Piątek, 20 lipca 2018 r.   Imieniny: Czesława, Hieronima, Eliasza
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 85

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Bardzo silny wstrząs w rejonie Polkowic Bardzo silny wstrząs w...
Bardzo Silny wstrząs odczuwalny w całym Zagłębiu Miedziowym. O godzinie 05.31 sejsmografy zarejestrowały wstrząs o sile 4.5 stopnia w skali ... »Miedziowi powalczą na plaży Miedziowi powalczą na ...
To już VI edycja turnieju plażowej odmiany rugby, który odbędzie się w Wolsztynie. Miedziowi to już stali bywalcy tej imprezy oraz jedni z... »Oferty pracy PUP Lubin Oferty pracy PUP Lubin...
Przedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 20 lipca 2018 r SPRZEDAWCA - 5... »Nowi partnerzy w Dolnośląskim Klastrze Motoryzacyjnym Nowi partnerzy w Dolno...
Do Dolnośląskiego Klastra Motoryzacyjnego (DKM), którego liderem jest Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna (LSSE), dołączyło sześciu nowy... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1975 Oddanie sztucznego lodowiska i toru jazdy szybkiej - OSiR

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pllWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa AA spośród 14920 artykułów.

Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 lipca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 20 lipca 2018 r SPRZEDAWCA - 5 wolnych miejsc, mile widziane doświadczenie w handlu OPERATOR MASZYN – 10 wolnych miejsc, wykształcenie zawodowe PRACOWNIK BIUROWY -  1 wolne miejsce, wykształcenie średnie / wyższe, wymagane... »


Nowi partnerzy w Dolnośląskim Klastrze Motoryzacyjnym
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 lipca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Nowi partnerzy w Dolnośląskim Klastrze MotoryzacyjnymDo Dolnośląskiego Klastra Motoryzacyjnego (DKM), którego liderem jest Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna (LSSE), dołączyło sześciu nowych partnerów: ARRA GROUP Sp. z o.o., Onion Ring Sp. z o.o., EPSTEIN Sp. z o. o., JkJ Metal Sp. z o.o., Atut Plus Sp. z o.o., Uczelnia Jana Wyżykowskiego w Polkowicach (UJW). We wtorek 17 lipca Wicep... »


Najnowsze oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 lipca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Najnowsze oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 13 lipca 2018 r   MONTER SIECI WODNYCH I KANALIZACYJNYCH- 2 wolne miejsca, wykszt. zawodowe, 1 rok doświadczenia w zawodzie, NAUCZYCIEL MATEMATYKI -1 wolne miejsce, 15/18 etatu, wykszt. wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagog... »


Lubin. Dzieciobójczyni oskarżona
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 lipca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Lubin. Dzieciobójczyni oskarżonaProkurator Rejonowy w Lubinie skierował do Sądu Okręgowego w Legnicy akt oskarżenia przeciwko Natalii W. oskarżając ją o dokonanie zbrodni podwójnego zabójstwa swoich dzieci. Natalia W. przyznała się do popełnienia zarzucanej jej zbrodni i złożyła wyjaśnienia zgodne z ustaleniami śledztwa. 4 lipca 2018 roku Prokurator Rejonowy w... »


3 LO w Lubinie zbiera głosy pod Petycją
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 09 lipca 2018 — komentarze: brak komentarzy

3 LO w Lubinie zbiera głosy pod Petycją"Złożyłam dokumenty do klasy mundurowej i wie pani gdzie mnie dali? No gdzie? - Na fryzjerkę, mówi była uczennica Gimnazjum.  Inny uczeń dodaje - Ja też złożyłem dokumenty do klasy mundurowej, chciałem zostać strażakiem w przyszłości. Ale urzędnicy zadecydowali za mnie. Dali mnie do klasy mechanicznej w Chocianowie." To tylko dwa przykł... »


One leczą się inaczej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 09 lipca 2018 — komentarze: brak komentarzy

One leczą się inaczejKobiecie jest trudniej na odwyku. Często już na sam jej widok w drzwiach oddziału leczenia uzależnień personel wzdycha: "O Boże, baba !" Chętniej widzi się tam mężczyzn, bo z kobietami zawsze są jakieś kłopoty. Są nawet takie zakłady stacjonarnego lecznictwa publicznego, gdzie właśnie z tego powodu kobiet w ogóle się nie przyjmuje uważając, ... »


Murem za III LO w Lubinie!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 lipca 2018 — komentarze: 1 komentarz

Murem za III LO w Lubinie!Odkąd pamiętam w budynku przy ulicy Konopnickiej w Lubinie swoje siedziby zawsze miały szkoły, które uchodziły w mieście za najlepsze. Takie zresztą były. Najpierw Szkoła Podstawowa nr 4, później, na skutek reformy w 1999 roku, Gimnazjum nr 4, któremu z czasem nadano imię Jana Pawła II. Marzeniem młodzieży było móc uczyć... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 lipca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 6 lipca 2018 r SPRZEDAWCA- KASJER- 1 wolne miejsce, książeczka sanepidowska lub gotowość do jej wyrobienia, praca w Chróstniku, OPERATOR ŁADOWARKI KLASY II – 1 wolne miejsce, doświadczenie w zawodzie, uprawnienia na ładow... »


Ruszyły prace nad strategicznym programem Huta Złomowa
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 03 lipca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Ruszyły prace nad strategicznym programem Huta ZłomowaSpecjaliści KGHM pracują nad strategicznym programem „Huta złomowa”. Dotychczas plany rozwoju legnickiej huty obejmowały budowę pieca WTR. Teraz zarząd Polskiej Miedzi planuje objąć Oddział szerokim programem inwestycyjnym. Zespół Polskiej Miedzi odpowiedzialny na opracowanie Definicji Programu Strategicznego Huta Złomowa (WTZ)... »


W łemkowskich rytmach, czyli z sercem i temperamentem
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 02 lipca 2018 — komentarze: brak komentarzy

W łemkowskich rytmach, czyli z sercem i temperamentemMiędzynarodowy Festiwal Folklorystyczny „Świat pod Kyczerą” i niewielki Lisiec w Gminie Lubin połączyły ze sobą  – chyba już „na dobre” – wyjątkowy klimat, miłość do tańca i muzyki, a także szacunek dla innych kultur, tradycji czy religii. W rytmach z najdalszych zakątków świata na lisicekiej polanie ... »


Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.121 sek.Lubin 1.0