Poniedzialek, 29 maja 2017 r.   Imieniny: Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 84

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Film Lubinianina Marcina Lesisza na waszyngtońskim Festiwalu filmowym Film Lubinianina Marci...
Film dokumentalny „Goran the Camel Man” Marcina Lesisza został oficjalnie zaproszony do udziału w festiwalu AFI DOCS w Waszyngtonie... »Lubin. Rozdanie kasków dla czwartoklasistów Lubin. Rozdanie kasków...
Z okazji Dnia Dziecka 1 czerwca o godz. 12:00 na stadionie lekkoatletycznym RCS po raz 12 zostaną rozdane kaski dla uczniów klas czwa... »Cuprum Arena na finiszu rekomercjalizacji Cuprum Arena na finisz...
Galeria Cuprum Arena w Lubinie jest w trakcie rekomercjalizacji. Jak przebiega ten proces? Jakie zmiany zatem zaszły w ostatnim czasie w Cuprum ... »Remont ulicy Rubinowej w Oborze zakończony Remont ulicy Rubinowej...
Zakończyła się modernizacja ulicy Rubinowej w Oborze. Zakres rzeczowy zadania objął przebudowę  drogi wewnętrznej na działkach nr 354/3 ... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...31.08.1992 Uroczyste odsłonięcie pomnika ku czci ofiar demonstracji Solidarności w dziesiątą rocznicę tragicznych wydarzeń

Reklama
Magazyn elubin.pl

silesianseo.pllWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa kghm spośród 13301 artykułów.

Lubin. Rozdanie kasków dla czwartoklasistów
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 maja 2017 — komentarze: brak komentarzy

Lubin. Rozdanie kasków dla czwartoklasistówZ okazji Dnia Dziecka 1 czerwca o godz. 12:00 na stadionie lekkoatletycznym RCS po raz 12 zostaną rozdane kaski dla uczniów klas czwartych szkół podstawowych.   W tym roku będzie aż 700 kasków do wręczenia dzięki inicjatywie Prezydenta Miasta Lubina, który jest pomysłodawcą tego corocznego wydarzenia... »


Grafen-produkt przyszłości – konferencja
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 maja 2017 — komentarze: 1 komentarz

Grafen-produkt przyszłości – konferencjaNano Carbon zaprasza na konferencję poświęconą grafenowi. Właściwości, metody produkcji i możliwości zastosowań grafenu w skali przemysłowej – to tematy, które zostaną zaprezentowane podczas spotkania. Celem spotkania jest prezentacja obecnego stanu wiedzy na temat zastosowań grafenu. W czterech panelach dyskusyjnych zostaną... »


Policjanci rozdają opaski niezgubki
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 maja 2017 — komentarze: brak komentarzy

Policjanci rozdają opaski niezgubkiUwaga! Zaginęło dziecko! W centrum handlowym lubińscy policjanci odnaleźli zaginione dziecko! Na szczęście była to tylko zorganizowana akcja. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubinie w ten sposób chcieli zwrócić uwagę na zbliżające się święto Światowego Dnia Dziecka Zaginionego. W trakcie trwania akcji dzieci z Przeds... »


Wizyta prezesa KGHM Radosława Domagalskiego w Pekinie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 maja 2017 — komentarze: brak komentarzy

Wizyta prezesa KGHM Radosława Domagalskiego w PekinieSpotkania z kierownictwem China Minmetals Corporation oraz udział w Forum Pasa i Szlaku – to główne punkty wizyty prezesa zarządu KGHM Polska Miedź S.A. w stolicy Chin. Prezes Domagalski uczestniczył też w rozmowach premier Beaty Szydło z władzami Chińskiej Republiki Ludowej – przewodniczącym Xi Jinpingiem i premierem Li ... »


Zarząd KGHM rekomenduje wypłatę 1 zł dywidendy na akcję
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 maja 2017 — komentarze: brak komentarzy

Zarząd KGHM rekomenduje wypłatę 1 zł dywidendy na akcjęKGHM Polska Miedź rekomenduje walnemu zgromadzeniu wypłatę dywidendy wysokości 200 mln zł, czyli 1 zł na akcję.- podał koncern w komunikacie. Zarząd rekomenduje, by wypłacić po 1 zł na walor w dwóch równych ratach – w sierpniu i listopadzie. Będzie to wypłata najniższa od szesnastu lat, w ubiegłym roku koncern wypłacił po ... »


W kopalniach KGHM sprawdzają trzeźwość i zwalniają
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 05 maja 2017 — komentarze: brak komentarzy

W kopalniach KGHM sprawdzają trzeźwość i zwalniająW kopalniach KGHM sprawdzają trzeźwość przed pracą i po jej zakończeniu. Nie ma przyzwolenia dla alkoholu w kopalniach. KGHM zaostrzyło kontrolę pracowników kopalni oraz pracowników firm zewnętrznych po ostatniego wypadku w kopalni Polkowice-Sieroszowice. Kiedy pijany operator ładowarki potrącił maszyną 25-letniego pracownika f... »


Wypadek w kopalni
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 kwietnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Wypadek w kopalniDo poważnego wypadku doszło dziś w jednym z oddziałów kopalni Polkowice-Sieroszowice. Operator ładowarki najechał na nogę pracownika firmy serwisowej. Do zdarzenia doszło o 7.25. w Zakładach Górniczych Polkowice – Sieroszowice. Pracownik kopalni operujący ładowarką najechał na nogę innego pracownika. Poszkodowany doznał... »


KGHM zwyciężył w rankingu najbardziej atrakcyjnych przedsiębiorstw w Polsce
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 kwietnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

KGHM zwyciężył w rankingu najbardziej atrakcyjnych przedsiębiorstw w PolsceKGHM Polska Miedź, Volvo Polska i Polskie Linie Lotnicze LOT to najbardziej atrakcyjni pracodawcy 2017 roku według Polaków, którzy wzięli udział w badaniu Randstad Employer Brand Research. Randstad Employer Brand Research to realizowane po raz siódmy w Polsce globalne badanie wizerunku pracodawców. W tym roku bra... »


Lubin. Spór zbiorowy w KGHM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 26 kwietnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Lubin. Spór zbiorowy w KGHMWielomiesięczne prośby, tłumaczenia i dyskusje nic nie dały. Przyszła więc pora na zmianę tonu dialogu z zarządem – informują związkowcy z ZZPPM. 24 kwietnia podczas posiedzenia Prezydium ZZPPM podjęto decyzję o wejściu w procedurę sporu zbiorowego z zarządem KGHM. Do prowadzenia rokowań z pracodawcą powołano Zespół Negocjac... »


Dzień Hutnika w KGHM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 26 kwietnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Dzień Hutnika w KGHM4 maja przypada dzień imienin Patrona Hutników i Strażaków – Św. Floriana. Tradycyjnie hucznie ten dzień świętują Huty Legnica, Głogów i Cedynia KGHM Polska Miedź S.A. Uroczystości centralne z okazji Dnia Hutnika odbędą się 28 kwietnia, ich gospodarzem jest w tym roku Huta Miedzi Legnica. Tradycyjnie rano tego d... »


Copyright © 2006-2017 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 1.493 sek.Lubin 1.0