Czwartek, 25 kwietnia 2019 r.   Imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 13

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Festiwal Edukacji Zawodowej – DRZWI OTWARTE Festiwal Edukacji Zawo...
Zespół Szkół Nr 1 w Lubinie zaprasza wszystkich zainteresowanych w dniu 25 kwietnia na Drzwi Otwarte. Co roku szkoła prowadzi Fest... »Półfinały Ligi Mistrzów UEFA na ekranach kin Helios! Półfinały Ligi Mistrzó...
Rozgrywki Ligi Mistrzów wkraczają w decydujący etap, przed fanami futbolu na najwyższym poziomie mecze półfinałowe, które ro... »Okradł na ulicy 81-letnią kobietę Okradł na ulicy 81-let...
Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 48-latkowi z Lubina, który podejrzany jest o kradzież biżuterii. Mężczyzna wykorzystując chwil... »Filmowe emocje dla każdego w kinach Helios! Filmowe emocje dla każ...
W cotygodniowym repertuarze kin Helios, każdy widz znajdzie doskonałą propozycję dla siebie. W tym tygodniu sieć zaprasza na premierowe pokazy &b... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...25.01.1999 Podpisano porozumienie o współpracy pomiędzy Urzędem Miejskim w Lubinie a KGHM "Polska Miedź" S.A. - PARTNERSTWO: LUBIN-POLSKA MIEDŻ

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.plWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa Malicki spośród 15985 artykułów.

Waldemar Malicki przyjedzie do Wrocławia z Filharmonią Dowcipu. Klasyka z fortepianem PLUS
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 lutego 2018 — komentarze: brak komentarzy

Waldemar Malicki przyjedzie do Wrocławia z Filharmonią Dowcipu. Klasyka z fortepianem PLUSJeden z najlepszych polskich pianistów improwizujących, a zarazem król estrady przyjedzie do Wrocławia z Filharmonią Dowcipu. To program, który pokochali wszyscy Polacy. Nikt tak jak Waldemar Malicki nie potrafi opowiadać o muzyce klasycznej. Przy tym – on czyni to zza fortepianu, ilustrując swoje anegdoty wirtuozerskimi ... »


Waldemar Malicki przyjedzie do Wrocławia z Filharmonią Dowcipu. Klasyka z fortepianem PLUS
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 lutego 2018 — komentarze: brak komentarzy

Waldemar Malicki przyjedzie do Wrocławia z Filharmonią Dowcipu. Klasyka z fortepianem PLUSJeden z najlepszych polskich pianistów improwizujących, a zarazem król estrady przyjedzie do Wrocławia z Filharmonią Dowcipu. To program, który pokochali wszyscy Polacy. Nikt tak jak Waldemar Malicki nie potrafi opowiadać o muzyce klasycznej. Przy tym – on czyni to zza fortepianu, ilustrując swoje anegdoty wirtuozerskimi ... »


Dzień Hutnika w KGHM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 26 kwietnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Dzień Hutnika w KGHM4 maja przypada dzień imienin Patrona Hutników i Strażaków – Św. Floriana. Tradycyjnie hucznie ten dzień świętują Huty Legnica, Głogów i Cedynia KGHM Polska Miedź S.A. Uroczystości centralne z okazji Dnia Hutnika odbędą się 28 kwietnia, ich gospodarzem jest w tym roku Huta Miedzi Legnica. Tradycyjnie rano tego d... »


Koncert hutniczy w KGHM Polska Miedź S.A.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 kwietnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Koncert hutniczy w KGHM Polska Miedź S.A.„Filharmonia Dowcipu” Waldemara Malickiego w muzycznym spektaklu „Co tu jest grane?”. Znakomita produkcja łącząca muzykę z kabaretem uatrakcyjni hutnicze święto w KGHM. Koncert odbędzie się 29 kwietnia 2017 r. (sobota) o godzinie 19.00 w Rynku w Legnicy. Obchody branżowego święta Dnia Hutnika to nie tylko uroc... »


Nowe kontra stare. Jakie lektury do szkoły podstawowej? Jest lista
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 grudnia 2016 — komentarze: brak komentarzy

Nowe kontra stare. Jakie lektury do szkoły podstawowej? Jest listaMinisterstwo Edukacji Narodowej przedstawiło kanon lektur dla szkoły podstawowej dla klas IV, V, VI, VII i VIII. Zgodnie z projektem podstawy programowej kształcenia ogólnego dla 8-letniej szkoły podstawowej już od IV klasy będą określone tytuły lektur z języka polskiego. Klasa IV lektury obowiązkowe „Akademia pana Kleksa&rdqu... »


Filharmonia Dowcipu – Klasyka po bandzie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 lutego 2016 — komentarze: brak komentarzy

Filharmonia Dowcipu – Klasyka po bandzieNajnowszy program z cyklu „Filharmonia dowcipu” to niespotykane nigdzie indziej połączenie humoru i muzyki. To tu zderza się muzyka klasyczna i rozrywkowa z kabaretowym humorem i lekkością, dając zupełnie nową jakość. Oryginalne aranżacje, profesjonalizm ich wykonania i zaskakujące pointy sprawiają, że jest to widowisko bezko... »


Obchody 200. Rocznicy Bitwy pod Chojnowem
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 maja 2013 — komentarze: brak komentarzy

Obchody 200. Rocznicy Bitwy pod ChojnowemPrzemarsz wojsk, pokaz musztry, inscenizacja bitwy uświetnią obchody 200. Rocznicy Bitwy pod Chojnowem. Trzydniowe obchody odbędą się w dniach 24 - 26 maja. Obchody 200-rocznicy Bitwy pod Chojnowem mają na celu przybliżenie wydarzeń związanych z kampanią napoleońską, jedną z największych kampanii wojennych Dolnego Śląska. Organizatorzy pragną nie ... »


Nie znamy języka naszych sąsiadów. Euroregiony chcą, żeby Dolnoślązacy poznawali go w szkole
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 28 maja 2009 — komentarze: brak komentarzy

Nie znamy języka naszych sąsiadów. Euroregiony chcą, żeby Dolnoślązacy poznawali go w szkoleChoć na Dolny Śląsk przypadają dwie trzecie granicy polsko-czeskiej, łącznie 432 km, znajomość języka sąsiadów jest u nas mizerna. Dolnoślązacy uczą się czeskiego jedynie incydentalnie. Zwykle na krótkich kursach. Brakuje też dobrych tłumaczy. Języka sąsiadów nie uczą się nawet uczniowie z miejscowości położonych tuż przy ... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1
Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.258 sek.Lubin 1.0