Środa, 24 lipca 2019 r.   Imieniny: Kingi, Krystyny, Antoniego
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 79

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
W co się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną na wysokie stanowisko? W co się ubrać na rozm...
Szykując się na rozmowę o pracę na wysokim stanowisku, należy pamiętać o kilku szczegółach. Dobierając części garderoby i dodatki... »Zrównoważony Raport KGHM Polska Miedź S.A. za 2018 rok już w sieci Zrównoważony Raport KG...
Spółka kontynuuje politykę otwartości i transparentności z interesariuszami. Interaktywna publikacja została przygotowana w oparciu o ... »Helios Lubin - Helios Lubin - "Wymarz...
Filmy prezentowane w ramach Kina Konesera to najczęściej niszowe dzieła z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem. Wyświetlane histo... »ZOO Lubin - Letni Szlak Badacza Przyrody 2019 ZOO Lubin - Letni Szla...
ZOO Lubin zaprasza do kolejnej edycji Letniego Szlaku Badacza Przyrody! To już tradycja, że na tydzień w sierpniu spotykają się najwytrwalsi bada... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.plsilesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...lubińska drużnya piłki siatkowej mężczyzn - Inova Cuprum Lubin awansowała do II ligii?

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

IV sesja Rady Gminy Lubin
Data dodania: 04 lutego 2019 — Kategoria: Wiadomości

IV sesja Rady Gminy Lubin

W najbliższy wtorek o godzinie 8.00 w siedzibie Urzędu Gminy w Lubinie zbiorą się radni na kolejnej sesji Rady Gminy. Tematem dominującym będą kwestie związane z uchwalaniem miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego. Proponowany porządek obrad publikujemy poniżej.

OGŁOSZENIE

Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (tj. Dz. U. z 2018 r., poz. 994 ze zmian.) zwołuję IV sesję Rady Gminy Lubin.

Sesja odbędzie się w dniu 5 lutego 2019 r. o godz. 8:00 w budynku przy ul. Księcia Ludwika I 3 w Lubinie.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie sesji.

2. Przyjęcie protokołu z sesji z dnia 28 grudnia 2018 r.

3. Uchwała w sprawie podwyższenia kryterium dochodowego uprawniającego do przyznania nieodpłatnie pomocy w zakresie dożywiania w formie posiłku, świadczenia pieniężnego na zakup posiłku lub żywności albo świadczenia rzeczowego w postaci produktów żywnościowych dla osób objętych wieloletnim rządowym programem ,,Posiłek w szkole i w domu” na lata 2019—2023/proj. nr 53/ – inicjatywa Wójta Gminy Lubin.

4. Uchwała w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenów położonych w obrębie Obora/proj. nr 28/ – inicjatywa Wójta Gminy Lubin.

5. Uchwała w sprawie uchwalenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Lubin dla obrębu Krzeczyn Wielki /proj. nr 49/ – inicjatywa Wójta Gminy Lubin.

6. Uchwała w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu położonego w obrębie Krzeczyn Mały /proj. nr 50/ – inicjatywa Wójta Gminy Lubin.

7. Uchwała w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu położonego w obrębie Księginice /proj. nr 51/ – inicjatywa Wójta Gminy Lubin.

8. Uchwała sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w obrębach Obora, Krzeczyn Mały i Krzeczyn Wielki /proj. nr 52/ – inicjatywa Wójta Gminy Lubin.

9. Uchwała w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu położonego w obrębie Gogołowice –/proj. nr 54/ – inicjatywa Wójta Gminy Lubin.

10. Uchwała w sprawie zmiany uchwały nr III/18/2002 Rady Gminy Lubin z dnia 6 grudnia 2002 r. w sprawie wysokości diet przysługujących radnym Gminy Lubin. /proj. nr 55/ – inicjatywa klubu radnych Moja Gmina.

11. Uchwała zmieniająca uchwałę Nr III/42/2018 rady Gminy Lubin z dnia 28 grudnia 2018 roku w sprawie ustalenia wykazu wydatków, które nie wygasają z upływem roku budżetowego 2018 /proj. nr 56/ – inicjatywa Wójta Gminy Lubin.

12. Uchwała zmieniająca budżet Gminy Lubin na rok 2019 /proj. nr 57 /– inicjatywa Wójta Gminy Lubin.

13. Wolne wnioski.

14. Zamknięcie sesji.

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,19144.html
Ten artykuł był czytany 186 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.029 sek.Lubin 1.0