Wtorek, 18 czerwca 2019 r.   Imieniny: Elżbiety, Marka, Amandy
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 45

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Kaski dla wszystkich czwartoklasistów Kaski dla wszystkich c...
Tuż przed wakacjami, wszystkim 10-latkom z Gminy Lubin, którzy mogą już zdawać egzamin na kartę rowerową, samorząd ufundował kaski rowerow... »Nietrzeźwi, pod wpływem środków odurzających i z zakazem prowadzenia pojazdów zatrzymani Nietrzeźwi, pod wpływe...
Lubińscy policjanci w miniony weekend zatrzymali kolejnych nieodpowiedzialnych kierowców, którzy w sposób rażący złamali prz... »Sprawdź ile masz na koncie ZUS Sprawdź ile masz na ko...
Około 1,6 mln Dolnoślązaków lada dzień dostanie list z ZUS. W całym kraju przesyłki znajdzie aż 20,6 mln Polaków, którzy cho... »Nietrzeźwy ratownik sprawował dyżur na lubińskim basenie Nietrzeźwy ratownik sp...
Co zrobić, żeby nie dać się złapać policjantom za kierownicą „na podwójnym gazie”? 52-letniemu polkowiczaninowi wydawało się, ... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...02.06.2000 Prezydentem Miasta Lubina zostaje Roman Sadowski a wiceprezydentami: Zofia Heksel, Daniel Cyganowski i Wojciech Trzeciak.

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.plWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa kghm spośród 16185 artykułów.

Najlepsi uczniowie wyróżnieni przez KGHM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 czerwca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Najlepsi uczniowie wyróżnieni przez KGHMKGHM wręczył wyróżnienia stypendystom naukowym i uczniom, którzy w minionym roku szkolnym osiągnęli najlepsze wyniki w przedmiotach zawodowych. Podczas Gali Najlepszych, która odbyła się w piątek 14.06 w Centrum Kultury Muza w Lubinie nagrodzono uczestników programu „Kompetentni w branży górniczo-hutnic... »


50 lat CK "Muza"
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 czerwca 2019 — komentarze: brak komentarzy

50 lat CK Centrum Kultury " Muza" zaprasza mieszkańców Lubina i okolic do lubińskiego Rynku, gdzie świętować będziemy „50 lat kultury w Lubinie”. W programie imprezy zaplanowaliśmy pokazy akrobatyki powietrznej w wykonaniu artystów Teatru „Ocelot” oraz barwne widowisko „Korowód Tańca”, które p... »


„ Żyj zdrowo i na sportowo”
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 czerwca 2019 — komentarze: brak komentarzy

„ Żyj zdrowo i na sportowo”KGHM zaprasza do udziału w Festiwalu Różnej Aktywności Fizycznej organizowanym wspólnie z Jerzym Górskim, triathlonistą i podwójnym Ironmanem.   Wydarzenie odbędzie się w najbliższy weekend 15 -16 czerwca na terenie Mariny w Głogowie przy ul. Obozowej 2.   Przez 24 godzin trwania Festiwalu R&oacu... »


Górnik wydobyty na powierzchnię
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 czerwca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Górnik wydobyty na powierzchnięW kopalni Polkowice-Sieroszowice doszło w piątek do wypadku. Pod ziemią skały przysypały maszynę, w której uwięziony został górnik. Na szczęście ratownikom udało się wydobyć mężczyznę. Górnik pracował w maszynie typu obrywak, na którą podczas pracy spadło kilka ton skał. Przysypanego mężczyznę ochroniła specjalnie wzmoc... »


Konkurs z wiedzy o bezpieczeństwie wspólnie z Policją
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 czerwca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Konkurs z wiedzy o bezpieczeństwie wspólnie z Policją Policjantka Zespołu Profilaktyki Społecznej Komendy Powiatowej Policji w Lubinie, wzięła udział w konkursie „Bezpieczny świetliczak” zorganizowanym dla uczniów klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 8 w Lubinie. Poprzez zabawę i konkurencje dzieci miały możliwość nie tylko wykazać się umiejętnościami, ale również po... »


Prezes KGHM Marcin Chludziński z wyróżnieniem ...
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 czerwca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Prezes KGHM Marcin Chludziński z wyróżnieniem ...Prezes KGHM Polska Miedź S.A Marcin Chludziński otrzymał wyróżnienie w konkursie „Polski Przedsiębiorca 2018”. Nagroda stanowi uhonorowanie ostatniego roku działalności prezesa Chludzińskiego, która przyczyniła się do rozwoju i sukcesów finansowych Spółki. Gala rozdania nagród IV edycji odbyła się 11 ... »


Sokola rodzina w Hucie Miedzi Głogów i ich tegoroczne imiona
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 czerwca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Sokola rodzina w Hucie Miedzi Głogów i ich tegoroczne imionaZakończył się konkurs na imiona dla młodych sokołów z KGHM Głogów w roku 2019. Zwycięskie imiona to: SKRA, GŁOGUŚ, MIKRUS, VEGA. Otrzymano 73 propozycje imion, w tym 47 r imion męskich i 51 imion żeńskich. Na najciekawsze propozycje oddano 424 głosów. Stowarzyszenie SOKÓŁ zaprasza do podglądania ptaków i wpłacania... »


Oferty pracy KGHM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 czerwca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy KGHMOferty pracy w KGHM KGHM ZANAM S.A.Malarz - praca w Polkowicach KGHM Polska Miedź S.A. O/ZG "Polkowice-Sieroszowice"Operator urządzeń biurowych - ME (E-7) PeBeKa S.A.Inspektor ds. gospodarki nieruchomościami na powierzchni (umowa na zastępstwo) KGHM ZANAM S.A.Operator SMG pod ziemią (obsługa wozu odstawczego) KGHM ZANAM S.A.Elektromonter Maszy... »


Policjanci rozmawiali z przedszkolakami o bezpieczeństwie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 czerwca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Policjanci rozmawiali z przedszkolakami o bezpieczeństwie Lubińscy policjanci wiedząc jak ważna jest edukacja od najmłodszych lat, przekazują wiedzę i uświadamiają dzieci już w przedszkolach, jakie zagrożenia mogą czekać na nasze pociechy podczas różnego rodzaju zabaw, czy w czasie poruszania się po drogach. Dzięki współpracy z Fundacją KGHM Polska Miedź, funkcjonariusze przekazują e... »


Lubiński Park Inwestycyjny. Spotkanie w Kancelarii Premiera
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 03 czerwca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Lubiński Park Inwestycyjny. Spotkanie w Kancelarii PremieraW poniedziałek, 27 maja, w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów odbyło się spotkanie dotyczące komercjalizacji Strefy Przemysłowej Lubin S3. Zarząd Województwa Dolnośląskiego reprezentował Tymoteusz Myrda. W rozmowach uczestniczyli również Adam Lipiński - Sekretarz Stanu w Kancelarii Premiera, Krzysztof Kubów - Poseł na Se... »


Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.161 sek.Lubin 1.0