Piątek, 24 listopada 2017 r.   Imieniny: Emmy, Flory, Jana
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 78

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>Wiadomości z Lubina
Obradowała Rada Gminy Lubin Obradowała Rada Gminy ...
Radni podejmowali decyzje między innym w sprawie przyszłorocznych stawek podatków, warunków i odpłatności za usługi opiekuńcze oraz... »BLACK FRIDAY: Galeria ujawnia obniżki BLACK FRIDAY: Galeria ...
BLACK FRIDAY: Sklepy są już w pełnej gotowości na Czarny Piątek. Promocje na Black Friday ujawniło już większość sklepów. Cuprum Arena uja... »MKS Zagłębie Lubin vs Spójnia Gdynia – AKTUALIZACJA MKS Zagłębie Lubin vs ...
UWAGA!!! ZMIANA MIEJSCA ORAZ TERMINU MECZU! Kolejny mecz PGNiG Superligi Mężczyzn. W 11. kolejce Zagłębie Lubin podejmować będzie Spójnię... »Wypadek komunikacyjny pracowników firmy PeBeKa na terenie kopalni Rudna. Są poszkodowani Wypadek komunikacyjny ...
Dzisiaj (23 listopada) o godzinie 5:15 dyspozytor Zakładów Górniczych Rudna odebrał zgłoszenie o wypadku komunikacyjnym z udziałem ... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...Według danych z roku 2008 średni dochód na mieszkańca powiatu lubińskiego wynosił 5432,4 zł brutto. Jest to najwyższy wynik w Polsce

Reklama
Magazyn elubin.pl

silesianseo.pllWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa sok spośród 13948 artykułów.

BLACK FRIDAY: Galeria ujawnia obniżki
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 listopada 2017 — komentarze: brak komentarzy

BLACK FRIDAY: Galeria ujawnia obniżkiBLACK FRIDAY: Sklepy są już w pełnej gotowości na Czarny Piątek. Promocje na Black Friday ujawniło już większość sklepów. Cuprum Arena ujawnia rabaty na swoich stoiskach.   Black Friday to niewątpliwie świetna okazja dla wszystkich fanów wyprzedaży i zakupów. Czarny Piątek to dzień niemal na całym świecie dzień... »


Nieoficjalnie: rząd rezygnuje ze zniesienia limitu składek ZUS.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 listopada 2017 — komentarze: brak komentarzy

Nieoficjalnie: rząd rezygnuje ze zniesienia limitu składek ZUS.Nie będzie zniesienia limitu składek ZUS po przekroczeniu 30-krotności przeciętnej pensji – dowiedział się nieoficjalnie money.pl. Oznacza to, że najlepiej zarabiający na etacie i ich pracodawcy nie zostaną obciążeni dodatkowymi kosztami pracy, które miały dać państwu ponad 5 mld zł rocznie. Decyzja w tej sprawie może zostać ogłoszona ... »


Sesja Rady Gminy Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 listopada 2017 — komentarze: brak komentarzy

Sesja Rady Gminy LubinSiedmioma projektami uchwał, z inicjatywy wójta Gminy Lubin, będą się zajmować radni na najbliższej sesji, którą zaplanowano na 22 listopada, o godz. 17.00 w świetlicy wiejskiej w Miroszowicach. Najważniejsze dla mieszkańców tematy, o których będą dyskutować radni, to kwestie opłat i podatków. Wó... »


Powietrze bez śmieci w Lubinie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 listopada 2017 — komentarze: brak komentarzy

Powietrze bez śmieci w LubiniePod koniec października PGNiG Obrót Detaliczny i Urząd Gminy Lubin zawarły Porozumienie o współpracy, które ma ułatwić mieszkańcom gminy wymianę tradycyjnych palenisk, opalanych paliwem stałym, na nowoczesne systemy ogrzewania  zasilane ekologicznym paliwem, jakim jest gaz ziemny. Porozumienie wpisuje się w ogłoszony ... »


ZOO Lubin – Pawie na wolności
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 listopada 2017 — komentarze: brak komentarzy

ZOO Lubin – Pawie na wolnościOd kilku dni podczas wizyty w lubińskim zoo zobaczyć można pawie na wolności – poza wolierami, spacerujące po trawnikach lub siedzące wysoko na drzewie.   Ptaki zaplanowane do wypuszczenia od wielu miesięcy przebywały w specjalnie dla nich wykonanej wolierze usytuowanej na tyłach woliery żurawi mandżurskich, w sąsiedztwie budynku eduka... »


KGHM Polska Miedź i Grupa Azoty – przemysłowa synergia
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 listopada 2017 — komentarze: brak komentarzy

KGHM Polska Miedź i Grupa Azoty – przemysłowa synergiaKGHM Polska Miedź S.A. i Grupa Azoty podpisały list intencyjny na rzecz współpracy w obszarze badawczo-rozwojowym. To zapowiedź synergii przemysłu chemicznego oraz górniczo- hutniczego na światowym poziomie.   Porozumienie o współpracy dotyczy rozwoju technologii w obszarze przetwórstwa surowców m... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 listopada 2017 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 17 listopada 2017 roku. OPERATOR SUWNIC– 6 wolnych miejsc, wykszt. zawodowe, kurs operatora suwnic S I, S II, czerpaki, elektromagnes, RECEPCJONISTA – 1 wolne miejsce, wykszt. min. średnie, mile widziane doś... »


Z jakich przywilejów mogą korzystać Honorowi Dawcy Krwi – sprawdź
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 listopada 2017 — komentarze: brak komentarzy

Z jakich przywilejów mogą korzystać Honorowi Dawcy Krwi – sprawdźKrwiodawstwo w Polsce jest oparte na zasadzie dobrowolnego i bezpłatnego oddawania krwi, gdyż taka forma stwarza bezpieczeństwo składników krwi dla pacjentów.  Największym przywilejem każdego Krwiodawcy jest wdzięczność pacjentów, gdyż to Jego krew daje innym zdrowie i życie. Dodatkowym akcentem wyrazu podziękowania dla k... »


Najnowsze oferty pracy PUP w Lubinie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 listopada 2017 — komentarze: brak komentarzy

Najnowsze oferty pracy PUP w LubiniePrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 10 listopada 2017 roku. SPRZEDAWCA- ELEKTRONIK- 1 wolne miejsce, wymagana znajomość elektroniki, ASYSTENT – 1 wolne miejsce, wykszt. średnie, prawo jazdy kat. B, doświadczenie zawodowe w zakresie ubezpieczeń komunikacy... »


Program MALUCH PLUS na Dolnym Śląsku
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 09 listopada 2017 — komentarze: brak komentarzy

Program MALUCH PLUS na Dolnym ŚląskuWojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak informuje, że Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ogłosiło otwarty konkurs ofert na finansowe wspieranie zadań z zakresu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „Maluch + 2018” na 2018 rok. Nowa edycja programu przyniesie wiele pozytywnych zmian.   O ok. 30... »


Copyright © 2006-2017 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.096 sek.Lubin 1.0