Czwartek, 28 maja 2020 r.   Imieniny: Augustyna, Jaromira, Wilhelma
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 19

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wypadanie włosów – przyczyny powodujące ten popularny problem mogą Cię zaskoczyć. Za głównych sprawców nadmiernego wypadania włosów uważa się stres, anemię czy złą dietę, jednak badania wykazały, że jest to także częsta przypadłość osób, u których wykryto zaburzenia hormonalne.

Wiadomości z Lubina
Mieszkanka Lubina oszukana metodą na „BLIKA” Mieszkanka Lubina oszu...
Lubińscy policjanci ostrzegają przed nowym rodzajem oszustw metodą „na BLIK-a”. W ostatnim czasie kolejna osoba powiadomiła f... »Jak poznać wysokość przyszłej emerytury Jak poznać wysokość pr...
Te osoby, które są już blisko wieku emerytalnego zadają sobie pytanie czy moja emerytura będzie wystarczała na moje „emeryckie&rdquo... »Nabór wniosków do Programu Kolej Plus rozpoczęty Nabór wniosków do Prog...
26 maja 2020 r. minister infrastruktury Andrzej Adamczyk poinformował o rozpoczęciu przez PKP Polskie Linie Kolejowe SA naboru wniosków od... »Urządzenia do dezynfekcji w gminnych szkołach Urządzenia do dezynfek...
Możliwość stopniowego uruchamiania placówek oświatowych wiąże się z koniecznością stosowania wytycznych w celu zapewnienia bezpieczeństwa ... »

» archiwum wiadomości

Magazyn elubin.plpolec prawnika.pl

silesianseo.pllTwoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale
Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...Poseł z Lubina uczestniczył w rozmowach z delegacją z Szanghaju, która odwiedziła nasz kraj, czy poseł zna chiński?

Pogoda
YoWindow.com
Wybrane wiadomości
Wiadomości z Lubina i okolic

Policjanci patrolują "z góry". Funkcjonariusze w walce z koronawirusem wykorzystują drona
Data dodania: 01 kwietnia 2020 — Kategoria: Wiadomości

Policjanci patrolują

Realizując zadania związane ze sprawdzaniem, na ile odpowiedzialnie mieszkańcy podchodzą do nowych obostrzeń związanych między innymi z zakazem gromadzenia się, dolnośląscy policjanci wykorzystują drona, dzięki któremu "z góry" mogą ujawniać przypadki lekceważenia obowiązujących obecnie zasad walki z epidemią.

Policjanci sprawdzają, czy mieszkańcy dla bezpieczeństwa zdrowotnego stosują się do obostrzeń prawnych związanych za zakazem gromadzenia się z większe skupiska ludzkie. Tereny zielone, parki i lasy to miejsca sprzyjające spotkaniom w plenerze, jednak w tym szczególnym, trudnym dla wszystkich okresie, powinniśmy odłożyć tego rodzaju plany w czasie. Unikanie spotkań w dużych grupach to jeden z elementów walki z epidemią.

Działania w zakresie sprawdzania, jak przestrzegany jest zakaz gromadzenia się realizowane są przez patrole policyjne. Funkcjonariuszy w trakcie realizacji tych zadań wspiera również policyjny dron. Dzięki dodatkowemu wsparciu technicznemu istnieje możliwość sprawdzenia większego obszaru "z góry" i podjęcia szybkiej reakcji w przypadku stwierdzenia łamania przepisów przez osoby lekceważące zasady walki z epidemią koronawirusa.

Przypominamy, że wprowadzone w celu  zapobiegania rozprzestrzeniania choroby zakaźnej COVID-19 ograniczenia, związane są między innymi z grupowaniem osób. To od naszego odpowiedzialnego podejścia do zakazów zależy zdrowie, a nawet życie nasze, naszych bliskich oraz innych osób.

nadkom. Kamil Rynkiewicz

Zespół Prasowy
KWP we Wrocławiu

Słowa kluczowe: lubin
Wyślij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,20824.html
Ten artykuł był czytany 126 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imię: *
Twój komentarz: *
komentarz nie może być dłuższy niż 350 znaków
Znaczniki HTML: Wył.
BBCode: Włączone

Dostępne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreślenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez użytkowników i gości portalu są ich osobistą opinią. Redakcja oraz właściciele portalu nie biorą odpowiedzialności za komentarze odwiedzających.


Copyright © 2006-2020 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.050 sek.Lubin 1.0