Wtorek, 26 września 2017 r.   Imieniny: Justyny, Cypriana, Euzebiusza
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 93

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Ukradła milion złotych pracodawcy Ukradła milion złotych...
39-letnia kobieta, jako specjalistka ds. finansowych, przez kilka lat okradała swojego pracodawcę wykorzystując swoją pozycję i posiadan... »KGHM. Zajęcia nauki pływania dla dzieci w ramach EKO – Zdrowia KGHM. Zajęcia nauki pł...
KGHM zaprasza na jesienny cykl zajęć sportowo-rekreacyjnych organizowanych w ramach programu społecznej odpowiedzialności EKO-Zdrowie. Dzieci... »Zagłębie Lubin – Sandecja 1-0 w 10. kolejce Ekstraklasy Zagłębie Lubin –...
Zagłębie Lubin pokonało 1-0 (0-0) Sandecję w pierwszym niedzielnym spotkaniu 10. kolejki Lotto Ekstraklasy. Komplet punktów „Mie... »Judyt Wojująca Judyt Wojująca
Jestem osobą o wielkim sercu, twardym tyłku i chcę z Wami podzielić się moimi przemyśleniami. Mam nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie.... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...Według danych z 31 grudnia 2010 miasto miało 74 045 mieszkańców.

Reklama
Magazyn elubin.pl

silesianseo.pllWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa sok spośród 13707 artykułów.

Jakie korzyści dla pracodawcy wynikają z zatrudniania pracowników po 50 roku życia?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Jakie korzyści dla pracodawcy wynikają z zatrudniania pracowników po 50 roku życia?Dla pracodawców, którzy coraz częściej zaczynają doceniać doświadczonych i dojrzałych pracowników, państwo przygotowało wiele udogodnień wynikających z zatrudnienia osób, które ukończyły 50 rok życia. Jeszcze nie tak dawno temu ukończenie 50 lat oznaczało schyłek kariery zawodowej. Dziś przekroczenie 50 rok... »


„Czy nauczyciele są od lubienia?”
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

„Czy nauczyciele są od lubienia?”„Czy nauczyciele są od lubienia?” – oto pytanie, na które szuka odpowiedzi Grzegorz Ćwiertniewicz. Inspiracją do napisania niniejszego tekstu stało się dla mnie wystąpienie Rity Pierson. Można je bez trudu odnaleźć w Internecie. Amerykańska nauczycielka postawiła w nim tezę, że dzieci nie uczą się od ludzi, któ... »


Historia Obory
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Historia OboryWieś położona niespełna 4 km, w kierunku północno – zachodnim, od Lubina. W jej bezpośrednim sąsiedztwie zachowało się ciałopalne cmentarzysko kultury łużyckiej z epoki brązu, które było w latach 1964 i 1968 przedmiotem prac badawczo-ratowniczych. Ponadto na terenie wsi rozpoznano pozostałości osad z okresu wpływó... »


Kiedy podstawowa opieka medyczna za granicą nie wystarczy?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 września 2017 — komentarze: 1 komentarz

Kiedy podstawowa opieka medyczna za granicą nie wystarczy?Wyjazd za granicę to bardzo ważne przedsięwzięcie, w którym udział może być prawdziwą przyjemnością i doskonałą zabawą. Jednak w pewnych okolicznościach może się nieszczęśliwie zmienić w prawdziwy koszmar. Jeżeli dojdzie na przykład do wypadku w czasie pobytu za granicą i konieczne będzie podjęcie leczenia może się okazać, że to leczen... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 22 września 2017 roku SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY W DZIALE EKSPORTU (ROSJA)- 1 wolne miejsce, wykszt. wyższe ekonomiczne lub w trakcie studiów ekonomicznych, min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, bardzo dobra... »


KGHM z Certyfikatem Systemu Zarządzania Energią
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

KGHM z Certyfikatem Systemu Zarządzania EnergiąKGHM jest największą firmą, której udało się uzyskać certyfikat Certyfikat Systemu Zarządzania Energią zgodnego z normą ISO 50001. Do tej pory ok. 290 firm w Polsce uzyskało ten certyfikat. Możliwość samodzielnego przeprowadzania audytów energetycznych to nie tylko oszczędność czasu i pieniędzy, ale również potwie... »


Ostatni tydzień dla zdolnych sportowców, by ubiegać się o stypendium
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Ostatni tydzień dla zdolnych sportowców, by ubiegać się o stypendiumTo ostatni tydzień dla zdolnych sportowców, by ubiegać się o stypendium od mistrzyni paraolimpijskiej Natalii Partyki i sieci Biedronka. Fundusz wspiera młodych, utalentowanych ludzi, którzy szukają dofinansowania swojego rozwoju sportowego. Każde stypendium w ramach funduszu to 10 000 zł. na realizację jasno sprecyzowanych ce... »


Powrót do tradycji. Festiwal rolnictwa w Oborze
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Powrót do tradycji. Festiwal rolnictwa w OborzeW sobotę 16 września od samego rana przy ul. Bursztynowej było gwarno a to za sprawą  organizowanego przez Stowarzyszenie Kwiaty Obory i Odnowę Wsi Dolnośląskiej Konkursu maszyn i urządzeń rolniczych, który w tym roku przeobraził się w Festiwal rolnictwa. Impreza zostało przeprowadzona z rozmachem, a to za sprawą środków pozysk... »


Lubińskie trasy rowerowe. Pętla południowo - zachodnia Lubina
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Lubińskie trasy rowerowe. Pętla południowo - zachodnia LubinaRozpoczynamy ze skrzyżowania ulicy Gajowej z Wrzosową. Przejeżdżamy przez Park Leśny i podążamy na południe z lekkim odchyleniem zachodnim trzymając się zielonego szlaku rowerowego. Dojeżdżamy do drogi łączącej Osiek z Chróstnikiem. Kierujemy się w prawo (na zachód). Po drodze przejeżdżamy przez tory kolejowe. Dojeżdżamy do Chr&oacu... »


Fakty i mity na temat ubezpieczeń dla dziecka
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Fakty i mity na temat ubezpieczeń dla dzieckaJednym z elementów pomagających w dbaniu o jakość życia dzieci jest ich ubezpieczenie. Ale czy rodzice wiedzą, jakie ubezpieczenie wybrać, na co zwrócić uwagę i jakie korzyści płyną z posiadania odpowiedniej polisy? Bezpieczeństwo dziecka to dla rodziców kwestia podstawowa. Każdy rodzic, już od pierwszych lat życia swoic... »


Copyright © 2006-2017 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.082 sek.Lubin 1.0