Czwartek, 09 luty 2023 r.   Imieniny: Apolonii, Rajnolda, Mariana
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 19

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Dolnośląscy seniorzy na 4 miejscu w kraju Dolnośląscy seniorzy n...
Panie chętniej sięgają po elektroniczny dokument niż panowie. Po miesiącu od wprowadzenia elektronicznej legitymacji, korzysta z niej już około 1... »OD 13 LUTEGO ZMIANA ORGANIZACJI OBSŁUGI W SPRAWACH PASZPORTOWYCH OD 13 LUTEGO ZMIANA OR...
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu reorganizuje formułę obsługi paszportowej od 1... »Czy możesz mieć atak serca i nie wiedzieć o tym ? Czy możesz mieć atak s...
Jak rozpoznać, że możesz być w niebezpieczeństwie. Jeśli chodzi o sygnały ostrzegawcze dotyczące zawału serca, istnieje wspólny zestaw ... »Repertuar Kina Muza w Lubinie (10.02 – 16.02.2023) Repertuar Kina Muza w ...
10.02 Piątek 10:00 > NHEF: Wiking Tappi – zestaw 2 (przedszkole) > ds 11:00 > Muza Baby Kino > Masz ci los > Pol / sk 13:... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...Lubin Górniczy (ruch pociągów pasażerskich do 31 VIII 2010 i zawieszenie z powodu źle utrzymanej przez PKP infrastruktury kolejowej, wprowadzenie zastępczej komunikacji autobusowej do 11 XII 2010. Planowana budowa węzła przesiadkowego – połączenie komunikacji autobusowej PKS z komunikacją kolejową PKP i KD do 2012 r.)

Magazyn elubin.pl

iParts.pl - części samochodowe

Tanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wiadomosci z Lubina i okolic
LinkedIn a poszukiwanie pracy. Co warto wiedzieć na ten temat?
Data dodania: 24 stycznia 2023 — Kategoria: Wiadomości

LinkedIn a poszukiwanie pracy. Co warto wiedzieć na ten temat?

Współcześnie każdy, kto poszukuje dla siebie nowego miejsca pracy, pierwsze kroki zawsze kieruje w stronę Internetu. Oferty pracy publikowane na portalach z ogłoszeniami takimi jak Pracuj.pl, to jednak nie wszystkie możliwości, jakie może wykorzystać potencjalny kandydat. W ostatnim czasie na popularności zyskuje serwis LinkedIn, który doskonale służy celom zawodowym. Jak poszukiwać pracy za jego pośrednictwem?

Czym jest LinkedIn?

LinkedIn to międzynarodowy portal społecznościowy, który pozwala użytkownikom nawiązywać między sobą kontakty biznesowe, które w przyszłości mogą zmienić się w owocną współpracę. Ten działający od 2003 roku serwis pozwala pracodawcom zamieszczać oferty pracy i wyszukiwać potencjalnych kandydatów na stanowiska w prowadzonych przedsiębiorstwach lub też zamieszczać linki do ogłoszeń na portalach takich jak Pracuj.pl.

Dlaczego warto szukać pracy w serwisie LinkedIn?

Niezaprzeczalnie więc LinkedIn, poza portalami branżowymi, stanowi jedno z najlepszych miejsc w sieci, które umożliwia znalezienie wymarzonej oferty pracy. Aby jednak było to możliwe, niezbędne jest utworzenie profilu, dokumentującego wszelkie etapy kariery. To również ono ma służyć poszukiwaniu nowych możliwości rozwoju. Warto pamiętać, że to właśnie publikowane treści najczęściej zwracają uwagę potencjalnych pracodawców, którzy za pośrednictwem serwisu mogą chcieć nawiązać kontakt z interesującym kandydatem.

Wiele osób zastanawia się, dlaczego LinkedIn to idealne miejsce do poszukiwania ciekawej oferty pracy. Odpowiedź stanowi fakt, iż jest to obecnie jeden z najbardziej profesjonalnych serwisów, który zrzesza użytkowników zainteresowanych nawiązywaniem kontaktów biznesowo-zawodowych. Jest to więc miejsce, które pracownikom pozwala rozwinąć karierę, a pracodawcom zbudować renomę swojej firmy.

Jak szukać pracy na LinkedInie

Poszukiwanie najlepszej oferty pracy za pośrednictwem serwisu LinkedIn jest niebywale proste. W tym celu wystarczy ustawić odpowiedni status, dzięki któremu Twoje konto będzie wyświetlać się w wynikach wyszukiwania u rekruterów. Sam również możesz skorzystać z wygodnej wyszukiwarki, poszukując spersonalizowanych ogłoszeń. Przede wszystkim pamiętaj jednak, aby odpowiednio wykorzystać potencjał LinkedIna, poprzez publikowanie wartościowych treści, zbieranie rekomendacji od pracodawców, wysyłanie rekruterom zaproszeń do grona znajomych czy stałe budowanie kontaktów z partnerami biznesowymi.

Slowa kluczowe: lubin
Wyslij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,24586.html
Ten artykul byl czytany 151 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imie: *
Twoj komentarz: *
komentarz nie moze byc dluzszy niї 350 znakуw
Znaczniki HTML: Wyі.
BBCode: Wlaczone

Dostepne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreslenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez uїytkownikуw i gosci portalu sa ich osobista opinia. Redakcja oraz wlasciciele portalu nie biora odpowiedzialnosci za komentarze odwiedzaj±cych.


Copyright © 2006-2023 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.009 sek.Lubin 1.0