Czwartek, 21 marca 2019 r.   Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Mikołaja
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 90

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
30 groszy co miesiąc tyle wynosi najniższa emerytura na Dolnym Śląsku 30 groszy co miesiąc t...
30 groszy, co miesiąc wpływa na konto wrocławianki, która w swoim życiu przepracowała zaledwie cztery miesiące i uzbierała niespełna 80 zł... »„Wolność bez nałogu” – czyli profilaktyka antynarkotykowa dla rodziców i młodzieży. „Wolność bez nał...
Policjantki z Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej wspólnie z terapeutkami z Sekcji Profilaktyki Uzależnień Miejskiego Ośrodka Pomo... »Wkrótce otwarcie niecodziennej konstrukcji w Ścinawie Wkrótce otwarcie nieco...
Przedsiębiorstwo Transportowo-Budowlane Sp. z o.o. z Wrocławia zakończyło prace budowlane przy parkingu-statku w bezpośrednim sąsiedztwie ścinaws... »Filmowy Poranek - Strażak Sam Filmowy Poranek - Stra...
Zapraszamy na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie - Filmowe Poranki: Strażak Sam cz. 11. W niedzielę 24 m... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...02.06.2000 Prezydentem Miasta Lubina zostaje Roman Sadowski a wiceprezydentami: Zofia Heksel, Daniel Cyganowski i Wojciech Trzeciak.

Magazyn elubin.plsilesianseo.pll
Magazyn elubin.plWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa akta spośród 15839 artykułów.

Kiedy podwykonawcy budowanej S3 dostaną pieniądze?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 marca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Kiedy podwykonawcy budowanej S3 dostaną pieniądze? Podwykonawcy, usługodawcy i dostawcy materiałów spotkali się w czwartek 14 marca w siedzibie GDDKiA z przedstawicielami firmy Salini Impregilo. W rozmowach, których zadaniem było rozwiązanie zgłaszanych w ostatnim czasie problemów z brakiem płatności przez generalnego wykonawcę, uczestniczył również minister ... »


Na S3 szykują się duże problemy dla kierowców
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 09 marca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Na S3 szykują się duże problemy dla kierowcówPodwykonawcy włoskiej spółki drogowej Salini zapowiadają protest. Za tydzień chcą wyjechać ciężkim sprzętem na kilka odcinków dróg, w tym na S3 koło Polkowic. Chcą w ten sposób przypomnieć że nie dostali pieniędzy za roboty wykonane dla Włochów - informuje rmf24 W najbliższy piątek, czyli 15 marca poszkodowani po... »


Uwaga na fałszywą córkę. Seniorze bądź czujny!!!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 stycznia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Uwaga na fałszywą córkę. Seniorze bądź czujny!!! Oszuści kolejny raz próbują wyłudzić pieniądze od osób starszych. Tym razem działają metodą „na córkę”. Tylko dzisiaj dyżurny lubińskiej policji odebrał kilka telefonów o próbie oszustwa. Osoba dzwoniąca podaje się za córkę, tłumacząc osobie po drugiej stronie telefonu, że miała wypadek ... »


Bezpłatne szkolenie ZUS i PIP dotyczące elektronizacji akt pracowniczych
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 stycznia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Bezpłatne szkolenie ZUS i PIP dotyczące elektronizacji akt pracowniczychNowe zasady rozliczania z ZUS, skrócenie czasu przechowywania akt to zmiany, o których wszystkiego można się dowiedzieć w czasie bezpłatnych szkoleń organizowanych przez legnicki ZUS. Zapisy już trwają. - Spotkania w czasie szkoleń z naszymi konsultantami klienci lubią najbardziej i dlatego sale szkoleniowe zawsze są zapełnione po br... »


Dzisiaj ZUS wyłącza PŁATNIKA PILNE!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 stycznia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Dzisiaj ZUS wyłącza PŁATNIKA PILNE!Dzisiaj 25 stycznia 2019 r. przestaje obowiązywać stara wersja programu Płatnik (10.01.001), tym samym zostaje ona przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych zablokowana do użytku.  Od 26 stycznia 2019 obowiązywać będzie tylko wersja 10.02.002, którą każdy musi pobrać samodzielnie. Niestety nowy program nie zaktualizuje się automatycznie a ... »


Akta w sieci zapewniają bezpieczeństwo pracownikom firm
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 stycznia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Akta w sieci zapewniają bezpieczeństwo pracownikom firmBieżący wpływ do ZUS wszystkich informacji dotyczących zatrudnienia gwarantuje pracownikom otrzymanie emerytury naliczonej z każdego okresu zatrudnienia. Zdejmuje z nich także konieczność gromadzenia dokumentacji potwierdzającej zatrudnienie i wysokość dochodów gdyż ZUS będzie dysponował wszystkimi danymi potrzebnymi do uzyskania takich świa... »


Policjantki odwiedziły dzieci w szkole
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 stycznia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Policjantki odwiedziły dzieci w szkole Lubińscy policjanci w ramach akcji prewencyjnej pn. „Bezpieczne Ferie 2019” przeprowadzają w szkołach prelekcje dla dzieci. Głównym celem spotkań jest przedstawianie podstawowych zasad bezpiecznego zachowania oraz sposobach unikania zagrożeń w okresie ferii. Dzieci na koniec spotkania otrzymują od policjantów upomi... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 stycznia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 18 stycznia 2019 r. ASYSTENT PROJEKTANTA -  1 wolne miejsce, wymagane wykształcenie wyższe: inżynieria sanitarna lub inżynieria środowiska, znajomość programu AutoCad, LAKIERNIK SAMOCHODOWY – 1 wolne miejsce, wymagane dośw... »


ZUS – wrzuć akta do sieci
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 stycznia 2019 — komentarze: brak komentarzy

ZUS – wrzuć akta do sieciWraz z początkiem roku ruszył projekt e-Akta, który pozwala na skrócenie czasu przechowywania akt pracowniczych. Łatwa obsługa i obniżenie kosztów to główne zalety nowego rozwiązania. Teraz tylko przez 10 lat pracodawca musi trzymać dokumenty nowych pracowników. Wraz z końcem ubiegłego roku przestał obowiązywać p... »


Nowy program Płatnik można pobrać za darmo ze strony ZUS
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 stycznia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Nowy program Płatnik można pobrać za darmo ze strony ZUSPrzechowywanie akt pracowniczych w sieci wymaga korzystania z nowej wersji oprogramowania do rozliczania się z ZUS. Zakład Ubezpieczeń Społecznych dostosował do zmian zarówno program Płatnik jak i aplikację ePłatnik do nowych przepisów. Bezpłatnie można pobrać program ze strony ZUS. Jedną ze zmian, które weszły z życie od styc... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.180 sek.Lubin 1.0