Piątek, 24 listopada 2017 r.   Imieniny: Emmy, Flory, Jana
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 85

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>Wiadomości z Lubina
Obradowała Rada Gminy Lubin Obradowała Rada Gminy ...
Radni podejmowali decyzje między innym w sprawie przyszłorocznych stawek podatków, warunków i odpłatności za usługi opiekuńcze oraz... »BLACK FRIDAY: Galeria ujawnia obniżki BLACK FRIDAY: Galeria ...
BLACK FRIDAY: Sklepy są już w pełnej gotowości na Czarny Piątek. Promocje na Black Friday ujawniło już większość sklepów. Cuprum Arena uja... »MKS Zagłębie Lubin vs Spójnia Gdynia – AKTUALIZACJA MKS Zagłębie Lubin vs ...
UWAGA!!! ZMIANA MIEJSCA ORAZ TERMINU MECZU! Kolejny mecz PGNiG Superligi Mężczyzn. W 11. kolejce Zagłębie Lubin podejmować będzie Spójnię... »Wypadek komunikacyjny pracowników firmy PeBeKa na terenie kopalni Rudna. Są poszkodowani Wypadek komunikacyjny ...
Dzisiaj (23 listopada) o godzinie 5:15 dyspozytor Zakładów Górniczych Rudna odebrał zgłoszenie o wypadku komunikacyjnym z udziałem ... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...28.07.1993 Powstanie Telewizji Regionalnej Województwa Legnickiego w Lubinie

Reklama
Magazyn elubin.pl

silesianseo.pllWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa kghm spośród 13948 artykułów.

Wypadek komunikacyjny pracowników firmy PeBeKa na terenie kopalni Rudna. Są poszkodowani
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 listopada 2017 — komentarze: brak komentarzy

Wypadek komunikacyjny pracowników firmy PeBeKa na terenie kopalni Rudna. Są poszkodowaniDzisiaj (23 listopada) o godzinie 5:15 dyspozytor Zakładów Górniczych Rudna odebrał zgłoszenie o wypadku komunikacyjnym z udziałem pracowników firmy PeBeKa, spółki należącej do Grupy KGHM Polska Miedź S.A Pracownicy PeBeKa Lubin przebywający na oddziale PeBeKa G-7 przemieszczali się samochodem SWT-TEAM w kierunku szybu ... »


W dobrym sąsiedztwie – współpraca KGHM i gminy Polkowice
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 listopada 2017 — komentarze: brak komentarzy

W dobrym sąsiedztwie – współpraca KGHM i gminy PolkowiceKGHM Polska Miedź S.A. oraz gmina Polkowice zawarły porozumienie, które umożliwi rozbudowę Obiektu Unieszkodliwiania Odpadów Wydobywczych „Żelazny Most” o Kwaterę Południową. Inwestycja przedłuży działalność spółki w regionie o kolejne dekady. Porozumienie podpisali 20 listopada w Lubinie, prezes zarządu KGHM Radosł... »


KGHM będzie poszukiwał złóż soli potasowo-magnezowej w rejonie Pucka
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 listopada 2017 — komentarze: brak komentarzy

KGHM będzie poszukiwał złóż soli potasowo-magnezowej w rejonie PuckaDecyzja Komisji Europejskiej w sprawie zgody na poszukiwanie i rozpoznawanie złóż soli potasowo-magnezowej w rejonie Pucka przez KGHM zapadła. Przyznane w 2014 roku zezwolenie dla KGHM na poszukiwanie i rozpoznawanie złóż soli potasowo-magnezowej w rejonie Pucka obejmowało zgodę na pierwszeństwo w uzyskaniu prawa użytkowania gó... »


KGHM zakłada wypłatę dywidendy za 2017 r
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 listopada 2017 — komentarze: brak komentarzy

