Niedziela, 24 stycznia 2021 r.   Imieniny: Felicji, Tymoteusza, Rafała
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 26

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>

Praca Lubin


Wiadomości z Lubina
Weszły do domu seniorki pod pretekstem masażu na koronawirusa. Weszły do domu seniork...
Nie wpuszczajmy obcych do swoich mieszkań, pod żadnym pretekstem. Uważajmy na fałszywych "siostrzeńców”, „wnuczków&rd... »Ten rok był dla nas.... Terytorialsi z Dolnego Śląska podsumowali 2020 rok Ten rok był dla nas......
Rok 2020 był najpoważniejszym sprawdzianem wyszkolenia i praktycznych umiejętności żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej. 16 Dolnośląska Brygada O... »Otwarcie galerii handlowych od lutego? Otwarcie galerii handl...
Otwarcie galerii handlowych, z zachowaniem wszystkich wymogów sanitarnych, powinno być możliwe od 1 lutego, zapowiedział wicepremier, mini... »Zostań Miss Dolnego Śląska 2021! Rusza nowa edycja największego konkursu piękności w województwie! Zostań Miss Dolnego Śl...
Miss Polski to wydarzenie, które od ponad 31 lat cieszy się ogromną popularnością i niepodważalną renomą, a co roku w konkursie ... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1968 Uzyskano pierwszy koncentrat miedzi w skali przemysłowej

Magazyn elubin.pl

Magazyn elubin.plpolec prawnika.pl

silesianseo.pll
Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa komunikacja spośród 18302 artykułów.

Rynek pracy w pandemii: Rośnie rola agencji zatrudnienia
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 listopada 2020 — komentarze: brak komentarzy

Rynek pracy w pandemii: Rośnie rola agencji zatrudnieniaPandemia trwa od marca 2020 r. i nikt nie jest w stanie przewidzieć, kiedy się skończy. Związane z nią obostrzenia wpływają na niemal każdą gałąź gospodarki, nie tylko z powodu ograniczeń w prowadzeniu działalności. Druga fala Covid-19 pokazuje, że każda firma może być narażona na utrudnienia lub wręcz przestój z powodu zachorowania albo obo... »


Organizacja transportu zbiorowego od 2 listopada 2020
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 30 października 2020 — komentarze: brak komentarzy

Organizacja transportu zbiorowego od 2 listopada 2020Informujemy, iż od 2 listopada 2020 r. autobusy Lubińskich Przewozów Pasażerskich w dni robocze kursować będą do odwołania według feryjnego rozkładu jazdy. Linie nr 121 i 131 nadal kursować będą według roboczego rozkładu jazdy. Wprowadzenie feryjnego rozkładu jazdy zakłada min. zwieszenie funkcjonowania sezonowej linii nr 8 oraz brak dodatk... »


Piątek bez ZUS
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 sierpnia 2020 — komentarze: brak komentarzy

Piątek bez ZUSWybierasz się w najbliższy piątek do urzędu by załatwić zaległe sprawy? Sprawdź czy na pewno będzie on czynny 14 sierpnia. Wiele placówek w twoim mieście może być w tym dniu zamkniętych. ZUS już teraz informuje o zmianach w organizacji pracy tego dnia w całym kraju. W sobotę obchodzimy dwa święta kościelne i państwowe. Z tej okazji w całej ... »


Dwie godziny dla Rodziny w Grupie Kapitałowej KGHM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 maja 2020 — komentarze: brak komentarzy

Dwie godziny dla Rodziny w Grupie Kapitałowej KGHMRodzina, współdziałanie, komunikacja - KGHM Polska Miedź S.A. po raz drugi przystępuje do ogólnopolskiej akcji „Dwie godziny dla Rodziny”, zachęcającej organizacje i firmy do działań na rzecz harmonijnego łączenia ról w życiu zawodowym i prywatnym. Oprócz Oddziałów KGHM swój udział w akcji zadek... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 maja 2020 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawców dostępne są w urzędzie pracy i na jego stronie internetowej. Poniżej prezentujemy propozycje aktualne w piątek, 8 maja 2020 roku.  KELNER-BARMAN -  1 wolne miejsce, wymagane doświadcze... »


Komunikacja na święta
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 kwietnia 2020 — komentarze: brak komentarzy

Komunikacja na świętaInformujemy, że w okresie świąt Wielkiej Nocy autobusy Lubińskich Przewozów Pasażerskich będą kursowały według specjalnej organizacji. 12-13.04.2020 - Niedziela i Poniedziałek Wielkanocny obowiązuje specjalny rozkład jazdy- rubryka „Boże Narodzenie, Nowy Rok i Wielkanoc”Linie 1, 4, 7 kursują z częstotliwością co 30 minutLinia 2 ... »


Koronawirus: komunikat i apel Burmistrza Ścinawy!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 marca 2020 — komentarze: brak komentarzy

Koronawirus: komunikat i apel Burmistrza Ścinawy!Burmistrz Ścinawy informuje, że od poniedziałku 16 marca br. do odwołania urząd będzie zamknięty dla petentów. W trybie pracy wewnętrznej działały będą także: Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie, Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ścinawie oraz Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. w Ścinawie. Magistrat będzie działał wyłączni... »


Komunikacja kursować będzie jak w ferie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 marca 2020 — komentarze: brak komentarzy

Komunikacja kursować będzie jak w ferieInformujemy, że od 16.03.2020 r. z powodu zamknięcia placówek oświatowych w Lubinie, obowiązywać będą zmiany w rozkładach jazdy Lubińskich Przewozów Pasażerskich. Więcej informacji w załączeniu. »


Walentynkowa randka? Tylko w Heliosie!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 04 lutego 2020 — komentarze: brak komentarzy

Walentynkowa randka? Tylko w Heliosie!Po tajsku khwam rak, po szwedzku elsker, a po węgiersku - szerelem. Bez względu na język, słowo miłość przywodzi na myśl bardzo pozytywne emocje. Podczas walentynkowego weekendu (14-16 lutego) z pewnością nie zabraknie ich w kinach Helios!  Nie od dziś wiadomo, że najlepszym pomysłem na randkę jest wspólne obejrzenie filmu, któr... »


Rozkład jazdy autobusów w Święta i Nowy Rok
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 grudnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Rozkład jazdy autobusów w Święta i Nowy RokW okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku obowiązywać będzie specjalna organizacja kursowania Lubińskich Przewozów Pasażerskich. W Wigilię linie będą kursowały według feryjnego rozkładu jazdy. W Boże Narodzenie i  Nowy Rok linie 1,2,4,7 będą kursowały według rozkładu jazdy opisanego w rubryce „Boże Narodzenie, Nowy Rok, WielkanocR... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Copyright © 2006-2021 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.247 sek.Lubin 1.0