Czwartek, 20 lipca 2017 r.   Imieniny: Czesława, Hieronima, Eliasza
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 82

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Wielkie Otwarcie Lidla w Cuprum Arena w Lubinie Wielkie Otwarcie Lidla...
20 lipca otwarty został  trzeci sklep Lidla w Lubinie – w Galerii Handlowej Cuprum Arena przy ul. Sikorskiego. Nie zabrakło przeci... »Jak przygotować się na rozmowę kwalifikacyjną? Jak przygotować się na...
Znalezienie właściwej oferty pracy i wysłanie dopracowanej aplikacji to dopiero początek. Chcąc zdobyć wymarzoną posadę, musisz dobrze przygotowa... »Dodatki w pracy Dodatki w pracy
Za pracę należy się wynagrodzenie. Oprócz pensji zasadniczej otrzymujemy również dodatki, np. za pracę w nocy lub w godzinach nadli... »7 oznak wypalenia w pracy 7 oznak wypalenia w pr...
Problemy z koncentracją, zmienne nastroje, zmęczenie – to kilka niepokojących sygnałów, które mogą świadczyć o tym, że potrze... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...31.08.1982 Demonstracja w drugą rocznicę podpisania porozumień sierpniowych między Solidarnością a rządem PRL która przeradza się w trzydniowe starcia. W trakcie jej pacyfikacji oddziały ZOMO użyły broni palnej wskutek czego zginęli : Andrzej Trajkowski, Michał Adamowicz i Mieczysław Późniak.

Reklama
Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll

Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa sok spośród 13475 artykułów.

Wielkie Otwarcie Lidla w Cuprum Arena w Lubinie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Wielkie Otwarcie Lidla w Cuprum Arena w Lubinie20 lipca otwarty został  trzeci sklep Lidla w Lubinie – w Galerii Handlowej Cuprum Arena przy ul. Sikorskiego. Nie zabrakło przecięcia wstęgi, balonów, róż, degustacji dań, kawy, prezentów oraz loterii, w której można było wygrać rożne akcesoria. Klientów na otwarciu sklepu nie brakowało. Kus... »


Dodatki w pracy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Dodatki w pracyZa pracę należy się wynagrodzenie. Oprócz pensji zasadniczej otrzymujemy również dodatki, np. za pracę w nocy lub w godzinach nadliczbowych. Warto wiedzieć, jakie świadczenia i kiedy nam przysługują.  Praca w nocy, w niedzielę i święta… - kiedy należy nam się dodatkowe wynagrodzenie?Wybierając określone oferty pracy, zwrac... »


6 korzyści niefinansowych z pracy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

6 korzyści niefinansowych z pracyEksperci z Pracuj.pl podpowiadają, jakie profity pracodawcy oferują pracownikom. Wysokość pensji to nie wszystko. Czasami możemy liczyć również na dodatkowy wymiar płatnego urlopu, szerokie możliwości rozwoju, prywatną opiekę medyczną, samochód służbowy do prywatnego użytku itd. 1.      Elastyczny czas... »


AKCJA LATO 2017 – Zajęcia na ściance wspinaczkowej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

AKCJA LATO 2017 – Zajęcia na ściance wspinaczkowejPo raz drugi w ramach AKCJI LATO 2017 zapraszamy na przygodę ze wspinaczką. Zajęcia na ściance wspinaczkowej na stałe zagościły w naszym repertuarze i po raz kolejny będzie można  pokonać swój lęk wysokości i przy tym również dobrze się pobawić. Do dyspozycji jest  80 m2 ściany o wysokości 10,5m. Ściana posia... »


627 nietrzeźwych kierowców wyeliminowanych z ruchu od początku wakacji
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

627 nietrzeźwych kierowców wyeliminowanych z ruchu od początku wakacjiZa nami zaledwie trzy tygodnie wakacji, a już niestety padają rekordy, ale nie temperatury. Zatrważająca jest liczba kierowców, którzy pomimo wielokrotnych apeli, zdecydowali się wsiąść za kierownicę swoich pojazdów będąc pod wpływem alkoholu. Od 23 czerwca 2017 r. dolnośląscy policjanci ujawnili i zatrzymali już 627 nie... »


NOWY SKLEP LIDL W LUBINIE
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

NOWY SKLEP LIDL W LUBINIEJuż 20 lipca o godzinie 8:00 w Galerii Handlowej Cuprum Arena przy ul. Sikorskiego 20 otwarty zostanie trzeci sklep sieci Lidl w Lubinie. Z okazji otwarcia zapraszamy do udziału w specjalnie przygotowanych atrakcjach oraz na zakupy w promocyjnych cenach. W nowym sklepie klienci będą mogli znaleźć produkty marek własnych Lidl m.in.... »


Dotacje na inwestycje w przetwórstwo produktów rolnych
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Dotacje na inwestycje w przetwórstwo produktów rolnychDo 3 sierpnia 2017 r. można składać w Oddziałach Regionalnych ARiMR wnioski o przyznanie pomocy na „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” finansowane z budżetu Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020. To już kolejny w tym roku nab&oacut... »


Podwyżki dla pracowników w instytucjach kultury na Dolnym ŚLąsku
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Podwyżki dla pracowników w instytucjach kultury na Dolnym ŚLąskuŚrednio po 280 zł podwyżki otrzymają pracownicy w prowadzonych przez Urząd Marszałkowski instytucjach kultury. Podwyżki nie obejmą kadry zarządzającej instytucjami, tylko jej szeregowych pracowników. Najpierw środki na ten cel trafiły do Opery Wrocławskiej i Teatru Polskiego we Wrocławiu, teraz wsparcie otrzymają także inne instytuc... »


Remont w nowej siedzibie gminnego gimnazjum
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Remont w nowej siedzibie gminnego gimnazjumMalowanie ścian, wymiana podłóg i dostosowanie obiektu do przepisów przeciwpożarowych – to zadania, które wykonywane są obecnie w kupionym przez Gminę Lubin budynku przy ul. Księcia Ludwika I 6. Od 1 września 2017 r. mieścić się tam będzie Gminne Gimnazjum, a już teraz funkcjonuje tam sekretariat szkoły. Sześć pr... »


Rehabilitacja po zwolnieniu lekarskim
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Rehabilitacja po zwolnieniu lekarskimW ubiegłym roku ponad sześć tysięcy dolnoślązaków skorzystało ze świadczenia rehabilitacyjnego. Jeśli pół roku zwolnienia nie wystarczy na zakończenie leczenia i pełen powrót do zdrowia warto zapytać lekarza czy możemy kontynuować terapię w ramach tego świadczenia. Warunek jest jeden – stan naszego zdrowia musi ... »


Copyright © 2006-2017 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 2.366 sek.Lubin 1.0