Niedziela, 25 marca 2018 r.   Imieniny: Marioli, Dyzmy, Wieńczysława
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 78

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Podsumowanie kwalifikacji wojskowej Podsumowanie kwalifika...
101 mężczyzn z Gminy Lubin otrzymało wezwania i miało obowiązek zgłosić na przeprowadzaną w marcu kwalifikację wojskową. Na badania nie stawili s... »Opowieści o ludziach: Nerwy puściły Opowieści o ludziach: ...
Zofia była w ciągłym stresie. Cóż z tego, że miała rodzinę (męża i dwoje dzieci) ? Cóż z tego, ze  w pracy ją szanowano za wie... »Sukces Artura Trubickiego w Niemczech Sukces Artura Trubicki...
Ścinawianin Artur Trubicki wywalczył dwa złote medale w karate kumite w Międzynarodowych Zawodach Karate WKF w Burkhardtsdorf w Niemcze... »Najnowsze oferty pracy z PUP Lubin Najnowsze oferty pracy...
Przedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 23 marca 2018 r. STOLARZ- ... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1.08.1954 Zaczęła ukazywać się Gazeta Lubińska (do 1956)

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pllWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa AA spośród 14468 artykułów.

Najnowsze oferty pracy z PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 marca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Najnowsze oferty pracy z PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 23 marca 2018 r. STOLARZ- 3 wolne miejsca, min. 3 m-ce doświadczenia w zawodzie, zdolności manualne, brutto (oferta dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w urzędzie) PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ –  10 wolny... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 marca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 16 marca 2018 r. KIEROWCA KAT. C+E (TRANSPORT KRAJOWY) – 1 wolne miejsce, wymagane prawo jazdy kat. C+E, posiadanie karty kierowcy, aktualne badania lekarskie, zaangażowanie w pracę, dyspozycyjność, SPRZEDAWCA – ... »


Pieszków ma nowego sołtysa
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 marca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Pieszków ma nowego sołtysaDariusz Panek nie jest już sołtysem Pieszkowa. Wniosek o odwołanie go ze stanowiska złożyli mieszkańcy, a ostatecznie zadecydowało o tym zebranie wiejskie. Nowym sołtysem została Renata Jędrak, którą poparła zdecydowana większość obecnych na zebraniu mieszkańców.   Odwołanie sołtysa w trakcie kadencji, to precedens w historii Gm... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 09 marca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 9 marca 2018 r. GŁÓWNY KSIĘGOWY – 1 wolne miejsce, szczegóły oferty:http://www.spraszowka.edu.pl/cms/index.php?option=com_content&view=article&id=594:konkur&catid=1:na-stronie-gownej lub h... »


Nowy kontrakt KGHM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 05 marca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Nowy kontrakt KGHMKGHM  podpisał nowy kontrakt – pogłębi szyby na terenie parku narodowego w Wielkiej Brytanii. Wkrótce spółka ma także podjąć decyzję co dalej z projektem Ajax w Kolumbii Brytyjskiej, prowincji Kanady. Jak poinformował KGHM – jego dwie spółki zależne DMC Mining Services (UK) Ltd. oraz DMC Mining Services Ltd. z... »


Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych” edycja 2018
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 04 marca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych” edycja 20184 marca w Lubinie wzorem lat ubiegłych odbędzie się VI edycja wydarzenia o nazwie „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”. W naszym mieście wydarzenie jest organizowane przez  Stowarzyszenie Sympatyków Zagłębia Lubin „Zagłębie Fanatyków” , a głównym współorganizatorem Starosta... »


Zagłębie Lubin zremisowało 0-0 z Lechią Gdańsk
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 03 marca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Zagłębie Lubin zremisowało 0-0 z Lechią GdańskZagłębie Lubin zremisowało 0-0 z Lechią Gdańsk w meczu 26. kolejki Ekstraklasy. Po słabiutkim meczu drużyny sprawiedliwie podzieliły się punktami, bowiem żadna z nich nie zasłużyła na zwycięstwo. To już ósmy kolejny mecz Lechii bez wygranej. KGHM Zagłębie Lubin 0-0 Lechia Gdańsk  KGHM Zagłębie: 30. Dominik Hładun &... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 02 marca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 1 marca 2018 r. KELNERKA- 1 wolne miejsce, mile widziane doświadczenie w zawodzie, KUCHARKA –1 wolne miejsce, konieczne doświadczenie w zawodzie, ŚLUSARZ OGRODZEŃ- 1 wolne miejsce, wykszt. zawodowe, znajomość zagadnie... »


Nowy ośrodek zdrowia w Siedlcach
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 02 marca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Nowy ośrodek zdrowia w SiedlcachUroczystym przecięciem wstęgi symbolicznie otwarto po remoncie nowy ośrodek zdrowia w Siedlcach. To nowoczesny obiekt, dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, którego nie powstydziłoby się żadne miasto.  Remont i wyposażenie kosztowały prawie 700 tysięcy złotych, sfinansowano je z budżetu gminy. Na ten remont czekano od w... »


Startuje III edycja Akademii Senioralnej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 lutego 2018 — komentarze: brak komentarzy

Startuje III edycja Akademii SenioralnejOd jutra, czyli  1 marca 2018 r. ruszają zajęcia w ramach III edycji Akademii Senioralnej Gminy Lubin. Gotowy jest już szczegółowy harmonogram zajęć I semestru. Nasi seniorzy oprócz nauki języka angielskiego na kilku poziomach, będą uczestniczyć w warsztatach komputerowych i tanecznych, zajęciach z pierwszej pomocy przedmedycznej... »


Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.133 sek.Lubin 1.0