Sobota, 20 kwietnia 2019 r.   Imieniny: Agnieszki, Czesława, Amalii
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 97

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Oferty pracy PUP Lubin Oferty pracy PUP Lubin...
Przedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 19 kwietnia 2019 r.  SPEC... »Policyjne działania ,,Bezpieczny weekend – Wielkanoc 2019” Policyjne działania ,,...
Zbliżają się Święta Wielkanocne. Na drogach powiatu lubińskiego pojawi się więcej niż zwykle policyjnych patroli dbających o bezpieczeńst... »13. edycja cyklu KULTURA DOSTĘPNA w kinach Helios! 13. edycja cyklu KULTU...
Helios rozpoczyna kolejną edycję cyklu Kultura Dostępna! Widzowie sieci poznają najlepsze, najbardziej cenione polskie filmy w ramach trzynastej ... »EMERYTURA PLUS JUŻ OD MAJA EMERYTURA PLUS JUŻ OD ...
Podczas jednej z lutowych konwencji Prawo i Sprawiedliwość zapowiedziało projekt tzw. „trzynastej emerytury”, która ma stanowi... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.pl
Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...09.1999 Zorganizowano I Mistrzostwa Dolnego Śląska w Skatingu na terenie Ośrodka Sportu i rekreacji w Lubinie oraz turniej o Złotą Strzałę

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

IV sesja Rady Gminy Lubin
Data dodania: 04 lutego 2019 — Kategoria: Wiadomości

IV sesja Rady Gminy Lubin

W najbliższy wtorek o godzinie 8.00 w siedzibie Urzędu Gminy w Lubinie zbiorą się radni na kolejnej sesji Rady Gminy. Tematem dominującym będą kwestie związane z uchwalaniem miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego. Proponowany porządek obrad publikujemy poniżej.

OGŁOSZENIE

Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (tj. Dz. U. z 2018 r., poz. 994 ze zmian.) zwołuję IV sesję Rady Gminy Lubin.

Sesja odbędzie się w dniu 5 lutego 2019 r. o godz. 8:00 w budynku przy ul. Księcia Ludwika I 3 w Lubinie.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie sesji.

2. Przyjęcie protokołu z sesji z dnia 28 grudnia 2018 r.

3. Uchwała w sprawie podwyższenia kryterium dochodowego uprawniającego do przyznania nieodpłatnie pomocy w zakresie dożywiania w formie posiłku, świadczenia pieniężnego na zakup posiłku lub żywności albo świadczenia rzeczowego w postaci produktów żywnościowych dla osób objętych wieloletnim rządowym programem ,,Posiłek w szkole i w domu” na lata 2019—2023/proj. nr 53/ – inicjatywa Wójta Gminy Lubin.

4. Uchwała w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenów położonych w obrębie Obora/proj. nr 28/ – inicjatywa Wójta Gminy Lubin.

5. Uchwała w sprawie uchwalenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Lubin dla obrębu Krzeczyn Wielki /proj. nr 49/ – inicjatywa Wójta Gminy Lubin.

6. Uchwała w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu położonego w obrębie Krzeczyn Mały /proj. nr 50/ – inicjatywa Wójta Gminy Lubin.

7. Uchwała w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu położonego w obrębie Księginice /proj. nr 51/ – inicjatywa Wójta Gminy Lubin.

8. Uchwała sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w obrębach Obora, Krzeczyn Mały i Krzeczyn Wielki /proj. nr 52/ – inicjatywa Wójta Gminy Lubin.

9. Uchwała w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu położonego w obrębie Gogołowice –/proj. nr 54/ – inicjatywa Wójta Gminy Lubin.

10. Uchwała w sprawie zmiany uchwały nr III/18/2002 Rady Gminy Lubin z dnia 6 grudnia 2002 r. w sprawie wysokości diet przysługujących radnym Gminy Lubin. /proj. nr 55/ – inicjatywa klubu radnych Moja Gmina.

11. Uchwała zmieniająca uchwałę Nr III/42/2018 rady Gminy Lubin z dnia 28 grudnia 2018 roku w sprawie ustalenia wykazu wydatków, które nie wygasają z upływem roku budżetowego 2018 /proj. nr 56/ – inicjatywa Wójta Gminy Lubin.

12. Uchwała zmieniająca budżet Gminy Lubin na rok 2019 /proj. nr 57 /– inicjatywa Wójta Gminy Lubin.

13. Wolne wnioski.

14. Zamknięcie sesji.

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,19144.html
Ten artykuł był czytany 173 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.029 sek.Lubin 1.0