Czwartek, 07 grudnia 2023 r.   Imieniny: Marcina, Ambrożego, Agatona
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 38

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Fotowoltaika Lubin

Wiadomości z Lubina
Od 10 grudnia pojedziemy Kolejami Dolnośląskimi do izerskiego kurortu Od 10 grudnia pojedzie...
Po 27 latach Świeradów-Zdrój i Mirsk wracają na kolejową mapę Polski. Połączenie zostanie przywrócone do życia wraz z nowym ... »Grypa bez umowy o pracę Grypa bez umowy o prac...
Zmieniasz pracę, jesteś na wypowiedzeniu i dopadła cię grypa? A może właśnie straciłeś pracę i zachorowałeś zanim znalazłeś nowe miejsce zatrudni... »Lubińscy policjanci uratowali mężczyznę przed desperackim krokiem Lubińscy policjanci ur...
Policjanci wydziału prewencji i ruchu drogowego uratowali życie mieszkańca Lubina, który w jednej z miejscowości na terenie gminy Lubin, c... »Dolnośląska Sieć Wsparcia dla osób dotkniętych nagłą niepełnosprawnością Dolnośląska Sieć Wspar...
Samorząd Województwa Dolnośląskiego ogłasza konkurs ofert na realizację zadań publicznych z zakresu działalności na rzecz osób z ni... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1957 Pierwszy odwiert dotarł do złoża miedzi

Magazyn elubin.plTanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wiadomosci z Lubina i okolic
21 września przypada Dzień Krajowej Administracji Skarbowej (KAS). W województwie dolnośląskim obchody odbyły się 18 września 2023 roku.
Data dodania: 19 września 2023 — Kategoria: Wiadomości

21 września przypada Dzień Krajowej Administracji Skarbowej (KAS).  W województwie dolnośląskim obchody odbyły się 18 września 2023 roku.

To święto pracowników i funkcjonariuszy KAS, ustanowione, by podkreślić znaczenie KAS dla prawidłowego rozwoju gospodarczego naszego kraju, dla bezpieczeństwa finansowego państwa oraz bezpieczeństwa Polski i Unii Europejskiej. KAS nieustannie się zmienia i rozwija by jeszcze lepiej wspierać podatników i odpowiadać na ich oczekiwania.

KAS powstała 1 marca 2017 roku po połączeniu służby celnej, skarbowej i podatkowej.
W województwie dolnośląskim strukturę KAS tworzą: 34 urzędy skarbowe i Dolnośląski Urząd Celno-Skarbowy we Wrocławiu wraz z oddziałami. W dolnośląskiej KAS zatrudnionych jest 4200 osób, są to: pracownicy i funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej.

Corocznie Dzień KAS jest okazją do wręczenia awansów i odznaczeń zasłużonym pracownikom i funkcjonariuszom Służby Celno-Skarbowej. Również okazją do podziękowania wszystkim pracownikom i funkcjonariuszom Służby Celno-Skarbowej za trud codziennej pracy, odpowiedzialność i zaangażowanie.

Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą w kościele pw. św. Henryka we Wrocławiu przy ul. Glinianej.

Głównym punktem wojewódzkich obchodów był uroczysty apel na dziedzińcu Izby Administracji Skarbowej we Wrocławiu, podczas którego wręczone zostały odznaczenia państwowe i resortowe oraz awanse w służbie celno-skarbowej oraz w służbie cywilnej.

Z rąk podsekretarza stanu w ministerstwie finansów, Zastępcy Szefa KAS, Anny Chałupy i Wicewojewody Dolnośląskiego Bogusława Szpytmy, w asyście Dyrektora Izby Administracji Skarbowej we Wrocławiu, Krystyny Tudrujek - złote, srebrne i brązowe medale za długoletnią służbę odebrało 10 pracowników i funkcjonariuszy KAS, 21 osób odebrało odznakę Zasłużony dla Krajowej Administracji Skarbowej, 10 funkcjonariuszy otrzymało mianowanie na wyższy stopień, 28 pracowników otrzymało awanse stanowiskowe, a 2 pracowników otrzymało awanse płacowe.

 

Uroczysty apel zakończył się defiladą funkcjonariuszy pododdziału reprezentacyjnego Izby Administracji Skarbowej we Wrocławiu i orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, która dodatkowo uświetniła obchody koncertem.

Slowa kluczowe: lubin
Wyslij link znajomemu: http://elubin.pl/wiadomosci,25354.html
Ten artykul byl czytany 174 razy.


brak komentarzy

Napisz komentarz!

Twoje imie: *
Twoj komentarz: *
komentarz nie moze byc dluzszy niї 350 znakуw
Znaczniki HTML: Wyі.
BBCode: Wlaczone

Dostepne znaczniki:
[i] pochylenie [/i]
[b] pogrubienie [/b]
[u] podkreslenie [/u]


* - wymagane pola do dodania komentarza.

Wszystkie komentarze umieszczane przez uїytkownikуw i gosci portalu sa ich osobista opinia. Redakcja oraz wlasciciele portalu nie biora odpowiedzialnosci za komentarze odwiedzaj±cych.


Copyright © 2006-2023 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.009 sek.Lubin 1.0