KGHM zakłada wypłatę dywidendy za 2017 rKGHM zakłada możliwość wypłaty dywidendy za 2017 r., poinformował prezes Radosław Domagalski-Łabędzki. – Ja bym chciał, żeby KGHM pozostał spółką dywidendową, ale priorytetem jest rozwój i inwestycje – dodał prezes.– Za 2016 r. wypłaciliśmy dywidendę. W tym roku też najprawdopodobniej będziemy w stanie pozwolić sobi... »


KGHM Polska Miedź i Grupa Azoty – przemysłowa synergia
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 listopada 2017 — komentarze: brak komentarzy

KGHM Polska Miedź i Grupa Azoty – przemysłowa synergiaKGHM Polska Miedź S.A. i Grupa Azoty podpisały list intencyjny na rzecz współpracy w obszarze badawczo-rozwojowym. To zapowiedź synergii przemysłu chemicznego oraz górniczo- hutniczego na światowym poziomie.   Porozumienie o współpracy dotyczy rozwoju technologii w obszarze przetwórstwa surowców m... »


KGHM Polska Miedź S.A. i Gmina Polkowice podpiszą list intencyjny
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 listopada 2017 — komentarze: brak komentarzy

KGHM Polska Miedź S.A. i Gmina Polkowice podpiszą list intencyjnyUroczyste podpisanie porozumienia pomiędzy KGHM Polska Miedź S.A. a Gminą Polkowice odbędzie się w poniedziałek, 20 listopada o godz. 12.00 . Deklaracja współpracy umożliwi rozbudowę Obiektu Unieszkodliwiania Odpadów Wydobywczych „Żelazny Most” o Kwaterę Południową.Porozumienie podpiszą prezes zarządu KGHM Radosław D... »


Barbórka w Zagłębiu Miedziowym
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 listopada 2017 — komentarze: brak komentarzy

Barbórka w Zagłębiu MiedziowymJak co roku, górnicy z KGHM Polska Miedź S.A. kultywują tradycje związane z branżowym świętem Barbórki. Główne uroczystości w tym roku odbędą się 1 i 4 grudnia w Lubinie.   Centralne obchody barbórkowego święta w KGHM rozpoczną się 1 grudnia o godzinie 14.00 ceremonią wręczenia odznaczeń państw... »


Wzrost wyników finansowych Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 listopada 2017 — komentarze: brak komentarzy

Wzrost wyników finansowych Grupy Kapitałowej KGHM Polska MiedźPomimo stosunkowo niewielkiego wzrostu przychodów Grupy KGHM Polska Miedź S.A., spowodowanego koniecznością budowy zapasów produktów do wypełnienia naszych kontraktowych zobowiązań w ostatnim kwartale tego roku, wyraźnie widać wzrost rentowności naszych kluczowych segmentów działalności. Częściowo jest to efektem dalszej... »


Ćwierć miliona dla ofiar sierpniowej nawałnicy od Fundacji Polska Miedź
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 listopada 2017 — komentarze: brak komentarzy

Ćwierć miliona dla ofiar sierpniowej nawałnicy od Fundacji Polska MiedźCzeki pieniężne od Fundacji KGHM na naprawę zniszczeń po sierpniowej nawałnicy otrzymają najciężej poszkodowane rodziny na Pomorzu. 250 tys. złotych darowizny, głównie dla rodzin w kilku pomorskich gminach poszkodowanych podczas sierpniowej nawałnicy, przekaże Fundacja KGHM Polska Miedź – poinformowało w poniedziałek (13 lis... »


Wstrząs w ZG Rudna. Poszkodowany górnik
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 listopada 2017 — komentarze: brak komentarzy

Wstrząs w ZG Rudna. Poszkodowany górnikBardzo silny wstrząs odczuwalny w całym Zagłębiu Miedziowym. Do wstrząsu doszło w ZG Rudna Główna G2. Dzisiaj o godzinie 12.19 sejsmografy zarejestrowały wstrząs o sile 4.0 stopnia w skali Richtera. Poszkodowany jest górnik. 10 listopada o godzinie 12:19 w należącej do KGHM kopalni Rudna na Dolnym Śląsku wystąpił samoistny wstrz... »


Copyright © 2006-2017 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.132 sek.Lubin 1.0