Poniedzialek, 29 maja 2017 r.   Imieniny: Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 83

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Film Lubinianina Marcina Lesisza na waszyngtońskim Festiwalu filmowym Film Lubinianina Marci...
Film dokumentalny „Goran the Camel Man” Marcina Lesisza został oficjalnie zaproszony do udziału w festiwalu AFI DOCS w Waszyngtonie... »Lubin. Rozdanie kasków dla czwartoklasistów Lubin. Rozdanie kasków...
Z okazji Dnia Dziecka 1 czerwca o godz. 12:00 na stadionie lekkoatletycznym RCS po raz 12 zostaną rozdane kaski dla uczniów klas czwa... »Cuprum Arena na finiszu rekomercjalizacji Cuprum Arena na finisz...
Galeria Cuprum Arena w Lubinie jest w trakcie rekomercjalizacji. Jak przebiega ten proces? Jakie zmiany zatem zaszły w ostatnim czasie w Cuprum ... »Remont ulicy Rubinowej w Oborze zakończony Remont ulicy Rubinowej...
Zakończyła się modernizacja ulicy Rubinowej w Oborze. Zakres rzeczowy zadania objął przebudowę  drogi wewnętrznej na działkach nr 354/3 ... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...25.09.1999 Po trwającej 2 lata modernizacji oddano do użytku jeden z najnowocześniejszych obiektów kultury w Polsce - II część Centrum Kultury Muza

Reklama
Magazyn elubin.pl

silesianseo.pllWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa sok spośród 13301 artykułów.

Lubin. Wkrótce otwarcie basenu przy RCS
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 maja 2017 — komentarze: brak komentarzy

Lubin. Wkrótce otwarcie basenu przy RCSJeśli pogoda będzie sprzyjać, to na Dzień Dziecka czyli na 1 czerwca przewiduje się otwarcie basenów zewnętrznych przy Regionalnym Centrum Sportowym w Lubinie. Regionalne Centrum Sportowe od dłuższego czasu przygotowuje się do otwarcia basenów zewnętrznych. Kończone są już przeglądy, mycie niecek, woda jest już napuszczona, t... »


Artur Trubicki ponownie pierwszy w Międzynarodowych Zawodach Karate
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 maja 2017 — komentarze: brak komentarzy

Artur Trubicki ponownie pierwszy w Międzynarodowych Zawodach KarateW dniu 13.05.2017 r. w Lipsku w Niemczech, odbyły się Międzynarodowe Zawodowy Karate Olimpijskiego WKF „LEIPZIG OPEN ‘ 2017”. W zawodach brało udział 400 zawodników, a uczestniczyło w nich 50 klubów z Niemiec, Belgi, Czech oraz Polski. Warto przypomnieć, że to kolejny wielki sukces zawodnika ścinawskiego klu... »


2 nowe linie wakacyjne nad morze z Wrocławia
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 maja 2017 — komentarze: brak komentarzy

2 nowe linie wakacyjne nad morze z WrocławiaNa platformie integrującej przewoźników autokarowych PolskiBus.com do dyspozycji Pasażerów zostają wprowadzone 2 nowe linie: z Wrocławia, przez Legnicę, Lubin, Polkowice, Nową Sól, Zieloną Górę do Mrzeżyna oraz z Wrocławia przez Poznań, Piłę, Szczecinek, Koszalin do Jarosławca. Dzięki temu w ofercie strony w... »


Lubin. Najnowsze oferty pracy z PUP
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 maja 2017 — komentarze: brak komentarzy

Lubin. Najnowsze oferty pracy z PUPPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 19 maja 2017 roku. KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY KAT. B – 1 wolne miejsce, wymagane prawo jazdy kat. B, doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego na trasach międzynarodowych, znajomość języka angielskiego w stopniu po... »


Zarząd KGHM rekomenduje wypłatę 1 zł dywidendy na akcję
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 maja 2017 — komentarze: brak komentarzy

Zarząd KGHM rekomenduje wypłatę 1 zł dywidendy na akcjęKGHM Polska Miedź rekomenduje walnemu zgromadzeniu wypłatę dywidendy wysokości 200 mln zł, czyli 1 zł na akcję.- podał koncern w komunikacie. Zarząd rekomenduje, by wypłacić po 1 zł na walor w dwóch równych ratach – w sierpniu i listopadzie. Będzie to wypłata najniższa od szesnastu lat, w ubiegłym roku koncern wypłacił po ... »


Musical Metro w Zielonej Górze. Tańsze bilety
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 maja 2017 — komentarze: brak komentarzy

Musical Metro w Zielonej Górze. Tańsze bilety25 Lat Najlepszego Polskiego Musicalu – 22 października 2017 r. w Zielonej Górze. Z okazji Dnia Matki od 20.05.-26.05. trwa promocja na zakup biletów na musical „Metro” , zapisując się do newslettera na stronie www.musicalmetro.pl można nabyć bilety tańsze o 11 zł. Grupa młodych wykonawców opowiada o ... »


Kościół „Na Starym Lubinie”
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 maja 2017 — komentarze: brak komentarzy

Kościół „Na Starym Lubinie”Miejsce, w którym znajduje się obecna świątynia pw. Narodzenia Najświętszej Marii Panny jest najstarszą częścią obecnego Lubina. Według tradycji i podań ludowych pierwszą świątynię chrześcijańską miano tu wznieść około 1175 roku z fundacji Piotra Włostowica (Własta). Wydaję się to zupełnie nieprawdopodobne, gdyż Włostowic nie żył j... »


Najnowsze oferty pracy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 maja 2017 — komentarze: brak komentarzy

Najnowsze oferty pracyPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 12 maja 2017 roku. HANDLOWIEC DS. SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ/ OPIEKUN KLIENTA/ INFORMATYK – 1 wolne miejsce, wykszt. średnie ogólnokształcące, wymagane roczne doświadczenie w sprzedaży w branży meblowej (w tym w sprze... »


W tym roku emeryt dorobi więcej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 maja 2017 — komentarze: brak komentarzy

W tym roku emeryt dorobi więcejNie każdy ma ten komfort, że na emeryturze dostaje na swoje konto tyle, że już pracować nie musi. Wielu emerytów i rencistów, pomimo tego, że pobiera świadczenie z ZUS, nadal pracuje, aby poprawić swoją stopę życiową. Dla niektórych praca to sposób na utrzymanie życiowej i zawodowej aktywności, ale dla większości... »


Giełda Piosenki Turystycznej w Goli
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 maja 2017 — komentarze: brak komentarzy

Giełda Piosenki Turystycznej w GoliOśrodek Kultury Gminy Lubin, jak co roku, zorganizował Giełdę Piosenki Turystycznej ’2017. Przegląd odbył się w świetlicy wiejskiej w Goli. Uczestnikami spotkania byli członkowie zespołów: SZuM ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Krzeczynie Wielkim, GAMA ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Szklarach Dolny... »


Copyright © 2006-2017 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 4.774 sek.Lubin 1.0