Czwartek, 19 września 2019 r.   Imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 83

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
KGHM testuje drony KGHM testuje drony
Miedziowy gigant rozpoczął w jednej z kopalni próby wykorzystania drona zaprojektowanego do poruszania się pośród przeszkód.... »Weekend zniżek w Cuprum Arena Weekend zniżek w Cupru...
W dniach 19 – 21 września wraz z magazynem Avanti oraz Wysokie obcasy zapraszamy na weekend zniżek. W Magazynach pojawi ponad 220 kupon&oac... »Prezes KGHM odwiedził piłkarzy Zagłębia na treningu Prezes KGHM odwiedził ...
W tym tygodniu klub Zagłębie Lubin odwiedził Marcin Chludziński – Prezes KGHM Polska Miedź S.A., by pogratulować piłkarzom dobrej postawy w... »Zwolnieni z Teorii przyjadą na Dolny Śląsk, by namówić młodzież do działania społecznego Zwolnieni z Teorii prz...
Aż 65 ambasadorów Zwolnionych z Teorii, największej olimpiady projektów społecznych w Polsce, w ramach Ogólnopolskiej Trasy ... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...15.09.1999 VII edycja Miejskiego Konkursu Plastycznego pn. "Logo na wesoło dla miasta Lubina"

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.plWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa Rynek spośród 16526 artykułów.

Zwolnieni z Teorii przyjadą na Dolny Śląsk, by namówić młodzież do działania społecznego
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 września 2019 — komentarze: brak komentarzy

Zwolnieni z Teorii przyjadą na Dolny Śląsk, by namówić młodzież do działania społecznegoAż 65 ambasadorów Zwolnionych z Teorii, największej olimpiady projektów społecznych w Polsce, w ramach Ogólnopolskiej Trasy dotrze do 120 miast i odwiedzi w nich około 800 szkół tj. 20% wszystkich techników i liceów w całym kraju. W ciągu 10 dni spotkają się z ponad 150 000 uczniów szkół średn... »


Miasta podpisały deklarację na rzecz rozwoju elektromobilności
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 września 2019 — komentarze: brak komentarzy

Miasta podpisały deklarację na rzecz rozwoju elektromobilnościWłodarze ponad 30 polskich miast podpisali deklarację na rzecz rozwoju elektrombilności. Warszawa, Łódź, Wrocław, Lublin, Kraków i pozostałe samorządy zapowiedziały stworzenie optymalnych warunków sprzyjających rozwojowi elektromobilności. W ten sposób zainaugurowano Kongres Nowej Mobilności 2019, największą konferencję ... »


Listwy elewacyjne, okapniki, bonie i o wiele więcej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 września 2019 — komentarze: brak komentarzy

Listwy elewacyjne, okapniki, bonie i o wiele więcejListwy elewacyjne czy ozdobne bonie to specjalistyczne produkty, których nie można wybierać bez żadnego zastanowienia. Sięgając po oferty sprawdzonych producentów, docenianych w branży, możemy mieć pewność, że nas zakup okaże się trafiony i na pewno spełni nasze wszystkie, nawet najbardziej wygórowane wymagania. Gdzie jednak sz... »


Lubin. Sesja Rady Miejskiej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 sierpnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Lubin. Sesja Rady MiejskiejW dniu 3 września 2019r. o godz. 14.00 zwołana jest IX sesja Rady Miejskiej w Lubinie w Sali Konferencyjnej Nr 106 w Ratuszu w Lubinie, Rynek 23. Porządek posiedzenia: Informacje Przewodniczącego Rady. Uchwała w sprawie wzoru wniosku o wypłatę dodatku energetycznego - inicjatywa uchwałodawcza Prezydenta Miasta – PROJEKT NR 28/2019. Uchw... »


Pracowałeś lub pracujesz w Niemczech lub Czechach? Dowiedz się, co ci przysługuje
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 sierpnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Pracowałeś lub pracujesz w Niemczech lub Czechach? Dowiedz się, co ci przysługujePracowałeś u naszych sąsiadów i zbliżasz się do wieku emerytalnego? Byłeś oddelegowany z Polski do pracy za granicą? A może sam prowadzisz lub planujesz prowadzić działalność gospodarczą w Niemczech lub w Czechach i nie wiesz gdzie powinieneś opłacać składki? Jeśli chcesz poznać swoje prawa i obowiązki przyjdź na spotkanie z polskimi i czesk... »


Seniorzy Gminy Lubin zdobędą Kraków
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 sierpnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Seniorzy Gminy Lubin zdobędą KrakówZostało zaledwie kilka wolnych miejsc na IV Międzynarodowe Senioralia, które odbędą się w Krakowie 19 września 2019 r. Nie ma już czasu na zastanawianie się, trzeba działać. Zapisy prowadzone są w lubińskim oddziale PTTK tylko do 16 sierpnia, czyli najbliższego piątku. Wyjazd w części dofinansowany zostanie z budżetu Gminy Lubin. Koszt, kt&... »


Uszkodzona część kładki na ulicy KEN zostanie rozebrana
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 sierpnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Uszkodzona część kładki na ulicy KEN zostanie rozebranaGDDKiA we Wrocławiu szuka firmy, która dokona rozbiórki uszkodzonej części kładki nad drogą krajową nr 3 w Lubinie. Kładka została uszkodzona wiosną tego roku. Chodzi o obiekt nad dwujezdniową drogą krajową nr 3 – ul. KEN w Lubinie. Wiosną tego roku, ze względu na stwierdzony zły stan techniczny GDDKiA zamknęła obiekt. Ledwo ki... »


W jaki sposób znaleźć dobrze płatną pracę?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 lipca 2019 — komentarze: brak komentarzy

W jaki sposób znaleźć dobrze płatną pracę? Współczesny rynek pracy jest bardzo zróżnicowany, co wpływa także na wysokość wynagrodzenia. Obecnie znalezienie dobrze płatnej posady nie okazuje się trudnym zadaniem, nawet dla osób nieposiadających wyższego wykształcenia.   Gdzie szukać aktualnych ogłoszeń?  Internetowe oferty dotyczące pracy są nie bieżąco... »


PSPA uruchamia Flotę z energią
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 lipca 2019 — komentarze: brak komentarzy

PSPA uruchamia Flotę z energiąJakie są całkowite koszty posiadania elektrycznego vana we flocie firmowej? Sprawdzi to PSPA, wspólnie z 9 partnerami zaangażowanymi w projekt „Flota z energią”. Przez sześć tygodni, zeroemisyjny Mercedes-Benz eVito oraz Vito z napędem konwencjonalnym, będą eksploatowane w rzeczywistych warunkach użytkowania przez trzy róż... »


Darmowa pomoc prawna i poradnictwo obywatelskie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 lipca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Darmowa pomoc prawna i poradnictwo obywatelskieOd początku 2019 roku z nieodpłatnej pomocy prawnej oraz z nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego może skorzystać każda osoba, której nie stać na uzyskanie odpłatnej porady i która złoży stosowne oświadczenie. Porady co do zasady udzielane są podczas osobistej wizyty w punkcie. Osoby, które ze względu na niepełnosprawność ru... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52
Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.157 sek.Lubin 1.0