Sobota, 19 sierpnia 2017 r.   Imieniny: Bolesława, Juliana, Jana
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 78

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Uwaga komunikat! Ostrzeżenie przed burzami z gradem. Jak postępować w trakcie trwania żywiołu? Uwaga komunikat! Ostrz...
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej  we Wrocławiu ostrzega że w dniach 18 -19 sierpnia br. od późnych godzin wieczornych (22:... »Amerykański sen we Wrocławiu, czyli jak zarobić 400 tysięcy złotych nie wychodząc z domu Amerykański sen we Wro...
Amerykańska firma Crossover już 19 sierpnia zorganizuje wrocławski turniej rekrutacyjny dla pracowników branży IT. Każdy z kandydat&oacu... »Kiedy rozwiedziony małżonek może żądać świadczeń alimentacyjnych od drugiego małżonka? Kiedy rozwiedziony mał...
Możliwość żądania środków utrzymania po rozwodzie przez jednego małżonka od drugiego z nich, jest uzależniona przede wszystkim od tego, ... »Do osób starszych – apel lubińskiej policji Do osób starszych R...
Policjanci od kilku lat odnotowują szereg oszustw dokonywanych na szkodę osób starszych. Niestety przestępcy są coraz bardziej pomysło... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...18.10.2001r. Podpisano umowę partnerską z miastem Charleroi z Belgii

Reklama
Magazyn elubin.pl

silesianseo.pllWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa oferty spośród 13568 artykułów.

Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 sierpnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 11 sierpnia 2017 roku. KIEROWNIK PRODUKCJI –  1 wolne miejsce, wykształcenie średnie zawodowe, wymagane doświadczenie min. 1 rok, umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi i kierowania produkcją, NAUCZYCIEL WSPOMA... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 04 sierpnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 4 sierpnia 2017 roku. MECHANIK AUTOBUSÓW- 1 wolne miejsce, wykszt. zawodowe, doświadczenie w zawodzie, NAUCZYCIEL- TYFLOPEDAGOG- 1 wolne miejsce, 1/22 etatu, wykszt. wyższe pedagogiczne, kwalifikacje do pracy z dzieckiem s... »


Saša Balić: Nigdy nie odpuszczam!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 03 sierpnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Saša Balić: Nigdy nie odpuszczam!Nowy obrońca Miedziowych Saša Balić przedstawia się Kibicom. Zdradź swoje pierwsze wrażenia z pobytu w Lubinie. Saša Balić: – Stadion i treningowa baza robią na mnie duże wrażenie. To moje pierwsze odczucia, bo jeszcze zbyt wiele nie widziałem. Jestem zawodnikiem, więc dla mnie najważniejsze są warunki, w jakich będę ... »


Lubin. Najnowsze oferty pracy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Lubin. Najnowsze oferty pracyPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 28 lipca 2017 roku. PRACOWNIK DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA – 1 wolne miejsce, wykszt. średnie, 1 rok doświadczenia, SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA – 1 wolne miejsce, wykształcenie średnie, Oczekujemy: komunikatywności ora... »


Ponad 4000 zł po studiach? Sprawdź, gdzie tyle zarobisz
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Ponad 4000 zł po studiach? Sprawdź, gdzie tyle zarobiszIstnieją kierunki studiów, których ukończenie jest równoznaczne z zyskaniem korzystnych perspektyw zawodowych. Zgodnie z danymi zgromadzonymi przez serwis Pracuj.pl chodzi przede wszystkim o informatykę, finanse i rachunkowość, prawo, coaching, automatykę i robotykę oraz o podyplomowe monitorowanie badań klinicznych. 1. &n... »


Zmiana pracy w 6 krokach
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Zmiana pracy w 6 krokachZnalezienie interesującej oferty pracy i ubieganie się o nową posadę może sprawić, że nasza kariera zawodowa doskonale się rozwinie. Warto uwzględnić kilka prostych zasad, jeśli chcemy zmienić miejsce zatrudnienia, nie paląc za sobą mostów. 1.    Znalezienie właściwej ofertyIstnieją liczne metody poszukiwania zatrudnienia. Jed... »


Jak przygotować się na rozmowę kwalifikacyjną?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Jak przygotować się na rozmowę kwalifikacyjną?Znalezienie właściwej oferty pracy i wysłanie dopracowanej aplikacji to dopiero początek. Chcąc zdobyć wymarzoną posadę, musisz dobrze przygotować się do rozmowy z rekruterem. Dowiedz się, jak to zrobić!1.    Naucz się panować nad stresemWpatrywanie się w podłogę, kurczowe ściskanie długopisu, jąkanie się – stres objawia się na... »


Dodatki w pracy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Dodatki w pracyZa pracę należy się wynagrodzenie. Oprócz pensji zasadniczej otrzymujemy również dodatki, np. za pracę w nocy lub w godzinach nadliczbowych. Warto wiedzieć, jakie świadczenia i kiedy nam przysługują.  Praca w nocy, w niedzielę i święta… - kiedy należy nam się dodatkowe wynagrodzenie?Wybierając określone oferty pracy, zwrac... »


6 wskazówek, jak efektywnie szukać pracy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

6 wskazówek, jak efektywnie szukać pracyPoszukując zatrudnienia, warto działać systematycznie i wybierać oferty pracy adekwatne do naszych umiejętności i oczekiwań. Ważne jest również określenie celów zawodowych, które chcielibyśmy osiągnąć w przyszłości. 1.    Potrzeby i możliwościZanim zaczniemy działać, zastanówmy się, czego oczekujemy od swo... »


NOWY SKLEP LIDL W LUBINIE
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

NOWY SKLEP LIDL W LUBINIEJuż 20 lipca o godzinie 8:00 w Galerii Handlowej Cuprum Arena przy ul. Sikorskiego 20 otwarty zostanie trzeci sklep sieci Lidl w Lubinie. Z okazji otwarcia zapraszamy do udziału w specjalnie przygotowanych atrakcjach oraz na zakupy w promocyjnych cenach. W nowym sklepie klienci będą mogli znaleźć produkty marek własnych Lidl m.in.... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54
Copyright © 2006-2017 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 1.721 sek.Lubin 1.0