Wtorek, 14 sierpnia 2018 r.   Imieniny: Euzebiusza, Maksymiliana, Alfreda
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 79

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
17 - latek ukradł towar o wartości kilku tysięcy złotych 17 - latek ukradł towa...
Lubińscy policjanci zatrzymali 17- latka z Lubina. Funkcjonariusze udowodnili mężczyźnie kradzieże sklepowe, włamania do piwnic i kradzie... »Kultura Dostępna z filmem Pitbull. Ostatni pies Kultura Dostępna z fil...
Kultura Dostępna to projekt, dzięki któremu szerokie grono odbiorców może zapoznać się z polską sztuką filmową. Jednocześnie zniwel... »Znęcał się nad żoną Znęcał się nad żoną
Lubińscy policjanci zatrzymali 59-letniego mężczyznę, który będąc w stanie nietrzeźwości znęcał się fizycznie i psychicznie nad sw... »„Kaskadowy pomiar prędkości” na drogach powiatu lubińskiego „Kaskadowy pomia...
Lubińscy policjanci włączyli się dzisiaj w ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne pn. „Kaskadowy pomiar prędkości”. Ich... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1.08.1954 Zaczęła ukazywać się Gazeta Lubińska (do 1956)

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa Rynek spośród 15012 artykułów.

Akcja „Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia”
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 lipca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Akcja „Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia”Troje uczniów Gminnego Gimnazjum powróciło z Ukrainy, gdzie wzięli udział w dziewiątej już edycji akcji „Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia”, organizowanej przez Fundację Studio Wschód we Wrocławiu. Gimnazjaliści weszli w skład grupy wolontariuszy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy. Skład ... »


Usłyszał zarzuty handlu narkotykami
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 czerwca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Usłyszał zarzuty handlu narkotykamiKolejne narkotyki nie trafią na rynek. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach zatrzymali mieszkańca Polkowic, podejrzanego o sprzedaż narkotyków innym osobom. Dodatkowo mężczyzna posiadał  środki odurzające w swoim mieszkaniu. Funkcjonariusze podejrzewając, że wytypowany przez nich 25-letni mieszkaniec Polkowic handluje ... »


Legalne firmy bukmacherskie doczekały się korzystnych zmian prawnych
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 czerwca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Legalne firmy bukmacherskie doczekały się korzystnych zmian prawnychUstawę regulującą działalność firm bukmacherskich uchwalono w 2009 roku i pomimo iż znajdujące się w niej przepisy nie były odpowiednio skuteczne w walce z nielegalnymi bukmacherami, to ta niekorzystna sytuacja trwała aż do końcówki roku 2016, kiedy to postanowiono wprowadzić duże zmiany w obowiązującym prawie. Dzięki nowelizacji ustawy... »


III Bieg KOPERNIKA
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 czerwca 2018 — komentarze: brak komentarzy

III Bieg KOPERNIKAW dniu 9 czerwca 2018r. odbędzie się III Biegu Kopernika w Lubinie.  BIEG ULICZNY organizowany jest w celu: uczczenia obchodów Dni Patrona I Liceum Ogólnokształcącego im. M.Kopernika w Lubinie; rozpoczęcia obchodów 70-lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M.Kopernika w Lubinie populary... »


I LO w Lubinie z drugim miejscem w Rankingu Szkół Kompetencji Przyszłości
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 czerwca 2018 — komentarze: brak komentarzy

I LO w Lubinie z drugim miejscem w Rankingu Szkół Kompetencji Przyszłości Spośród 140 najlepszych szkół w Polsce, które wspierają rozwój kompetencji przyszłości, I LO w Lubinie zajęło drugie miejsce w rankingu Zwolnionych z Teorii i Rzeczpospolitej. Nagrodę dyrektorowi szkoły wręczy Anna Zalewska, Minister Edukacji Narodowej, podczas Wielkiego Finału olimpiady, który odbędzie się ... »


Od grudnia 12 par pociągów do Lubina
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 czerwca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Od grudnia 12 par pociągów do LubinaWedług aktualnych założeń, do których dotarł "Rynek Kolejowy", od grudnia ruszy 10 par bezpośrednich połączeń Wrocław - Lubin plus dwie z przesiadką w Legnicy. Nie uda się uruchomić części połączeń w październiku.   O planowanej na grudzień reaktywacji połączeń do Lubina – największego w tej części Europy miasta bez dostępu do k... »


Lubin. Długi weekend i procesje – uważajmy na drogach!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 30 maja 2018 — komentarze: brak komentarzy

Lubin. Długi weekend i procesje – uważajmy na drogach! W związku ze zbliżającym się długim weekendem spodziewać się należy na dolnośląskich drogach wzmożonego ruchu pojazdów. Oznacza to także możliwość zaistnienia na drogach sytuacji niebezpiecznych, powodowanych przez nieodpowiedzialnych kierowców. Do najbardziej niebezpiecznych zachowań kierowców należy zaliczyć: przekroc... »


III Bieg KOPERNIKA
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 maja 2018 — komentarze: brak komentarzy

III Bieg KOPERNIKAWspólnie z I Liceum Ogólnoszktałcącym 9 czerwca 2018r. zapraszamy do udziału w III Biegu Kopernika w Lubinie.  BIEG ULICZNY organizowany jest w celu: uczczenia obchodów Dni Patrona I Liceum Ogólnokształcącego im. M.Kopernika w Lubinie; rozpoczęcia obchodów 70-lecia I Liceum Og&oa... »


Baśniowy Dzień Dziecka „Od Bałtyku, aż po Tatry”
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 maja 2018 — komentarze: brak komentarzy

Baśniowy Dzień Dziecka „Od Bałtyku, aż po Tatry”1 czerwca 2018 r., Rynek w Lubinie, godz. 10.00 -18.00 Ośrodek Kultury „Wzgórze Zamkowe” w Lubinie, Muzeum Historyczne w Lubinie oraz Centrum Edukacji Przyrodniczej w Lubinie zapraszają do udziału w Baśniowym Dniu Dziecka, w tym roku organizowanym na lubińskim Rynku. Tegoroczny Dzień Dziecka odbędzie się pod hasłem: „Od Ba... »


Lubin. V Marsz dla Życia i Rodziny
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 maja 2018 — komentarze: brak komentarzy

Lubin. V Marsz dla Życia i RodzinySpołeczny Komitet Organizacyjny Marszu dla Życia i Rodziny w Lubinie, który stanowi zespół wolontariuszy będących przedstawicielami różnych wspólnot i organizacji, organizuje V Marsz dla Życia i Rodziny w dniu 27 maja 2018 r.   Marsze dla Życia i Rodziny są manifestacją przywiązania do wartości rodzinnych i szacun... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.289 sek.Lubin 1.0