej „Energetyka” sp. z o.o.Starszy Specjalista ds. rozliczeń produktów naftowych (umowa na zastępstwo) KGHM ZANAM S.A.Specjalista ds. Obsługi Serwisu KGHM ZANAM S.A.Elekt... »


Nagroda za pracę badawczo-naukową dla KGHM CUPRUM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 stycznia 2020 — komentarze: brak komentarzy

Nagroda za pracę badawczo-naukową dla KGHM CUPRUMZakład Psychologii Stosowanej i Profilaktyki Zdrowotnej KGHM CUPRUM z opracowaniem dotyczącym wstępnej propozycji metodologii z zakresu zarządzania wiekiem w przedsiębiorstwach wydobywczych w odniesieniu do zmieniających się warunków demograficznych zajął II miejsce w kategorii prac badawczo-naukowych w ramach corocznie organizowanego przez ... »


Oferty pracy KGHM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 30 grudnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy KGHMKGHM ZANAM S.A.Elektromonter Maszyn i Urządzeń - praca w Polkowicach KGHM Polska Miedź S.A. O/ZG "Polkowice-Sieroszowice"Ślusarz na powierzchni - MM KGHM Polska Miedź S.A. O/Centralny Ośrodek Przetwarzania InformacjiStarszy Specjalista - Konsultant, Administrator Systemów Obszaru HR KGHM Polska Miedź S.A. O/Centralny Ośrodek Przetwarzania... »


Koncert podsumowujący XVIII Akcję Charytatywną
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 grudnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Koncert podsumowujący XVIII Akcję CharytatywnąZapraszamy dziś do słuchania Jedynka - Program 1 Polskiego Radia  O godz. 17.00 Choinki Jedynki | Koncert podsumowujący XVIII Akcję Charytatywną, której KGHM jest Partnerem. Wystąpi Anna Jurksztowicz W programie znajdą się utwory świąteczne, nie zabraknie także największych przebojów takich jak Dia... »


Czy KGHM pracuje w święta? Jak funkcjonują wtedy kopalnie i huty? Jak wygląda wydobycie i produkcja?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 grudnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Czy KGHM pracuje w święta? Jak funkcjonują wtedy kopalnie i huty? Jak wygląda wydobycie i produkcja?Zakłady Górnicze to specyficzne Oddziały w KGHM, gdzie czas świąteczny narzuca inną specyfikę pracy. W Święta nie ma tu typowego wydobycia. W ZG Rudna 24 grudnia wydobycie jest prowadzone na zasadzie dobrowolnej pracy, wyłącznie na I zmianie. Dzień Wigilii jest wcześniej odpracowywany, aby pracownicy Oddziału mogli spokojnie święt... »


Wygrana z Legią na koniec roku!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 grudnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Wygrana z Legią na koniec roku!W meczu 20. kolejki PKO Ekstraklasy drużyna KGHM Zagłębia Lubin wygrała na własnym stadionie z Legią Warszawa 2:1 (0:1). Bramki dla "Miedziowych" zdobywali Bartosz Białek i Damjan Bohar. Wypowiedzi trenerów po spotkaniu: ALEKSANDAR VUKOVIĆ – TRENER LEGII WARSZAWA: - Zasłużona wygrana Zagłębia. To był słabszy mecz w naszym ... »


Copyright © 2006-2020 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.348 sek.Lubin 1.0